Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4s και οχι iphone 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
470 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/10/2011 - 17:17

Λοιπόν είμαι κι εγω εντελώς παθιασμενος με τα "μηλοφωνα" και επίσης με τον καινούριο μου iMac 27" που σήμερα κλείνει εβδομάδα!! Το ´χω ακούστε πως α γίνει: Παρουσιάζει ο Cook το 4S και παίρνει τηλέφωνο απο την συσκευή κάποιον στο κοινό..ο οποίος είναι ο Jobs ο οποίος απαντά απο το καινούριο του iphone 5!!! Φανταστείτε τι θα γίνει εκει μέσα!! Σοβαρά πάντως, και απο marketing μεριά να το δούμε, πρώτο event για Cook με "φτωχό" θέμα 4S θα ήταν κρίμα..και ξέρετε όλοι καλα ότι η Apple έχει γράψει κ´ με ΜΕΓΑΛΗ επιτυχία τις τελευταίες σελίδες στα βιβλία marketing που διδάσκουν στα Unis ανα τον κόσμο... Ιδωμεν αδέρφια hold your breaths!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 03/10/2011 - 17:18

Θα μας σκάσουν. Ευτυχώς έχουμε κάτι να περιμένουμε Τούλαχιστον και απασχολουμε το μυαλό μας απο όλα τα τραγελαφικα που συμβαίνουν στην ελληνική κοινωνία-οικονομία.

#183   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 03/10/2011 - 17:20

Λοιπόν είμαι κι εγω εντελώς παθιασμενος με τα "μηλοφωνα" και επίσης με τον καινούριο μου iMac 27" που σήμερα κλείνει εβδομάδα!! Το ´χω ακούστε πως α γίνει: Παρουσιάζει ο Cook το 4S και παίρνει τηλέφωνο απο την συσκευή κάποιον στο κοινό..ο οποίος είναι ο Jobs ο οποίος απαντά απο το καινούριο του iphone 5!!! Φανταστείτε τι θα γίνει εκει μέσα!! Σοβαρά πάντως, και απο marketing μεριά να το δούμε, πρώτο event για Cook με "φτωχό" θέμα 4S θα ήταν κρίμα..και ξέρετε όλοι καλα ότι η Apple έχει γράψει κ´ με ΜΕΓΑΛΗ επιτυχία τις τελευταίες σελίδες στα βιβλία marketing που διδάσκουν στα Unis ανα τον κόσμο... Ιδωμεν αδέρφια hold your breaths!!

Καλο. Την αναπνοή μας την κρατάμε, το θέμα είναι τι άλλο θα κρατάμε αύριο μετα τις 23:00! Πάντως ακόμα και 4s να είναι μάλλον θα το πάρω γιατί θέλω 64gb.

#184   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/10/2011 - 17:20

Κυριάκο, ακριβώς, να ξεχνιόμαστε αν κ´ πλέον με αυτούς που μπλεξαμε κι εκει που μας πανε δεν πρέπει..


Sent from my iPhone using Tapatalk

#185   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/10/2011 - 17:25

Εγω θέλω 4αρα οθόνη, 64gb και teardrop design..τόσες θήκες ρε παιδιά δεν μπορεί τι να πω.. Έχει περάσει και 1,5 χρόνος που είναι δεκαετία στο τομέα των smartphones..εξάλλου ας κάνουν διαφορετικό ή τροποποιημένο design να τραβήξουν αγοραστές..απλά πράγματα!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#186   xuser

xuser

    iPH Enthousiast

  • 569 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/10/2011 - 17:27

Λοιπόν κολλητός που μένει U.S μου πε πριν λίγο ότι θα βγει 5αρι. Άντε να δούμε.

#187   achil

achil

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/10/2011 - 17:28

Το iPhone 5 θα παρουσιαστεί....Απλά δε θα είναι διαθέσιμο σύντομα. Το iPhone 4s λογικά θα διατεθεί πιο γρήγορα και γι' αυτό βρίσκεται στο inventory system της Vodafone.
Δείτε κι αυτό: http://www.engadget....ell-questionab/

#188   pakar

pakar

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 18:15

http://www.theihospi...ne-speculations

#189   morrraki

morrraki

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/10/2011 - 18:20

Εγώ πιστεύω οτι θα βγεί iphone 6!! :lol: B)

#190   limit

limit

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 18:20

http://techblog.gr/m...e-4s-64gb-7358/

#191   ariusbb

ariusbb

    iPH User

  • 109 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/10/2011 - 18:21

iPhone 5 ή iPhone 4S?

ότι και να είναι - είναι καιρός να κάψουμε άλλα 700 ευρώ :P

Καταραμένη Apple.... 20:00 όλοι κολλημένοι στα blogs... Ξέρει κανείς εαν θα έχει live stream η apple;

#192   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/10/2011 - 18:33

πάντα έχει live stream αλλά μπορεί και να μην παίζει με τόσο κόσμο που θα παρακολουθει παγκοσμίως... οπότε 20:00 Ελλάδος ξεκινά αυριο??? Τι καλά!!!

#193   crazydub

crazydub

    iPH Member

  • 348 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 18:37

YOUTUBE
εδω ολοι λεει live coverage αλλα λεει και If Apple streams the event, I'll be showing that as well.

Τελευταία επεξεργασία από: crazydub, 03/10/2011 - 18:38


#194   clarco5

clarco5

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 18:39

Έχει πλάκα πάντως... λέγονται τόσα πολλά και αύριο θα δούμε τι από όλα ήταν αλήθεια και τι φήμες. ::)

iPhone5? iPhone4S? Ή και τα 2 μαζί...?

Οι περισσότερες πιθανότητες πάντως πάνε στο iPhone4S. Ελάτε πείτε αλήθεια αν το παίζατε στο στοίχημα εκεί δεν θα ποντάρατε? (άσχετα από την επιθυμία μας να βγει το 5, "το διπλό στο Camp Nou" είναι δύσκολο xD)

Επίσης όλες οι σοβαρές ενδείξεις αποκαλύπτουν ότι το σίγουρο είναι ένα 4S (να σας θυμίσω την είδηση πάλι με το χαμένο νέο iPhone το οποίο δεν έγινε αντιληπτό γιατί προφανώς έμοιαζε με το 4...) Και γενικά τα πιο πολλά στοιχεία οδηγούν εκεί!

Βέβαια στον αντίποδα, το "αναμενόμενο" νέο πιο λεπτό σχέδιο του iPhone5 δεν μπορεί επίσης να είναι τυχαίο, και να έχουν κατασκευαστεί τόσες θήκες και mockups που μοιάζουν. Παρόμοιες θήκες και σχέδια είχαν βγει και για το iPad2 και στην τελική τα περισσότερα ήταν αρκετά σωστά (μέγεθος, νέο ηχείο, κλπ.)

Οπότε το συμπέρασμα και η καλύτερη προετοιμασία για το αυριανό event, είναι να περιμένουμε καταρχήν τα αναμενόμενα αλλά να μην απορρίπτουμε τελείως και τις εκπλήξεις!! ;)


PS. Και μια θεωρία συνωμοσίας: το iPhone5 ήταν έτοιμο για κυκλοφορία αλλά διάφοροι λόγοι και απόψεις στελεχών ανάγκασαν την Apple να αναβάλει την κυκλοφορία του λανσάροντας μόνο το 4S και βρίσκοντας αντίθετο σε αυτή την κίνηση τον Steve ο οποίος δεν είχε άλλη επιλογή απ'το να παραιτηθεί σαν CEO αλλά να παραμένει στην εταιρία σε άλλο πόστο. 8)

#195   TheVagKout

TheVagKout

    iPH User

  • 148 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2011 - 18:42

δειτε και αυτο τη ειναι ???????????


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες