Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Χαμηλή Επιδότηση VODAFONE


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
486 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 29/11/2011 - 13:39

Αρκετά καλά είσαι σίγουρα.Τους πίεσες καθόλου ή στο έδωσαν από μόνοι τους;;

παζαρια!!! αρκετα ομως!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 29/11/2011 - 15:48

Πάντως η "επιδότηση" δεν είναι χαρισμένα χρήματα κ μην τα βλέπετε έτσι. Δικά σας λεφτά είναι στην ουσία. Συμφωνείς δηλαδή ότι για 500€ αξία προϊοντων-υπηρεσιών δεσμεύομαι να μείνω στο πρόγραμμα τάδε της εταιρίας σας. ΑΝ σου δώσουν 500€ κ πάρεις ένα iphone μόνο με 200€ κ εσύ ΔΕΝ μείνεις ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες τους θα επιστρέψεις πίσω τα 500€ ή τα πχ. 8/12 των 500€ αναλόγως πόσους μήνες μείνεις. Συμφέρει κάποιον που δεν έχει τα μετρητά να αγοράσει τη συσκευή. Όμως αν τα έχεις, καλύτερα να το αγοράσεις μετρητοίς κ να κάνεις όποιο συμβόλαιο σου αρέσει χωρίς ΚΑΝΕΝΑΣ να σε δεσμευει για 12μηνη παραμονή. Έχω εργαστεί κ εγώ σε τέτοια εταιρία κ τα ξέρω τα κόλπα τους. Προσωπική μου άποψη είναι να μη σε δεσμεύει ο άλλος με συμβόλαια 😏 Από την άλλη μπορεί κάποιος να πει ότι ξέρεις εγω δεν θα αλλάξω δίκτυο για 12 μήνες, γιατί να "χάσω" την επιδότηση; Ακόμα κ έκπτωση στο λογαριασμό σου να τη βάλεις πάλι χαμένος είσαι καθώς δεσμεύεσαι με αποζημίωση για 12 μήνες. Μπορείς, αλλά δεν στο λένε, να κάνεις συμβόλαιο χωρίς υποχρέωση παραμονής για συγκεκριμένο χρόνο. Αν το ψάξετε λίγο θα καταλάβετε τί σας λέω. Ρίξτε κ μια ματιά στο site του "συνήγορου του καταναλωτή" κ στο site της "εθνικής επιτροπής ταχυδρομείων τηλ/νιών κ δικτύων". Θα καταλάβετε αρκετά πράγματα. Φιλική συμβουλή όλα τα παραπάνω κ φυσικά δεν υπονοώ ότι κάποιος που παίρνει επιδοτήσεις είναι κουτός απλά πιστεύω ότι δεν είναι πλήρως ενημερωμένος.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#78   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 29/11/2011 - 16:00

Πάντως η "επιδότηση" δεν είναι χαρισμένα χρήματα κ μην τα βλέπετε έτσι. Δικά σας λεφτά είναι στην ουσία. Συμφωνείς δηλαδή ότι για 500€ αξία προϊοντων-υπηρεσιών δεσμεύομαι να μείνω στο πρόγραμμα τάδε της εταιρίας σας. ΑΝ σου δώσουν 500€ κ πάρεις ένα iphone μόνο με 200€ κ εσύ ΔΕΝ μείνεις ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες τους θα επιστρέψεις πίσω τα 500€ ή τα πχ. 8/12 των 500€ αναλόγως πόσους μήνες μείνεις. Συμφέρει κάποιον που δεν έχει τα μετρητά να αγοράσει τη συσκευή. Όμως αν τα έχεις, καλύτερα να το αγοράσεις μετρητοίς κ να κάνεις όποιο συμβόλαιο σου αρέσει χωρίς ΚΑΝΕΝΑΣ να σε δεσμευει για 12μηνη παραμονή. Έχω εργαστεί κ εγώ σε τέτοια εταιρία κ τα ξέρω τα κόλπα τους. Προσωπική μου άποψη είναι να μη σε δεσμεύει ο άλλος με συμβόλαια Από την άλλη μπορεί κάποιος να πει ότι ξέρεις εγω δεν θα αλλάξω δίκτυο για 12 μήνες, γιατί να "χάσω" την επιδότηση; Ακόμα κ έκπτωση στο λογαριασμό σου να τη βάλεις πάλι χαμένος είσαι καθώς δεσμεύεσαι με αποζημίωση για 12 μήνες. Μπορείς, αλλά δεν στο λένε, να κάνεις συμβόλαιο χωρίς υποχρέωση παραμονής για συγκεκριμένο χρόνο. Αν το ψάξετε λίγο θα καταλάβετε τί σας λέω. Ρίξτε κ μια ματιά στο site του "συνήγορου του καταναλωτή" κ στο site της "εθνικής επιτροπής ταχυδρομείων τηλ/νιών κ δικτύων". Θα καταλάβετε αρκετά πράγματα. Φιλική συμβουλή όλα τα παραπάνω κ φυσικά δεν υπονοώ ότι κάποιος που παίρνει επιδοτήσεις είναι κουτός απλά πιστεύω ότι δεν είναι πλήρως ενημερωμένος.


Sent from my iPhone using Tapatalk

σωστη η αποψη σου απο καθε μερια!! το θεμα ειναι οτι εγω ειμαι στην Vodafone με συμβολαιο απο το 1999. Δεν αλλακσα καν προγραμμα για να παρω καλυτερη επιδοτηση. Τι να τους πω >>Οχι?? Η Cosmote μου εδινε τα μισα που ρωτησα!! Βεβαια μιλαω προσωπικα για εμενα και το χρησιμοποιω το κινητο. Δεν το εκανα για να παρω ντε και καλα το 4s. Γνωμη μου παντα ετσι!!! Παντως εχω την εντυπωση και εγω οτι αρκετοι απο εδω εχουν βαλει μεγαλυτερα προγραμματα για να παρουν συσκευη κατι που δεν εχω κανει ποτε μου μεχρι σημερα. Βεβαια εχω δωσει και αρκετα χρηματα στην εταιρεια μεχρι σημερα!! Μην γελιομαστε !! Κανεις δεν χαριζει σε κανεναν τιποτα!! Ολοι εχουν κερδος, ο καθενας διαφορετικο βεβαια!! Εγω θα παρω σχετικα φθηνα το 32αρι (237 ευρω) και η εταιρεια απο την αλλη θα με εχει παρεα της για τα επομενα 2 χρονακια και βλεπουμε!!!

Τελευταία επεξεργασία από: smoothjimmy27, 29/11/2011 - 16:00


#79   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 29/11/2011 - 16:00

Πάντως η "επιδότηση" δεν είναι χαρισμένα χρήματα κ μην τα βλέπετε έτσι. Δικά σας λεφτά είναι στην ουσία. Συμφωνείς δηλαδή ότι για 500€ αξία προϊοντων-υπηρεσιών δεσμεύομαι να μείνω στο πρόγραμμα τάδε της εταιρίας σας. ΑΝ σου δώσουν 500€ κ πάρεις ένα iphone μόνο με 200€ κ εσύ ΔΕΝ μείνεις ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες τους θα επιστρέψεις πίσω τα 500€ ή τα πχ. 8/12 των 500€ αναλόγως πόσους μήνες μείνεις. Συμφέρει κάποιον που δεν έχει τα μετρητά να αγοράσει τη συσκευή. Όμως αν τα έχεις, καλύτερα να το αγοράσεις μετρητοίς κ να κάνεις όποιο συμβόλαιο σου αρέσει χωρίς ΚΑΝΕΝΑΣ να σε δεσμευει για 12μηνη παραμονή. Έχω εργαστεί κ εγώ σε τέτοια εταιρία κ τα ξέρω τα κόλπα τους. Προσωπική μου άποψη είναι να μη σε δεσμεύει ο άλλος με συμβόλαια Από την άλλη μπορεί κάποιος να πει ότι ξέρεις εγω δεν θα αλλάξω δίκτυο για 12 μήνες, γιατί να "χάσω" την επιδότηση; Ακόμα κ έκπτωση στο λογαριασμό σου να τη βάλεις πάλι χαμένος είσαι καθώς δεσμεύεσαι με αποζημίωση για 12 μήνες. Μπορείς, αλλά δεν στο λένε, να κάνεις συμβόλαιο χωρίς υποχρέωση παραμονής για συγκεκριμένο χρόνο. Αν το ψάξετε λίγο θα καταλάβετε τί σας λέω. Ρίξτε κ μια ματιά στο site του "συνήγορου του καταναλωτή" κ στο site της "εθνικής επιτροπής ταχυδρομείων τηλ/νιών κ δικτύων". Θα καταλάβετε αρκετά πράγματα. Φιλική συμβουλή όλα τα παραπάνω κ φυσικά δεν υπονοώ ότι κάποιος που παίρνει επιδοτήσεις είναι κουτός απλά πιστεύω ότι δεν είναι πλήρως ενημερωμένος.


Sent from my iPhone using Tapatalk

σωστη η αποψη σου απο καθε μερια!! το θεμα ειναι οτι εγω ειμαι στην Vodafone με συμβολαιο απο το 1999. Δεν αλλαξα καν προγραμμα για να παρω καλυτερη επιδοτηση. Τι να τους πω >>Οχι?? Η Cosmote μου εδινε τα μισα που ρωτησα!! Βεβαια μιλαω προσωπικα για εμενα και το χρησιμοποιω το κινητο. Δεν το εκανα για να παρω ντε και καλα το 4s. Γνωμη μου παντα ετσι!!! Παντως εχω την εντυπωση και εγω οτι αρκετοι απο εδω εχουν βαλει μεγαλυτερα προγραμματα για να παρουν συσκευη κατι που δεν εχω κανει ποτε μου μεχρι σημερα. Βεβαια εχω δωσει και αρκετα χρηματα στην εταιρεια μεχρι σημερα!! Μην γελιομαστε !! Κανεις δεν χαριζει σε κανεναν τιποτα!! Ολοι εχουν κερδος, ο καθενας διαφορετικο βεβαια!! Εγω θα παρω σχετικα φθηνα το 32αρι (237 ευρω) και η εταιρεια απο την αλλη θα με εχει παρεα της για τα επομενα 2 χρονακια και βλεπουμε!!!

Τελευταία επεξεργασία από: smoothjimmy27, 29/11/2011 - 16:01


#80   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 29/11/2011 - 16:01

Πάντως η "επιδότηση" δεν είναι χαρισμένα χρήματα κ μην τα βλέπετε έτσι. Δικά σας λεφτά είναι στην ουσία. Συμφωνείς δηλαδή ότι για 500€ αξία προϊοντων-υπηρεσιών δεσμεύομαι να μείνω στο πρόγραμμα τάδε της εταιρίας σας. ΑΝ σου δώσουν 500€ κ πάρεις ένα iphone μόνο με 200€ κ εσύ ΔΕΝ μείνεις ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες τους θα επιστρέψεις πίσω τα 500€ ή τα πχ. 8/12 των 500€ αναλόγως πόσους μήνες μείνεις. Συμφέρει κάποιον που δεν έχει τα μετρητά να αγοράσει τη συσκευή. Όμως αν τα έχεις, καλύτερα να το αγοράσεις μετρητοίς κ να κάνεις όποιο συμβόλαιο σου αρέσει χωρίς ΚΑΝΕΝΑΣ να σε δεσμευει για 12μηνη παραμονή. Έχω εργαστεί κ εγώ σε τέτοια εταιρία κ τα ξέρω τα κόλπα τους. Προσωπική μου άποψη είναι να μη σε δεσμεύει ο άλλος με συμβόλαια Από την άλλη μπορεί κάποιος να πει ότι ξέρεις εγω δεν θα αλλάξω δίκτυο για 12 μήνες, γιατί να "χάσω" την επιδότηση; Ακόμα κ έκπτωση στο λογαριασμό σου να τη βάλεις πάλι χαμένος είσαι καθώς δεσμεύεσαι με αποζημίωση για 12 μήνες. Μπορείς, αλλά δεν στο λένε, να κάνεις συμβόλαιο χωρίς υποχρέωση παραμονής για συγκεκριμένο χρόνο. Αν το ψάξετε λίγο θα καταλάβετε τί σας λέω. Ρίξτε κ μια ματιά στο site του "συνήγορου του καταναλωτή" κ στο site της "εθνικής επιτροπής ταχυδρομείων τηλ/νιών κ δικτύων". Θα καταλάβετε αρκετά πράγματα. Φιλική συμβουλή όλα τα παραπάνω κ φυσικά δεν υπονοώ ότι κάποιος που παίρνει επιδοτήσεις είναι κουτός απλά πιστεύω ότι δεν είναι πλήρως ενημερωμένος.


Sent from my iPhone using Tapatalk

σωστη η αποψη σου απο καθε μερια!! το θεμα ειναι οτι εγω ειμαι στην Vodafone με συμβολαιο απο το 1999. Δεν αλλαξα καν προγραμμα για να παρω καλυτερη επιδοτηση. Τι να τους πω >>Οχι?? Η Cosmote μου εδινε τα μισα που ρωτησα!! Βεβαια μιλαω προσωπικα για εμενα και το χρησιμοποιω το κινητο. Δεν το εκανα για να παρω ντε και καλα το 4s. Γνωμη μου παντα ετσι!!! Παντως εχω την εντυπωση και εγω οτι αρκετοι απο εδω εχουν βαλει μεγαλυτερα προγραμματα για να παρουν συσκευη κατι που δεν εχω κανει ποτε μου μεχρι σημερα. Βεβαια εχω δωσει και αρκετα χρηματα στην εταιρεια μεχρι σημερα!! Μην γελιομαστε !! Κανεις δεν χαριζει σε κανεναν τιποτα!! Ολοι εχουν κερδος, ο καθενας διαφορετικο βεβαια!! Εγω θα παρω σχετικα φθηνα το 32αρι (237 ευρω) και η εταιρεια απο την αλλη θα με εχει παρεα της για τα επομενα 2 χρονακια και βλεπουμε!!!

Τελευταία επεξεργασία από: smoothjimmy27, 29/11/2011 - 16:02


#81   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/11/2011 - 16:27

Με πηρε η vodafone της εξηγησα και τα συναφη και απο 60 ευρω μου την εκανε 170 και της λεω οχι το πολυ 250 θελω και μ απαντησε θα σας ξαναπαρω τηλ να σας πω!

σε τι φαση ειμαι?λετε να πετυχει το deal?

Τελευταία επεξεργασία από: Rockettt, 29/11/2011 - 16:28

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#82   stefplak

stefplak

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:46

Να ενημερωσω και εγω για την εμπειρια που εχω με την vodafone.Ειμαι συνδρομητης vodafone απο το 2008 οπου και εκανα συμβολαιο ενος χρονο με την εταιρια με τοτε παγιο περιπου 90 ευρω και αγορα του iphone 3g 170 ευρω.Αλλαξα το προγραμμα μου επειτα μετα απο 4 μηνες για να πληρωνω λιγοτερο .Αφου τελειωσε το συμβολαιο μου εκανα ανανεωση για ακομη ενα χρονο και μου εδωσαν επιδοτηση 270 ευρω θυμαμαι ,220 κανονικα και 50 ευρω εαν επερνες την συσκευη απο το site Της vodafone.Αφου περασε και αυτο το ετος μια μερα πηγα στην cosmote και τοτε μου ειπαν πως εδιναν 350 ευρω επιδοτηση εαν μετεφερα το νουμερο εκανα αιτηση για μεταφορα στην cosmote και αμεσως με πηραν τηλ απο την vodafone.Μου εδωσαν και καλυτερη προσφορα στο παγιο αλλα και επιδοτηση συσκευης 250 ευρω. Εμεινα στην vodafone....Και τωρα ξεκινανε τα καλα αφου εκανα την τελευταια ανανεωση και πληρωνα παγιο περιπου 65 ευρω με απεριοριστο ιντερνετ 400 λεπτα προς αλλα δικτυα και και και....Αρχισε το παγιο μετα απο καποιους μηνες να ερχεται 105 ευρω αντι για 65 που επρεπε να ειναι .Επειδη ομως ημουν φανταρος δεν ελεγχα τους λογαριασμους διοτι δεν πληρωσα 5 μηνες και μου ηρθε ενα μπουγιουρντι 780 ευρω μαζι και τα παγια με το στικακι ιντερνετ που εχω .Η πλακα ειναι οτι το συμβολαιο μου εληγε αυτον τον σεπτεμβριο και ανανεωσαν την συνδρομη μου αυτοι χωρις να δωσω συγκαταθεση για τους επομενους 3 μηνες.Οπως καταλαβαινετε τα πηρα στην κρανα....Με πηραν τηλ και αρχισαν να με απειλουν με εξοδικα ειδικα μια κυρια η οποια ειχε ενα υφος χιλιων καρδιναλιων...Οσο για το παγιο που εκτιναχτηκε με ενημερωσαν οτι ειχε τελειωσει η προσφορα μου, πραγμα για το οποιο δεν με ενημερωσαν ποτε.Πληρωνω λοιπον το ποσο και περνω τηλ να μαθω ποσο ειναι η επιδοτηση μου και μου λεν 90 ευρω.Αρχισα να γελαω και το κλεινω.τΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ μεταφορα σε cosmote.Αμεσως τηλ απο vodafone.Τι θελετε μου λενε και τους απαντω κατα πρωτον εγκλεισμο της κυριας που με πηρε τηλ και απειλουσε με εξωδικα και κατα δευτερον iphone 4s τσαμπα.Δεν γινεται μου λενε ε πως δεν γινεται λεω τοσα ψυχιατρια υπαρχουν οχι για το Iphone Μου λενε πρεπει να πληρωσετε 120 ευρω για 2 χρονια συμβολαιο στο unlimited 60.Οχι. τσαμπα λεω!!! και το κλεινω.Μετα απο 2 μερες με ξαναπερνουν και μου λεν πως μου δινουν δωρεαν το 4s και στο Unlimited 50....Εν κατακλειδι ετσι θελουν για να βαλουν μυαλο Απειλες με μεταφορα σε αλλη εταιρια .Ολο λοιπον αυτο το χαος για να μου δωσουν μια επιδοτηση που επρεπε να την δικαιουμαι εξαρχης.....

ps:Tο ιδιο εκανε και ο γαμπρος συνδορμητης με 2 νουμερα απο εποχης panafon....Το τσιμπησε τσαμπα....

#83   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:51

Είναι αλήτες εγώ αυτό έχω να πω γενικά όλες οι εταιρείες μηδενός εξαιρουμένου.....Σόρρυ για το αλήτες αλλά αυτό είναι......Δεν καταλαβαίνουν αλλιώς,μόνο με απειλές..
Κι εννοείται καλά τους έκανες stefplak.
Να σας πω το κορυφαίο να γελάσεστε,γνωστό μου άτομο με εταιρικό 4 νούμερα και λογαριασμούς γύρω στα 300 κάθε μήνα πόση επιδότηση του έδιναν πριν κάνει αίτηση να αλλάξει και τα 4 σε άλλη εταιρία;Και πόσο του έδωσαν μετά.Θα σας φύγει το μαλλί αν ακούσετε τι έδιναν και τι έδωσαν.

Αναρτημένη εικόνα


#84   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/11/2011 - 19:02

Είναι αλήτες εγώ αυτό έχω να πω γενικά όλες οι εταιρείες μηδενός εξαιρουμένου.....Σόρρυ για το αλήτες αλλά αυτό είναι......Δεν καταλαβαίνουν αλλιώς,μόνο με απειλές..
Κι εννοείται καλά τους έκανες stefplak.
Να σας πω το κορυφαίο να γελάσεστε,γνωστό μου άτομο με εταιρικό 4 νούμερα και λογαριασμούς γύρω στα 300 κάθε μήνα πόση επιδότηση του έδιναν πριν κάνει αίτηση να αλλάξει και τα 4 σε άλλη εταιρία;Και πόσο του έδωσαν μετά.Θα σας φύγει το μαλλί αν ακούσετε τι έδιναν και τι έδωσαν.

Πές για να μάθουν μερικοί...

#85   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 29/11/2011 - 19:04

Του έδιναν 350 ευρώ για 4 νούμερα!Έκανε αίτηση φορητότητας και του έδωσαν 900 ευρώ.Σε 2 μέρες μέσα όλα αυτά.

Αναρτημένη εικόνα


#86   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/11/2011 - 19:06

Την δική μου δεν είδα να την έφτασε κάποιος .Από 208,00 Ευρώ επιδότηση τα έκανα δύο iPhone 4S 16gb εντελώς δωρεάν. :P

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#87   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 29/11/2011 - 19:06

Υπενθυμίζω στους φίλους συμφορουμίτες μας ότι προσωπικά σχόλια σε άλλους δεν επιτρέπονται και άμεσα διαγράφονται από το forum. Αν έχετε πραγματικά κάποιο πρόβλημα να το λύσετε μεταξύ σας. Δεν χρειάζονται δημοσιεύσεις σχολίων στην κοινότητα.


#88   thagkol

thagkol

    iPH User

  • 145 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/11/2011 - 13:38

900 ευρώ για 4 νούμερα δεν είναι τίποτα. Εγω πήρα 986 ευρώ για 2 νούμερα. Πριν έκαναν κ τα 2 μαζί 60 το μήνα λογαριασμό, τώρα με το νέο πάγιο θα κάνουν κ τα 2 μαζί 90 λογαριασμό.

#89   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2011 - 23:38

ρε παιδια πως γινονται ολα αυτα.? εγω παλια επερνα στην εξυπηρετηση και μετα απο πιεσεις ανεβαζαν την επιδοτηση. εδω και εναν χρονο σου λενε, να πας σε καταστημα vodafone, και οτι σταματησαν να δινουν αυξησεις επιδοτησεων απο τα κεντρικα. και οσους γνωστους εχω, το ιδιο τους εχουν πει. εγω εδω και 3χρονια δεν κανω ποτε κατω απο 90 ευρω τον μηνα λογαριασμο. και μου εδωσαν το 16 4s 24 μηνο, στο unlimited 70 , και εδωσα και 180 ευρω. και μου εκαναν και χαρη. δεν ειχα κανει αιτηση φορητοτητας.

#90   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 30/11/2011 - 23:51

ρε παιδια πως γινονται ολα αυτα.? εγω παλια επερνα στην εξυπηρετηση και μετα απο πιεσεις ανεβαζαν την επιδοτηση. εδω και εναν χρονο σου λενε, να πας σε καταστημα vodafone, και οτι σταματησαν να δινουν αυξησεις επιδοτησεων απο τα κεντρικα. και οσους γνωστους εχω, το ιδιο τους εχουν πει. εγω εδω και 3χρονια δεν κανω ποτε κατω απο 90 ευρω τον μηνα λογαριασμο. και μου εδωσαν το 16 4s 24 μηνο, στο unlimited 70 , και εδωσα και 180 ευρω. και μου εκαναν και χαρη. δεν ειχα κανει αιτηση φορητοτητας.



Δε μου ακουγεται για χαρη αυτο......οντως πρεπει να πας στο μαγαζι για θεματα επιδοτησης. Αλλα παζαρευεις εκει. Ετσι εκανα εγω με τον πατερα μου.
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες