Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4s και οχι iphone 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
470 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/10/2011 - 08:24

να δω τι θα αναρτησουν αυριο οι γελιοι του digital life, οταν τους πεσουν τα αυτια με την ανακοινωση του iphone 5 !
να δω τι θα σκεφτουν να πουν μετα, και φυσικα θελω να τους δω να βαζουν τα χερια τους στην φωτια.! ξευτιλες, ε ξευτιλες επιτελους...!


Γιατί τόση σιγουριά ότι θα βγει iPhone 5? Εντέλει εάν δεν βγει iPhone 5 και επιβεβαιωθούν αυτοί εσύ τι θα πεις.

Φιλικά το λέω.
Once You Go Mac You Never Go Back

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   iahabibi

iahabibi

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:kingofthestoneage

Δημοσίευση 03/10/2011 - 08:26

δυστηχώς τα πράγματα για την Apple έχουν δρομολογηθεί αρκετό καιρό τώρα.
είμαι πλέον 95% σίγουρος πως δεν θα δούμε το 5 και θα ακολουθήσει το product pattern που ακολουθεί χρόνια τώρα (όχι μονο στο product line του iPhone αλλά και η μακ σειρά.)
η εταιρεία πιστεύει πως δεν είναι κομμάτι του ανταγωνισμού (δικαίωμα της) αλλά πρώτη φορά θα κόψω νερά και θα πάω στην απέραντη όχθη (με ενα SGS δεν ειχα κακοπεράσει) γιατί πλέον το iOS ειναι φτωχό και χωρίς καινοτομίες όταν μου κάνει και 1.5 χρόνο να βγάλει καμία σοβαρή συσκευή τότε αυτή θα είναι η απάντηση μου.


btw έχω τιμήσει όλα τα iPhone απο το αγγλικο 2G μέχρι 4 αλλά νομίζω πλέον το pattern θα σπάσει :)

#93   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/10/2011 - 08:29

Το έχω ξαναγράψει και παλιότερα. Και τίποτα που λέει ο λόγος να μην έβγαζε η apple αυτή την στιγμή, προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος με το 4άρι μου.

Δεν βλέπω τον λόγο όλοι που λέτε ότι αν δεν βγάλει κάτι "καλό" θα πάτε σε άλλη εταιρία...Έχετε κάποιο πρόβλημα με το κινητό σας? Η απλά σας αρέσει να πετάτε τα ωραία σας λεφτά?
Once You Go Mac You Never Go Back

#94   iahabibi

iahabibi

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:kingofthestoneage

Δημοσίευση 03/10/2011 - 08:38

Το έχω ξαναγράψει και παλιότερα. Και τίποτα που λέει ο λόγος να μην έβγαζε η apple αυτή την στιγμή, προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος με το 4άρι μου.

Δεν βλέπω τον λόγο όλοι που λέτε ότι αν δεν βγάλει κάτι "καλό" θα πάτε σε άλλη εταιρία...Έχετε κάποιο πρόβλημα με το κινητό σας? Η απλά σας αρέσει να πετάτε τα ωραία σας λεφτά?


εμένα πρωσοπικά δεν με ικανοποιούν πλέον οι 3.5 ίντσες. οι 4ς για εμένα ειναι ιδανικές.
μιλάμε για smartphones που μπορούν να πάρουν ΚΑΙ τηλέφωνο, όχι για κινητά τηλέφωνα όπως τα ξέραμε πριν 3-5 χρόνια.

φιλικά όλα αυτά. όποιον το βολεύει κάθεται με την υπάρχων συσκευή του.

#95   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/10/2011 - 08:39

Εάν έχεις δουλέψει σε 4άρα οθόνη και σε βολεύει πάω πάσο. Αν είναι δηλαδή θέμα οθόνης η αλλαγή..
Once You Go Mac You Never Go Back

#96   peolinio

peolinio

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 08:42

αυτο που περιμενω εγω ειναι καποιο facelift και αλλαγμενο στα εσωτερικα του σημεια, πχ πιο μεγαλη RAM με ιδια οθονη παντα και καποιες άλλες χρωματικες επιλογες .
Αυριο λοιπον υπομονη

#97   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 03/10/2011 - 09:08

Παιδιά η όλη ιστορία ειναι να διατηρείται ο μύθος, αυτό ξέρει να κάνει πολύ καλά η Apple, αυτο είναι το μυστικό της επιτυχίας της.
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#98   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 10:07

Γιατί τόση σιγουριά ότι θα βγει iPhone 5? Εντέλει εάν δεν βγει iPhone 5 και επιβεβαιωθούν αυτοί εσύ τι θα πεις.

Φιλικά το λέω.


εγω θα πω οτι εκανα λαθος απλα.! δεν εχω καμια σελιδα ουτε κανενα επισημο φορουμ να δηλωνω με στομφο οτι βαζω τα χερια μου στην φωτια..!
αυτοι θα πουν κατι? ειμαι περιεργος.! εδω εχουν φαει το κραξιμο της αρκουδας. δεν διαβαζεις? εδω δεν εχουν βγει φορουμ τεχνολογιας μεγαθηρια να κανουν τετοιες ανακοινωσεις. και θα τις κανει το digital life? :lol:

για να δουμε. κοντινη γιορτη.!

#99   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 03/10/2011 - 11:17

να δω τι θα αναρτησουν αυριο οι γελιοι του digital life, οταν τους πεσουν τα αυτια με την ανακοινωση του iphone 5 !
να δω τι θα σκεφτουν να πουν μετα, και φυσικα θελω να τους δω να βαζουν τα χερια τους στην φωτια.! ξευτιλες, ε ξευτιλες επιτελους...!


Αν όμως έχουν δίκιο, τι θα πεις μετά;

#100   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/10/2011 - 11:20

Μωρέ ας βγει iPhone 5 (που δεν το βλέπω) και ας λέει μετά ο καθένας ότι θέλει :)
Once You Go Mac You Never Go Back

#101   vezyro

vezyro

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/10/2011 - 11:29

εγω θα πω οτι εκανα λαθος απλα.! δεν εχω καμια σελιδα ουτε κανενα επισημο φορουμ να δηλωνω με στομφο οτι βαζω τα χερια μου στην φωτια..!
αυτοι θα πουν κατι? ειμαι περιεργος.! εδω εχουν φαει το κραξιμο της αρκουδας. δεν διαβαζεις? εδω δεν εχουν βγει φορουμ τεχνολογιας μεγαθηρια να κανουν τετοιες ανακοινωσεις. και θα τις κανει το digital life? :lol:

για να δουμε. κοντινη γιορτη.!



Φιλε μου το digital life εχει παρουσιάσει συσκευές που δέν της έχουν δει καν τα φόρουμ μεγαθηρία που λες και εσυ. Μην λέμε οτι να ναι.
Λιγος χρόνος απέμεινε να δούμε το νέο αιφον και θα δούμε ποίοι έπεσαν μέσα και ποίοι εξω.

Και για να ειμαστε και on topic και εγω πιστευω σε 4s και οχι σε 5αρι αν και πολύ θα ήθελα να είχε μια 4αρα οθονη.

#102   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 03/10/2011 - 11:34

http://9to5mac.com/2...ipods-and-more/


http://www.macrumors...dafone-germany/


Κι όχι μόνο το digital Life... Αλλά μπράβο τους που πολύ νωρίς το είπαν...

Τελευταία επεξεργασία από: alej, 03/10/2011 - 11:37


#103   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 11:57

τα ονειρα για νεο 5αρι φετος τελος... 4ς 64GB

#104   Diablo

Diablo

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 12:09

να δω τι θα αναρτησουν αυριο οι γελιοι του digital life, οταν τους πεσουν τα αυτια με την ανακοινωση του iphone 5 !
να δω τι θα σκεφτουν να πουν μετα, και φυσικα θελω να τους δω να βαζουν τα χερια τους στην φωτια.! ξευτιλες, ε ξευτιλες επιτελους...!


Από την απάντηση σου μπορούμε να εύκολα να φανταστούμε ή ότι είσαι κομπλεξικός ή ότι έχεις ανταγωνιστικό site ή ότι ισχύουν και τα δυο προηγούμενα ταυτόχρονα. Παρεμπιπτόντως το ξευτίλες είναι γραμμένο ανορθόγραφα. Το σωστό είναι "ξεφτίλες". Αφού μπήκες που μπήκες στην διαδικασία να γράψεις το ποιηματάκι σου κάν' το τουλάχιστον σωστά.

Τελευταία επεξεργασία από: Diablo, 03/10/2011 - 12:10


#105   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/10/2011 - 12:11



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 12

0 μέλη, 12 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες