Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iPhone 4S: 11 Νοεμβρίου στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
804 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/11/2011 - 10:36

Σήμερα πάντως το είδα εκθεσιακό στα multirama Ιλισίων.

μηπως σου ειπαν ποτε θα το εχουν διαθεσιμο?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   tsaki

tsaki

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Twitter:@tsaki19
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:tsaki191

Δημοσίευση 03/11/2011 - 10:44

απλα ειναι και ασχετοι μερικοι μην δινεις σημασια!!!

+1 απο public Θεσσαλονικης καταστημα τσιμισκη. Μου ειπανε απο τις 15 Νοεμβριου και μετα. χαχα οτι να ναι.

#288   bellu7

bellu7

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2011 - 10:58

Ρε παιδιά πως είναι δυνατόν να ανακοινώνεται ότι θα είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα στις 11 Νοεμβρίου και οι εταιρίες κινητής να μην έχουν πει τίποτα???? Στην εταιρία που είμαι μας έστειλαν τις συσκευές προς διάθεση χτες και πουθενά το 4s... Τι περιμένουν?

#289   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/11/2011 - 10:59

Ρε παιδιά πως είναι δυνατόν να ανακοινώνεται ότι θα είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα στις 11 Νοεμβρίου και οι εταιρίες κινητής να μην έχουν πει τίποτα???? Στην εταιρία που είμαι μας έστειλαν τις συσκευές προς διάθεση χτες και πουθενά το 4s... Τι περιμένουν?

μαλλον περιμενουν την αποφαση του δημοψηφισματος...!!! :lol:

#290   bellu7

bellu7

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2011 - 11:01

Α λέτε να χρειαστεί να κάνουν την μετατροπή των τιμοκαταλόγων σε δραχμές γι'αυτό να αργούν? :P

#291   Alexemp

Alexemp

    iPH Member

  • 342 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:Mpliki

Δημοσίευση 03/11/2011 - 11:10

μηπως σου ειπαν ποτε θα το εχουν διαθεσιμο?


Μπα,το ίδιο ανενημέρωτοι όπως οι περισσότεροι στα καταστήματα.Μίλησαν για μέσα Νοέμβρη γενικά,τρέχα γύρευε δηλαδή. :lol:

#292   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/11/2011 - 11:14

Μπα,το ίδιο ανενημέρωτοι όπως οι περισσότεροι στα καταστήματα.Μίλησαν για μέσα Νοέμβρη γενικά,τρέχα γύρευε δηλαδή. :lol:

δεν εχω παει ακομα σε καποιο καταστημα να ρωτησω αλλα αν παω και μου πουν δεν ξερουν θα τους σπασω το κεφαλι..θα τους βγαλω φωτοτυπια την ανακοινωση της apple και θα τους πω αγγλικα ξερετε μαλλον οχι,γιατι λενε για 11-11,και παλι βεβαια θα μου πουν απιστευτο εμεις δεν εχουμε καμια πληροφορια!!!

#293   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/11/2011 - 11:15

Εδώ στη Vodafone δεν είχαν ιδέα μια μέρα πριν την ανακοίνωση του iPhone 4 8gb λέτε να έχουν για το 4S που είναι κάτι εβδομάδες μετά?

#294   Alexemp

Alexemp

    iPH Member

  • 342 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:Mpliki

Δημοσίευση 03/11/2011 - 11:20

δεν εχω παει ακομα σε καποιο καταστημα να ρωτησω αλλα αν παω και μου πουν δεν ξερουν θα τους σπασω το κεφαλι..θα τους βγαλω φωτοτυπια την ανακοινωση της apple και θα τους πω αγγλικα ξερετε μαλλον οχι,γιατι λενε για 11-11,και παλι βεβαια θα μου πουν απιστευτο εμεις δεν εχουμε καμια πληροφορια!!!



Χαχα Ισχύει.Αθήνα έχω πάει σε πάνω από 6 μαγαζιά από Δευτέρα μέχρι σήμερα,οι μισοί με κοιτάνε καλά καλά και μου λένε ότι δεν έχει έρθει κάποιο καταστατικό διάθεσης νέων συσκευών,άλλοι μου λένε ότι θα είναι διαθέσιμο αρχές Δεκέμβρη.Στα public στο σύνταγμα δεν έχουν ούτε το 4 πλέον,το ξήλωσαν και αυτό... :P

#295   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/11/2011 - 11:22

ακουστε τωρα υπαρχει ενα μαγαζι στην αγια παρασκευη το οποιο το εχει φερει,θελετε να ακουσετε τιμες? λοιπον αρχιζω iphone 4s 16gb 890,iphone 4s 32gb 1000,iphone 4s 64 1300,του σπας το μαγαζι μετα? και του λεω καλα ρε φιλε εισαι τρελος? και μου λεει το εχουμε ακριβα γιατι ειμαστε οι μοναδικοι που το εχουμε φερει,και του λεω μαλλον ειστε οι μοναδικοι απατεωνες στην αθηνα που υπαρχουν....μαυραγοριτες...

#296   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/11/2011 - 11:25

ακουστε τωρα υπαρχει ενα μαγαζι στην αγια παρασκευη το οποιο το εχει φερει,θελετε να ακουσετε τιμες? λοιπον αρχιζω iphone 4s 16gb 890,iphone 4s 32gb 1000,iphone 4s 64 1300,του σπας το μαγαζι μετα? και του λεω καλα ρε φιλε εισαι τρελος? και μου λεει το εχουμε ακριβα γιατι ειμαστε οι μοναδικοι που το εχουμε φερει,και του λεω μαλλον ειστε οι μοναδικοι απατεωνες στην αθηνα που υπαρχουν....μαυραγοριτες...

Σαν τον άλλον δε θυμάμαι σε ποιό τόπικ τον δείξανε (link) που τα είχε 1500 1600 κτ τέτοιο... Τι κλέφτες είμαστε οι Έλληνες,γι αυτό δεν πάμε μπροστά :P

#297   Mate

Mate

    iPH User

  • 198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2011 - 11:27

Η επίσημη ημερομηνία διάθεσης του iPhone 4S για την Ελλάδα ανακοινώθηκε από την Apple ότι είναι 11/11/11.

Κρατήσεις / παραγγελίες για το iPhone 4S θα ξεκινήσουν την ημερομηνία κυκλοφορίας του και όχι νωρίτερα.

http://www.golden-i....atest-news.html

Αφου το λεει ρε παιδια και ρωτησα κιεγω ενα ατομο απο τα κεντρικα του golden-i που γνωριζω και μου ειπε θα ερθει τοτε και μονο η συσκευη και με συνδεση
αλλα δεν ξερει διαθεσιμοτητα! :)

#298   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/11/2011 - 11:29

Η επίσημη ημερομηνία διάθεσης του iPhone 4S για την Ελλάδα ανακοινώθηκε από την Apple ότι είναι 11/11/11.

Κρατήσεις / παραγγελίες για το iPhone 4S θα ξεκινήσουν την ημερομηνία κυκλοφορίας του και όχι νωρίτερα.

http://www.golden-i....atest-news.html

Αφου το λεει ρε παιδια και ρωτησα κιεγω ενα ατομο απο τα κεντρικα του golden-i που γνωριζω και μου ειπε θα ερθει τοτε και μονο η συσκευη και με συνδεση
αλλα δεν ξερει διαθεσιμοτητα! :)

ναι θα ερθει το ξερουμε σε αυτο το καταστημα,και βεβαια ειναι ενημερωμενοι γιατι εχουν ανοιχτο συνεχεια το site της apple αλλα εμεις που εχουμε επιδοτησεις δεν μπορουμε να παμε στο golden-i....

#299   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/11/2011 - 11:37

Στο golden-i δε μπορούν να στηθούν και απ την προηγούμενη μέρα πάντως,θα τους διώξουν...

#300   Alexemp

Alexemp

    iPH Member

  • 342 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:Mpliki

Δημοσίευση 03/11/2011 - 11:39

Πάντως το κόλπο που φίξαραν με το 4αρι των 8GB μου φαίνεται τρελή κοροϊδία.Είναι ένα από τα υβριδικά στάδια του στιλ "αν είναι να το πάρω,δεν δίνω και 100 παραπάνω για το 4ς στα 16 GB? "

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες