Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

yellowgate ? ( πρωην κιτρινο αντι για ασπρο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
335 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:38

Να δούμε και το Siri στο 4s, με δίπλα το 4άρι. Από ότι κατάλαβα κιτρινιασμένο δεν έχεις να δούμε η διαφορα;



Η Σιρι τι χρώμα είναι στα κιτρινα; Geisha green?


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:40

Εγώ το είπα..αν δεν το έβαζα δίπλαωδίπλα θα νόμιζα πως είχα το ψυχρό ακόμη. Χωρίς 2 δίπλα δίπλα δε εκφράζω γνώμη.

#123   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:41

Τουλάχιστον στο αριστερό διακρίνεις καθαρά την οθονη.. Στο δεξί με το ζόρι φαίνεται.. Άντε καλούς δρόμους.. Είσαι κινεζακι τρως πολυ ριζακι.. Με έφτιαξες τρελά αλήθεια σου λέω... Πραγματικά δεν ασχολούμε ξανά με τα ειρωνικά αναγραφωμενα σου.. Η ιδέα μου να μας βάλεις φωτο ήταν εξαίσια.. +1 στη πάρτυ μου!!! Αχχαχχααα

#124   thelonapouliso

thelonapouliso

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:41

Αστο μην το ψαχνεις αλλο.

Παραγγελνει και ντιμ σαμ;

Φιλε σορρυ αλλα με το χερι στην καρδια, ειναι κιτρινο.


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)


οποτε κατσε. θα γινω απο αυριο ομαδα με εσας να βριζουμε τους γαλαζιους....

#125   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:43

Τουλάχιστον στο αριστερό διακρίνεις καθαρά την οθονη.. Στο δεξί με το ζόρι φαίνεται.. Άντε καλούς δρόμους.. Είσαι κινεζακι τρως πολυ ριζακι.. Με έφτιαξες τρελά αλήθεια σου λέω... Πραγματικά δεν ασχολούμε ξανά με τα ειρωνικά αναγραφωμενα σου.. Η ιδέα μου να μας βάλεις φωτο ήταν εξαίσια.. +1 στη πάρτυ μου!!! Αχχαχχααα



Ειπαμε, αυριο!!

Μαγκαζινο 4s - Εκτακτο Παραρτημα: Ο τελευταιος κιτρινοκράτορας: Οδοιπορικό.


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

#126   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:43

Έχει ποστάρει κάποιος εδώ ένα που να είναι προς μπλε γαλάζιο?? Μήπως δεν υπάρχει στο 4S? πέρα από αυτά στα καταστήματα.. Πάντως η μπλε οθόνη φαίνεται περισσότερο ότι είναι "μπλε" ενώ η κίντρινη όχι.. οταν πήγα στον Γερμανό στο mall .. αμέσως είπα.. καλά πώς είναι έτσι γαλάζιο αυτό? όταν είδα άλλα 4s προς το κίτρινο δεν το καταάλαβα καν.. μόνο όταν τα σύγκρινα δίπλα δίπλα με άλλα..

#127   thelonapouliso

thelonapouliso

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:44

Να δούμε και το Siri στο 4s, με δίπλα το 4άρι. Από ότι κατάλαβα κιτρινιασμένο δεν έχεις να δούμε η διαφορα;


κατσε γιατι δεν προλαβαινω να απανταω να ανεβαζω φωτος να ποσταρω. κατσε να ανεβασω μια τελευταια με λιγο καλυτερη ποιοτητα νομιζω. αν και ειναι βραδυ δεν φενονται καλα.

#128   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:45

κατσε γιατι δεν προλαβαινω να απανταω να ανεβαζω φωτος να ποσταρω. κατσε να ανεβασω μια τελευταια με λιγο καλυτερη ποιοτητα νομιζω. αν και ειναι βραδυ δεν φενονται καλα.



Ναι ναι το βραδυ φταιει και δεν φαινεται αρκετα το μουσταρδί. Αύριο με φως θα φανεί καλύτερα


Σταλμένο απο το iΤσίου, το νέο ταχυδρομικό περιστέρι της Apple (προπαραγγελία στο www.i-koutsoulame.gr)
Whatsapp doc?

#129   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:47

Θελωναπουλησω... Ειλικρινά επειδή δεν έχω κάτι μαζί σου αλλα ήσουν πολυ εριστικος αυτές τις μέρες ένα πράγμα θα σου πω.. Απόλαυσε το κινητο σου, μια χαρουλα θερμό είναι, και μάθε καμία φορά να ακούς και ανθρώπους που σου παραθέτουν στοιχεία. Τα φορούμ είναι μέρος ανταλλαγής απόψεων και πρέπει να έχουμε ανοιχτά τα μυαλά μας να εισπραττουμε ότι καλο μας προσφέρουν άλλοι συνφορουμιστες.

#130   thelonapouliso

thelonapouliso

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:48

αυτη ισως φενεται λιγο καλυτερα. το χειροτερο απο ολα, ειναι το χρωμα του ipad2. δυστυχως δεν γνωριζα τοτε το προβλημα και δεν προλαβα να το αλλαξω και αυτο.

Αναρτημένη εικόνα

#131   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:48

Έχει ποστάρει κάποιος εδώ ένα που να είναι προς μπλε γαλάζιο?? Μήπως δεν υπάρχει στο 4S? πέρα από αυτά στα καταστήματα.. Πάντως η μπλε οθόνη φαίνεται περισσότερο ότι είναι "μπλε" ενώ η κίντρινη όχι.. οταν πήγα στον Γερμανό στο mall .. αμέσως είπα.. καλά πώς είναι έτσι γαλάζιο αυτό? όταν είδα άλλα 4s προς το κίτρινο δεν το καταάλαβα καν.. μόνο όταν τα σύγκρινα δίπλα δίπλα με άλλα..


Εγώ το έχω 1000 εξηγήσει αλλά κάποιοι δε με ακούνε. Ο,τι και να έχεις, το συνηθίζει το μάτι σου. Όταν τα δεις και τα 2 μαζί, ΜΑΖΙ, Τότε θα καταλάβεις. Αν σας αρέσει το ψυχρό πάσο και καλά κάνετε.

Επιπλέον η ποιότητα δεν είναι η καλύτερη για σύγκριση.

Ελπίζω και τα 2 ναναι αυτά που θες.

Εγώ διαφορά δε βλέπω στα δικά μου και στης κοπέλας μου σε νορμάλ χρήση.

#132   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:49

αυτη ισως φενεται λιγο καλυτερα. το χειροτερο απο ολα, ειναι το χρωμα του ipad2. δυστυχως δεν γνωριζα τοτε το προβλημα και δεν προλαβα να το αλλαξω και αυτο.

Αναρτημένη εικόνα


Αν αυτό το ipad δεν είναι θερμό τότε να φάω ban. Επιπλέον βοηθούν τα λευκά background.

#133   thelonapouliso

thelonapouliso

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:51

Θελωναπουλησω... Ειλικρινά επειδή δεν έχω κάτι μαζί σου αλλα ήσουν πολυ εριστικος αυτές τις μέρες ένα πράγμα θα σου πω.. Απόλαυσε το κινητο σου, μια χαρουλα θερμό είναι, και μάθε καμία φορά να ακούς και ανθρώπους που σου παραθέτουν στοιχεία. Τα φορούμ είναι μέρος ανταλλαγής απόψεων και πρέπει να έχουμε ανοιχτά τα μυαλά μας να εισπραττουμε ότι καλο μας προσφέρουν άλλοι συνφορουμιστες.


puzzle περα απο την πλακουλα που σου εκανα μερικες φορες, και σε σενα και στον researcher, δεν πηγα να το παιξω οτι εχω καλυτερο τηλεφωνο, αλλα μου την δινει αυτο που εκανε η apple. αλλωστε εγω λεω οτι το ipad2 που εχω ειναι απαραδεκτο στον χρωματισμο της οθονης. για κλωτσες. σε σχεση με ενα ipad1 ενος φιλου που συγκρινα. το ενα λευκο, το αλλο βλεπεις στην φωτο που ποσταρα.

#134   thelonapouliso

thelonapouliso

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:51

Αν αυτό το ipad δεν είναι θερμό τότε να φάω ban. Επιπλέον βοηθούν τα λευκά background.


ειναι φυσικα αυτο λεω και εγω. για πεταμα. θερμο ξεθερμο το συγκρινα με ενος φιλου οπως ειπα , και κοντεψα να το σπασω.

Τελευταία επεξεργασία από: thelonapouliso, 24/11/2011 - 00:52


#135   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/11/2011 - 00:53

αυτη ισως φενεται λιγο καλυτερα. το χειροτερο απο ολα, ειναι το χρωμα του ipad2. δυστυχως δεν γνωριζα τοτε το προβλημα και δεν προλαβα να το αλλαξω και αυτο.

Αναρτημένη εικόνα

Το αριστερό μπλεδιζει, το iPad απλα χάλια, και το δεξι κινέζος με μια ελαφρά μπλε απόχρωση. Και σου μιλάω με το χέρι στη καρδιά. Ξεκολα λοιπόν κλείδωσε αυτο το τοπικ και απολαύστε τα κινητά σας γιατι στη τελική απο μέλος του φορούν δεν έχω δει ούτε ένα ξεθωριασμενο 4ς.

Τελευταία επεξεργασία από: puzzle, 24/11/2011 - 00:55


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες