Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4s και οχι iphone 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
470 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/10/2011 - 12:15

Θέλω iPhone5 ρε παιδια. Όλες μα όλες οι φήμες είναι πάνω σε αυτο το σχεδιασμό και μεγάλες εταιρίες που βγάζουν θήκες έχουν όλες το ίδιο σχέδιο. Δε σας φαίνεται λίγο παράξενο ; Όλες μα όλες οι θήκες για το 5 που έχουμε δει μέχρι τώρα απο κάθε εταιρία έχουν αυτο το σχέδιο! Τι στο καλο πετάνε τα λεφτά τους τσάμπα σε μια φήμη; Εγω ακόμα θέλω να πιστεύω στο iPhone 5

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/10/2011 - 12:22

Θέλω iPhone5 ρε παιδια. Όλες μα όλες οι φήμες είναι πάνω σε αυτο το σχεδιασμό και μεγάλες εταιρίες που βγάζουν θήκες έχουν όλες το ίδιο σχέδιο. Δε σας φαίνεται λίγο παράξενο ; Όλες μα όλες οι θήκες για το 5 που έχουμε δει μέχρι τώρα απο κάθε εταιρία έχουν αυτο το σχέδιο! Τι στο καλο πετάνε τα λεφτά τους τσάμπα σε μια φήμη; Εγω ακόμα θέλω να πιστεύω στο iPhone 5


Σε καμμία περίπτωση .

Φαντάζεσαι εσύ ότι αυτοί δεν έχουν γνωστούς.
Ας μην ξεχνάμε ότι τα μήλα φτιάχνονται στην Κίνα και εκεί ο κόσμος πεινάει πραγματικά .
'Εναν υπάλληλο να βρήκαν και να του έδωσαν ένα καλό χαρτζιλίκι αμέσως θα τους ''ξεφούρνησε'' το σχέδιο του νέου iPhone.

O λόγως με τις θήκες είναι ότι πρέπει και αυτοί να είναι έτοιμοι να τις πουλήσουν με την κυκλοφορία του γιατί καταλαβαίνουμε ότι μόλις θα βγει όλοι με το νέο μήλο θα τρέξουμε να πάρουμε και από μια τουλάχιστον θήκη.

Οπότε και εγώ συμφωνώ ότι το σχέδιο δεν θα έχει απόκλησει από τις θήκες που βλέπουμε άσχετα που ακόμα λέγονται φήμες .

Αύριο θα δείτε ότι όλες οι φήμες με τις θήκες που κυκλοφορούν και έχουν το ίδιο σχέδιο όλοι οι προμηθευτές θα είναι έτσι και το νέο iPhone.;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#108   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 03/10/2011 - 12:23

Μία ημέρα απομένει για την παρουσίαση του νέου iPhone και τα στοιχεία που θέλουν την κυκλοφορία ενός αναβαθμισμένου iPhone 4S έναντι ενός ολικά ανασχεδιασμένου iPhone 5 συνεχίζουν να υπερτερούν.

Η Vodafone.de φροντίζει να γείρει ακόμα περισσότερο την πλάστιγγα προς την πλευρά του iPhone 4S δημοσιεύοντας μία λίστα υποστηριζόμενων συσκευών για το iPhone 4 bumper στην οποία περιέχονται 4 νέα μοντέλα iPhone:

Αναρτημένη εικόνα


  • iPhone 4 Black (8GB)
  • iPhone 4 White (8GB)
  • iPhone 4S White (16GB, 32GB, 64GB)
  • iPhone 4S Black (16GB, 32GB, 64GB)
Τα στοιχεία ακολουθούν τις φήμες περί κυκλοφορίας ενός φτηνού iPhone 4 χωρητικότητας 8GB με κωδικό N90A και την αναβάθμιση της σειράς με το iPhone 4S αντί του iPhone 5, ωστόσο μέχρι η Apple να ανοίξει τα χαρτιά της και να αποκαλύψει το νέο iPhone όλα είναι πιθανά...
Behind the Scenes...

#109   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/10/2011 - 12:24

Μακάρι ρε Κώστα αλά έχω αρχίσει και απογοητευομαι

#110   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 03/10/2011 - 12:29

παιδια αυτες οι θηκες που δειχνουν στην ουσια 4αρα οθονη κ tear drop βγηκαν απο ενα προτωτυπο που ΄χαθηκε΄πριν κανα δυο μηνες εκει στην chinatown αλλα το θεμα ειναι οτι ολοι αυτοι που βγαζουν τις θηκες στοχεβουν μονο σαυτην τη χαμενη συσκευη..
η apple ομως δοκιμαζει διαφορα μοντελα και μετα αποφασιζει ποιο απο ολα θα βγει στην κυκλοφορια οποτε μπορει αυτο να το φυλανε για του χρονου, ποιος ξερει..

Με το ipad2 βεβαια που ειχαμε παλι πισω θηκες επεσαν ακριβως μεσα οποτε κι εγω μαζι με εσας ακομα ελπιζω :P
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#111   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 03/10/2011 - 12:32

Εγώ πάντως περιμένω 5άρι !!! Εδώ έδωσα το τεσσάρι και ζώ με xperia arc !!! Οτι και να είναι θα το πάρω , κι αν κάνει πάνω από μήνα θα πάρω (ξανά) τεσσάρι.... :rolleyes:

#112   ChriSS78

ChriSS78

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 03/10/2011 - 12:40

Τον ηπιαμε πατριωτες οπως φαινεται μερα με τη μερα! Βασικα και η Apple ομως θα τον πιει διοτι οι περισσοτεροι απο αυτους που εχουν σημερα 4αρι θα μεινουν με αυτο αλλα και εγω που δεν αγορασα το 4αρι την ανοιξη επειδη περιμενα το 5αρι τωρα δεν θα αγορασω iDevice. Αλλα Apple ειναι αυτη και οτι θελει κανει, οποτε αυριο βλεπουμε...

#113   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 12:50

Αν όμως έχουν δίκιο, τι θα πεις μετά;


αφου μπαινεις που μπαινεις στον κοπο να γραψεις την απορια σου, διαβασε και λιγο πιο πανω γιατι εχω απαντησει στο ερωτημα που σε καιει.! ;)

Τελευταία επεξεργασία από: ipad, 03/10/2011 - 12:57


#114   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 12:56

Από την απάντηση σου μπορούμε να εύκολα να φανταστούμε ή ότι είσαι κομπλεξικός ή ότι έχεις ανταγωνιστικό site ή ότι ισχύουν και τα δυο προηγούμενα ταυτόχρονα. Παρεμπιπτόντως το ξευτίλες είναι γραμμένο ανορθόγραφα. Το σωστό είναι "ξεφτίλες". Αφού μπήκες που μπήκες στην διαδικασία να γράψεις το ποιηματάκι σου κάν' το τουλάχιστον σωστά.


μολις το δευτερο ποστ σου, και μιλας για ανταγωνιστικα sites, κομπλεξικους και λοιπα.? (καποιος πρεπει να μυγιαστηκε....χμμμμμ) :):) φειλαι ειπωτημας τιν νοειμωσινει πολον αιδω μαισα.! ο νοον νοιτο.! (εαν εχω κανει και κανενα μικρο ορθογραφικο λαθακι, συγχωρα με) :):)

#115   GREGORY1975

GREGORY1975

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/10/2011 - 12:56

Πολυ απογοητευση ρε παιδια επεσε. Δλδ δεν σας αρεσει πλεον εμφανησιακα το 4αρι που ποιοτικα ειναι ανωτερο απο καθε αλλο κινητο? Προσωπικα και βλεποντας το μηλοτηλεφωνο μου σαν εργαλειο δουλειας μου (δεν υπαρχω επαγγελματικα χωρις iphone και to imac μου) θεωρω οτι ακομα και διπυρυνος επεξεργαστης ειναι toomuch για ενα κινητο. Δλδ σε τι βασανιστηρια μπορει να μπει ενα iphone να χρειαστει 1gram και διπυρηνο.
Ολα τα λεφτα παιδια ειναι η ios5. Εκει ειναι το ζουμι και το τι αλλαγες θα φερει. Και απο τη στιγμη που ακομα και το 3gs μπορει να τρεξει ios5 σημαινει οτι το 4αρι τρεχει χαλαρα. Ας μην ειμαστε σε περιοδους κρισης κιολας τοσο marketing victoms. Χαρειτε τις μηλοκατασκευες σας και γουσταρετε ακομα περισσοτερο την ios5 εγω αυτο περιμενω.
Τα 1080p βιντεο μονο σε 40αρα οθονη θα καταλαβεις διαφορα απο το 720 που τραβαει το 4αρι. Η 8αρα καμερα οκ καλοδεχουμενη αλλα με την 5αρα ηδη βγαζω καλυτερες φωτο απο την 8αρα μου φωτογραφικη μηχανη διαπιστωμενα και δεν ξερω και πως διαολο γινεται.
Αν δεν ειχα μηλοτηλεφωνο μαλιστα χαλαρα θα επαιρνα το 4αρι 8gb γιατι παλι θα ειχα σε προσιτη τιμη ενα εργαλειο δουλειας. Αυτη ειναι η αποψη μου

#116   vasiloui

vasiloui

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:06

Ο λόγος που κάνει κοσμος έτσι είναι γιατί θέλει ανανέωση.... Επήλθε ο κορεσμός για το 4άρι και διψάει ο κόσμος για νέο αίμα!!!!

#117   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:06

Πολυ απογοητευση ρε παιδια επεσε. Δλδ δεν σας αρεσει πλεον εμφανησιακα το 4αρι που ποιοτικα ειναι ανωτερο απο καθε αλλο κινητο? Προσωπικα και βλεποντας το μηλοτηλεφωνο μου σαν εργαλειο δουλειας μου (δεν υπαρχω επαγγελματικα χωρις iphone και to imac μου) θεωρω οτι ακομα και διπυρυνος επεξεργαστης ειναι toomuch για ενα κινητο. Δλδ σε τι βασανιστηρια μπορει να μπει ενα iphone να χρειαστει 1gram και διπυρηνο.
Ολα τα λεφτα παιδια ειναι η ios5. Εκει ειναι το ζουμι και το τι αλλαγες θα φερει. Και απο τη στιγμη που ακομα και το 3gs μπορει να τρεξει ios5 σημαινει οτι το 4αρι τρεχει χαλαρα. Ας μην ειμαστε σε περιοδους κρισης κιολας τοσο marketing victoms. Χαρειτε τις μηλοκατασκευες σας και γουσταρετε ακομα περισσοτερο την ios5 εγω αυτο περιμενω.
Τα 1080p βιντεο μονο σε 40αρα οθονη θα καταλαβεις διαφορα απο το 720 που τραβαει το 4αρι. Η 8αρα καμερα οκ καλοδεχουμενη αλλα με την 5αρα ηδη βγαζω καλυτερες φωτο απο την 8αρα μου φωτογραφικη μηχανη διαπιστωμενα και δεν ξερω και πως διαολο γινεται.
Αν δεν ειχα μηλοτηλεφωνο μαλιστα χαλαρα θα επαιρνα το 4αρι 8gb γιατι παλι θα ειχα σε προσιτη τιμη ενα εργαλειο δουλειας. Αυτη ειναι η αποψη μου


χωρις να θελω να διαφωνησω με αυτα που λες, πρεπει να σου πω, οτι δεν ειναι απαραιτητο οτι ειναι για εσενα αρκετο, να μην ειναι για καποιον αλλον ελιπες.! προσωπικα γουστα και αναγκες ειναι αυτες. συμφωνω οτι την διαφορα στο full hd θα το δεις σε μεγαλο μονιτορ, αλλα καποιος μπορει να θελει να καταργησει την συμβατικη του video camera π.χ. και για οποιον μπορει να αντεξει η τσεπη να αναβαθμιζει καθε χρονο η καθε μηνα, δεν ειμαι εγω αυτος που θα τον κρινω. για καποιους αυτο ισως ειναι ενα χομπυ. και πιο χομπυ δεν ειναι ακριβο? απο το ψαρεμα μεχρι το κηνυγι και τα extreme sports. ολοι πληρωνουν ακριβα την τρελλα που εχουν για κατι.!

Τελευταία επεξεργασία από: ipad, 03/10/2011 - 13:10


#118   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:11

δεν ειπε κανεις οτι δε του αρεσει το 4αρι. απλα ο κοσμος θελει να δει κατι αλλο μετα απο 16 περιπου μηνες σιωπης.

#119   spacegucci

spacegucci

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:16

Αν και δεν συνηθίζω να γράφω στα φόρουμ παρά μόνο να διαβάζω δεν μπορώ τώρα να αντισταθώ στον πειρασμό!!!
Άποψη μου λοιπόν είναι πως θα υπάρξει και Iphone 4s αλλά και Iphone 5!
Και γιατί το λέω αυτό? Όλοι μας είχαμε και έχουμε την προσμονή για ένα εντελώς καινούργιο κινητό! Τι κάνει λοιπόν κατά την άποψη μου πολύ έξυπνα η Apple???
( και μάλιστα σε δύσκολες οικονομικά εποχές!!!!) σου δημιουργεί την εντύπωση πως δεν θα βγάλει κάτι ριζικά καινούργιο ( και σε πιάνει μια απογοήτευση ) .
Όταν όμως έρθει η ώρα της αλήθειας θα σου παρουσιάσει το καλά κρυμμένο μυστικό και τότε θα πηγαίνουμε με τα γόνατα να αγοράσουμε το καινούργιο!!!!!

#120   apostonikos

apostonikos

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:18

Παιδια ενταξει μπορει εγω να το βλεπω χαζα :Ρ Γτ για παραδειγμα δεν εγραφε bumper για 4S και γραφει και τις χωριτηκοτητες απο τη στιγμη που ο σχεδιασμος ειναι ιδιος ? Οταν πας να παρεις θηκη δεν λεει αυτη ειναι για το 3G to 8ari γτ στο 16 δεν κανεις πχ :Ρ Κανω λαθος ? Μηπως το βλεπω πολυ "χαζα" ? Μηπως ν απογοητευτω τελικα :Ρ ?!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες