Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4s και οχι iphone 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
470 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:19

Αν και δεν συνηθίζω να γράφω στα φόρουμ παρά μόνο να διαβάζω δεν μπορώ τώρα να αντισταθώ στον πειρασμό!!!
Άποψη μου λοιπόν είναι πως θα υπάρξει και Iphone 4s αλλά και Iphone 5!
Και γιατί το λέω αυτό? Όλοι μας είχαμε και έχουμε την προσμονή για ένα εντελώς καινούργιο κινητό! Τι κάνει λοιπόν κατά την άποψη μου πολύ έξυπνα η Apple???
( και μάλιστα σε δύσκολες οικονομικά εποχές!!!!) σου δημιουργεί την εντύπωση πως δεν θα βγάλει κάτι ριζικά καινούργιο ( και σε πιάνει μια απογοήτευση ) .
Όταν όμως έρθει η ώρα της αλήθειας θα σου παρουσιάσει το καλά κρυμμένο μυστικό και τότε θα πηγαίνουμε με τα γόνατα να αγοράσουμε το καινούργιο!!!!!



με τα γονατα! χαχαχαχα. Μια η Παναγια της Τηνου κ ενα το iphone 5 (μεγαλη η χαρη Του) :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:21

Αν και δεν συνηθίζω να γράφω στα φόρουμ παρά μόνο να διαβάζω δεν μπορώ τώρα να αντισταθώ στον πειρασμό!!!
Άποψη μου λοιπόν είναι πως θα υπάρξει και Iphone 4s αλλά και Iphone 5!
Και γιατί το λέω αυτό? Όλοι μας είχαμε και έχουμε την προσμονή για ένα εντελώς καινούργιο κινητό! Τι κάνει λοιπόν κατά την άποψη μου πολύ έξυπνα η Apple???
( και μάλιστα σε δύσκολες οικονομικά εποχές!!!!) σου δημιουργεί την εντύπωση πως δεν θα βγάλει κάτι ριζικά καινούργιο ( και σε πιάνει μια απογοήτευση ) .
Όταν όμως έρθει η ώρα της αλήθειας θα σου παρουσιάσει το καλά κρυμμένο μυστικό και τότε θα πηγαίνουμε με τα γόνατα να αγοράσουμε το καινούργιο!!!!!

η apple φιλε δεν κανει τιποτα. Το μονο που εκανε ηταν που ανακοινωσε το event. ολα τα αλλα που εχουν δημιουργηθει ειναι απο τριτους. θηκες, υποτιθεμενα χαρακτηριστικα, χρωματα, ημερομηνιες κυκλοφοριας κλπ ολα εχουν φτιαχτει απο αλλους για να εχουν κατι να λενε και να εχουν επισκεψιμοτητα οι σελιδες τους. Τωρα να μπεις στη διαδικασια να αναλυσεις τι σημαινει το καθε εικονιδιο της προσκλησης, το βαθυτερο νοημα του χρωματος του καθε εικονιδιου, τη διαταξη τους για να εισαι το πρωτο σαιτ που θα αποκαλυψει το μυστικο κωδικα της apple που θα λεει πως θα ειναι το νεο iphone και τα δεκα επομενα, ε ειναι υπερβολη σιγουρα οχι δημιουργημενη απο την εταιρια. δε νομιζεις;

#123   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:21

δεν ειπε κανεις οτι δε του αρεσει το 4αρι. απλα ο κοσμος θελει να δει κατι αλλο μετα απο 16 περιπου μηνες σιωπης.


σωστα.!

#124   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:22

Αν και δεν συνηθίζω να γράφω στα φόρουμ παρά μόνο να διαβάζω δεν μπορώ τώρα να αντισταθώ στον πειρασμό!!!
Άποψη μου λοιπόν είναι πως θα υπάρξει και Iphone 4s αλλά και Iphone 5!
Και γιατί το λέω αυτό? Όλοι μας είχαμε και έχουμε την προσμονή για ένα εντελώς καινούργιο κινητό! Τι κάνει λοιπόν κατά την άποψη μου πολύ έξυπνα η Apple???
( και μάλιστα σε δύσκολες οικονομικά εποχές!!!!) σου δημιουργεί την εντύπωση πως δεν θα βγάλει κάτι ριζικά καινούργιο ( και σε πιάνει μια απογοήτευση ) .
Όταν όμως έρθει η ώρα της αλήθειας θα σου παρουσιάσει το καλά κρυμμένο μυστικό και τότε θα πηγαίνουμε με τα γόνατα να αγοράσουμε το καινούργιο!!!!!


ακριβως την ιδια αποψη εχω και εγω. θα δουμε...... :)

#125   spacegucci

spacegucci

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:27

η apple φιλε δεν κανει τιποτα. Το μονο που εκανε ηταν που ανακοινωσε το event. ολα τα αλλα που εχουν δημιουργηθει ειναι απο τριτους. θηκες, υποτιθεμενα χαρακτηριστικα, χρωματα, ημερομηνιες κυκλοφοριας κλπ ολα εχουν φτιαχτει απο αλλους για να εχουν κατι να λενε και να εχουν επισκεψιμοτητα οι σελιδες τους. Τωρα να μπεις στη διαδικασια να αναλυσεις τι σημαινει το καθε εικονιδιο της προσκλησης, το βαθυτερο νοημα του χρωματος του καθε εικονιδιου, τη διαταξη τους για να εισαι το πρωτο σαιτ που θα αποκαλυψει το μυστικο κωδικα της apple που θα λεει πως θα ειναι το νεο iphone και τα δεκα επομενα, ε ειναι υπερβολη σιγουρα οχι δημιουργημενη απο την εταιρια. δε νομιζεις;

Μπορεί και να έχεις δίκιο αλλά για σκέψου το αποτέλεσμα?
Σε μια πλήρως ανταγωνιστική κοινωνία όλα είναι πιθανά πλεόν!
Θα δημιουργηθούν αμμέσως νέες φιλοδοξίες και εκεί που σε είχε πιάσει μια "στεναχώρια" ξαφνικά χαρά, προσμονή (πότε θα το πάρω) κλπ.....

#126   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:32

Τι μαλακια, sοrry κιόλας... Ξενερωσα τώρα αν η συσκευή είναι 4S και όχι 5..... Κριμα για τα ματια του Steve βρεεε, θα τον ευγνομονουμε και δεν θα 'ναι κοντα μας!!! :(

#127   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:35

Τι να πει φίλε Jimmako? Οι άνθρωποι καλά έκαναν και ρίσκαραν να που πως δεν θα βγει 5 για να γίνει το σούσουρο.

Και καλά δική τους πηγή. Εδώ ρε δεν το ξέρουν αυτό άλλοι και άλλοι και το έμαθε το Digital life? Από που? Από γνωστό μέσα στην Apple. Η είδηση τους είναι για γέλια βγει δεν βγει 5αρι. Αν βγει θα το δικαιολογήσουν μια χαρά και αν δεν βγει θα γίνουν μάγκες. Βρε ουστ...


τς τς...... κακο παιδι.! εδω οι ανθρωποι αυριο θα καινε τα χερακια τους, και εσυ τους κραζεις? εδω μεχρι ανταγωνιστικο site μου χρεωσαν..! :):)
εχεις δικιο παντως, πως η ειδηση, η καλυτερα η πληροφορια ειναι για γελια, βγει δεν βγει το πενταρι.! digital life. οπως, ηξεις αφιξεις..... :):)

#128   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:36

Μπορεί και να έχεις δίκιο αλλά για σκέψου το αποτέλεσμα?
Σε μια πλήρως ανταγωνιστική κοινωνία όλα είναι πιθανά πλεόν!
Θα δημιουργηθούν αμμέσως νέες φιλοδοξίες και εκεί που σε είχε πιάσει μια "στεναχώρια" ξαφνικά χαρά, προσμονή (πότε θα το πάρω) κλπ.....

δεν αντιλεγω οτι αυτη η κατασταση ειναι σιγουρα προς οφελος της εταιριας. αυτο που λεω ειναι οτι δε τη δημιουργησε η ιδια.

#129   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:38

Τελικα αύριο θα είναι η μεγάλη βραδεία, και το αποκορυφομα του iPhone 5....

Ας ελπίζουμε παιδιά ότι θα λέγεται iphone 5. "Η ελπιδα πεθαίνει τελευταία"


Κατι παίζεται στα Apple store της Aμερικης για iphone 5 και όχι 4S από 'τι μου λένε οι γνωστει μου από το μακρινο μετοπο...


#130   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:39

τς τς...... κακο παιδι.! εδω οι ανθρωποι αυριο θα καινε τα χερακια τους, και εσυ τους κραζεις? εδω μεχρι ανταγωνιστικο site μου χρεωσαν..! :):)
εχεις δικιο παντως, πως η ειδηση, η καλυτερα η πληροφορια ειναι για γελια, βγει δεν βγει το πενταρι.! digital life. οπως, ηξεις αφιξεις..... :):)


Παιδιά, ένα σχόλια έκανα κι εγώ. Για να είμαι ειλικρινής το συγκεκριμένο site δεν το ήξερα και το έμαθα από την αναδημοσίευση του άρθρου τους στο iPhoneHellas.

Και φυσικά δεν έχω ξαναμπεί και ούτε πρόκειται, απλά κουβέντα να γίνεται.
Once You Go Mac You Never Go Back

#131   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:41

Παιδιά, ένα σχόλια έκανα κι εγώ. Για να είμαι ειλικρινής το συγκεκριμένο site δεν το ήξερα και το έμαθα από την αναδημοσίευση του άρθρου τους στο iPhoneHellas.

Και φυσικά δεν έχω ξαναμπεί και ούτε πρόκειται, απλά κουβέντα να γίνεται.

Συμφωνω φιλε... Εξαλου Forum θα πει δημοσια συζήτηση!!! χαχαχα :rolleyes:

Καλη συνεχεια φιλε jimmako!!! :P

#132   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:41

Παιδιά, ένα σχόλια έκανα κι εγώ. Για να είμαι ειλικρινής το συγκεκριμένο site δεν το ήξερα και το έμαθα από την αναδημοσίευση του άρθρου τους στο iPhoneHellas.

Και φυσικά δεν έχω ξαναμπεί και ούτε πρόκειται, απλά κουβέντα να γίνεται.


πλακουλα να γινεται.... μην τα παιρνεις προσωπικα.... :)

#133   casabel

casabel

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:43

Ρε παιδιά γιατί σας κόπτει ΤΟΣΟ πολύ το πως την ονόμασαν τη συσκευή? Αν σας δώσει 4άρα οθόνη με 1GB RAM κ IPAD2 CPU δε θα είστε ικανοποιημένοι δηλ?????

#134   giwrgosd

giwrgosd

    iPH Enthousiast

  • 526 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:43

Ετσι οπως τα λές είναι!
δλδ 18 μήνες μετά θα βγάλουν ενα μοντέλο στο ίδιο καλούπι
με το 4 ,καλύτερο επεξεργαστή- κάμερα?
Δεν νομίζω ,αλλα αν γίνει αυτο θα είναι μεγάλη ήττα για την εταιρεία
Κανείς νοήμων δεν θα πουλήσει το 4αρι για ένα <<s>> που ισούται με +500€ περίπου!

Τελευταία επεξεργασία από: giwrgosd, 03/10/2011 - 13:45


#135   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 13:46

Ρε παιδιά γιατί σας κόπτει ΤΟΣΟ πολύ το πως την ονόμασαν τη συσκευή? Αν σας δώσει 4άρα οθόνη με 1GB RAM κ IPAD2 CPU δε θα είστε ικανοποιημένοι δηλ?????


κοιταξε αν το βγαλει λεπτοτερο, μεγαλυτερη οθονη, α5 επεξεργαστη, 8 megapixel camera, full hd video record, ios5, ας το πει και iphone 3.! :):)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες