Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

bluetooth for iPhone 4 best?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
78 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   ThodorisAth

ThodorisAth

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/06/2012 - 16:53

Τα καλυτερα bluetooth ειναι τα jawbone και τα planctronics. Εγω προσωπικα επελεξα το jawbone icon λογο τιμης και λειτουργιων, οπτικα ομως τα planctronics ειναι πολυ πιο ομορφα... Οτι και να διαλεξεις απο τα 2 ειναι αριστα σε ολα. Η επιλογη ειναι δικια σου, δεν υπαρχει λαθος επιλογη (εκτος απο τα πολυ φτηνα της planctronics που ειναι πιο δευτερα).

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   ergocity

ergocity

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2012 - 07:17

Καλημέρα Αγαπητέ,

Δεν είμαι ένας από τους δύο που πιστεύω ότι λειτουργεί πολύ καλά με τις προαναφερόμενες συσκευές και όχι μόνο. Είμαι μάλλον ο ένας από τους δυο που κάθησε και ασχολήθηκε με το θέμα σου στο συγκεκριμένο τοπικ.

Αναφορικά με τα επισυναπτόμενα πόστ σου, εσύ άρχισες να γράφεις ότι είναι χαμένα λεφτά τα 60€ για όποιον πάρει το MW600 και τέτοιες προγραμματικές δηλώσεις.

Απο πλευράς μου εξαντλήθηκε το θέμα, όπως ήδη έχει γίνει από όλους αυτούς που το Bluetooth τους συνεργάζεται πολυ καλα με το iPhone. Γιατί άραγε να μην γράφουν άλλο ;;;;;

Καλημέρα και πάλι & εύχομαι να βρεις και να αγοράσεις το καλύτερο Bluetooth για την συσκευή σου.....:)

Τελευταία επεξεργασία από: ergocity, 21/06/2012 - 07:20


#78   fitsou

fitsou

    iPH User

  • 562 μηνύματα
  • Twitter:@Fitsou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:Fitsou GR

Δημοσίευση 21/06/2012 - 15:18

Λοιπόν επειδή έχει παρατραβήξει η φάση και έχεις καταντήσει Epic Fail σε αυτά που λες, θα σου ΞΑΝΑΠΩ για άλλη μια φορά μπας και το καταλάβεις τώρα αγαπητέ μου φίλε, ότι με εξαίρεση αυτό το Post και αυτό γιατί έχεις εξάντληση την υπομονή μου, δεν έχω βρίσει και δεν έχω προσβάλει ποτέ κανέναν σε αυτό το Threat! Κάποιοι από εσάς έχετε μια άλφα άποψη επί του θέματος εγώ έχω με αποδείξεις μια άλλη. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σας είναι τόσο δύσκολο αγαπητέ να δεχτείτε ότι η συσκευή που προτείνετε μπορεί και να μην δουλεύει σωστά!

Επί πόσα post σου μιλώ με επιχειρήματα και προσωπικά αλλά και με άλλα που έχω βρει σε ξενόγλωσσα forum και το μόνο που κάνεις είναι να αλλάζεις θέμα και με ευγενικό και καλά στιλακι να προσβάλεις τον τρόπο που γράφω…

Οπότε για να τελειώνουμε μαζί σου Αγαπητέ εάν δεν έχεις κάτι να πεις για να βοηθήσεις στο πρόβλημα ή καμία απόδειξη της προκοπής πέρα από το απρόσωπο έμενα παίζει άψογα, σκάσε και άσε να μιλήσει κάποιος που μπορεί, όπως και έκαναν ένα δυο παιδιά από πάνω (και τους ευχαριστώ, γιατί αυτοί ξέρουν το πραγματικό νόημα ενός forum).

#79   cmak

cmak

    iPH Addict

  • 633 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 22/06/2012 - 11:16

ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΉ

Περίπου 120ε με τα μεταφορικά


Άντε να αλλάξει λίγο η συζήτηση γιατί εκτροχιάζεται.
Τι θεϊκό Bluetooth ο "αντικαταστάτης" του mw600👍👍👍👍

Next buy σίγουρα.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες