Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

προβληματα i-phone 4s


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
140 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   george8mougios

george8mougios

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:12

καλησπερα.

αναφερω καποια προβληματα που αντιμετωπιζω με το νεο i-phone 4s. για αρχη η μικρη διαρκεια της μπαταριας. μετα υπαρχει προβλημα με το σημα, αφου χανεται εντελως και παλι καλα, επανερχεται μετα απο μερικα δευτερολεπτα. και τελος εχω προβλημα με το μικροφωνο της συσκευης. σχεδον ολοι οι συνομιλητες μου δεν μπορουν να με ακουσουν καθαρα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   pantsos

pantsos

    iPH Elite Poster

  • 2.247 μηνύματα
  • Twitter:@idrserviceca
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:15

Το πηγαίνεις πίσω για αντικατάσταση κυρίως για το τελευταίο πρόβλημα που έχεις.
Τα άλλα 2 θα λυθούν με κάποιο update πιστεύω

#3   Gewrgia85

Gewrgia85

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:16

καλησπερα.

αναφερω καποια προβληματα που αντιμετωπιζω με το νεο i-phone 4s. για αρχη η μικρη διαρκεια της μπαταριας. μετα υπαρχει προβλημα με το σημα, αφου χανεται εντελως και παλι καλα, επανερχεται μετα απο μερικα δευτερολεπτα. και τελος εχω προβλημα με το μικροφωνο της συσκευης. σχεδον ολοι οι συνομιλητες μου δεν μπορουν να με ακουσουν καθαρα.

Μια απο τα ιδια!!!στα πρωτα δυο τουλαχιστο!!

#4   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:29

Μια απο τα ιδια!!!στα πρωτα δυο τουλαχιστο!!

η μπαταρια εχει γενικα προβλημα και το 2 προβλημα απλα κανετε αντικατασταστη sim!!!

#5   gatakos

gatakos

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:38

παιδια σορρυ που παρεμβαινω και εγω αλλα το γαμημενο (σορρυ και παλι) το iphone 4s μου εχει σπασει τα νευρα!! μιλαω με την κοπελα μου και ανα 15 λεπτα μου ριχνει τη γραμμη!!!!! εχω τρελαθει... εχω cosmote και εχει φαει 2 hard reset ωσ τωρα και ακομα τπτ!! τεραστια βλακεια τελικα που πηγα και το πηρα!! πηγα και εδωσα 670 ευρω και περιμενω ποτε θα βγαλει νεο update μπας και διορθωθει το θεμα!! Μπας και!!!!!

Υ.Γ. αν θελουν οι admin ας μου ριξουν ban για τη λεξη παραπανω! αλλα η αγανακτηση ειναι μεγαλη!

#6   k3rn3l

k3rn3l

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:k3rn3l

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:41

Εγώ όταν σας λέω να πάρετε samsung Galaxy S2 εσείς το δικό σας... Τι να σας κάνω? :lol:

#7   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:43

παιδια σορρυ που παρεμβαινω και εγω αλλα το γαμημενο (σορρυ και παλι) το iphone 4s μου εχει σπασει τα νευρα!! μιλαω με την κοπελα μου και ανα 15 λεπτα μου ριχνει τη γραμμη!!!!! εχω τρελαθει... εχω cosmote και εχει φαει 2 hard reset ωσ τωρα και ακομα τπτ!! τεραστια βλακεια τελικα που πηγα και το πηρα!! πηγα και εδωσα 670 ευρω και περιμενω ποτε θα βγαλει νεο update μπας και διορθωθει το θεμα!! Μπας και!!!!!

Υ.Γ. αν θελουν οι admin ας μου ριξουν ban για τη λεξη παραπανω! αλλα η αγανακτηση ειναι μεγαλη!

φιλε μου ειναι πολυ με 5 ευρω μπορεις να το φτιαξεις,απλα κανεις αντικατασταση της sim και εγω το ιδιο προβλημα ειχα !!!

#8   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:43

Η μπαταρία σε όλα τα iPhone είναι θέμα! Βέβαια με ρυθμίσεις που έχουν πολυσυζητηθεί στο forum μπορείτε να αύξησετε τη ζωή της μπαταρίας (πχ κλείσιμο wifi, 3G, bluetooth, γνωστοποιήσεων), ειδικά όταν τα παραπάνω σας είναι αχρείαστα και σας ενδιαφέρει η διάρκεια μπαταρίας.
Το θέμα με το μικρόφωνο μπορεί να είναι κατασκευαστικό σφάλμα, αλλά κρατάτε το τηλέφωνο αρκετά κοντά στο στόμα σας; Για λόγους external sound cancelation (για να ακούει ο συνομιλιτής σας εσάς και όχι τα γύρω σας) έχει πολύ μικρό range το mic, καθώς και αν το κρατάτε "μακριά" σας ίσως σας κάνει canceling το δεύτερο μικρόφωνο γιατί σας αντιλαμβάνεται ώς external sound.

#9   gatakos

gatakos

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:48

φιλε μου ειναι πολυ με 5 ευρω μπορεις να το φτιαξεις,απλα κανεις αντικατασταση της sim και εγω το ιδιο προβλημα ειχα !!!

ρε αγορινα μου την micro sim την αγορασα με το 4ari που ειχα!! δεν εχει ουτε μια γρατσουνια!! δλδ τωρα βγαλανε νεες micro sim ειδικα για το 4ς???? (αδυνατω να το πιστεψω!!)

#10   Gewrgia85

Gewrgia85

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:55

φιλε μου ειναι πολυ με 5 ευρω μπορεις να το φτιαξεις,απλα κανεις αντικατασταση της sim και εγω το ιδιο προβλημα ειχα !!!

???με τι?υπαρχουν νεες για το iphone 4s?

#11   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:57

ρε αγορινα μου την micro sim την αγορασα με το 4ari που ειχα!! δεν εχει ουτε μια γρατσουνια!! δλδ τωρα βγαλανε νεες micro sim ειδικα για το 4ς???? (αδυνατω να το πιστεψω!!)

Φιλε μου και εγω ακριβως το ιδιο,ειχα την sim 1,5 χρονο απο το 4 και την εβαλα στο 4s και ειχα το ιδιο προβλημα,πηγα στο γερμανο και μου λενε παρε μια νεα sim και δες αν στο ξανακανει και πηρα,τωρα δεν εχω κανενα προβλημα!!!δοκιμασε το και εσυ,αν ξαναεχεις προβλημα τοτε πηγαινε και δωστο πισω και θα σου κανουν αντικατασταση!!

#12   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:57

???με τι?υπαρχουν νεες για το iphone 4s?

οχι δεν υπαρχουν αλλες με το 4s απλα αλλαξα sim....!!

#13   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/11/2011 - 17:59

λοιπον πηγαινε παρε μια αλλη sim και παρε τηλεφωνο την κοπελα και μιλα οσο θες ετσι και στο ξανακανει μπες εδω μεσα και γραψε BAGGELISSMART εισαι ΛΑΘΟΣ!!!

#14   gatakos

gatakos

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/11/2011 - 18:05

θα το κανω ρε φιλε οπως το λες!! και θα στο πω οπως το λες!!! αλλα σου μιλαω μπεσα οτι αν κανει τα ιδια και το δωσω πισω και μου δωσουν κανενα ανακατασκευασμενο και τετοια δεν προκειται να ξαναγορασω iphone για κανενα λογο! o ιδιος ο steve jobs να αναστηθει!! ειμαι μεγαλο κοροιδο το ξερω που δινω καθε χρονο 700 ευρω για κινητο αλλα ως 1 σημειο, οχι να μας δουλευουν και στα μουτρα μας με προχειρατζες σαν το 4ς!! γτ με αυτα που ακουω και βλεπω ως τωρα τετοιο ειναι το...

#15   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/11/2011 - 18:10

θα το κανω ρε φιλε οπως το λες!! και θα στο πω οπως το λες!!! αλλα σου μιλαω μπεσα οτι αν κανει τα ιδια και το δωσω πισω και μου δωσουν κανενα ανακατασκευασμενο και τετοια δεν προκειται να ξαναγορασω iphone για κανενα λογο! o ιδιος ο steve jobs να αναστηθει!! ειμαι μεγαλο κοροιδο το ξερω που δινω καθε χρονο 700 ευρω για κινητο αλλα ως 1 σημειο, οχι να μας δουλευουν και στα μουτρα μας με προχειρατζες σαν το 4ς!! γτ με αυτα που ακουω και βλεπω ως τωρα τετοιο ειναι το...

φιλε μου κοιτα,ημουν κατοχος του 4,το εδωσα στην γυναικα μου,και πηρα το 4S την πρωτη μερα κυκλοφοριας,δεν τρελαθηκα με την αγορα αυτη,ειχα ακριβως τα ιδια προβληματα με σενα,δεν σκεφτηκα να το γυρισω πισω να παρω καποιο πισω ανακατασκευασμενο,ετσι εβαλα κατι γνωστους και μου ειπαν παρε νεα sim και δες,ετσι και το εκανα,εδω και 5 μερες δεν εχει πεσει γραμμη,σου ευχομαι αληθεια να μην βγω ψευτης....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες