Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα με το home button


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
31 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2009 - 18:16

Τελικά δοκισα αυτές τις μέρες το mquickdo κ ενώ με βόλεψε κ παταω πολύ λιγότερες φορές το homebutton, μου δημιούργησε ένα άλλο πολύ σοβαρό πρόβλημα... Όταν κάνω χρήση της συσκευής η μπαταρία μου πεφτει 1% ανα λεπτό σταθερά... Αυτό σημαίνει 100 λεπτά χρήσης, άρα 1 ώρα κ 40 λεπτά... Αν το κλειδωσω κ το αφήσω δεν πέφτει όμως πριν δεν ήταν έτσι... Το έχει παρατηρήσει κανείς από εσάς που έχετε το mquickdo;

Ευχαριστώ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 09/09/2009 - 20:13

Τελικά δοκισα αυτές τις μέρες το mquickdo κ ενώ με βόλεψε κ παταω πολύ λιγότερες φορές το homebutton, μου δημιούργησε ένα άλλο πολύ σοβαρό πρόβλημα... Όταν κάνω χρήση της συσκευής η μπαταρία μου πεφτει 1% ανα λεπτό σταθερά... Αυτό σημαίνει 100 λεπτά χρήσης, άρα 1 ώρα κ 40 λεπτά... Αν το κλειδωσω κ το αφήσω δεν πέφτει όμως πριν δεν ήταν έτσι... Το έχει παρατηρήσει κανείς από εσάς που έχετε το mquickdo;

Ευχαριστώ!


Κοίτα, χρησιμοποιώ το mQuickDo από τότε που ήταν free στο Cydia με άλλο όνομα (iHome). Τώρα έχω την έκδοση 1.3.1 (από το BeYouriPhone repo). Ποτέ δεν είχα κάποιο πρόβλημα με αυτή την εφαρμογή όσον αφορά την μπαταρία. Σήμερα που το ανέφερες είπα να το παρακολουθήσω... και για 10 λεπτά η μπαταρία δεν είχε πέσει καθόλου. Μόνο με ανοιχτή οθόνη, χωρίς να τρέχει κάποια εφαρμογή...

Φυσικά η ιστορία έχει δείξει ότι δεν υπάρχει κάτι στάνταρ με την μπαταρία.. Κάθε περίπτωση μπορεί να είναι διαφορετική...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες