Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Παραγγελια Iphone 4s μεσω Aramex


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
486 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   gtpaonik

gtpaonik

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/10/2011 - 13:54

Εγω θα το παρω απο αμερικη απο applstore που το διαφιμιζει οτι απο τον νοεμβριο θα ειναι ξεκλειδωτα.θα ερθει ξαδερφη μου αρχες δεκεμβριου.Το 16αρι κανει 480Ε.Λετε να μπορεσει να μου φερει 2 η 3? θα εχει προβλημα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   superliako

superliako

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2011 - 13:55

Η vodafone ο γερμανός κλπ δεν έχουν ιδέα πότε θα έρθει απλά λένε μια πιθανή ημερομηνία. Εγώ σου λέω ότι στην καλύτερη να το πάρεις μέσα με τέλη Δεκέμβρη που είναι πολύς καιρός μέχρι τότε. Οπότε το παίρνεις από εξωτερικό και τέλος. Μια φορα iphone πάντα iphone. Δεν μπορείς να ικανοποιηθείς με άλλο κινητό μετά. Άποψή μου.

#48   spacegucci

spacegucci

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2011 - 13:57

Εγω θα το παρω απο αμερικη απο applstore που το διαφιμιζει οτι απο τον νοεμβριο θα ειναι ξεκλειδωτα.θα ερθει ξαδερφη μου αρχες δεκεμβριου.Το 16αρι κανει 480Ε.Λετε να μπορεσει να μου φερει 2 η 3? θα εχει προβλημα?

Δεν εχεις κανενα προβλημα απλα να της πεις να βγαλει τις ζελατινες σε περιπτωση ελεγχου στο τελωνειο να μπορει ισχυριστει οτι δεν ειναι καινουργιο.
Ετσι εκανα και εγω οταν εφερα ενα mac mini

#49   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2011 - 14:03

Δεν εχεις κανενα προβλημα απλα να της πεις να βγαλει τις ζελατινες σε περιπτωση ελεγχου στο τελωνειο να μπορει ισχυριστει οτι δεν ειναι καινουργιο.
Ετσι εκανα και εγω οταν εφερα ενα mac mini


φιλε σε εσενα που εκανες σημερα την παραγγελια τι ημερομηνια αποστολης σου εδωσαν? σε εμενα που την εκανα 18/10 , μου εχουν δωσει 26 οκτ -2 Νοεμ...

Σου εστειλαν μαιλ να τους στειλεις σκαναρισμενα ταυτοτητα και αποδειξη τραπεζας η ακομα?

#50   mikeare

mikeare

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2011 - 14:03

τελος Νοεμβρη εχει βγει πως θα ερθει αθηνα?γτ δουλευω σε γνωστο πολυκαταστημα στο τμημα του computing και δεν εχει ακουστει τπτ ακομα για 4s στην Ελλαδα...ουτε καν απο την VODAFONE.


Φιλε για Κυπρο ακουγεται αρχες Νοεμβριου μεσω Public Store....

#51   spacegucci

spacegucci

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2011 - 14:05

φιλε σε εσενα που εκανες σημερα την παραγγελια τι ημερομηνια αποστολης σου εδωσαν? σε εμενα που την εκανα 18/10 , μου εχουν δωσει 26 οκτ -2 Νοεμ...

Σου εστειλαν μαιλ να τους στειλεις σκαναρισμενα ταυτοτητα και αποδειξη τραπεζας η ακομα?

Αυτο μου γραφει
Processing Items Dispatched: 1 - 2 Weeks Delivers 01 Nov, 2011 - 08 Nov, 2011
τα χρηματα τα χρεωσαν κανονικα απο το πρωι και οχι δεν μου ζητησαν τιποτα ακομη.

#52   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2011 - 16:07

Αυτο μου γραφει
Processing Items Dispatched: 1 - 2 Weeks Delivers 01 Nov, 2011 - 08 Nov, 2011
τα χρηματα τα χρεωσαν κανονικα απο το πρωι και οχι δεν μου ζητησαν τιποτα ακομη.


καποιο λαθος κανεις... αν προσεξεις, τα χρηματα δεν τα εχει παρει η apple αλλα εχουν δεσμευτει απο την τραπεζα. Η apple θα τα παρει οταν θα σου στειλει τα iphone

#53   spacegucci

spacegucci

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2011 - 18:09

Συνεχεια στην ενημερωση.
Την παραγγελια την εδωσα σημερα το πρωι περιπου στις 10:00
Πριν απο λιγο ηρθε απο την Apple αυτο το e-mail.

Thank You.
Your recent order on the Apple Online Store has been received.

We are pleased to send you this order confirmation containing details of your order placed on 24/10/2011.
If you would like to make a change, please contact us as soon as possible or visit online Order Status.

Τα χρηματα χρεωθηκαν πλεον κανονικα στην καρτα μου και περιμενουμε να ερθουν τα κινητα

#54   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 24/10/2011 - 18:11

Καλοριζικα να ειναι φιλε μου!!!!!καλως να τα δεχτεις λοιπον!!

#55   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2011 - 00:16

Συνεχεια στην ενημερωση.
Την παραγγελια την εδωσα σημερα το πρωι περιπου στις 10:00
Πριν απο λιγο ηρθε απο την Apple αυτο το e-mail.

Thank You.
Your recent order on the Apple Online Store has been received.

We are pleased to send you this order confirmation containing details of your order placed on 24/10/2011.
If you would like to make a change, please contact us as soon as possible or visit online Order Status.

Τα χρηματα χρεωθηκαν πλεον κανονικα στην καρτα μου και περιμενουμε να ερθουν τα κινητα


φιλε τσεκαρε το λογαριασμο σου στην τραπεζα online και θα δεις....
τα χρηματα μπορει οντως να εχουν αφαιρεθει απο την καρτα σου, αλλα δεν τα εχει λαβει η apple ακομα, ειναι δεσμευμενα απο την τραπεζα, και η apple ολοκληρωνει την συνναλαγη οταν ειναι να στειλει τα προιοντα. Δες το γιατι σε εμενα και σε αλλα 2-3 ατομα που το καναμε το ιδιο εγινε

#56   Eirini1988

Eirini1988

    iPH Addict

  • 613 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 25/10/2011 - 00:26

Παιδια τα apple stores δεχτηκαν κανονικα τις ελληνικες πιστωτικες σας; Χρησιμοποιησε κανεις prepaid visa;
Χρεωστικες πιστωτικες, δεχτηκε το αγγλικο απ οτι εμαθα.

Διερωτομαι αν στο αμερικανικο μου δεχτουν την prepaid visa μου...

.


written on Tapatalk by my sexy iPad 2 

#57   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2011 - 00:29

Παιδια τα apple stores δεχτηκαν κανονικα τις ελληνικες πιστωτικες σας; Χρησιμοποιησε κανεις prepaid visa;
Χρεωστικες πιστωτικες, δεχτηκε το αγγλικο απ οτι εμαθα.

Διερωτομαι αν στο αμερικανικο μου δεχτουν την prepaid visa μου...

.


written on Tapatalk by my sexy iPad 2 


σου απαντησα στο πμ τι να κανεις...

Ολα καλα θα πανε! ;)

#58   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 25/10/2011 - 00:31

Παιδια τα apple stores δεχτηκαν κανονικα τις ελληνικες πιστωτικες σας; Χρησιμοποιησε κανεις prepaid visa;
Χρεωστικες πιστωτικες, δεχτηκε το αγγλικο απ οτι εμαθα.

Διερωτομαι αν στο αμερικανικο μου δεχτουν την prepaid visa μου...

prepaid εννοείς πχ αυτή της Eurobank? την έχω στο itunes store και την δέχεται μια χαρά γιατί είναι visa και αν έχει την ένδειξη visa δεν τους ενδιαφέρει τί είναι γιατί θα πάρουν τα λεφτά τους εφόσον υπάρχουν μέσα. τώρα αν είναι electron visa παίζει κάτι διαφορετικό σε κάποιες εταιρείες,μπορείς να στείλεις ένα mail να είσαι σίγουρη....

#59   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2011 - 00:34

prepaid εννοείς πχ αυτή της Eurobank? την έχω στο itunes store και την δέχεται μια χαρά γιατί είναι visa και αν έχει την ένδειξη visa δεν τους ενδιαφέρει τί είναι γιατί θα πάρουν τα λεφτά τους εφόσον υπάρχουν μέσα. τώρα αν είναι electron visa παίζει κάτι διαφορετικό σε κάποιες εταιρείες,μπορείς να στείλεις ένα mail να είσαι σίγουρη....


ακριβως!

Αν γραφει επανω VISA και στο πισω μερος εχει τον 3ψηφιο κωδικο ειναι μια χαρα!

#60   Noshiz

Noshiz

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:noshiz

Δημοσίευση 25/10/2011 - 00:45

εγώ με μια χρεωστική VISA που έχω μπορώ να παραγγείλω απέξω χωρίς κανένα πρόβλημα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες