Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 14 ψήφοι

Πώς να διπλασιάσετε την επιδότησή σας!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3012 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   perlepes

perlepes

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/03/2012 - 13:27

Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια και τον οδηγο φιλε μου.
Εκανα χθες αιτηση φορητοτητας στην βονταφον και απο εκει που μου εδιναν 250 ευρω για 24 μηνες ανανεωση για τους 3 αριθμους στην κοσμοτε, με πηραν σημερα και μου εδωσαν 690 επιδοτηση για 2 νουμερα για 24 μηνες!!!
thanx :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   christopherzaha

christopherzaha

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/03/2012 - 13:54

εγώ έχω έναν ακόμα πιο εύκολο τρόπο αλλά θέλει τσαμπουκά! ο πατέρας μου με 170 ευρω επιδότηση όση και η δικιά (μιλάω για κοσμοτέ και για πέρυσι την ίδια εποχή.)
τους παίρνει και τους λέει. θέλω να πάρω το iphone 4 τσάμπα. πάρτε με μέσα στην βδομάδα τηλέφωνο και πείτε μου.! :P
οντως μετά απο μία βδομάδα τον παίρνουν και του λένε με πάγιο στ ή 50 ή 60 (έτσι κ αλλιώς μιλάει πολύ) πάρτε το.
μετά λοιπόν π του δίνουν το οκ πάει να το πάρει αλλά άργησε πολύ. πέρασε 1 μήνας κ είχε λήξει. τους ξαναπαίρνει λοιπόν και τους λέει γιατί εκλεισε ξερω γω κτλ?
κ τους λέει. ανοίξτε την να πάω μετά απο 2 μερες να το πάρω. κ έτσι κ έγινε!

ηθικό δίδαγμα: με τσαμπουκά (αλλά όμορφο τρόπο πάντα) όλα γίνονται! :)

#168   stef10

stef10

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/03/2012 - 20:17

Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια και τον οδηγο φιλε μου.
Εκανα χθες αιτηση φορητοτητας στην βονταφον και απο εκει που μου εδιναν 250 ευρω για 24 μηνες ανανεωση για τους 3 αριθμους στην κοσμοτε, με πηραν σημερα και μου εδωσαν 690 επιδοτηση για 2 νουμερα για 24 μηνες!!!
thanx :D

τελικα ειναι πολυ γατακια...Αντε καλοριζικο!!

#169   Dev

Dev

    iPH Enthousiast

  • 401 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:deves000

Δημοσίευση 28/03/2012 - 20:53

Παιδιά γειά σας και απο μένα και ένα μεγάλο μπράβο στο παιδί για τον οδηγό του! στο θέμα μας λοιπόν! Έχω έναν αριθμό 2 χρόνια στην wind το πρόγραμμα είναι το wind M και ο λογαριασμός μου κάθε μήνα κυμαινεται από 60-80 ευρώ! Θέλω να τους πιέσω μεσω αυτής της διαδικασίας για να πάρω iphone 4s 16gb, αν όχι δωρεάν τουλάχιστον με όσα λιγότερα μπορώ πιστεύετε οτι μπορώ να καταφέρω κάτι?

#170   aquadigio

aquadigio

    iPH Enthousiast

  • 392 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 28/03/2012 - 20:57

Παιδιά γειά σας και απο μένα και ένα μεγάλο μπράβο στο παιδί για τον οδηγό του! στο θέμα μας λοιπόν! Έχω έναν αριθμό 2 χρόνια στην wind το πρόγραμμα είναι το wind M και ο λογαριασμός μου κάθε μήνα κυμαινεται από 60-80 ευρώ! Θέλω να τους πιέσω μεσω αυτής της διαδικασίας για να πάρω iphone 4s 16gb, αν όχι δωρεάν τουλάχιστον με όσα λιγότερα μπορώ πιστεύετε οτι μπορώ να καταφέρω κάτι?


Πυροβολα τους στο ψαχνό! Και τη wind, μια επιπλεον πληροφορια, τη πειραζει περισσοτερο να κανεις φορητοτητα στη Vodafone !!! Ακουλουθα τον οδηγο του φιλου! Εγω, απο μονος μου, και πριν τον οδηγο, με τον ιδιο τροπο, με 2 αριθμους, συνολικο παγιο 100Ε μηνιαίως, το πηρα δωρεαν απο Voda, φευγοντας απο Wind...

#171   Dev

Dev

    iPH Enthousiast

  • 401 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:deves000

Δημοσίευση 28/03/2012 - 21:01

δηλαδή η wind δεν σου έκανε καλή αντιπροσφορά και δέχτηκες την προσφορά της voda?

#172   aquadigio

aquadigio

    iPH Enthousiast

  • 392 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 28/03/2012 - 21:25

δηλαδή η wind δεν σου έκανε καλή αντιπροσφορά και δέχτηκες την προσφορά της voda?

Για 2 αριθμους συμβολαιου, με παγιο 100Ε περιπου, η Wind μου εδινε επιδοτηση 150Ε και για τους δυο αριθμους(προκυπτει οπως μου ειπαν με το μεσο ορο των λογαριασμων, οκ, σεβαστο αυτο, αλλα.......), ενω η Vodafone, με υπερεπιδοτηση για το iPhone 4s , στην ιδια τιμη παγιου, μου το εδωσε τσαμπα! (ο ενας αριθμος 24μηνο συμβολαιο, ο αλλος 12μηνο) ;)
Πηγα Voda, τους χαιρετισα, και ολα ok...!!! A, και επειδη ηθελα μαυρο , και δεν ειχαν διαθεσημο, μου εδωσαν 2 παγια δωρο , εκπτωση οικογενειακο πακετου(που δεν ειχα συμφωνησει αρχικα), και πηρα το ασπρο που τελικα δε με χαλασε... :lol:

#173   stef10

stef10

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/03/2012 - 21:38

Παιδιά γειά σας και απο μένα και ένα μεγάλο μπράβο στο παιδί για τον οδηγό του! στο θέμα μας λοιπόν! Έχω έναν αριθμό 2 χρόνια στην wind το πρόγραμμα είναι το wind M και ο λογαριασμός μου κάθε μήνα κυμαινεται από 60-80 ευρώ! Θέλω να τους πιέσω μεσω αυτής της διαδικασίας για να πάρω iphone 4s 16gb, αν όχι δωρεάν τουλάχιστον με όσα λιγότερα μπορώ πιστεύετε οτι μπορώ να καταφέρω κάτι?

η wind ειναι οτι να ναι...πιεσε τους και θα σου δωσουν το 4s 16gb το πολυ μεχρι 100Ε σε 2ετες συμβολαιο ομως..

#174   stef10

stef10

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/03/2012 - 21:41

δηλαδή η wind δεν σου έκανε καλή αντιπροσφορά και δέχτηκες την προσφορά της voda?

αα και αυτο που ξεχασα να σου πω ειναι οτι για iphone κανει πιο καλες προσφορες...να τους πεις οτι ενδιαφερεσαι μονο για iphone.. για περισσοτερες λεπτομερις στειλε μοθ pm αν θελεις...

#175   Dev

Dev

    iPH Enthousiast

  • 401 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:deves000

Δημοσίευση 28/03/2012 - 21:59

Οκ παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας

#176   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 29/03/2012 - 20:38

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι;
Είμαι με καρτοκινητό Cosmote και θέλω να κάνω συμβόλαιο.
Απλά πάω π.χ. Γερμανό και κάνω νέο συμβόλαιο με επιδότηση νέου χρήστη;
Πιάνει εδώ το κόλπο με την φορητότητα ή επειδή είναι καρτοκινητό δεν θα ασχοληθούν καν;;;

#177   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2012 - 21:11

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι;
Είμαι με καρτοκινητό Cosmote και θέλω να κάνω συμβόλαιο.
Απλά πάω π.χ. Γερμανό και κάνω νέο συμβόλαιο με επιδότηση νέου χρήστη;
Πιάνει εδώ το κόλπο με την φορητότητα ή επειδή είναι καρτοκινητό δεν θα ασχοληθούν καν;;;


Φίλε alej σε αυτή την περίπτωση παίζεις με πολύ λιγότερα ποσά. Θα κερδίσεις ίσως κάτι παραπάνω αν κάνεις φορητότητα κ αλλάξεις δίκτυο. Αν δε σε πειράζει το δίκτυο, φύγε απο κοσμοκάρτα κ πήγαινε στη βοντα. Αν θέλεις να παραμείνεις κοσμοτέ, βρες καμία κάρτα βοντα κ κάνε αίτηση φορητότητας για συμβόλαιο στην κοσμοτε.

Τσέκαρε κ τη wind αν σου δίνει κάτι καλύτερο αν πας απο φορητότητα κ αποφάσισε

#178   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 29/03/2012 - 21:16

Κατάλαβα, θα κάνω απλά συμβόλαιο Cosmote...

Thanx

#179   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2012 - 21:23

Σου ξαναλέω. Δες τι σου δίνει η κοσμοτε για να κάνεις την κάρτα σου συμβόλαιο(νομίζω ψίχουλα) κ δες τι σου δίνει αν πας απο άλλη εταιρία(νομίζω αρκετά περισσότερα)

Αν βρεις καμία κάρτα απο βοντα ή wind κ με φορητότητα πας κοσμοτε συμβόλαιο σίγουρα θα είναι καλύτερα, αλλά αλλάζεις νούμερο.

Αν πάλι θες να κρατήσεις το νούμερο σου, κάνε φορητότητα σε κάρτα βοντα c u κ μετα απο 1 μήνα (αν θυμάμαι σωστα)έχεις δικαίωμα να ξανακάνεις φορητότητα κ να πας ξανά κοσμοτε συμβόλαιο με καλύτερη επιδότηση.

#180   stef10

stef10

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2012 - 21:25

λογικο ειναι να σου δωσει πιο λιγα απλα κ παλι μπορεισ να <<παζαρεψεις>> σε μικροτερο βαθμο ομως

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (2)