Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Παραγγελια Iphone 4s μεσω Aramex


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
486 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Eirini1988

Eirini1988

    iPH Addict

  • 613 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 25/10/2011 - 00:47

prepaid εννοείς πχ αυτή της Eurobank? την έχω στο itunes store και την δέχεται μια χαρά γιατί είναι visa και αν έχει την ένδειξη visa δεν τους ενδιαφέρει τί είναι γιατί θα πάρουν τα λεφτά τους εφόσον υπάρχουν μέσα. τώρα αν είναι electron visa παίζει κάτι διαφορετικό σε κάποιες εταιρείες,μπορείς να στείλεις ένα mail να είσαι σίγουρη....

ναι τετοια εννοω μονο που ειναι της Αγροτικης! :) Κ γω θεωρω οτι για την δεχεται το αγγλικο, γιατι να μην τη δεχτει το αμερικανικο; Αλλα επειδη διιστανται οι γνωμες που ακουω, εχω επιφυλαξεις...

Ξερετε mail για support σε τετοια θεματα; Δεν βρηκα οσο κ αν εψαξα... Εστειλα στο accounts & payment του itunes. Απαντησαν σε μιση ωρα, ευγενεστατα, πολυ φιλικα κ μου δηλωσαν πως δεν ειναι το αρμοδιο τμημα κ δε γνωριζουν. Κ μου εδωσαν τηλεφωνο επικοινωνιας.
Σιγα μην παρω απο Ελλαδα να ρωτησω...


written on Tapatalk by my sexy iPad 2 

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   Eirini1988

Eirini1988

    iPH Addict

  • 613 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 25/10/2011 - 00:49

εγώ με μια χρεωστική VISA που έχω μπορώ να παραγγείλω απέξω χωρίς κανένα πρόβλημα

χρεωστικη κ prepaid ειναι σχεδον ιδια φιλοσοφια.. Ή κανω λαθος; Εννοω δεν ειναι καμια εκ των 2 πιστωτικη με την ακριβη εννοια του ορου. Ελπιζω να δεχονται κ prepaid


written on Tapatalk by my sexy iPad 2 

#63   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 25/10/2011 - 00:54

τόση ώρα ψάχνω αλλά ενώ στα ευρωπαικά site έχει e-mail εδώ έχει μόνο τηλέφωνα... :/

#64   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2011 - 00:56

Οσο θελεις εσυ να παραγγηλεις, αλλο τοσο θελουν και αυτοι για να παρουν τα χρηματα! Απλα χριαζεται να τους δωσεις μια διευθηνση Αμερικανικη για να ειναι και αυτοι καλυμενοι!

Οπως εγινε και με εμενα, εκανα παραγγελια απο το Αγγλικο apple store, μετα μου ζητησαν να τους στειλω σκαναρισμενα ενγραφα που να ποιστοποιουν οτι ειμαι κατοχος της καρτας και ζω στην Αγγλια...

Τους εστειλα την Ελληνικη μου ταυτοτητα και μετα τους πηρα τηλεφωνο και τους ειπα οτι ειμαι Ελληνας και φιλοξενουμενος στην Αγγλια στην διευθηνση της aramex και καλα... Το δεχτηκαν μια χαρα και μου ειπαν και ευχαρηστω! ουτε καν το εψαξαν παραπανω να μου πουν τι και πως κλπ...

#65   Eirini1988

Eirini1988

    iPH Addict

  • 613 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 25/10/2011 - 01:00

Λοιπον το ξεκιναω ετσι εντος ολιγων ημερων, κ ο θεος βοηθος! Καλως να τα δεχτουμε ολοι ο,τι κ αν παραγγειλουμε! ;)


written on Tapatalk by my sexy iPad 2 

#66   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 25/10/2011 - 01:09

ρε παιδια αν παω να το αγορασω απο το αγγλικο app store θα μ παει γυρο στα 600 ευρο μαζι με την αμαρεξ.εχω χρεωστικη οπου εχω ηδη τα λευτα μεσα.αν κανω την παραγγελια,θα μ ζητησουν ταυτητα φωτοτυπια και την καρτα???αν ναι εγω θα βγαλω την ελληνικη?και πως θα δικαιολογησω την διευθυνση στην αγγλια?

#67   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 25/10/2011 - 01:09

Λοιπον το ξεκιναω ετσι εντος ολιγων ημερων, κ ο θεος βοηθος! Καλως να τα δεχτουμε ολοι ο,τι κ αν παραγγειλουμε! ;)


written on Tapatalk by my sexy iPad 2 

απλά πρόσεχε πάρα πολύ το τελωνείο,αυτό θα είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα,ενώ αγγλία ΕΕ οκ όλα...

Τελευταία επεξεργασία από: katya, 25/10/2011 - 01:09


#68   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 25/10/2011 - 01:10

θα πείς ότι είσαι πρωτοετής φοιτητής τώρα νοίκιασες κτλ :D

#69   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 25/10/2011 - 01:11

σε mail αυτα?η θα αναγκαστω να τους παρω τηλ?

#70   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 25/10/2011 - 01:16

σε mail αυτα?η θα αναγκαστω να τους παρω τηλ?

αναλόγως πόσο άμεσα θες να έχεις τα τηλέφωνα :) θα σου έλεγα καλύτερα τηλέφωνο γιατί τα γραπτά μένουν πολλές φορές,μην τύχει και κάνουν έλεγχο σε σένα...

#71   Vaggelis1991

Vaggelis1991

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:Vaggelis1991

Δημοσίευση 25/10/2011 - 01:21

με το θέμα της εγγύησης τι γίνεται όμως παιδιά ;;;

#72   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2011 - 01:31

ρε παιδια αν παω να το αγορασω απο το αγγλικο app store θα μ παει γυρο στα 600 ευρο μαζι με την αμαρεξ.εχω χρεωστικη οπου εχω ηδη τα λευτα μεσα.αν κανω την παραγγελια,θα μ ζητησουν ταυτητα φωτοτυπια και την καρτα???αν ναι εγω θα βγαλω την ελληνικη?και πως θα δικαιολογησω την διευθυνση στην αγγλια?

Γιατί δεν διαβασες αυτά που έγραψα λίγα πόστ πιο πάνω? εγώ τους εστειλα μονο ταυτότητα και την κάρτα και τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν όλα μια χαρά... Μην το ψάχνεις πολύ για να μην το ψάξουν και αυτοί πολύ!

#73   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 25/10/2011 - 01:37

αν τους τα εστελνες και τους εγραφες στο mail πως εισαι καινουριος φανταρος στην αγγλια τι θα σ λεγανε?

#74   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 25/10/2011 - 01:39

γιατί δηλαδή αν είσαι visitor και βάλεις το όνομα του φίλου σου που έχει το σπίτι π.χ. τί θα σου πουν; εγώ αν το στείλω σε φίλο τελικά κάτι τέτοιο θα πω για να μπορεί να το παραλάβει κιόλας...

#75   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2011 - 09:26

Εγω σας το εγραψα και πιο πανω που πηρα τηλ και μιλησα μαζι τους και τους το επαιξα Ελληνας φοιτητης, οτι δεν το ψαχνουν τοσο... Σοβαρα τωρα πιστευετε οτι δεν ξερουν στην apple πια ειναι η aramex και τι κανει? οταν τους ερχονε εκατονταδες παραγγελιες απο την ιδια διευθυνση και το μονο που αλαζει ειναι το ονομα του πελατη?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (2)