Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Τελικά αξιζε η αλλαγή?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
160 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Τελικά αξιζε η αλλαγή?

Τελικά αξιζε η αλλαγή απο 4 σε 4s?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#136   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:06

Μείωση κόστους;Μόνο αυτό μπορώ να σκεφτώ...Κρατάνε ίδιο back στο 4 και στο 4S και μειώνουν το κόστος.Στα 10 iphone δεν είναι διαφορά αλλά στα 5 μύρια είναι αρκετή..



Οχι.

Αποφυγη ΡΟΜΠΑ STATUS επειδη δεν ηταν ετοιμο το 5 στην ωρα του.


Σου λεει ας πεταξουμε μια καλυτερη καμερα, ας ριξουμε και τους α5 που περισσέψανε απο τα ipad 2 και ας βαλουμε και την ανιψια του steve να μιλαει και να της κανουν ερωτησεις και θα τρεναρουμε λιγο το lynch mob


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:09

Οχι.

Αποφυγη ΡΟΜΠΑ STATUS επειδη δεν ηταν ετοιμο το 5 στην ωρα του.


Σου λεει ας πεταξουμε μια καλυτερη καμερα, ας ριξουμε και τους α5 που περισσέψανε απο τα ipad 2 και ας βαλουμε και την ανιψια του steve να μιλαει και να της κανουν ερωτησεις και θα τρεναρουμε λιγο το lynch mob


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)

Δέν μπορώ να μην ρωτήσω,αυτο το λές ειρωνικά η το εννοείς κυριολεκτικά???

#138   eddy888

eddy888

    iPH Enthousiast

  • 550 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:10

Δέν μπορώ να μην ρωτήσω,αυτο το λές ειρωνικά η το εννοείς κυριολεκτικά???


τι σε νοιαζει?αφου ετσι ειναι :P
χαχα, λολ!

#139   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:12

τι σε νοιαζει?αφου ετσι ειναι :P
χαχα, λολ!

Μα να σου πώ κατι,κατακρίνουν ολοι το νέο μηλοφωνο και λενε 1000 αρνητικα απο το design μέχρι και εγω δεν ξέρω τι ,και το αγοράζουν πρώτοι.

#140   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:13

τι σε νοιαζει?αφου ετσι ειναι :P
χαχα, λολ!



Χαχααααααα! Εντελως ομως;

Πιο ρομπα απο του Χιου Χεφνερ το ενδυμα μιλαμε!


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

#141   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:14

Μα να σου πώ κατι,κατακρίνουν ολοι το νέο μηλοφωνο και λενε 1000 αρνητικα απο το design μέχρι και εγω δεν ξέρω τι ,και το αγοράζουν πρώτοι.



Δεν κατακριναμε το μηλοφωνο, την εταιρια κατακριναμε που εβγαλε ενα προχειρο ενδιαμεσο αντι του 5.

ΜΠΡΡΤΡΡΡΡΡΤ!


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

#142   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:21

Δεν κατακριναμε το μηλοφωνο, την εταιρια κατακριναμε που εβγαλε ενα προχειρο ενδιαμεσο αντι του 5.

ΜΠΡΡΤΡΡΡΡΡΤ!


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)

Aφου είσαι δυσαρεστήμενη γιατι το αγόρασες ?ουτε η αλλως εχει το ίδιο design με 4 και ελαχιστες διαφορές απο αυτο .Εγραψες 'ας πεταξουμε μια καλυτερη καμερα, ας ριξουμε και τους α5 που περισσέψανε απο τα ipad 2 και ας βαλουμε και την ανιψια του steve να μιλαει ' που δείχνει οτι είσαι δυσαρεστημένη απο το μηλόφωνο .

#143   niklakis

niklakis

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Twitter:@Nick_Bourlai
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:niklakis2

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:21

η δικια μου γνωμη που ειχα αγορασει 2 βδομαδες πριν το 4ς ανακοινωθει το 4αρι (τοτε βρηκα τα λεφτα) πιστευω οτι για ατομα που τα αγγλικα δεν ειναι τελεια δε θα προτεινα μια τετοια αγορα . το μονο που εχει διαφορα για μενα ειναι το siri αλλα μονο αν ξερεις αγγλικα τελεια. τωρα για την 8αρα καμερα μια χαρα βολευομαι και με την ψηφιακη μου

#144   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:26

Aφου είσαι δυσαρεστήμενη γιατι το αγόρασες ?ουτε η αλλως εχει το ίδιο design με 4 και ελαχιστες διαφορές απο αυτο .Εγραψες 'ας πεταξουμε μια καλυτερη καμερα, ας ριξουμε και τους α5 που περισσέψανε απο τα ipad 2 και ας βαλουμε και την ανιψια του steve να μιλαει ' που δείχνει οτι είσαι δυσαρεστημένη απο το μηλόφωνο .



Δεν το αγορασα. Ειπα οτι δεν θα εδινα λεφτα για να αναβαθμισω απο το 4αρι γιατι ειμουν ευχαριστημενη. Μου τοδωσε ο πατερας μου απο την επιδοτηση του και πηρε το 4αρι μου γιατι το τηλεφωνο δεν το χρησιμοποιει σχεδον καθολου και θα τοχε να καθεται με 2 μηνυματα και μια κληση την ημερα.

Απο κει και περα, προφανως δεν καταλαβαινεις πολλα απο χιουμορ.

Κριμα, και θα σουλεγα να πας να διαβασεις το χιουμοριστικο μαγκαζινο μου στο ipod ipad iphone humor section (4 τευχη) αλλα θα κανεις αναλυση που θα παει εναμιση μηνα οποτε αστο


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

#145   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:34

Δεν το αγορασα. Ειπα οτι δεν θα εδινα λεφτα για να αναβαθμισω απο το 4αρι γιατι ειμουν ευχαριστημενη. Μου τοδωσε ο πατερας μου απο την επιδοτηση του και πηρε το 4αρι μου γιατι το τηλεφωνο δεν το χρησιμοποιει σχεδον καθολου και θα τοχε να καθεται με 2 μηνυματα και μια κληση την ημερα.

Απο κει και περα, προφανως δεν καταλαβαινεις πολλα απο χιουμορ.

Κριμα, και θα σουλεγα να πας να διαβασεις το χιουμοριστικο μαγκαζινο μου στο ipod ipad iphone humor section (4 τευχη) αλλα θα κανεις αναλυση που θα παει εναμιση μηνα οποτε αστο


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)

οκ ,πάντως βλέπω καποια άτομα να αυτοακυρώνονται ..τεσπα αν έχεις καποιο λινκ με χιούμορ στείλε μου το σύνδεσμο για να αντιληφθώ το white humor σου!!
Παντα γράφω φιλικά χωρίς εντασεις και προστριβές.

#146   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:37

δεν μπορω να καταλαβω γιατι σας εχει παρει απο κατω με το 4s ....ειναι τηλεφωναρα οτι και να λετε....τωρα που θα βγουν σιγα σιγα και οι εφαρμογες αλλα και τα games να το φερνουν στα "ορια " του θα δουμε τι θα λετε....

ακουσα για προβληματα με το σημα για προβληματα με την μπαταρια για προβληματα οτι δεν διαβαζει την sim για προβληματα για προβληματα....ακομα και οτι θα πρεπει να το αποσυρει η apple διαβασα εδω μεσα .....

ειστε σοβαροι ?? καλα οκ εσεις με τα 4αρια θα μου πειτε οτι ειναι ποιο ομορφα εμφανισιακα απο τα s θα μου πειτε οτι εχουν καλυτρερο σημα οτι η μπαταρια τους κραταει 10 μερες παραπανω και οτι διαβαζει ολες τις σιμ και δεν χανει ποτε το σημα του εν αντιθεση με το s....

θα τρελαθουμε τελειως ετσι ...?

απο το 3gs πηγα στο 4s και δεν το μετανιωσα καθολου....

συγνωμη για το υφος μου παιδια δεν εχω κατι μαζι σας ,πιστευω ομως οτι αξιζε αυτη η αλλαγη πριν την μεγαλυτερη ( 5 ) .....αλλα μην το βγαζετε αχρηστο.....αχρηστα ειναι τα android .....

φιλικα παντα :rolleyes:

Τελευταία επεξεργασία από: bagg21, 23/11/2011 - 00:37


#147   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:38

οκ ,πάντως βλέπω καποια άτομα να αυτοακυρώνονται ..τεσπα αν έχεις καποιο λινκ με χιούμορ στείλε μου το σύνδεσμο για να αντιληφθώ το white humor σου!!
Παντα γράφω φιλικά χωρίς εντασεις και προστριβές.



Εννοειται φιλικα! Δεν ειμαι εδω να τσακωνομαι! Συζητηση κανουμε και μαθαινουμε/βοηθαμε και περναμε ευχαριστα την ωρα μας.

Δεν αυτοακυρωθηκα ακριβως, λεφτα ΔΕΝ εδωσα να το παρω, και συνεχιζω να πιστευω οτι απο εμπειρια πλεον οι διαφορες δεν ειναι μεγαλες και δεν αξιζουν και η αναβαθμιση θαπρεπε ναναι της ταξης του iphone 5.

Τελος παντων, στο χιουμορ section ΚΑΙ ΕΓΕΝΕΤΩ ΦΩ(ΡΟΥΜ) λεγεται.


Φιλια και καληνυχτα σε ολους!


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

#148   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:39

δεν μπορω να καταλαβω γιατι σας εχει παρει απο κατω με το 4s ....ειναι τηλεφωναρα οτι και να λετε....τωρα που θα βγουν σιγα σιγα και οι εφαρμογες αλλα και τα games να το φερνουν στα "ορια " του θα δουμε τι θα λετε....

ακουσα για προβληματα με το σημα για προβληματα με την μπαταρια για προβληματα οτι δεν διαβαζει την sim για προβληματα για προβληματα....ακομα και οτι θα πρεπει να το αποσυρει η apple διαβασα εδω μεσα .....

ειστε σοβαροι ?? καλα οκ εσεις με τα 4αρια θα μου πειτε οτι ειναι ποιο ομορφα εμφανισιακα απο τα s θα μου πειτε οτι εχουν καλυτρερο σημα οτι η μπαταρια τους κραταει 10 μερες παραπανω και οτι διαβαζει ολες τις σιμ και δεν χανει ποτε το σημα του εν αντιθεση με το s....

θα τρελαθουμε τελειως ετσι ...?

απο το 3gs πηγα στο 4s και δεν το μετανιωσα καθολου....

συγνωμη για το υφος μου παιδια δεν εχω κατι μαζι σας ,πιστευω ομως οτι αξιζε αυτη η αλλαγη πριν την μεγαλυτερη ( 5 ) .....αλλα μην το βγαζετε αχρηστο.....αχρηστα ειναι τα android .....

φιλικα παντα :rolleyes:

Πές τα φίλε μου,συμφωνώ μαζί σου αλλα μερικοι θέλουνε κινητο που να τους κάνει και καφέ.

#149   giodert

giodert

    iPH Contributor

  • 1.108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:41

χαλαρωστε τι σας ποιανει τετοια ωρα καθε βραδυ??χαχα! εγω παντως δεν δινω λεφτα για να παω απο 4 σε 4ς τα κραταω να τα διπλασιασω για να παρω 2 iphone 5 οταν βγει γιατι πιστεψτε με θα ειναι πολυ οπλο!!! :rolleyes:

#150   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/11/2011 - 00:43

Εννοειται φιλικα! Δεν ειμαι εδω να τσακωνομαι! Συζητηση κανουμε και μαθαινουμε/βοηθαμε και περναμε ευχαριστα την ωρα μας.

Δεν αυτοακυρωθηκα ακριβως, λεφτα ΔΕΝ εδωσα να το παρω, και συνεχιζω να πιστευω οτι απο εμπειρια πλεον οι διαφορες δεν ειναι μεγαλες και δεν αξιζουν και η αναβαθμιση θαπρεπε ναναι της ταξης του iphone 5.

Τελος παντων, στο χιουμορ section ΚΑΙ ΕΓΕΝΕΤΩ ΦΩ(ΡΟΥΜ) λεγεται.


Φιλια και καληνυχτα σε ολους!


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)

οκ και εγώ την γνώμη μου είπα ,και ιδίως εκτιμώ τους "παλιους/παλιές" χρήστες του φόρουμ σαν σχετικά νέο μελος που είμαι και ελπίζω να μην παρεξηγήθηκα .καλο σου βράδυ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες