Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απόπειρα Κλοπής


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
130 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 12/12/2011 - 12:34

OΛΟ το ποστο είναι για ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ και αν δεν μπορειτε να υποστηριξετε μερικά πραγματα μην τα παιρνετε.. αν είναι να φευγουν μεντες οταν σας πλησιαζει καποιος???ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΤ :lol: ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ


μπράβο φίλε μου .. εισαι ΠΟΛΥ έξυπνος ... τράβα εσυ παίξε το μαγκάκι σε κάποιον αλλοδαπό που θα ρθεί με κάνα όπλο και δε λογαριάζει
τίποτα γιατι ή ζωη σου στα μάτια του δεν πιάνει μία .. δεν έχει κάτι να χάσει οπότε θα σε κεράσει και ολα αυτα για ένα τηλέφωνο που κάνει 600Ε

τόσο κοστολογεις του ζωη σου εσυ?

δε πειράζει .. θα ρχόμαστε να σου φερνούμε λουλούδια στο τρίτο νεκροταφείο

Τελευταία επεξεργασία από: sixtypounder, 12/12/2011 - 12:35


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/12/2011 - 12:39

μπράβο φίλε μου .. εισαι ΠΟΛΥ έξυπνος ... τράβα εσυ παίξε το μαγκάκι σε κάποιον αλλοδαπό που θα ρθεί με κάνα όπλο και δε λογαριάζει
τίποτα γιατι ή ζωη σου στα μάτια του δεν πιάνει μία .. δεν έχει κάτι να χάσει οπότε θα σε κεράσει και ολα αυτα για ένα τηλέφωνο που κάνει 600Ε

τόσο κοστολογεις του ζωη σου εσυ?

δε πειράζει .. θα ρχόμαστε να σου φερνούμε λουλούδια στο τρίτο νεκροταφείο

τι λες ρε φίλε φαε την γλωσσα σου φτου φτου !!!!!μου την εχουν πεσει ρε φίλε εχω καπως ακριβο αμαξι και το ειχα αφησει εξω απο ενα μαγαζι για να αγορασω γλυκα με αλαρμ και μου την πεσανε δύο τυπο αν δεν τους απειλουσα 12 το βραδυ θα ημουν μην πω που και είαμι ενηλικας και γυμνασμενος αρα καταλαβαινεις.......

#63   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 12/12/2011 - 12:40

Παιδιά η κατάσταση εχει ξεφύγει τελείως,ακόμα και στις "καλές" περιοχές.Ο φίλος που την άκανε ελαφρά καλά έκανε,δεν είναι εποχή για ήρωες πλέον.Η βία κυριαρχεί παντού,όχι μόνο στους μετανάστες που μας κλέβουν,μην πάμε μακριά,εμείς καλύτεροι είμαστε>?Μόνο και μόνο αυτα που γίνονται στα γήπεδα μου φτάνει εμένα.Βία παντού......για κάθε λόγο πλέον,στον αθλητισμό,στα σπίτια,στον δρόμο,στα σχολεία,ακόμα και στα νοσοκομεία!! :( .Που πάμε άραγε....?Και όλοι αυτοί εκει στις κυβερνήσεις μια χαρά τα ξέρουν αλλα δεν κάνουν κάτι.
Το έχω ζήσει και εγώ 3 φορές!!!Την μία δεν πήρε κανείς χαμπάρι τίποτα!Είχαμε γυρήσει απο διακοπές και πήγαμε στο Ψυρρή για ρακόμελα 5 άτομα,πανικός να γίνεται κόσμος παντού,σε ένα τραπεζάκι καθόμασταν και η φίλη μου έκανε το λάθος να κρεμάσει την τσάντα στην άκρη της καρέκλας(μεσα στην τσάντα 200+ ευρω,ακριβό κινητό,κάρτες,ταυτότητα,κλειδιά).Κάποια στιγμή ενα παλικάρι απο δίπλα λέει,παιδιά κάποιος έφυγε με την τσάντα σας!!!! :blink: .Πάλι καλα τον κόζαρε ένας και τον κυνήγησε,τον έπιασε πιο κάτω,έτρεξα και εγώ χωρίς να ξέρω μέσα στον κόσμο ποιος ήταν! :P Μιλάμε ολα έγιναν πολύ γρύγορα,αλλα εκει που θέλω να καταλήξω ειναι οτι όταν τον φέρανε κρατώντας τον πραγματικά θόλωσα και ήθελα να του κάνω μεγάλο κακό,σε μια στιγμή και μόνο γίνονται πολλά και πρέπει να είμαστε συγκρατημένοι,πάλι καλά ο κόσμος που ήταν εκεί με χαλάρωσε λέγοντας δεν αξίζει,κάποιοι δεν έχασαν την ευκαιρίας και του έδωσαν μια-δυο σαν να είχαν κλέψει εκείνους!!.
Για την ώρα όπως είπα το έχω περάσει 3 φορές,μακάρι να μην το ξαναζήσω,όσος καιρός και να πέρασε αυτα δεν τα ξεχνάς και φυσικά αν είσαι μόνος ιδικά και πάνε να στην πέσουν 5 άτομα,αυτό μου έχει μείνει για τα καλά στην μνήμη,είμουν και πιτσιρικάς 17 χρονών γύρναγα αργά σπίτι μου απ το Μοσχάτο ήταν κάπου 12 η ώρα και περπάταγα για να πάρω ταξί και άκουσα βήματα απο πίσω να με πλησιάζουν και απο δεξιά να έρχονται 2 άτομα καλα εκει είχα γίνει Usain Bolt είχα σπάσει κάθε ρεκόρ!! :P πάλι καλά δεν επέμειναν πολυ στο να με πιάσουν.
ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ!!!

#64   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 12/12/2011 - 12:48

τι λες ρε φίλε φαε την γλωσσα σου φτου φτου !!!!!μου την εχουν πεσει ρε φίλε εχω καπως ακριβο αμαξι και το ειχα αφησει εξω απο ενα μαγαζι για να αγορασω γλυκα με αλαρμ και μου την πεσανε δύο τυπο αν δεν τους απειλουσα 12 το βραδυ θα ημουν μην πω που και είαμι ενηλικας και γυμνασμενος αρα καταλαβαινεις.......

καλα η αληθεια είναι οτι περιμένα άλλη απάντηση ..εμπαση περιπτωσει και έγω θα τσαντιζόμουν οταν κάποιος απηλει την περιουσία μου οποιαδήποτε κ αν είναι αυτη!κάτι που
στερήθηκες για να πάρεις δε μπορεί να έρχετε ο κάθε αλητάκος για Χ λόγους και να στο κλέβει, έχω γράψει ενα περιστατικό
μια σελιδα ποιο πριν ... αν το διαβάσεις θα καταλάβεις γιατι έιχα τετοια αντιδραση ... υπάρχουν πολλοι φίλε που μαζι με την ανάγκη να κλεψουν κάτι δε θα λογαριάσουν να φάνε και μένα τον ίδιο.

δυστηχώ είναι ξεφτίλα που φτάσαμε να ζούμε σε τετοιά κοινωνια το ΚΑΛΥΤΕΡΟ που έχει να κάνει ο καθένας απο έμας , είναι να διαλέξει στην προκειμένη στιγμή την λίγοτερο κακή επιλογή . αυτά απο περιπτώση
σε περιπτώση διαφέρουν βεβαια.. οπότε ο καθένας κρίνει ανάλογα με το πώς μπορεί να αντιδράσει!

edit: και θα το ΞΑΝΑΠΩ μην βγάζετε πράγματα αξίας σε περιοχές που κάνουν μπαμ οτι θέλουν προσοχή .

δε θα πάω με το αιφονι να μιλάω στην ομόνοια λες και είμαι στο χωριό μου και δεν θα με πειράξει κανείς.
εκεί είναι σαν να λές "ελάτε να με κλέψετε"

και μην ξεχνάτε οτι υπάρχουν κάποιοι που πρωτα μαχαιρώνουν και μετά ρωτάνε (βλ. περιστατικό με κάμερα) ;)

Τελευταία επεξεργασία από: sixtypounder, 12/12/2011 - 12:51


#65   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/12/2011 - 12:53

καλα η αληθεια είναι οτι περιμένα άλλη απάντηση ..εμπαση περιπτωσει και έγω θα τσαντιζόμουν οταν κάποιος απηλει την περιουσία μου οποιαδήποτε κ αν είναι αυτη!κάτι που
στερήθηκες για να πάρεις δε μπορεί να έρχετε ο κάθε αλητάκος για Χ λόγους και να στο κλέβει, έχω γράψει ενα περιστατικό
μια σελιδα ποιο πριν ... αν το διαβάσεις θα καταλάβεις γιατι έιχα τετοια αντιδραση ... υπάρχουν πολλοι φίλε που μαζι με την ανάγκη να κλεψουν κάτι δε θα λογαριάσουν να φάνε και μένα τον ίδιο.

δυστηχώ είναι ξεφτίλα που φτάσαμε να ζούμε σε τετοιά κοινωνια το ΚΑΛΥΤΕΡΟ που έχει να κάνει ο καθένας απο έμας , είναι να διαλέξει στην προκειμένη στιγμή την λίγοτερο κακή επιλογή . αυτά απο περιπτώση
σε περιπτώση διαφέρουν βεβαια.. οπότε ο καθένας κρίνει ανάλογα με το πώς μπορεί να αντιδράσει!

Το θέμα είναι οτι αν σε δουν μποσικο θα στη κανουνε ...δεν το παίζω εξυπνος και δεν είμαι και μεγαλος σε ηλικια αλλα εχω μαθει να υπερασπιζομαι μερικα πραγματα....Εκει που ηθελα να καταληξω είναι οτι αν σε δουν μποσικο στην πεφτουν ,είναι αυτο που προηγουμένως που είπε καποιος δεν θυμαμαι αν εισαι κοπελα η ανηλικος η μικροσωμος την εκατσες!!!!!!!!!

#66   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 12/12/2011 - 12:56

Το θέμα είναι οτι αν σε δουν μποσικο θα στη κανουνε ...δεν το παίζω εξυπνος και δεν είμαι και μεγαλος σε ηλικια αλλα εχω μαθει να υπερασπιζομαι μερικα πραγματα....Εκει που ηθελα να καταληξω είναι οτι αν σε δουν μποσικο στην πεφτουν ,είναι αυτο που προηγουμένως που είπε καποιος δεν θυμαμαι αν εισαι κοπελα η ανηλικος η μικροσωμος την εκατσες!!!!!!!!!


αλήθεια με στεναχωρεί αρκετα ... υπάρχουν άτομα που δεν μπορούν να κάνουν και πολλά σε τετοιες περιπτώσεις .. και αν σε αιφνιδιάσουν δεν προλαβένεις ουτε να τρέξεις.
και είναι πολύ κριμα οτι κάποιοι θα το εκμεταλευτούν.

#67   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 12/12/2011 - 12:57

Ανάλογα τη κοπέλα :lol: :lol: Πάντως οι ηλικιωμένοι είναι ο ευκολότερος στόχος!! :mad:

Τελευταία επεξεργασία από: Evangelia, 12/12/2011 - 12:57


#68   turbomakis

turbomakis

    iPH Contributor

  • 900 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/12/2011 - 13:02

Όση δύναμη και να έχεις κάποιος και να θέλει να υπερασπιστεί τα πράγματα του αν ο άλλος έχει όπλο κ δεν εισαι κοντα να τον αφοπλισεις απλα τρεχεις
Εάν εισαι κοντα του ειναι αλλο θέμα
Αλλα καλο ειναι να τον αποφύγεις για να μην έχεις θέμα με την υγεία σου
Προσοχη σε όλους έρχονται και γιορτές


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

#69   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/12/2011 - 13:02

αλήθεια με στεναχωρεί αρκετα ... υπάρχουν άτομα που δεν μπορούν να κάνουν και πολλά σε τετοιες περιπτώσεις .. και αν σε αιφνιδιάσουν δεν προλαβένεις ουτε να τρέξεις.
και είναι πολύ κριμα οτι κάποιοι θα το εκμεταλευτούν.

Το διαβασα φίλε το περιστατικο σου ..εκει στον πειραια στο ΣΕΦ πηγαίνω πολυ συχνα γιατι κανω προπονησεις σε ομαδα που είμαι και εκει ακριβως είναι μαζεμενοι συμμοριες και κυρίως αλλοδαποι και Αλβανοι ...Είναι συμμοριες 10 ατομα που αν είσαι μονος σου την εκατσες αλλα εγω και ενς φίλος μου είμαστε θερμοαιμοι χαχαχαχα........

#70   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/12/2011 - 13:03

Ανάλογα τη κοπέλα :lol: :lol: Πάντως οι ηλικιωμένοι είναι ο ευκολότερος στόχος!! :mad:

Ελα μωρε τωρα τι να σου κάνει η κοπελιτσα απο 20 -28 χρονων εχει μυικη δυναμη ελεος ...και εγω δεν είμαι μεγαλος οπως είπα αλλα......

#71   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 12/12/2011 - 13:08

Ελα μωρε τωρα τι να σου κάνει η κοπελιτσα απο 20 -28 χρονων εχει μυικη δυναμη ελεος ...και εγω δεν είμαι μεγαλος οπως είπα αλλα......

Έχω κάνει 1+ χρόνο μποξ λίγη μυϊκή δύναμη θα πρέπει να την έχω :P
Το να μου κλέψει κάποιος το κινητο ή το πορτοφόλι -ναι μεν θα τσαντιστω αλλα θα το άντεξω !! Άλλο πράγμα μην παει να κάνει γιατι τότε δεν ξέρω κ εγω τι θα γίνει

#72   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 12/12/2011 - 13:09

Προσοχη σε όλους έρχονται και γιορτές

Σωστός...........εκει να δείς τι έχει να γίνει στο κέντρο της Αθήνας που θα πάει ο κόσμος για ψώνια.

#73   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 12/12/2011 - 13:12

Έχω κάνει 1+ χρόνο μποξ λίγη μυϊκή δύναμη θα πρέπει να την έχω :P
Το να μου κλέψει κάποιος το κινητο ή το πορτοφόλι -ναι μεν θα τσαντιστω αλλα θα το άντεξω !! Άλλο πράγμα μην παει να κάνει γιατι τότε δεν ξέρω κ εγω τι θα γίνει


εντάξει κριμα , για μια γυναίκα ειναι οτι χειρότερο αν και δεν μπορώ να μπω στη θέση σας.
και έχουν πάρει και οι πακιστανοι θάρος τελευταια και μερικοί πάνε και βιάζουν μικρά κοριτσακια ....

τωρα έμενα σαν αντρα να ρθει να με βιάσει γυναίκα δε θα χα προβλήμα :lol: :lol:

\

Τελευταία επεξεργασία από: sixtypounder, 12/12/2011 - 13:12


#74   techplastic

techplastic

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 12/12/2011 - 13:13

Το διαβασα φίλε το περιστατικο σου ..εκει στον πειραια στο ΣΕΦ πηγαίνω πολυ συχνα γιατι κανω προπονησεις σε ομαδα που είμαι και εκει ακριβως είναι μαζεμενοι συμμοριες και κυρίως αλλοδαποι και Αλβανοι ...Είναι συμμοριες 10 ατομα που αν είσαι μονος σου την εκατσες αλλα εγω και ενς φίλος μου είμαστε θερμοαιμοι χαχαχαχα........

Εκεί έχει πολύ θέμα....μένω κοντά και περνάω πολλές φορές απο κει.Ιδικά στην μεταλλική γέφυρα τα βράδια γίνονται διάφορα.Ειναι εδω οι περιοχές απο τις καλύτερες σε αυτα......

#75   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/12/2011 - 13:14

Έχω κάνει 1+ χρόνο μποξ λίγη μυϊκή δύναμη θα πρέπει να την έχω :P
Το να μου κλέψει κάποιος το κινητο ή το πορτοφόλι -ναι μεν θα τσαντιστω αλλα θα το άντεξω !! Άλλο πράγμα μην παει να κάνει γιατι τότε δεν ξέρω κ εγω τι θα γίνει

Παιδια εγω δεν θελω να το παιξω εξυπνος η δυνατος αλλα πιστευω εχει να κανει με τι αξιες εχει μεγαλωσει κανεις και θα το πω και αυτο παιζει ρόλο και η καταγωγη ..αν είσαι κυριως απο τα δυνατα σημεια πελοποννησου η κρητης δεν θα εχεις προβλημα ποτε ...Παντως ολο το ποστ είναι LOL LOL LOL LOL LOL OL LOL LOL LOL

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες