Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

H Google ετοιμάζει τον αντίπαλο του Siri (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
31 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 14/12/2011 - 15:06

Καλα φίλε Είσαι σαν το ανέκδοτο που λέει γύρω γύρω ήταν Σάββατο και εκει σε μας Παρασκευή...τίποτε αλλο

lol εχεις πλακα!

Τελευταία επεξεργασία από: DooMDiveR, 14/12/2011 - 15:07


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Exxxx

Exxxx

    X

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/12/2011 - 15:13

Επίσης το iphone δεν είναι πλαστικό όπως είναι το S2 που προαναφέρθηκε πριν .

#18   Jeronimos

Jeronimos

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/12/2011 - 15:15

lol εχεις πλακα!

Μεγαλύτερη "πλάκα" όμως έχεις εσύ. Lol

#19   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 14/12/2011 - 15:34

δεν έχω ψάξει το android φίλε μου για να σου πω! γιατι δεν έχω κινητο android και δεν νομίζω να πάρω.

όσες γνώμες έχω ακούσει μόνο παράπονα έχουν!


Φιλε αν στηριζομασταν στο τι ακουμε τοτε δεν θα καναμε σχεσεις με γυναικες γιατι παντου ακους οτι ειναι ολες ατιμες και σουλτανες....οποτε καλο ειναι πριν βγαλουμε συμπερασμα για κατι να το δοκιμασουμε κ οι ιδιοι...

Sent from my iphone 4

#20   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 14/12/2011 - 15:51

Φιλε αν στηριζομασταν στο τι ακουμε τοτε δεν θα καναμε σχεσεις με γυναικες γιατι παντου ακους οτι ειναι ολες ατιμες και σουλτανες....οποτε καλο ειναι πριν βγαλουμε συμπερασμα για κατι να το δοκιμασουμε κ οι ιδιοι...

Sent from my iphone 4



XAXAXAXAXA είσαι πρωτος!

για αρχή οταν θα θές αντικειμενική συζητηση φυγε απο την samsung την οποιά δουλευεις (γιατι κάνεις λες και εσυ έβγαλες το s2 και οποτε λέμε κατι για αυτο το παίρνεις πατριωτικα) (spam πάνω απ το πληκτρολόγιο , berzerk και τετοια)

δευτερον , χειρότερο παράδειγμα δεν μπορούσες να βρεις ,αναφέρεις ανθρώπους που οι γνώμες απο ανθρωπο με άνθρωπο πρός ανθρωπο διαφέρουν, τα άτομα δεν μπορούμε να τα κρίνουμε με specs και λειτουργηκα, ενω τα κινητά ναι!
και όταν ανάφερα φίλους μου , μιλάω για άτομα που βλέπω στη καθημερινότητα οποτε μαζευω μια γενίκη γνώμη για το τι μου λένε,και για το τι εντοιπώσεις βγάζουν απο τα λειτουργικα που χρησημοποιουνε.


η απάντηση σου ποιο πάνω θα τεριάζε καλύτερα σε φράση "ακουώ οτι τα android είναι χάλι μαυρο κτλπ ) γενικα.... απο πολύ κόσμο , αλλα αν κοιτάξεις ποιο πάνω , που πιστευώ οτι και εσυ μπορείς! θα δεις οτι τετοια
φράση ουδεποτε χρησημοποιησα οποτε είσαι κομματάκι ακυρος.


και σταμάτα να αντίλεγεις σε οτι λέμε για την samsung , και για το πολυαγαπημένο σου s2 , iphone forum είναι , αμα το αγαπάς τόσο πολύ πούλα και το 4αρακι σου και τράβα μόνιμος σε κανα
galaxy s2 forum και βγάλε τα εσώψυχά σου.

Τελευταία επεξεργασία από: sixtypounder, 14/12/2011 - 15:52


#21   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 14/12/2011 - 15:56

και επηδει άρχισες να με κουράζεις ρίξε μια ματιά και εδώ , δεν το βγαλά μόνος μου! Αναρτημένη εικόνα

#22   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 14/12/2011 - 16:02

XAXAXAXAXA είσαι πρωτος!

για αρχή οταν θα θές αντικειμενική συζητηση φυγε απο την samsung την οποιά δουλευεις (γιατι κάνεις λες και εσυ έβγαλες το s2 και οποτε λέμε κατι για αυτο το παίρνεις πατριωτικα) (spam πάνω απ το πληκτρολόγιο , berzerk και τετοια)

δευτερον , χειρότερο παράδειγμα δεν μπορούσες να βρεις ,αναφέρεις ανθρώπους που οι γνώμες απο ανθρωπο με άνθρωπο πρός ανθρωπο διαφέρουν, τα άτομα δεν μπορούμε να τα κρίνουμε με specs και λειτουργηκα, ενω τα κινητά ναι!
και όταν ανάφερα φίλους μου , μιλάω για άτομα που βλέπω στη καθημερινότητα οποτε μαζευω μια γενίκη γνώμη για το τι μου λένε,και για το τι εντοιπώσεις βγάζουν απο τα λειτουργικα που χρησημοποιουνε.


η απάντηση σου ποιο πάνω θα τεριάζε καλύτερα σε φράση "ακουώ οτι τα android είναι χάλι μαυρο κτλπ ) γενικα.... απο πολύ κόσμο , αλλα αν κοιτάξεις ποιο πάνω , που πιστευώ οτι και εσυ μπορείς! θα δεις οτι τετοια
φράση ουδεποτε χρησημοποιησα οποτε είσαι κομματάκι ακυρος.


και σταμάτα να αντίλεγεις σε οτι λέμε για την samsung , και για το πολυαγαπημένο σου s2 , iphone forum είναι , αμα το αγαπάς τόσο πολύ πούλα και το 4αρακι σου και τράβα μόνιμος σε κανα
galaxy s2 forum και βγάλε τα εσώψυχά σου.


απο το ποστ σου δειχνεις οτι εσυ εχεις μεγαλυτερο προβλημα απο αυτο που λες οτι εχω εγω...
εγω απλα λεω τη γνωμη μου με βαση τα συμπερασματα που εχω βγαλει απο την χρηση και των δυο λειτουργικων...αν εσενα δεν σου αρεσει τοτε
πολυ απλα προσπερασετα και μη δινεις σημασια σε αυτα που γραφω...
το οτι το forum λεγεται iphone hellas αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να φοραμε γυαλια της apple και να λεμε οτι τι καλα που ειναι ολα
τα idevices και δεν εχουν κανενα προβλημα και οτι ολα τα αλλα ειναι κατωτερα....

και για να κλεισω θα σου πω οτι οπως υποστηριζω το s2 ετσι υποστηριζω και το iph4 οταν ακουω ανακριβειες και πραγματα που δεν ισχυουν...


Sent from my iphone 4

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 14/12/2011 - 16:03


#23   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 14/12/2011 - 16:11

απο το ποστ σου δειχνεις οτι εσυ εχεις μεγαλυτερο προβλημα απο αυτο που λες οτι εχω εγω...
εγω απλα λεω τη γνωμη μου με βαση τα συμπερασματα που εχω βγαλει απο την χρηση και των δυο λειτουργικων...αν εσενα δεν σου αρεσει τοτε
πολυ απλα προσπερασετα και μη δινεις σημασια σε αυτα που γραφω...
το οτι το forum λεγεται iphone hellas αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να φοραμε γυαλια της apple και να λεμε οτι τι καλα που ειναι ολα
τα idevices και δεν εχουν κανενα προβλημα και οτι ολα τα αλλα ειναι κατωτερα....

και για να κλεισω θα σου πω οτι οπως υποστηριζω το s2 ετσι υποστηριζω και το iph4 οταν ακουω ανακριβειες και πραγματα που δεν ισχυουν...


Sent from my iphone 4



ναι η αλήθεια είναι οτι έχω μεγάλο πρόβλημα.
έχουν βγει άπειρες αναφορές με τα χρόνια , γιατι το ios είναι καλύtερο απο το android.
το τι και γιατί θα το δεις με ενα google search. τώρα βέβαια ήρθε ο παράφρων να αλλάξει τα δεδομένα.

λοιπάμε πάντως θα το τελειώσω κ εγώ εδώ γιατι δεν υπάρχει σωτηρια!

Τελευταία επεξεργασία από: sixtypounder, 14/12/2011 - 16:14


#24   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 14/12/2011 - 16:19

Παιδια να λέμε και του στραβού το δίκιο, το Galaxy S2 το android ειναι μια χαρούλα.

Τωρα το αν ειναι πλαστικό, μάλλινο ή πέτρινο ειναι ασχετο, κανένα δε φτάνει το 4άρι σε εξωτερική εμφάνιση υλικά κλπ.

Πάντως επειδή το ψαχούλεψα και το δούλεψα (και το Galaxy S Plus που έχει ο αδερφός μου ΚΑΙ το S2 που έχει ενας ξάδερφος), μπορώ να πω οτι ειναι μια χαρά.

Απο κει και πέρα (για 85904589308590354834ή φορά), ειναι οτι αρέσει στον καθένα.


Εμείς έχουμε τα "φυλακισμένα" τηλέφωνα και βασιζόμαστε στο jailbreak για να "χαρούμε το τηλεφωνό μας" (το οποίο το θεωρώ μεγάλη Μαλ***** γιατί μια χαρά το χαιρόμαστε και χωρίς).

Αυτοί έχουν την ευκολία open source και customizations αλλα έχουν και αλλα θέματα, κολλήματα, ιους κλπ.


Ο καθένας το δικό του τηλε-Γολγοθά.
Whatsapp doc?

#25   oboys10

oboys10

    iPH Member

  • 279 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 14/12/2011 - 20:08

Ούτε με σφαίρες δεν μπορούν να φτάσουν την μία και μοναδική Apple!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#26   Jeronimos

Jeronimos

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/12/2011 - 08:48

Παιδια να λέμε και του στραβού το δίκιο, το Galaxy S2 το android ειναι μια χαρούλα.

Τωρα το αν ειναι πλαστικό, μάλλινο ή πέτρινο ειναι ασχετο, κανένα δε φτάνει το 4άρι σε εξωτερική εμφάνιση υλικά κλπ.

Πάντως επειδή το ψαχούλεψα και το δούλεψα (και το Galaxy S Plus που έχει ο αδερφός μου ΚΑΙ το S2 που έχει ενας ξάδερφος), μπορώ να πω οτι ειναι μια χαρά.

Απο κει και πέρα (για 85904589308590354834ή φορά), ειναι οτι αρέσει στον καθένα.


Εμείς έχουμε τα "φυλακισμένα" τηλέφωνα και βασιζόμαστε στο jailbreak για να "χαρούμε το τηλεφωνό μας" (το οποίο το θεωρώ μεγάλη Μαλ***** γιατί μια χαρά το χαιρόμαστε και χωρίς).

Αυτοί έχουν την ευκολία open source και customizations αλλα έχουν και αλλα θέματα, κολλήματα, ιους κλπ.


Ο καθένας το δικό του τηλε-Γολγοθά.

"I have a dream...." ένα πράμα.

Πάντως απο κάποιον που έχει jailbroken συσκευη δεν μπορω να δεχθώ την φράση πως είναι μάλ... το jailbreak και πως χωρίς αυτο μια χαρά θα το χαιροτανε.

#27   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 15/12/2011 - 10:03

"I have a dream...." ένα πράμα.

Πάντως απο κάποιον που έχει jailbroken συσκευη δεν μπορω να δεχθώ την φράση πως είναι μάλ... το jailbreak και πως χωρίς αυτο μια χαρά θα το χαιροτανε.



Εχω και jailbroken και μη jailbroken αυτή τη στιγμή. Το ιδιο τα χαίρομαι γιατι αρνούμαι να περνάω κάθε μέρα μεσα στη μιζέρια του "αχ δεν έχω jailbreak, πρεπει να παω στις ρυθμίσεις για να ανοιγοκλείσω το wifi αντι ναχω sbsettings" και ουτω καθεξής.

Στο τέλος τρελλαίνεται κανεις και νομίζει οτι οντως έχει την πιο άχρηστη συσκευή του κόσμου, και ειναι λάθος και κρίμα, γιατι δεν ειναι έτσι.


@Οboy: Σιγα ρε funboy, ναι και δεν υπάρχει και καλύτερη ομάδα απο την ΑΕΚ θα μας πεις εσυ (ή κάποιος ανάλογος fanboy) σε λίγο.

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 15/12/2011 - 10:04

Whatsapp doc?

#28   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 15/12/2011 - 11:40

Παιδια να λέμε και του στραβού το δίκιο, το Galaxy S2 το android ειναι μια χαρούλα.

Τωρα το αν ειναι πλαστικό, μάλλινο ή πέτρινο ειναι ασχετο, κανένα δε φτάνει το 4άρι σε εξωτερική εμφάνιση υλικά κλπ.

Πάντως επειδή το ψαχούλεψα και το δούλεψα (και το Galaxy S Plus που έχει ο αδερφός μου ΚΑΙ το S2 που έχει ενας ξάδερφος), μπορώ να πω οτι ειναι μια χαρά.

Απο κει και πέρα (για 85904589308590354834ή φορά), ειναι οτι αρέσει στον καθένα.


Εμείς έχουμε τα "φυλακισμένα" τηλέφωνα και βασιζόμαστε στο jailbreak για να "χαρούμε το τηλεφωνό μας" (το οποίο το θεωρώ μεγάλη Μαλ***** γιατί μια χαρά το χαιρόμαστε και χωρίς).

Αυτοί έχουν την ευκολία open source και customizations αλλα έχουν και αλλα θέματα, κολλήματα, ιους κλπ.


Ο καθένας το δικό του τηλε-Γολγοθά.


Άψογη απάντηση , μπράβο iMarilina !! Έτσι ακριβώς είναι!!
Επίσης σε τέτοιους δύσκολους καιρούς με τα οικονομικά να χτυπάνε πάτο, είναι σημαντικό να πούμε πως το S2 (που σε χαρακτηριστικά κοντράρει ΆΝΕΤΑ το 4S) το βρίσκει πλέον κανείς στα 399 ευρώ από Ελληνικό ιντερνετομάγαζο !! (Το καλό με την Samsung είναι πως δέχεται στην εγγύησή της ΌΛΑ τα κινητά, απ' όπου και αν τα πάρετε στην Ευρώπη μέσα ή έστω από εδώ και είναι παραεισαγωγής! Μην ξεχνάμε επίσης ότι δίνει 2 χρόνια εγγύηση!! ;) )
Και να κλείσω με αυτό που ειπώθηκε από πάνω .. """ Απο κει και πέρα (για 85904589308590354834ή φορά), ειναι οτι αρέσει στον καθένα."""
Καλή συνέχεια από μένα, δεν το συνεχίζω γιατί όλες οι ανάλογες συζητήσεις γίνονται παιδική χαρά!!
:)

#29   Dev

Dev

    iPH Enthousiast

  • 401 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:deves000

Δημοσίευση 15/12/2011 - 22:52

Γριά σας, γράφω και κάτι που έχει σχέση με το θέμα του topic! Στο android market υπάρχει μια εφαρμογή που λέγεται assistant to it! Την δοκίμασα για αρκετό καιρό στο s2 που είχα και είναι πραγματικά άψογη. Τώρα δοκιμάζω το Siri στο iPhone 4s που πήρα και μου φαίνεται αρκετά ελλειπές. Αν τα έχει δοκιμάσει και κάποιος άλλος και τα δύο ας γράψει κάποια γνώμη!

#30   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 15/12/2011 - 23:10

Όπως επίσης και το Speaktoit Assistant!!

Τελευταία επεξεργασία από: JohnHasio, 15/12/2011 - 23:11


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες