Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Τί θα αγοράζατε iPad 2 ή iPhone 4S


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
61 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Τί θα αγοράζατε iPad 2 ή iPhone 4S

Τί θα αγοράζατε iPad 2 ή iPhone 4S

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#31   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 12/12/2011 - 12:10

@nickolaou Σαν να ακουω τον πατερα μου ( 15 ειμαι, μην λετε ποσο ειναι ο πατερας σου :P ) ακριβως το ιδιο. Αλλα οταν τον επεισα μου το επαιρνε για να παιξει και να ενημερωθει!! Εχω και το 4S αλλα το iPad2 δεν το αλλαζω με τιποτα!

Τελευταία επεξεργασία από: eliac7, 12/12/2011 - 12:11


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Crackbrain

Crackbrain

    iPH Addict

  • 806 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 12/12/2011 - 12:13

Υπέρ του iphone είμαι εγώ. Πιο μικρό και πιο εύκολο στη μεταφορά για εμένα.

#33   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 12/12/2011 - 12:14

Το iPad2 είναι φοβερή συσκευή...

Χρόνια είχα iPhone (από το πρώτο), αλλά εδώ και λίγο καιρό έχω πάρει το iPad2 και εκτός του ότι το χρησιμοποιώ συνέχεια στο σπίτι και πλέον σπάνια το iPhone, εκείνο που με εντυπωσίασε είναι οτι όσοι φίλοι το έχουν δει και πάρει στα χέρια τους, έχουν εντυπωσιαστεί και ρωτούσαν τιμή για να το αγοράσουν και αυτοί, σε αντίθεση με το iPhone που δεν τους έκανε την ίδια εντύπωση.

Και μιλάω για λιγότερο "τεχνολογικούς" φίλους.

Εφ' όσον έχεις ήδη iPhone, εννοείται πως πρέπει να πάρεις iPad και όχι ένα νεότερο iPhone ;)

#34   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/12/2011 - 12:27

@nickolaou Σαν να ακουω τον πατερα μου ( 15 ειμαι, μην λετε ποσο ειναι ο πατερας σου :P ) ακριβως το ιδιο. Αλλα οταν τον επεισα μου το επαιρνε για να παιξει και να ενημερωθει!! Εχω και το 4S αλλα το iPad2 δεν το αλλαζω με τιποτα!

Κοίτα εχω και τα δύο και έχω καταλήξει εκει(iphone 4s) μετα απο πολλές ωρες πάνω και απο τις δύο συσκευες ..το ipad2 το μόνο θετικο που έχει είναι οτι εχει μαγαλυτερη οθονη αλλα αν βαλεις αθροιστικα ολα τα αλλα αρνητικα που εχει για εμενα δεν αξιζει...Υποστηριζω το 4ς σαν συγκριση (οσο για την ηλικια μου ειμαι 23 χρονων)

#35   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 12/12/2011 - 13:49

Κοίτα εχω και τα δύο και έχω καταλήξει εκει(iphone 4s) μετα απο πολλές ωρες πάνω και απο τις δύο συσκευες ..το ipad2 το μόνο θετικο που έχει είναι οτι εχει μαγαλυτερη οθονη αλλα αν βαλεις αθροιστικα ολα τα αλλα αρνητικα που εχει για εμενα δεν αξιζει...Υποστηριζω το 4ς σαν συγκριση (οσο για την ηλικια μου ειμαι 23 χρονων)


Δεν παυει βεβαια να ειναι tablet! Δεν γινεται να συγκρινουμε tablet με smartphone. Φιλικα, Ηλιας

#36   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/12/2011 - 13:57

Δεν παυει βεβαια να ειναι tablet! Δεν γινεται να συγκρινουμε tablet με smartphone. Φιλικα, Ηλιας

ναι ρε ηλια δεν το εγραψα εγω απο μονος μου,κοιτα τι λεει ο τίτλος...η γνώμη μου είναι αυτη και δεν την αλλαζω..οσο για ταμπλετες υπαρχουν καλυτερες απο το ipad2.....τώρα το 4σ δεν παίζεται εχει καμερα 8αρα,διπυρηνο επεξεργαστη που εχει και ipad2 ,μεταφερεται πολυ ευοκολα ,οσο για την οθονη εμενα μου αρεσει υπεραρκετα στο μεγεθος που είναι ..και σου ξαναλεω οτι το ipad 2 είναι ενα μεγαλο 4ς με τεραστια οθονη και με μηδεν καμερα απο εκει και περα τι να σου πω ........

#37   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 12/12/2011 - 14:06

Αν ήταν να έχω ένα από τα δύο θα είχα το 4s .Τα κάνει όλα και σε μικρότερο μέγεθος.Ασχετο οτι έχω και ipad 2 ! :rolleyes:

#38   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/12/2011 - 14:07

Αν ήταν να έχω ένα από τα δύο θα είχα το 4s .Τα κάνει όλα και σε μικρότερο μέγεθος.Ασχετο οτι έχω και ipad 2 ! :rolleyes:

Ετσι,συμφωνουμε εμεις gas απολυτα!!!!

#39   Aelaos

Aelaos

    iPH Enthousiast

  • 494 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/12/2011 - 14:15

Και γιατί δεν παίρνεις ενα Samsung Galaxy Note , που είναι σε μέγεθος μεταξύ τηλεφώνου και ταμπλέτας , εχει αναγνώριση γραφής , και επιτέλους να δεις πως λειτουργεί ένα σοβαρό και στιβαρό λειτουργικό , που απελευθερώνει τον χρήστη

#40   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 12/12/2011 - 14:17

Σκέφτομαι να αγοράσω μια απο τις δύο αυτές συσκευές..Και θα ήθελα την γνώμη σας.Έχω ήδη iPhone 3GS και γιαύτο προβλιματίζομαι στο ποιά συσκευή να πάρω καθώς δεν τήν θέλω απαραίτητα για τηλέφωνο..(αλλιώς η επιλογή θα ήταν μονο μια...)Ευχαριστώ προκαταβολικά για τον χρόνο σας.



ipad 2 ετσι ειμαι και εγω ........ Αφού εχεις τηλέφωνο της apple.

#41   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/12/2011 - 14:19

Και γιατί δεν παίρνεις ενα Samsung Galaxy Note , που είναι σε μέγεθος μεταξύ τηλεφώνου και ταμπλέτας , εχει αναγνώριση γραφής , και επιτέλους να δεις πως λειτουργεί ένα σοβαρό και στιβαρό λειτουργικό , που απελευθερώνει τον χρήστη

Εγω λέω να πάρει την παντοφλαρα που του λες για να την βάζει μονο σε χαρτοφυλακα..εκει να δεις απελευθερωση του χρηστη και εχει και android που για να κανεις αναβαθμιση πρεπει να τραβηξεις 25 επανεκκινησεις στο κινητο...ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ !

#42   SubGam3R

SubGam3R

    iPH Enthousiast

  • 464 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 12/12/2011 - 14:20

Ελα που το ipad εχει και flash....( το κανεις να εχει)

Συγγνώμη αν βγαίνω πολύ offtopic αλλά πως το κάνεις αυτό;
Με Jailbreak να φανταστώ ε;
Γιατί ψάχνομαι πολύ πάνω σε iPhone και iPad αλλά ακόμα δεν έχω βρει πως!
Το Frash πάντως που είχα χρησιμοποιήσει εκτός του ότι δεν μου δούλεψε ποτέ υπάρχει περίπτωση να προκαλέσει και πρόβλημα στην συσκευή και μετά άντε ξανά restore!

Τελευταία επεξεργασία από: SubGam3R, 12/12/2011 - 14:20


#43   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/12/2011 - 14:22

Συγγνώμη αν βγαίνω πολύ offtopic αλλά πως το κάνεις αυτό;
Με Jailbreak να φανταστώ ε;
Γιατί ψάχνομαι πολύ πάνω σε iPhone και iPad αλλά ακόμα δεν έχω βρει πως!
Το Frash πάντως που είχα χρησιμοποιήσει εκτός του ότι δεν μου δούλεψε ποτέ υπάρχει περίπτωση να προκαλέσει και πρόβλημα στην συσκευή και μετά άντε ξανά restore!

τι λες ρε φίλε πλάκα μας κάνεις υπαρχουν flash που μπορεις να τους αγορασεις απο appstore...χωρις jailbreak!

#44   SubGam3R

SubGam3R

    iPH Enthousiast

  • 464 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 12/12/2011 - 14:24

τι λες ρε φίλε πλάκα μας κάνεις υπαρχουν flash που μπορεις να τους αγορασεις απο appstore...χωρις jailbreak!

Flash Browsers εννοείς έτσι;
Το ξέρω και αυτό αλλά δεν έχω καταλήξει ακόμα στον καλύτερο και επιπλέον έχω ακούσει πως τα μισά δεν τα παίζει και παίζει κάποια και έτσι!
Τώρα δεν ξέρω, εσύ δηλαδή ποιον μου προτείνεις;

#45   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/12/2011 - 14:25

Flash Browsers εννοείς έτσι;
Το ξέρω και αυτό αλλά δεν έχω καταλήξει ακόμα στον καλύτερο και επιπλέον έχω ακούσει πως τα μισά δεν τα παίζει και παίζει κάποια και έτσι!
Τώρα δεν ξέρω, εσύ δηλαδή ποιον μου προτείνεις;

δεν θυμαμαι πως λεγεται αλλα εχει 60 ευρώ ,θα το βρεις....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες