Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Καινούριο iphone4S...χρησιμοποιημένο?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
289 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   vina

vina

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 16/12/2011 - 14:21

Τέλος καλό λοιπόν αν και βέβαια αν το κυνηγούσες μπορούσες να τους πάρεις και τα σώβρ@κ@.

Αφού τουλάχιστον σου έδωσαν κάτι παραπάνω από μια απλή συσκευή (εγγύηση αν σου πέσει να σου δώσουν άλλη συσκευή δωρεάν) κάτι είναι και αυτό.

Αν βέβαια ξεκινούσες μηνύσεις και φωτογραφίες σε ξένα site και ειδησεογραφικά περιοδικά που ψοφάνε για τέτοια ξέρεις πολύ καλά ότι μπορεί να σου έστελναν όλες τις συσκευές που βγάζει η Apple δωρεάν.


Στο τσακ ήμουνα! Ο άντρας μου με φωνάζει τις τελευταίες ημέρες "εκβιαστή"! 8)
Τώρα με την εγγύηση, δεν ξυλώθηκαν βέβαια, ένα ipad2 θα με βοηθούσε περισσότερο! :lol:
Τι να κάνουμε, έρχονται και Χριστούγεννα, θέλω το κινητό μου και δεν άντεχα άλλο να το βλέπω στο κουτί!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/12/2011 - 14:24

Στο τσακ ήμουνα! Ο άντρας μου με φωνάζει τις τελευταίες ημέρες "εκβιαστή"! 8)


Καθέ άλλο θα το έλεγα πολύ απλά ηθική δικαίωση και ότι δεν μπορεί ποια κανείς στην Ελλάδα να μας πουλάει φούμαρα για μεταξωτές κορδέλες.

Επίσης βλέπουμε ότι αν είμαστε ενωμένοι μπορούμε να καταφέρουμε πολλά και έτσι πρέπει να παραμείνουμε στους δύσκολους καιρούς που έρχονται.;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#153   newbach

newbach

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:16gb black 5.0.1 jb

Δημοσίευση 16/12/2011 - 14:28

ολα καλα κ ολα ωραια..εγω περιμενω σημερα το 4s.δε το εχω πληρωσει εννοειτε.τι να κοιταξω για να μη πεσω κ εγω θυμα?

#154   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/12/2011 - 14:30

Nα είναι σφραγισμένο ,να έχει απόδειξη αγοράς και να μην λέει πουθενά κάτω στο κουτάκι demo ή να μην έχει κάποιο ξύσιμο λες και κάτι θέλουν να κρύψουν.
Ps. Καλορίζικο..;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#155   newbach

newbach

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:16gb black 5.0.1 jb

Δημοσίευση 16/12/2011 - 14:34

Nα είναι σφραγισμένο ,να έχει απόδειξη αγοράς και να μην λέει πουθενά κάτω στο κουτάκι demo ή να μην έχει κάποιο ξύσιμο λες και κάτι θέλουν να κρύψουν.
Ps. Καλορίζικο..;-)

σε ευχαριστω πολυ..το περιμενω απο δευτερα κ δεν αντεχω αλλο..........το θελω τωρααααααααα.θα τους σκισω αν ειναι demo.θα το βαλω φωτια το καταστημα..(διαφημηση δε κανω)

#156   vina

vina

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 16/12/2011 - 14:38

σε ευχαριστω πολυ..το περιμενω απο δευτερα κ δεν αντεχω αλλο..........το θελω τωρααααααααα.θα τους σκισω αν ειναι demo.θα το βαλω φωτια το καταστημα..(διαφημηση δε κανω)


Έεεεετσι... τουλάχιστον να μην τα πουλάνε ως καινούρια, μετά από 1 χρόνο ας κάνουν ότι θέλουν.
Το νου σας λεβέντεεεεες!!! :lol:

#157   newbach

newbach

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:16gb black 5.0.1 jb

Δημοσίευση 16/12/2011 - 14:45

Έεεεετσι... τουλάχιστον να μην τα πουλάνε ως καινούρια, μετά από 1 χρόνο ας κάνουν ότι θέλουν.
Το νου σας λεβέντεεεεες!!! :lol:

ετσι >:(

#158   thes1os

thes1os

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 16/12/2011 - 14:52

εγγύηση για σπάσιμο/πέσιμο δικής μου υπαιτιότητας με αντικατάσταση κινητού, για ένα χρόνο.


Υπάρχει - πωλείται τέτοια εγγύηση ρε παιδιά να την αγοράσω αύριο και εγω; Γιατί αν την αγοράσω προβλέπω με ισχυρή διόραση με βάση το κληρονομικό μου χάρισμα, ότι αν έχω τέτοια εγγύηση, την τελευτάια εβδομάδα / μέρα της εγγύησης θα μου πέσει το κινητό απο τον 1ο όροφο...

#159   vina

vina

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 16/12/2011 - 14:58

Υπάρχει - πωλείται τέτοια εγγύηση ρε παιδιά να την αγοράσω αύριο και εγω; Γιατί αν την αγοράσω προβλέπω με ισχυρή διόραση με βάση το κληρονομικό μου χάρισμα, ότι αν έχω τέτοια εγγύηση, την τελευτάια εβδομάδα / μέρα της εγγύησης θα μου πέσει το κινητό απο τον 1ο όροφο...


Νομίζω ότι πωλείται, γιατί μας είπαν ότι στοιχίζει 40 ευρώ. Ρώτα τους.

#160   newbach

newbach

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:16gb black 5.0.1 jb

Δημοσίευση 16/12/2011 - 14:59

Υπάρχει - πωλείται τέτοια εγγύηση ρε παιδιά να την αγοράσω αύριο και εγω; Γιατί αν την αγοράσω προβλέπω με ισχυρή διόραση με βάση το κληρονομικό μου χάρισμα, ότι αν έχω τέτοια εγγύηση, την τελευτάια εβδομάδα / μέρα της εγγύησης θα μου πέσει το κινητό απο τον 1ο όροφο...

για να το εκανε μαλλον θα υπαρχει.απλα της το εκαναν επειδη ενιωσαν ασχημα που το καταλαβε.καραγκιο....ζηδες..θα το ψαξω κ εγω αυτο φιλε μου.ειναι καλη εγγυηση.πιστευω αξιζει

#161   newbach

newbach

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:16gb black 5.0.1 jb

Δημοσίευση 16/12/2011 - 17:41

ηρθε το μωρο μου.........παω να το παρω.. iphone 4s black 16GB. καλοριζικο μου..........

#162   melvin

melvin

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/12/2011 - 17:44

αντε, καλοριζικο..

#163   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 16/12/2011 - 18:10

Μπράβο αφού έβγαλες άκρη καλορίζικο και προσοχή την επόμενη φορά..
Αν και όπως είπε ο Κώστας αν το κυνήγαγες κι άλλο θα μπορούσες να τους κάνεις ζημιά..Αλλά αφού φέρθηκε καλά ο καταστηματάρχης εκεί καλά έκανες,κι εγώ το ίδιο θα έκανα.Πρέπει να είμαστε άνθρωποι πάνω από όλα.Αν δεν έφταιγε δεν υπήρχε λόγος να τον καταστρέψεις αυτόν.Απλά ο Γερμανός απ ότι φαίνεται έχει χαλάσει πολύ.Πάει να βγάλει από τη μύγα ξύγκι.
Πόσοι δεν θα το έχουν καταλάβει μέχρι τώρα φανταστείτε....

Αναρτημένη εικόνα


#164   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 16/12/2011 - 18:12

Υπάρχει - πωλείται τέτοια εγγύηση ρε παιδιά να την αγοράσω αύριο και εγω; Γιατί αν την αγοράσω προβλέπω με ισχυρή διόραση με βάση το κληρονομικό μου χάρισμα, ότι αν έχω τέτοια εγγύηση, την τελευτάια εβδομάδα / μέρα της εγγύησης θα μου πέσει το κινητό απο τον 1ο όροφο...

ναι υπαρχει,εγω το αγορασα απο τον Κωτσοβολο(ασχετα αν ακομα δεν το παρελαβα)και εδωσα εξτρα 100 ευρω για ενα χρονο ασφαλιση.οτι κι αν παθει απο δικη μου υπαιτιοτητα(σπασιμο,βρεξιμο κλπ.)μου φερνουν καινουριο του κουτιου.επισης μεσα στο συμβολαιο προβλεπεται και 25% εκπτωση για αγορα καινουριου κινητου.δηλαδη μπορω να παω μια μερα πριν ληξει η εγγυηση και να αγορασω το iPhone 5 οταν με το καλο βγει του χρονου 25% φθηνοτερα :)

#165   newbach

newbach

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:16gb black 5.0.1 jb

Δημοσίευση 16/12/2011 - 18:31

μια στεια ερωτηση για τους περσσοτερους εδω μεσα....:η καρτα sim ειναι λιγο μεγαλη..πως μπαινει?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες