Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

Θήκες που πανε με το λευκο iphone?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
307 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:40

Πρέπει να είμαι η μόνη κοπέλα που να σιχαίνεται το ροζ/φούξια κτλ δεν εξηγείται αλλιώς. Όταν ήμουν μικρή μου άρεσε πολύ οπότε κάπου μετά στράβωσα στην πορεία... :P Πέρα απ την πλάκα στο λευκό πιστεύω πηγαίνουν πιο "ψυχρά" χρώματα,όχι τόσο φωσφοριζέ, και το λαχανί πχ δε μου αρέσει,ούτε αν το έβλεπα με κόκκινο. Όμορφες είναι όλες οι αποχρώσεις του γαλάζιου,τα πιο πολλά σκούρα χρώματα, το μαύρο ασχέτως τί λέτε του πάει τρελά για μένα και αν είχα βρει την belkin μαύρο θα την έπαιρνα αντί για γαλαζοπράσινο. Και το πράσινο μου αρέσει αλλά όχι στυλ λαχανί,πιο σκούρο (στις προηγούμενες σελίδες κάποιος είχε ποστάρει). Επίσης άσπρο (σαν της Μαριλίνας πχ που είναι διαφανές και ψυχρό άσπρο). Κάτι πορτοκαλί φούξια,λαχανί και γενικότερα ότι τείνει σε φωσφοριζέ δεν κολλάει καλά στο δικό μου μάτι,κάποιος άλλος μπορεί να μην το πιστεύει... Πάντως το δικό μου iPhone δε θα ήθελα να είναι girly τηλέφωνο είναι και μάλιστα όχι ένα απλό αλλά "πολυμηχάνημα" και πιστεύω με το girly χάνει τη σοβαρότητά του. Ξαναλέω φυσικά είναι μόνο η ταπεινή μου άποψη...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:40

και 3αναλεω..γουστα ειναι αυτα:P



μη με φας τοσο καιρο εκανα στη σχολη για το χρωμα! :)
ασε με να διδαξω λιγh γνωση :P

Τελευταία επεξεργασία από: Rockettt, 17/12/2011 - 01:40

 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#93   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:41

Πρέπει να είμαι η μόνη κοπέλα που να σιχαίνεται το ροζ/φούξια κτλ δεν εξηγείται αλλιώς.



Τι λες παιδι μου! Παρακαλαω να κανω δευτερο αγορι για να μην εχω να ασχολουμαι με αυτα τα σιχαμερά χρώματα :lol:
Whatsapp doc?

#94   Lucy

Lucy

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:42

Πρέπει να είμαι η μόνη κοπέλα που να σιχαίνεται το ροζ/φούξια κτλ δεν εξηγείται αλλιώς. Όταν ήμουν μικρή μου άρεσε πολύ οπότε κάπου μετά στράβωσα στην πορεία... :P Πέρα απ την πλάκα στο λευκό πιστεύω πηγαίνουν πιο "ψυχρά" χρώματα,όχι τόσο φωσφοριζέ, και το λαχανί πχ δε μου αρέσει,ούτε αν το έβλεπα με κόκκινο. Όμορφες είναι όλες οι αποχρώσεις του γαλάζιου,τα πιο πολλά σκούρα χρώματα, το μαύρο ασχέτως τί λέτε του πάει τρελά για μένα και αν είχα βρει την belkin μαύρο θα την έπαιρνα αντί για γαλαζοπράσινο. Και το πράσινο μου αρέσει αλλά όχι στυλ λαχανί,πιο σκούρο (στις προηγούμενες σελίδες κάποιος είχε ποστάρει). Επίσης άσπρο (σαν της Μαριλίνας πχ που είναι διαφανές και ψυχρό άσπρο). Κάτι πορτοκαλί φούξια,λαχανί και γενικότερα ότι τείνει σε φωσφοριζέ δεν κολλάει καλά στο δικό μου μάτι,κάποιος άλλος μπορεί να μην το πιστεύει... Πάντως το δικό μου iPhone δε θα ήθελα να είναι girly τηλέφωνο είναι και μάλιστα όχι ένα απλό αλλά "πολυμηχάνημα" και πιστεύω με το girly χάνει τη σοβαρότητά του. Ξαναλέω φυσικά είναι μόνο η ταπεινή μου άποψη...

κ εγω μαζι σου!το σιχαινομαι το φου3ια κ οτιδηποτε κανει girly οχι μονο το iphone αλλα οτι χρησιμοποιω..απλα ηταν δωρο το bumperaki κ καταλαβαινεις:P

#95   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:42

http://ecx.images-am...L500_AA300_.jpg
Αυτήν έλεγα της belkin σε μαύρο/άσπρο (η πλάτη είναι όλη μαύρη,έτσι http://images.amazon...F8Z841-1b-l.jpg )

#96   Lucy

Lucy

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:42

μη με φας τοσο καιρο εκανα στη σχολη για το χρωμα! :)
ασε με να διδαξω λιγh γνωση :P

χαχα οκ τοτε διδα3ε και εγω δεν 3ανασχολιαζω!:P

#97   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:43

Τι λες παιδι μου! Παρακαλαω να κανω δευτερο αγορι για να μην εχω να ασχολουμαι με αυτα τα σιχαμερά χρώματα :lol:

Τότε θα μαζεύεις τα γυαλιά από τις μπάλες....:D
Καλύτερο ακούγεται.

Αναρτημένη εικόνα


#98   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:44

Τότε θα μαζεύεις τα γυαλιά από τις μπάλες....:D
Καλύτερο ακούγεται.

σ πληροφορώ ο μικρός ειναι αγγελος χαχα! Δεν εχει σπασει ποτέ τιποτα! Και το κορυφαιο:

Ακομα και το ipad πλενει χερια πριν μου το ζητησει, και μετα το σκουπιζει κιολας! :lol:
Whatsapp doc?

#99   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:46

Εγώ θα έπαιζα ρακέτες με το ipad...Χαχα...
Φοβάται μην δεν το ξαναπάρει το παιδί!

Αναρτημένη εικόνα


#100   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:47

σ πληροφορώ ο μικρός ειναι αγγελος χαχα! Δεν εχει σπασει ποτέ τιποτα! Και το κορυφαιο:

Ακομα και το ipad πλενει χερια πριν μου το ζητησει, και μετα το σκουπιζει κιολας! :lol:

Άμα κάνω ποτέ παιδί και είναι αγόρι,ένα τέτοιο θέλω! :D Πάντως γενικά τα αγόρια είναι πιο εύκολα στην υποταγή έχω ακούσει, αντέχουν δηλαδή στην καταπίεση. Ενώ κορίτσι πότε θα κάνει τη "ζαβολιά" πότε θα τα συμμαζέψει όπως όπως στα κρυφά χαμπάρι δεν παίρνεις! (τα έκανα κι εγώ και ως μοναχοπαίδι είχα μια κάποια ειδική μεταχείρηση! :P )

#101   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:47

Εγώ θα έπαιζα ρακέτες με το ipad...Χαχα...
Φοβάται μην δεν το ξαναπάρει το παιδί!



Ασε που εχει και αποψη για τις θηκες! Μου λεει "αλλαξες θηκη"; (οταν εβαλα την Puro).

Του άρεσε η Belkin καλύτερα χαχα


Κατυα, δεν ειναι ετσι. Ειναι οπως τα μαθεις. Τον εμαθα ησυχα χωρις φωνες κλπ και να μαζευει και να προσεχει και να συννενοουμαστε και ειναι μια χαρα.


ΟΝ ΤΟΠΙΚ: το κοκκινο σα θηκη παει τρελλα ωραια και σε μαυρο και σε ασπρο. Πηρα μια κοκκινη του αντρα για το 3gs και ακομα τη ζαχαρωνω!

Μισο να βρω λινκ

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 17/12/2011 - 01:49

Whatsapp doc?

#102   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.454 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:49

Να εχεις υποψιν σου εαν παρεις κατι σε λευκο και ειναι λαστιχο θα αλλαξει πολυ γρηγορα χρωμα και οχι προς το καλο...Και επειδη το ειδα τωρα και ανεβασα πιεση να μην αγορασεις ουτε εσυ ουτε κανενας τιποτα griffin γιατι 1ον δεν στελνουν στην ελλαδα απο το site αλλα στελνουν στην αλβανια...μιας και ειναι πλουσιοι εκει και 2ον στελνει σε καποια χωρα που ονομαζει macedonia η οποια δεν υπαρχει στο χαρτη καπου....

#103   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:51

Για δες
Whatsapp doc?

#104   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:52

Αυτά είναι Marilina...Θα γίνει hi-tech ο μικρός θα αρχισει να ζητάει game-boy κτλ τώρα...

pavlo δε φταίνε αυτοί που γράφουν MAcedonia..Εμείς φταίμε δυστυχώς..Αλλά πιάνουμε άλλη κουβέντα...

Αναρτημένη εικόνα


#105   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:54

Αυτά είναι Marilina...Θα γίνει hi-tech ο μικρός θα αρχισει να ζητάει game-boy κτλ τώρα...

pavlo δε φταίνε αυτοί που γράφουν MAcedonia..Εμείς φταίμε δυστυχώς..Αλλά πιάνουμε άλλη κουβέντα...

Έλα κι εγώ είχα gameboy όταν είχε πρωτοβγεί... Και nintendo 64 :P Τι χαμός γινόταν με τα πόκεμον τότε,πρώτη τα τερμάτιζα και τα αγοράκια στην τάξη μου τσαντίζονταν! Χα χα τετάρτη δημοτικού πρέπει να ήμουν τότε...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες