Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Τι επαγγέλεσθε;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
395 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Τι επαγγέλεσθε; (483 μέλη έχουν ψηφίσει)

Ποιο ειναι το επαγγελμα σας

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#91   kouzoulos

kouzoulos

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2010 - 22:42

Εγώ είμαι μαθητής α΄ Λυκείου ,(β'βασικά αφού τελιώνει η σχολική χρονιά)και ασχολούμαι με το djing !!!!!!!!! τελικά δεν νομίζω να είμαστε λίγοι οι μαθητές εδώ!!!!!! :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 16/06/2010 - 00:06

φοιτητης Ασοεε (ΟΔΕ) τωρα μπαίνω 3ο έτος και χρωστάω ακόμα..... :mad:

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 16/06/2010 - 00:06


#93   Clopyright

Clopyright

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2010 - 08:27

Βασικά εγώ έχω πολλές δουλειές ( για την ακρίβεια είναι μια ο καθένας την λέειε διαφορετικό όνομα )
Καταρχήν μαθητής β λυκείου ( 1 χρόνος γ@μ το κερατο του ) αλλά ο πατέρας μου μου λέει ότι δουλεύω είδη την κοινωνία. Άλλη μου λένε ότι όλοι μέρα κάθομαι και τα ξυνω πίνοντας φραπεδες και παιζοντας τάβλι. Κτλ. Κτλ. Κτλ.

Όλοι εννοούν το ίδιο πράγμα είμαι ΜΑΘΗΤΗΣ.

#94   ikinito

ikinito

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/06/2010 - 08:44

Βασικά εγώ έχω πολλές δουλειές ( για την ακρίβεια είναι μια ο καθένας την λέειε διαφορετικό όνομα )
Καταρχήν μαθητής β λυκείου ( 1 χρόνος γ@μ το κερατο του ) αλλά ο πατέρας μου μου λέει ότι δουλεύω είδη την κοινωνία. Άλλη μου λένε ότι όλοι μέρα κάθομαι και τα ξυνω πίνοντας φραπεδες και παιζοντας τάβλι. Κτλ. Κτλ. Κτλ.

Όλοι εννοούν το ίδιο πράγμα είμαι ΜΑΘΗΤΗΣ.

χαχαχα και εγω μια απο τα ιδια μονο που παω 2α γυμνασιου (τριτι απο τον σεπτεμβρη) και εχω ακομα 4 χρονια :(

#95   Clopyright

Clopyright

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2010 - 08:49

χαχαχα και εγω μια απο τα ιδια μονο που παω 2α γυμνασιου (τριτι απο τον σεπτεμβρη) και εχω ακομα 4 χρονια :(


Όταν θα πας Β λυκείου θα καταλάβεις ακριβώς γιατί το λέω αυτό τώρα είσαι μικρός ακόμα.
Απλώς κανε υπομονή και φρόντισε να περνάς καλά εμένα πέρασαν έτσι οι χρονιές και δεν τις κατάλαβα.

#96   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2010 - 09:17

..ξεκίνησα για Καλών Τεχνών, αλλά θα πέθαινα της πείνας ή θα έτρωγα τα σκίτσα μου, οπότε είπα να συνδυάσω και το άλλο πάθος μου, την τεχνολογία και έγινα γραφίστας (και τρώω τα διπλώματά μου). Τα τελευταία 4 χρόνια δουλεύω σε μια διαφημιστική, πριν μερικούς μήνες άνοιξα και το δικό μου γραφείο και είμαι και συνέταιρος σε άλλες δύο νέες εταιρίες (πληροφοριακών συστημάτων και μια promotion) που πριν μερικούς μήνες ιδρύσαμε. Μπορώ να πω ότι έχω αρκετή δουλειά, αλλά και αρκετό κυνήγι με τις επιταγές και τους πελάτες που μας χρωστάνε ... οπότε είμαι και κυνηγός! Να δω με τόσες δουλειές αν θα πάρω σύνταξη!!!
Όλα αυτά καλά είναι, αλλά δυστυχώς δεν μου αφήνουν πολύ χρόνο για να βλέπω την κορούλα μου που σε λίγο κλείνει τους 10 μήνες...

υπομονή σε όλους μας και να δούμε πως θα πάνε τα πράγματα στην χώρα μας...

#97   geo13pao

geo13pao

    iPH Addict

  • 635 μηνύματα
  • Twitter:@@george_noise
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:geo13pao

Δημοσίευση 16/06/2010 - 09:21

εε ενταξει η πρωτη ειναι λιγο δυσκολη. Η δευτερα που τελιωνω τωρα ειναι αρκετα ευκολη μπορω να πω! για την τριτη βλεπουμε! :P


2αρα τελειωνω και εγω... η 2αρα ειναι η πιο δυσκολη...εχουμε κατι καθηγιτες αστα...ολη μερα χαζεβουν τη θαλασσα... :lol: :lol: .Απλα στη 1η κανεις την εισαγωγη στη 2ερα μπαινεις στο κυριο μενου και στη 3η εισαγωγη παλι...!!! :).Αρε κορινθος με τα σχολεια σου...!!!

#98   kinetik

kinetik

    Advanced Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2010 - 13:26

Υπαλληλος υποδοχης σε 5αστερο ξενοδοχειο στην Θεσ/νικη

Ομοιως και εγω στο ιδιο ξενοδοχειο και τμημα...

#99   Darudakos

Darudakos

    iPH Contributor

  • 1.077 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 16/06/2010 - 13:32

Εγω παλι παιδια δουλευω στη Seat..Οτι θελετε μου λετε!

#100   ikinito

ikinito

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/06/2010 - 13:36

2αρα τελειωνω και εγω... η 2αρα ειναι η πιο δυσκολη...εχουμε κατι καθηγιτες αστα...ολη μερα χαζεβουν τη θαλασσα... :lol: :lol: .Απλα στη 1η κανεις την εισαγωγη στη 2ερα μπαινεις στο κυριο μενου και στη 3η εισαγωγη παλι...!!! :).Αρε κορινθος με τα σχολεια σου...!!!

αα.. εγω κορινθο στο βραχατι εχω εξοχικο :P

#101   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2010 - 18:01

λοιπον εγω ειμαι στο οριο να τα παρατησω γ@μω την ιατρικη βιολογια.....θα τα παρατησω ολα και θα γινω βοσκος να τελειωνω..αν καποιος εχει κανενα κοπαδι εδω ειμαι

#102   geo13pao

geo13pao

    iPH Addict

  • 635 μηνύματα
  • Twitter:@@george_noise
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:geo13pao

Δημοσίευση 16/06/2010 - 18:17

αα.. εγω κορινθο στο βραχατι εχω εξοχικο :P


Μεγας Αλεξανδρος Βραχατιου...!!!
η ομαδα μου στο μπασκετ...!! ;) ;)

#103   Clopyright

Clopyright

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2010 - 20:41

λοιπον εγω ειμαι στο οριο να τα παρατησω γ@μω την ιατρικη βιολογια.....θα τα παρατησω ολα και θα γινω βοσκος να τελειωνω..αν καποιος εχει κανενα κοπαδι εδω ειμαι


500 πρόβατα κοντά στο μυλοποταμο

#104   geo13pao

geo13pao

    iPH Addict

  • 635 μηνύματα
  • Twitter:@@george_noise
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:geo13pao

Δημοσίευση 17/06/2010 - 17:02

λοιπον εγω ειμαι στο οριο να τα παρατησω γ@μω την ιατρικη βιολογια.....θα τα παρατησω ολα και θα γινω βοσκος να τελειωνω..αν καποιος εχει κανενα κοπαδι εδω ειμαι


400 γιδοπροβατα...στα δερβενακια... :lol: :lol:
και δωρο 2 τσοπανοσκυλα!!

#105   Eddieson

Eddieson

    iPH User

  • 112 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/06/2010 - 18:37

Εγώ παίδες έχω τελειώσει Τεχνικός Η/Υ, Επικοινωνιών κ Δικτύων σε ΙΕΚ + πιστοποίηση αλλά μ'αυτά που βλέπω στις εταιρίες κτλ
έγινα οικοδόμος (σοβατζής)... Προκειμένου να κλαίγομαι ανεργία κτλ κάνω μια δουλειά ιδιαίτερα κουραστική αλλά πάνω απ'όλα τίμια
και σεβαστή απο όλους. Και με πολύ καλές απολαβές σε σχέση με τις απολαβές στις εταιρίες και γενικότερα στην αγορά... :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες