Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iPhone 4S: 11 Νοεμβρίου στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
804 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#316   thelonapouliso

thelonapouliso

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2011 - 14:35

Ξεκίνησε η εκδήλωση ενδιφέροντος από Vodafone

http://www.vodafone....mpaign=iphone4s


οποιος ενδιαφερεται καλυτερα να παει ο ιδιος σε ενα καταστημα voda, οπως εκανα και εγω σημερα, και μην βασιζεσται καθολου στην εκδηλωση ενδιαφεροντος. θυμαμαι με το τεσσαρι παλι ειχα κανει εκδηλωση ενδιαφεροντος, και με ειχαν παρει τηλεφωνο μετα απο εναν μηνα, ενω το ειχα ηδη τον μηνα αυτο.! σε γραφουν κανονικα, και τα λιγα κομματια απο οτι μου ειπαν που θα φερουν θα τα δωσουν σε αυτους που εχουν κανει προπαραγγελια στο καταστημα, και ισως και σε "δικους τους" !

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#317   leuterismarkakis

leuterismarkakis

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:iLeuteris

Δημοσίευση 03/11/2011 - 18:47

Οριστε και φορμα εκδηλωσης απο Cosmote My link

#318   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/11/2011 - 19:05

μου κανει φοβερη εντυπωση που ολες οι εταιρειες βγαζουν φορμες εκδηλωσης και τα μαγαζια να μην ξερουν τιποτα,μπραβο παντως φοβερη επικοινωνια μεταξυ τους!!

#319   barrcode

barrcode

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2011 - 21:07

πηγα σε cosmote και γερμανο στην πατρα.Στην κοσμοτε ο τυπος δεν ηξερε,στον γερμανο ηξερε για την 11/11/11 αλλα μου λεει οτι λιγες οι πιθανοτητες να το εχουν στις 11.Για τελος του μηνα μου ειπαν και οι 2

#320   Vaggelis1991

Vaggelis1991

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:Vaggelis1991

Δημοσίευση 04/11/2011 - 19:26

οτι να ναι λενε ολοι τους...

άλλοι επιμενουν για νέο έτος και από κανέναν δεν ακούω για 11/11 στα καταστήματα..

#321   tgiannak

tgiannak

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tgiannak

Δημοσίευση 04/11/2011 - 19:28

παδια άσχετο αλλα εγω εστειλα ενα ξαδερφο χθες και το πηρε απο το apple store του καναδα και μου βγηκε 527 ευρω το 16αρι ασπρο..συμφέρει πολυ απέξω...

#322   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2011 - 19:29

Εγω πηγα σημερα σε καταστημα Γερμανος, που με γνωριζουν οι υπαλληλοι, και μου ειπαν οτι παραλλαβες θα εχουν μεταξυ 11 και 15 Νοεμβριου. Τους ειπα να μου τηλεφωνησουν οταν εχουν παραλαβη. Μπορουν να αγοραστουν συσκευες χωρις συμβολαιο μου ειπανε

#323   Vaggelis1991

Vaggelis1991

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:Vaggelis1991

Δημοσίευση 04/11/2011 - 19:32

ναι ισχυει αυτο, αλλα δεν μπορει το τηλεφωνο να ερχεται 11 και αυτοι να τα δινουν εως 15...

#324   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 04/11/2011 - 21:09

Εγω πηγα σημερα σε καταστημα Γερμανος, που με γνωριζουν οι υπαλληλοι, και μου ειπαν οτι παραλλαβες θα εχουν μεταξυ 11 και 15 Νοεμβριου. Τους ειπα να μου τηλεφωνησουν οταν εχουν παραλαβη. Μπορουν να αγοραστουν συσκευες χωρις συμβολαιο μου ειπανε

Εεεετσι δεν επιτρέπεται αν εντόπισεις ένα μαγαζι να εχει συσκευη να σου αρνηθούν την πώληση της συσκευής, σκέτης συσκευής! Αν το κανει κανείς τότε ο πελάτης εχει το δικαίωμα να φωνάξει την αστυνομία για προσβολή εθνικού νομίσματος!

#325   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2011 - 21:16

Εεεετσι δεν επιτρέπεται αν εντόπισεις ένα μαγαζι να εχει συσκευη να σου αρνηθούν την πώληση της συσκευής, σκέτης συσκευής! Αν το κανει κανείς τότε ο πελάτης εχει το δικαίωμα να φωνάξει την αστυνομία για προσβολή εθνικού νομίσματος!

σιγα μη φωναξω αστυνομια για να τους αναγκασω να παρουν τα 700 ευρω μου
ποτε τους!!!

#326   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/11/2011 - 21:19

σιγα μη φωναξω αστυνομια για να τους αναγκασω να παρουν τα 700 ευρω μου
ποτε τους!!!

Χαχα γιατί? Εγώ παίζει να το έκανα για σπάσιμο. Πολλοί πωλητές/υπάλληλοι την έχουν δει κάπως. (θα το έκανα άααααανετα σε πλαίσιο,ειδικά του συντάγματος)

#327   Peterakos

Peterakos

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2011 - 03:59

Καταρχας παιδια χαιρετω,μολις εκανα account εδω!
Ξερει κανεις να μου πει τι γινεται με τις προ-παραγγελιες για το iphone 4s?
Μπορω ας πουμε να παω στον Γερμανο ή στην Vodafone και να κανω κανονικα την παραγγελια μου?

#328   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.721 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 05/11/2011 - 04:16

Καταρχας παιδια χαιρετω,μολις εκανα account εδω!
Ξερει κανεις να μου πει τι γινεται με τις προ-παραγγελιες για το iphone 4s?
Μπορω ας πουμε να παω στον Γερμανο ή στην Vodafone και να κανω κανονικα την παραγγελια μου?


Καλως ορισες :)
δεν ξερω αν στα επι τοπου καταστηματα δεχονται προ-παραγγελιες,
ομως μπορεις να πας εδω και να ακολουθησεις τα λινκ για να εκδηλωσεις ενδιαφερον στους 2 παροχους που θα τα διαθεσουν

#329   ariusbb

ariusbb

    iPH User

  • 109 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/11/2011 - 07:46

Χμμμμ αυτο δεν το ξερω αλλα παντως μου ειπαν οτι θα εχει και με συνδεσεις! Μηπως ισχυει και για τις επιδοτησεις? Δεν ξερω!!! Εγω πιστευω ταυτοχρονα θα βγει σε ολα τα καταστηματα με διαφορα μερικων ημερων ! Το θεμα ειναι ποσο θα περιμενουμε για να είναι διαθεσιμο και οχι οπως οταν ειχα παρει εγω την πρωτη μερα και είχε 1 συσκευη σε καθε καταστημα και μου το εφεραν απο ενα αλλο καταστημα απο τη βουλιαγμενη στο mall ! γιατι τοτε θα γινει σφαγη !!χαχα !!


Για το θέμα τον επιδοτήσεων ρώτησα χτες και iStorm και Golden-i και ισχύουν τα εξής και για τα δυο:

1. Μπορούν να κάνουν νέες συνδέσεις Vodafone και Cosmote (δεν υπάρχει συνεργασία προς το παρόν με τη Wind) για ιδιώτες και για επαγγελματίες
2. Μπορούν να κάνουν φορητότητα από όλα τα δίκτυα σε Vodafone ή Cosmote για ιδιώτες και για επαγγελματίες
3. Μπορούν να κάνουν ανανεώσεις Vodafone για ιδιώτες και για επαγγελματίες
4. Μπορούν να κάνουν ανανεώσεις Cosmote ΜΟΝΟ για ιδιώτες

Οπότε κανονικά και στο iStorm και στο Golden-i συνδέσεις. (Golden-i έχει βάλει και τα προγράμματα για νέα σύνδεση στα iPhone 4/3GS στο site τους: http://www.golden-i..../iphonedev.html)

Στην επόμενη ερώτηση γιατί δεν έχουμε pre-orders όπως είπε η Apple μου απάντησαν και οι δύο ότι από τη στιγμή που δεν έχουν ενημέρωση για το πόσα κομμάτια θα παραλάβουν για την Παρασκευή δεν μπορούν να παίρνουν παραγγελίες. Σε περίπτωση που τους ενημερώσουν σύντομα και είναι μεγάλη η ποσότητα που θα παραλάβουν τότε θα το ξεκινήσουν.

Ένα τελευταίο hint: Πάντα να τσεκάρετε το θέμα της επιδότησης σε σχέση με τη φορητότητα. Οι επιδοτήσεις βγαίνουν βάσει της χρήσης που είχατε τον προηγούμενο χρόνο ενώ οι φορητότητες βάσει νέας σύνδεσης.
Π.χ. λέω τώρα τυχαία νούμερα. Εάν κάνετε λογαριασμούς 30 ευρώ το μήνα μπορεί να σας βγεί επιδότηση 60 ευρώ, ενώ σε φορητότητα μπορεί να είναι 100 ευρώ.
Εαν κάνετε λογαριασμούς 100 ευρώ το μήνα (καλός πελάτης) μπορεί τότε η επιδότηση να σας βγεί 300 ευρώ. Η φορητότητα κατά πάσα πιθανότητα θα είναι σε μικρότερα επίπεδα.
Οπότε πάντα τσεκάρετε με τους παρόχους πριν ξεκινήσετε καν να αγοράσετε οποιοδήποτε κινητό τηλέφωνο

#330   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 05/11/2011 - 12:54

Χαχα γιατί? Εγώ παίζει να το έκανα για σπάσιμο. Πολλοί πωλητές/υπάλληλοι την έχουν δει κάπως. (θα το έκανα άααααανετα σε πλαίσιο,ειδικά του συντάγματος)


Μα δεν το κάνουν στα φανερά.. Οπότε δεν μπορείς να κάνεις κάτι.. Σου λένε αν το θέλεις σκέτη συσκευή ή συμβόλαιο κτλ.. Αν τους πεις σκέτη συσκευή.. ξαφνικά δεν υπάρχει τίποτα διαθέσιμο και θα σε ειδοποιήσουν όταν κάνουν παραλαβή (ποτέ).. ενώ αν τους πεις με συμβόλαιο ξαφνικά βρέθηκε ένα κομμάτι για σένα :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες