Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Electronic King


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
257 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 06/09/2012 - 22:55

Όταν λες από εκεί όταν με το καλό βγει , δηλαδη από τον Electronic King.....για τον νέο iMac 2012 ??

Δηλαδη υπάρχει πιθανότητα με 200+$ για μεταφορικά η συσκευασία να είναι , τύπου όπως περιγράφεις hardcase....?? Αυτά θέλω να ρωτήσω στο παλικάρι που ανέφερες !!

Hardcase είναι είδος θήκης για κιθάρες που μοιάζουν με βαλίτσες και προέρχονται από την εταιρία κατασκευής της κιθάρας... Είναι ουσιαστικά η συσκευασία της... Hardcase για iMac δεν υπάρχει, αλλά λογικά όλη η υπόλοιπη συσκευασία θα είναι όπως την περιγράφω...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 06/09/2012 - 23:01

Γιατί αν πάρεις από Apple Store imac (σε χώρα που υπάρχει) πως θα τον στέλνουν; Κάτι παρόμοιο θα κάνει κι αυτός..Έχει εξωφρενικά πολλές πωλήσεις ο τύπος για να μην ξέρει τέτοια πράγματα.

Αναρτημένη εικόνα


#48   CybeRTroN

CybeRTroN

    iPH Contributor

  • 1.249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:KyriakosThess

Δημοσίευση 06/09/2012 - 23:02

Χαχαχαχα....τώρα κατάλαβα , εγώ νόμιζα πως ήταν κάποια γενικού τύπου συσκευασία για μεταφορές !! :rolleyes:

#49   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 06/09/2012 - 23:03

Έτσι τα στέλνει..:P

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα


#50   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 06/09/2012 - 23:10

Γιατί αν πάρεις από Apple Store imac (σε χώρα που υπάρχει) πως θα τον στέλνουν; Κάτι παρόμοιο θα κάνει κι αυτός..Έχει εξωφρενικά πολλές πωλήσεις ο τύπος για να μην ξέρει τέτοια πράγματα.

Ακριβώς... Δεν μπορεί να τα στέλνει όπως να'ναι και να έχει τόσες χιλιάδες πωλήσεις και τέτοιο feedback.. Όπως θα τα στέλνει ένα Apple Store έτσι θα τα στέλνει και αυτός...

#51   CybeRTroN

CybeRTroN

    iPH Contributor

  • 1.249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:KyriakosThess

Δημοσίευση 06/09/2012 - 23:24

Έτσι τα στέλνει.. :P

Αναρτημένη εικόνα

Χαχαχαχα καλή φάση...αλλά δεν θα κλείνει το βαλιτσάκι , λόγο της βάσης που προεξέχει !! Γενικά πολύ καλή ιδέα

Ακριβώς... Δεν μπορεί να τα στέλνει όπως να'ναι και να έχει τόσες χιλιάδες πωλήσεις και τέτοιο feedback.. Όπως θα τα στέλνει ένα Apple Store έτσι θα τα στέλνει και αυτός...

Λογικό , αν π.χ. το παραγγείλεις από το Texas - από κάποιο Apple Store - και που ως πολιτεία έχει μηδέν φορολογία στην αρχική τιμή και μένεις π.χ. Νεα Υορκη , το μηχάνημα θα έρθει πακεταρισμένο με τον ίδιο ουσιαστικά τρόπο είτε σταλεί από τον Electronic King είτε από το Apple Store !!
!!

#52   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 06/09/2012 - 23:28

Χαχαχαχα καλή φάση...αλλά δεν θα κλείνει το βαλιτσάκι , λόγο της βάσης που προεξέχει !! Γενικά πολύ καλή ιδέα

Λογικό , αν π.χ. το παραγγείλεις από το Texas - από κάποιο Apple Store - και που ως πολιτεία έχει μηδέν φορολογία στην αρχική τιμή και μένεις π.χ. Νεα Υορκη , το μηχάνημα θα έρθει πακεταρισμένο με τον ίδιο ουσιαστικά τρόπο είτε σταλεί από τον Electronic King είτε από το Apple Store !!
!!

Ε ναι... Γνώμη μου είναι να το πάρεις από εκεί... Είναι μεγάλη η διαφορά χρημάτων και για μένα δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας...
ΥΓ: Το βαλιτσάκι θα κλείνει, γιατί το πάνω μέρος θα είναι αρκετά ψηλό... Στην φώτο είναι το μισό βαλιτσάκι...

#53   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 06/09/2012 - 23:33

Χαχαχαχα όχι και να μην κλείνει...:)
Τώρα το θέμα είναι όμως πως θα το φέρεις.Θα μισθώσεις κοντέινερ;
Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα


#54   CybeRTroN

CybeRTroN

    iPH Contributor

  • 1.249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:KyriakosThess

Δημοσίευση 06/09/2012 - 23:37

Ε ναι... Γνώμη μου είναι να το πάρεις από εκεί... Είναι μεγάλη η διαφορά χρημάτων και για μένα δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας...
ΥΓ: Το βαλιτσάκι θα κλείνει, γιατί το πάνω μέρος θα είναι αρκετά ψηλό... Στην φώτο είναι το μισό βαλιτσάκι...

Με τα βαλιτσάκια δεν το εχω τελικά χαχαχαχα :D !!
Να βγουν με το καλό και θα το ψάξω , θα του στείλω μάλλον και μειλ να τον ρωτήσω για πληροφορίες !! Πάντως zarzonis αν μπορούσες όποτε ευκαιρείς να μου έβρισκες το όνομα του χρήστη που ανέφερες νωρίτερα , να παίρναμε μια ποιο ειδική γνώμη θα το εκτιμούσα αγαπητέ !! Απλά μην το ξεχάσεις :)

Χαχαχαχα όχι και να μην κλείνει... :)
Τώρα το θέμα είναι όμως πως θα το φέρεις.Θα μισθώσεις κοντέινερ;
Αναρτημένη εικόνα

Έλεος..............χαχαχαχαχαχα..........εχω λυθεί........χαχαχαχα !! Κοντέινερ....... χαχαχαχαχα !!

#55   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 06/09/2012 - 23:37

Με τα βαλιτσάκια δεν το εχω τελικά χαχαχαχα :D !!
Να βγουν με το καλό και θα το ψάξω , θα του στείλω μάλλον και μειλ να τον ρωτήσω για πληροφορίες !! Πάντως zarzonis αν μπορούσες όποτε ευκαιρείς να μου έβρισκες το όνομα του χρήστη που ανέφερες νωρίτερα , να παίρναμε μια ποιο ειδική γνώμη θα το εκτιμούσα αγαπητέ !! Απλά μην το ξεχάσεις :)

Στείλε μου αν θες και ένα pm αύριο να μου το θυμήσεις... Θα προσπαθήσω να σου βρω όλο το thread γιατί το username δεν το θυμάμαι... Νομίζω ότι είχα απαντήσει σε αυτό το θέμα οπότε θα το έχει στο περιεχόμενό μου αλλά σε πολύ πίσω σελίδα...

#56   CybeRTroN

CybeRTroN

    iPH Contributor

  • 1.249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:KyriakosThess

Δημοσίευση 06/09/2012 - 23:40

Στείλε μου αν θες και ένα pm αύριο να μου το θυμήσεις... Θα προσπαθήσω να σου βρω όλο το thread γιατί το username δεν το θυμάμαι... Νομίζω ότι είχα απαντήσει σε αυτό το θέμα οπότε θα το έχει στο περιεχόμενό μου αλλά σε πολύ πίσω σελίδα...

Θα σου στείλω φυσικά...και όποτε εχεισ χρόνο δες το....όλο το thread και από εκεί θα το βρω το όνομα...κανένα πρόβλημα !!

#57   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 06/09/2012 - 23:41

Κυριάκο στείλε ένα μήνυμα σον τύπο στο eBay και ρώτα τον απευθείας. Απαντάει μέσα σε ώρες.Αν του στείλεις τώρα,σε 1-2 ώρες θα απαντήσει σίγουρα γιατί είναι μεσημέρι Αμερική..

Αναρτημένη εικόνα


#58   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 06/09/2012 - 23:46

Α μπράβο κάνε και αυτό... Και αν θες πες του να σου στείλει και μια φώτο με ένα iMAC που να είναι έτοιμο για αποστολή... Θα στείλει χαλαρά...

#59   CybeRTroN

CybeRTroN

    iPH Contributor

  • 1.249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:KyriakosThess

Δημοσίευση 06/09/2012 - 23:48

Κυριάκο στείλε ένα μήνυμα σον τύπο στο eBay και ρώτα τον απευθείας. Απαντάει μέσα σε ώρες.Αν του στείλεις τώρα,σε 1-2 ώρες θα απαντήσει σίγουρα γιατί είναι μεσημέρι Αμερική..

Θα το κάνω Φώτη , όταν βγουν τα νέα μοντέλα....τότε θα το ψάξω καλύτερα όταν το προϊόν θα κυκλοφορήσει !! Σίγουρα θα το κάνω , διοτι αν όντως δεν υπάρχει κάποιο θέμα....κερδίζεις πολλά !!

Α μπράβο κάνε και αυτό... Και αν θες πες του να σου στείλει και μια φώτο με ένα iMAC που να είναι έτοιμο για αποστολή... Θα στείλει χαλαρά...

Σωστός....!! Πολύ σωστό....!!

#60   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 06/09/2012 - 23:49

Και τώρα να το κάνεις δεν αλλάζει κάτι..;)
Ιδια συσκευασία θα έχει...και θα ξέρεις αν θα το πάρεις από αυτόν ή δεν θα τον υπολογίζεις καν...:)

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες