Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iOS 5 beta 1, ... 5, 6, 7...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1234 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1216   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2011 - 07:52

Εσυ ρε φιλε απο οτι λες παραπανω πηγες για δυο μερες και το αλλαξες... Δηλαδη με δυο ολοκληρες μερες σε μια δοκιμαστικη εκδοση καταλαβες οτι το ios5 δεν εχει τιποτα ιδιαιτερο; Πρεπει να εισαι πολυ μπροστα απο ολους τους υπολοιπους και μαλιστα και απο ολους τους devs του κοσμου που οι καημενοι παιδευονται εδω και μηνες με 7 ηδη εκδοσεις.

και εσυ εισαι πολυ εξυπνος και μαλλον εχεις κανει βοηθος προφητη για να ξερεις ποσες μερες εκατσα στην beta 7 .Το ειπα και πιο πανω αποψη μου ειναι οτι η beta 7 δεν μου κατσε καλα ,το καταλαβες αποψη μου ...Αν σου αρεσει φιλε ,εδω εχουν γραψει αλλα και αλλα για το ios 5 και εσυ κολλησες με εμενα.Μην μου τα ζαλιζεις ....τα μυαλα πρωι πρωι ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1217   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 02/10/2011 - 08:01

αν καίγεσαι τοσο πολυ ,με 5 ευρω σου λεω αν θες εναν τυπο απο ebay(ετσι το εκανα και εγω ) γινεται udid registration kαι μετα την περνας .Μην αγχωνεσαι δεν θα δεις και τιποτα θεεικο .Εγω πηγα και μετα απο 2 ημερες γυρισα πισω ;) 4.3.3 J/B και τα μυαλα στα καγκελα :lol:


Πολυ ευεξαπτος εισαι. Χαλαρωσε λιγο γιατι Κυριακη πρωί ειναι.. Μερα χαλάρωσης.. Εσυ είπες πως για δυο μερες κρατησες την beta, καμια προφητεια λοιπόν. Τωρα αν δεν θυμασαι τι γραφεις καλυτερα να ριχνεις και μια ματια πιο πανω.. Φυσικα και ειναι γνωμη σου και δικη σου επιλογη το τι θα κανεις με το κινητο σου αλλα εσυ εχεις κολλησει. Εγω ουτε κολλησα μαζι σου ουτε να στα πρηζω, ενα φορουμ ειναι οποιαδηποτε στιγμη μπορεις να μην στειλεις απαντηση σε ενα θεμα και ουσιαστικα να λήξει εκεί. Αλλα και εγω όσο θελω θα απανταω απο την μερια μου και σε οποιο σχολιο επιλεξω εγω..

#1218   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2011 - 08:31

Πολυ ευεξαπτος εισαι. Χαλαρωσε λιγο γιατι Κυριακη πρωί ειναι.. Μερα χαλάρωσης.. Εσυ είπες πως για δυο μερες κρατησες την beta, καμια προφητεια λοιπόν. Τωρα αν δεν θυμασαι τι γραφεις καλυτερα να ριχνεις και μια ματια πιο πανω.. Φυσικα και ειναι γνωμη σου και δικη σου επιλογη το τι θα κανεις με το κινητο σου αλλα εσυ εχεις κολλησει. Εγω ουτε κολλησα μαζι σου ουτε να στα πρηζω, ενα φορουμ ειναι οποιαδηποτε στιγμη μπορεις να μην στειλεις απαντηση σε ενα θεμα και ουσιαστικα να λήξει εκεί. Αλλα και εγω όσο θελω θα απανταω απο την μερια μου και σε οποιο σχολιο επιλεξω εγω..

εσυ φιλε απαντησες σε ενα ποστ το οποιο γραφτηκε 8 ωρες πριν(εσυ με βρηκες δεν σε βρηκα) ,οποτε το ποιος κολλησε φαινεται ,χαλαρωσε ..... πιες το καφεδακο σου(αν πινεις βεβαια) και δεν χρειαζεται πρωι πρωι κυριακατικα να ξεκινας καυγαδες .

Α ετσι για να χαλαρωσεις λιγο το ios 5 ειναι φοβερο ,δεν παιζεται ,δεν υπαρχει κατι καλυτερο στον κοσμο ,αψογο ,μοναδικο ....Ελπιζω να χαλαρωσες τωρα ;)

#1219   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 02/10/2011 - 08:41

εσυ φιλε απαντησες σε ενα ποστ το οποιο γραφτηκε 8 ωρες πριν(εσυ με βρηκες δεν σε βρηκα) ,οποτε το ποιος κολλησε φαινεται ,χαλαρωσε ..... πιες το καφεδακο σου(αν πινεις βεβαια) και δεν χρειαζεται πρωι πρωι κυριακατικα να ξεκινας καυγαδες .

Α ετσι για να χαλαρωσεις λιγο το ios 5 ειναι φοβερο ,δεν παιζεται ,δεν υπαρχει κατι καλυτερο στον κοσμο ,αψογο ,μοναδικο ....Ελπιζω να χαλαρωσες τωρα ;)

Εγω μια χαρα χαλαρος ειμαι. Το καφεδακι μου πινω, στον ωραιο μου κηπο καθομαι και απολαμβανω τον καιρο μαζι με πολυ καλη παρεα. Ουτε καβγαδες ξεκινησα, ουτε εψαξα να σε βρω. Απλα διαβασα τα posts και απαντησα χωρις να περιμενω απαντηση τετοια ωρα φυσικα. Την καλημερα μου να εχεις και δεν χρειαζεται να μου λες οτι το ios 5 ειναι καλο κλπ. Εχω την δικη μου γνωμη και τις δικες μου γνωσεις για να βγαλω τα συμπερασματα μου. Εγω εξαλλου δεν σου ειπα οτι ειναι το καλυτερο και οτι δεν παιζεται. Δικο σου πορισμα ειναι αυτο. (το αν πινω καφε το ειπες για την ηλικια;)

Τελευταία επεξεργασία από: Reaver, 02/10/2011 - 08:43


#1220   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2011 - 08:49

Εγω μια χαρα χαλαρος ειμαι. Το καφεδακι μου πινω, στον ωραιο μου κηπο καθομαι και απολαμβανω τον καιρο μαζι με πολυ καλη παρεα. Ουτε καβγαδες ξεκινησα, ουτε εψαξα να σε βρω. Απλα διαβασα τα posts και απαντησα χωρις να περιμενω απαντηση τετοια ωρα φυσικα. Την καλημερα μου να εχεις και δεν χρειαζεται να μου λες οτι το ios 5 ειναι καλο κλπ. Εχω την δικη μου γνωμη και τις δικες μου γνωσεις για να βγαλω τα συμπερασματα μου. Εγω εξαλλου δεν σου ειπα οτι ειναι το καλυτερο και οτι δεν παιζεται. Δικο σου πορισμα ειναι αυτο.

Αφου τελικα συμφωνουμε οτι το ios 5 δεν ειναι και τοσο καλο ,γιατι ρε φιλε αρχισες κουβεντα πρωι πρωι ...... :blink:
Καλημερα και απο μενα συνεχισε το καφεδακι σου ,οπως κανω και εγω και μαθε να σεβεσαι την αποψη του αλλου και να μην τον πιανεις απο τα .....μαλλια χωρις να ρωτησεις πρωτα .

Καλημερα .

#1221   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 02/10/2011 - 08:55

Αφου τελικα συμφωνουμε οτι το ios 5 δεν ειναι και τοσο καλο ,γιατι ρε φιλε αρχισες κουβεντα πρωι πρωι ...... :blink:
Καλημερα και απο μενα συνεχισε το καφεδακι σου ,οπως κανω και εγω και μαθε να σεβεσαι την αποψη του αλλου και να μην τον πιανεις απο τα .....μαλλια χωρις να ρωτησεις πρωτα .

Καλημερα .

Ορεξη για κουβεντουλα ειχα οχι για τσακωμο.. Απλα με πειραξε οτι το κατηγορουσες χωρις να το εχεις δοκιμασει ουσιαστικα. Δεν ξερω ποιος εισαι και τι κανεις και αναγκαστικα βγαζω συμπερασματα μονο απο αυτα που διαβαζω και πολλες φορες τα συμπερασματα αυτα ειναι και λαθος... Ολα καλα παντως, σκεψου οτι και με τα φιλαρακια σου οταν πινεις καφε τετοιες μικροπαρεξηγησεις και εντασεις δεν συμβαινουν κατα καιρους; Στη δικη μου παρεα συνεχεια.. Και παλι καλημερα!

#1222   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2011 - 09:03

Ορεξη για κουβεντουλα ειχα οχι για τσακωμο.. Απλα με πειραξε οτι το κατηγορουσες χωρις να το εχεις δοκιμασει ουσιαστικα. Δεν ξερω ποιος εισαι και τι κανεις και αναγκαστικα βγαζω συμπερασματα μονο απο αυτα που διαβαζω και πολλες φορες τα συμπερασματα αυτα ειναι και λαθος... Ολα καλα παντως, σκεψου οτι και με τα φιλαρακια σου οταν πινεις καφε τετοιες μικροπαρεξηγησεις και εντασεις δεν συμβαινουν κατα καιρους; Στη δικη μου παρεα συνεχεια.. Και παλι καλημερα!

Τελος καλο ,ολα καλα .Να σαι καλα και ευχομαι πραγματικα το ios 5 να μας αφησει με ανοιχτο το στομα(απο τα καλουδια που θα εχει)
:)

#1223   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 664 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2011 - 09:46

οι παρεξηγησεις ειναι το αλαταπιπερακι μας καλημερα σε ολους!!!

#1224   MartheGreat

MartheGreat

    iPH User

  • 156 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Mar-the-great

Δημοσίευση 04/10/2011 - 23:20

Παιδια ναρωτησω κατι ? Εβαλα την `Gm sto ipad 2 και δε μοθ ζήτησε developer account αν βάλω και στο iphone 4 θα μπορω να βαλω την κανονκη οταν βγει την αλλη εβδομαδα? δλδ τηα μου βγαλει ειδοποιηση για update? ή τοτε θα πρεπει να ακολουθησω καποια αλλη διαδικασια για να βαλω την κανονικη?
ευχαριστω

#1225   tasulm

tasulm

    iPH Addict

  • 673 μηνύματα
  • Twitter:@tasulm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tasulm

Δημοσίευση 05/10/2011 - 08:15

Σαν να είχα διαβάσει ότι με το jb οι beta δεν λιγουνε.
Είναι έτσι;

#1226   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 05/10/2011 - 09:02

Σαν να είχα διαβάσει ότι με το jb οι beta δεν λιγουνε.
Είναι έτσι;

Τι εννοεις ακριβως; Οτι δεν μπορει να γινει jb στος beta; Αυτο δεν ισχυει, εγω εχω beta jb..

#1227   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 05/10/2011 - 09:03

Σαν να είχα διαβάσει ότι με το jb οι beta δεν λιγουνε.
Είναι έτσι;

Τι εννοεις ακριβως; Οτι δεν μπορει να γινει jb στος beta; Αυτο δεν ισχυει, εγω εχω beta jb..

#1228   geovass

geovass

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 09:13

Παιδια ναρωτησω κατι ? Εβαλα την `Gm sto ipad 2 και δε μοθ ζήτησε developer account αν βάλω και στο iphone 4 θα μπορω να βαλω την κανονκη οταν βγει την αλλη εβδομαδα? δλδ τηα μου βγαλει ειδοποιηση για update? ή τοτε θα πρεπει να ακολουθησω καποια αλλη διαδικασια για να βαλω την κανονικη?
ευχαριστω


H GM ειναι η "κανονικη". Δεν θα χρειαστει να αλλαξεις κατι την επομενη εβδομάδα...

#1229   iahabibi

iahabibi

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:kingofthestoneage

Δημοσίευση 05/10/2011 - 09:48

εγώ δεν έτρεξα κάποιο update μέσω του iPhone αλλά οταν πάω για software update μου λεέι πως είναι οκ.
τι γίνεται;

#1230   tasulm

tasulm

    iPH Addict

  • 673 μηνύματα
  • Twitter:@tasulm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tasulm

Δημοσίευση 05/10/2011 - 19:17

Τι εννοεις ακριβως; Οτι δεν μπορει να γινει jb στος beta; Αυτο δεν ισχυει, εγω εχω beta jb..

βρε κι εγώ έχω κάνει jb
απλά αν βάλεις μια beta έχει ημερομηνία λήξης, περα απο την οποία το τηλέφωνο αν έχω καταλάβει καλά δεν λειτουργεί.
Κάπου νομίζω διάβασα οτι με το jb αφαιρείται αυτός ο έλεγχος και οι beta δεν λήγουν.

Το θέμα μου είναι να μη βάλω την GM τσάμπα και βερεσέ. Να περιμένω την official, αρκεί να μη μείνω χωρίς τηλέφωνο!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες