Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4S


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1075 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#706   IJOHN

IJOHN

    iPH User

  • 188 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/10/2011 - 20:36

Δεν ξέρω απο ποτε παρακωλουθειτε τα iPhone events αλλα κάθε χρόνο τα ίδια γίνονται.Πάντα όλοι στο τέλος είναι απογοητευμένοι.
Και με το 3gs τα ίδια λέγαμε.
Αλλα κατάφερε και ξεπέρασε το 3G σε πωλήσεις.
Ακόμα και για το iPhone 4,που ήταν η μεγαλύτερη αναβάθμιση που έχει γίνει.
Πολυ είχαν πει τότε ότι απογοητεύτηκαν και δεν θα αλαζαν το 3GS τους για το iPhone 4.Και ότι το 4αρι είναι πολυ πίσω του ανταγωνισμού.Και το design είναι χάλια.
Παρόλα αυτα πούλησε και συνεχίζει να πουλάει ακόμα.
Και με το 4s πάλι το ίδιο γίνεται ,το κραζουμε όλοι  τώρα και μόλις βγει θα το πάρουμε.
Εδω αρκετοί πουλησανε το μαύρο για το άσπρο μόλις βγήκε ,και δεν θα πάρουν το 4s??

Γιαυτο μην βλέπω σχόλια του τύπου το 4s θα είναι αποτυχία ,δεν θα το πάρει κανεις κλπ.
Εδω θα είμαστε ,έτσι και δεν πουλήσει θα το χαρησω :P

Να στείλω pm τα στοιχεία μου? :P πέρα απο τη πλάκα θα κάνει τρελές πωλήσεις!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#707   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 05/10/2011 - 20:49

Όλοι νομίζω ότι συμφωνούμε ότι το 4 είναι απίστευτο τηλέφωνο.

Πολλοί από εσάς μάλιστα λένε ότι ούτε καν θα το αλλάξουν για το 4S.

Όλοι στο συγκεκριμένο τόπικ ανεξαιρέτως (εκτός από εμένα και άλλους 4-5) βρίζετε την Apple για το απαράδεκτο τηλέφωνο που έβγαλε.

Όλο αυτό κάτι μου θύμιζε.

Κάπου το είχα ξαναζήσει.

Έκατσα και έψαξα. Μου πήρε λίγη ώρα αλλά ιδού:

ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΛΕΓΑΤΕ ΠΡΙΝ 16 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΟΤΕ iPHONE 4!!!

Ναι σωστά μαντέψατε. Το τηλέφωνο που τώρα όλοι λατρεύουμε, τότε πολλοί από εσάς το έβριζαν και έλεγαν ότι δεν τους αρέσει.

Από mods μέχρι απλοί χρήστες!

Just food for thought...

Τελευταία επεξεργασία από: nsxbass, 05/10/2011 - 20:50


#708   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 05/10/2011 - 20:57

Μπαγάσα είπες κανα δύο σελίδες πριν ότι δεν θα πάρεις το 4S. Μη μάθω αύριο - μεθαύριο ότι το πήρες... :P ;)

#709   GREGORY1975

GREGORY1975

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/10/2011 - 20:58

Έχω να ρίξω γέλιο όλοι αυτοί που ρίχνουν μπινελικια για το 4s θα γράφουν μετα απο μήνες πωωωωω δικε μου μαματο, καλα ε μαμαει σε σχέση με το 4 πύραυλος.
Επίσης όσοι φωνάζουν για την αππλ που τις τα παίρνει το iOS 5 τσάμπα μας το δίνει στον iMac με 25 ευρώ βάλαμε λογισμικό που τα windows άνοιξαν τα παράθυρα τους και πηδηξαν. Ελληναρες αχαριστία σενιλα τα επίπεδα πάρετε τις πλαστικουριες με τα 500πύρινα. Σεβαστειτε τον κάθε ένα που θέλει μένει ατο μηλοτγλεφωνο του η να παει σε 4ς. Πόσες σελίδες μπινελικια πέφτουν λες και έχουμε να χωρισουνε τπτ.
Επίσης λαβεται κάτι σοβαρά υπ´οψιν η αππλ έχει χεσμενη την Ελλάδα. Στο εξωτερικό έχει παντού Ίντερνετ κάθε γωνία είναι τσάμπα. Συνεπώς το μηλοτηλεφωνο λειτουργεί καλύτερα σε αυτές τις χώρες. Ροξτε τα μπινελικια σας σε ΟΤΕ και σια που θεωρούν το Ίντερνετ είδος πολυτελειας.
Το iPhone 5 για την Ελλάδα θα έχει τις δυνατότητες του iphone15 σε τιμή 200 ευρώ έτσι γιατί με το μπινελικι ίδρωσε το αυτί της αππλ. Goodnight gendlmen!!!

#710   gog7

gog7

    iPH Member

  • 228 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 05/10/2011 - 20:59

ελεος εχω βαρεθει να ακουω να κραζουν! τα ιδια καθε φορα που βγαινει Iphone..απο ζηλεια ειναι ηθελα να ξερα? εσας αν σας ελεγαν να ανταλλαξετε με αυτο που χετε τωρα ας μη το παιρνατε..μηπως λεω μηπως μας πειραξε που η apple δεν εκανε πραγματικοτητα τις φημες που μεταξυ μας βγαλαμε ?

#711   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/10/2011 - 20:59

Χαχαχαχαχα Κώστα υπάρχει άλλος που την έχει μεγαλύτερη από σενα? :P

ΥΓ: Μπαγάσα είπες κανα δύο σελίδες πριν ότι δεν θα πάρεις το 4S. Μη μάθω αύριο - μεθαύριο ότι το πήρες... :P ;)


Και να το πάρω δεν θα το πω πουθενά εξάλλου ποιος θα το καταλάβει αφού είναι το ίδιο.. :lol:

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#712   salinas

salinas

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/10/2011 - 20:59

Όλοι νομίζω ότι συμφωνούμε ότι το 4 είναι απίστευτο τηλέφωνο.

Πολλοί από εσάς μάλιστα λένε ότι ούτε καν θα το αλλάξουν για το 4S.

Όλοι στο συγκεκριμένο τόπικ ανεξαιρέτως (εκτός από εμένα και άλλους 4-5) βρίζετε την Apple για το απαράδεκτο τηλέφωνο που έβγαλε.

Όλο αυτό κάτι μου θύμιζε.

Κάπου το είχα ξαναζήσει.

Έκατσα και έψαξα. Μου πήρε λίγη ώρα αλλά ιδού:

ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΛΕΓΑΤΕ ΠΡΙΝ 16 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΟΤΕ iPHONE 4!!!

Ναι σωστά μαντέψατε. Το τηλέφωνο που τώρα όλοι λατρεύουμε, τότε πολλοί από εσάς το έβριζαν και έλεγαν ότι δεν τους αρέσει.

Από mods μέχρι απλοί χρήστες!

Just food for thought...





Φίλε δεν ειναι ετσι τα πραγματα. Οι περισσοτεροι εχουν δικιο στην κριτικη που ασκουν. και εγω αγαπω και εχω το iphone 4 αλλα το S ειναι σχεδόν απογοητευση. και αυτο δεν το υποστηριζω μονο εγω και οσοι ασκουν εδω μεσα κριτική. Αν διαβασεις κριτικές ξενων ειδικων αλλα και τις πολλες διαμαρτυριες χρηστων προς την apple για το νεο τηλεφωνο, ισως θα πρεπει να αναθεωρησεις τις αποψεις σου. Εκτος ολων αυτων θα πρεπει να λαβεις υποψη σου και την πτωση της τιμης της μετοχης της εταιρειας που υπο διαφορετικες συνθηκες θα επρεπε να ειχε ανοδο καθως εβγαλε στην αγορα το νεο τηλεφωνο της.

#713   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/10/2011 - 21:00

Ερωτηση-τροφη για σκεψη.Δεν σας κανει εντυπωση που δεν ειδαμε ακομα ενα hands on της νεας συσκευης? Δεν παρουσιαστηκε το τηλεφωνο στον τυπο? Μονο ενα του bbc ειδα και αυτο εδειχνε το Siri.

#714   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 05/10/2011 - 21:04

Φίλε δεν ειναι ετσι τα πραγματα. Οι περισσοτεροι εχουν δικιο στην κριτικη που ασκουν. και εγω αγαπω και εχω το iphone 4 αλλα το S ειναι σχεδόν απογοητευση. και αυτο δεν το υποστηριζω μονο εγω και οσοι ασκουν εδω μεσα κριτική. Αν διαβασεις κριτικές ξενων ειδικων αλλα και τις πολλες διαμαρτυριες χρηστων προς την apple για το νεο τηλεφωνο, ισως θα πρεπει να αναθεωρησεις τις αποψεις σου. Εκτος ολων αυτων θα πρεπει να λαβεις υποψη σου και την πτωση της τιμης της μετοχης της εταιρειας που υπο διαφορετικες συνθηκες θα επρεπε να ειχε ανοδο καθως εβγαλε στην αγορα το νεο τηλεφωνο της.

Αυτό που σου λέω είναι ότι αυτοί που πέρυσι έκραζαν ο 4 είναι αυτοί που τώρα λένε ότι ο 4 είναι τέλειο και δεν υπάρχει λόγος να πάρουν το 4S.

#715   japan

japan

    iPH Addict

  • 620 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 05/10/2011 - 21:05

και για το 3gs τα ιδια λεγαμε ολοι nsx :)

#716   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 05/10/2011 - 21:05

Έκατσα και έψαξα. Μου πήρε λίγη ώρα αλλά ιδού:

ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΛΕΓΑΤΕ ΠΡΙΝ 16 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΟΤΕ iPHONE 4!!!

Ναι σωστά μαντέψατε. Το τηλέφωνο που τώρα όλοι λατρεύουμε, τότε πολλοί από εσάς το έβριζαν και έλεγαν ότι δεν τους αρέσει.

Από mods μέχρι απλοί χρήστες!

Just food for thought...


Κοιτα τωρα να δεις τι μας εκανες. Μας εβαλες να ψαχνουμε σε ολες αυτες τις σελιδες τι ειχαμε πει τοτε.. :lol:

#717   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 05/10/2011 - 21:07

Ρε παρτε το χαμπαρι, θα κλεισει η εταιρια μετα απο αυτη την κινηση. Δεν ειμαστε χαζοι να δωσουμε το 4αρι μας να παρουμε την μαπα επειδη αυτοι θελουν κονομα. Θα δειτε πως θα παει απατο.

ποια εταιρια θα κλεισει..? :blink:

#718   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 05/10/2011 - 21:07

Ρε παρτε το χαμπαρι, θα κλεισει η εταιρια μετα απο αυτη την κινηση. Δεν ειμαστε χαζοι να δωσουμε το 4αρι μας να παρουμε την μαπα επειδη αυτοι θελουν κονομα. Θα δειτε πως θα παει απατο.

Μη σου πω ότι ήδη αγόρασαν λουκέτα. Οι απολύσεις μαζικές. Ο Cook θα βρεθεί κρεμασμένος στο σπίτι του τις επόμενες μέρες (μη σου πω ώρες).

Θα δείτε τι θα γίνει την μέρα κυκλοφορίας του...Εδώ θα είμαστε.

#719   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 05/10/2011 - 21:08

και για το 3gs τα ιδια λεγαμε ολοι nsx :)

Το ξέρω φίλε μου.

Εκεί να δεις σκοτωμός που είχε γίνει.

Μπορεί να ψάξω να το βρω και εκείνο το τόπικ.

#720   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 05/10/2011 - 21:08

Κοιτα τωρα να δεις τι μας εκανες. Μας εβαλες να ψαχνουμε σε ολες αυτες τις σελιδες τι ειχαμε πει τοτε.. :lol:

Τα γραπτά μένουν! Οπότε προσέχουμε τι γράφουμε! :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες