Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

Θήκες που πανε με το λευκο iphone?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
307 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:56

Αυτά είναι Marilina...Θα γίνει hi-tech ο μικρός θα αρχισει να ζητάει game-boy κτλ τώρα...

pavlo δε φταίνε αυτοί που γράφουν MAcedonia..Εμείς φταίμε δυστυχώς..Αλλά πιάνουμε άλλη κουβέντα...



Gameboy? σιγα...εδω λειτουργει υπολογιστη χωρις να τον μαθω τιποτα απο πριν κλεισει τα 5, μονος του τα βρηκε ολα, και να δεις να κανει Freemem απο sbsettings και να κλεινει apps με multifl0w (εδειχνε στο παππου και του λεγε αυτο ειναι jailbreak οχι οπως το δικο σου ειναι καλυτερο ΧΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑ και ειχα λιωσει)

Η που εδειχνε στη γιαγια του πως να κλεινει apps στο 3gs απο multitasking και της λεει "να μην αφηνεις ανοιχτες κοιτα πατας και χορευουν και τις κλεινεις" ΛΟΛΛΛ
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:57

Εγώ δεν πρόλαβα Pokemon(είμαι πιο μεγαλος μάλλον), είχα το πρώτο game-boy που είχε βγει το είχα πάρει Χριστούγεννα 60.000.Ωραίες εποχές...Χαχαχαχα

Αναρτημένη εικόνα


#108   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 17/12/2011 - 01:59

Εγώ δεν πρόλαβα Pokemon(είμαι πιο μεγαλος μάλλον), είχα το πρώτο game-boy που είχε βγει το είχα πάρει Χριστούγεννα 60.000.Ωραίες εποχές...Χαχαχαχα

Για κάποιον ανεξήγητο λόγο έχω κάνει delete στις δραχμές απ τη μνήμη μου! :P Κάπου εδώ τριγύρω υπάρχει και ένα σκονισμένο wii κάποια στιγμή μετά την εξεταστική θα το ξεσκονίσω για το zelda αλλά έχω ακόμα μέλλον :P

#109   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 17/12/2011 - 02:00

Για κάποιον ανεξήγητο λόγο έχω κάνει delete στις δραχμές απ τη μνήμη μου! :P Κάπου εδώ τριγύρω υπάρχει και ένα σκονισμένο wii κάποια στιγμή μετά την εξεταστική θα το ξεσκονίσω για το zelda αλλά έχω ακόμα μέλλον :P



Καλα ασε μη βγαλω τωρα απο το storage τον Αmstrad 1512 να παιξω digger και summer games λολ

Αναρτημένη εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 17/12/2011 - 02:03

Whatsapp doc?

#110   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/12/2011 - 02:40

Για δες

Aπο την αρχη πάντως δεν μ έκανε αίσθηση το μαύρο μηλο αλλα και με την κοκκίνη θηκη ειναι λολ(παρόλο που είμαι θρύλος).Ο συνδυασμος είναι πολύ "killer" :lol: :lol: :lol:

#111   djgoli

djgoli

    iPH User

  • 135 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/12/2011 - 09:14

εγω θα ελεγα μετα απο τοσες αποψεις και απαντησεις να φτιαξουμε μια λιστα με τις καλυτερες για οποιον θελει να δει γιατι μετα απο 6 σελιδες δεν εχω αποφασισει ακομα :P (τι ηθελα και πηρα ασπρο μια χαρα ηταν το μαυρο)

#112   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 17/12/2011 - 10:10

εγω θα ελεγα μετα απο τοσες αποψεις και απαντησεις να φτιαξουμε μια λιστα με τις καλυτερες για οποιον θελει να δει γιατι μετα απο 6 σελιδες δεν εχω αποφασισει ακομα :P (τι ηθελα και πηρα ασπρο μια χαρα ηταν το μαυρο)



Και 600 σελίδες να γεμίσουμε πάλι δε θα αποφασίσεις γιατι η επιλογή ειναι ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ. Πήγαινε στα μαγαζιά, κοίταξε θήκες και διάλεξε αυτό που θα σου κάνει κλικ, κουκου, τσίου κλπ.
Whatsapp doc?

#113   stradakias

stradakias

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 21/12/2011 - 19:35

Και εγω ετσι πιστευω παιδια. Καλο ειναι να προτεινουμε αλλα αν δεν πας στο μαγαζι, να την φορεσεις πανω την θηκη δεν μπορεις να εχεις αποψη. Εγω πληρωνοντας ενα λογαριασμο στη Vodafone, βρηκα μια ασπρη θηκη για το ασπρο μηλοφωνακι μου, σιλικονης με 24€ και ειμαι χαρουμενος. Την συστηνω.

#114   thanosfis

thanosfis

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2011 - 20:43

http://ipod.madstore...roducts_id=2758

καλησπερα σε ολους....πηρα αυτη τη θηκη πριν ενα μηνα σε λευκο και εχει γινει κιτρινι και κοντευει να μαυρισει...κριμα ρε παιδια...ξερετε τροπο καθαρισμου..?ευχαριστώ...

#115   sixtypounder

sixtypounder

    iPH Enthousiast

  • 589 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:sixtypounder

Δημοσίευση 21/12/2011 - 21:04

http://ipod.madstore.com.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=231&products_id=2758

καλησπερα σε ολους....πηρα αυτη τη θηκη πριν ενα μηνα σε λευκο και εχει γινει κιτρινι και κοντευει να μαυρισει...κριμα ρε παιδια...ξερετε τροπο καθαρισμου..?ευχαριστώ...


έχω δοκιμάσει σε αρκετά παρόμοια της puro πάλι , δυστηχώς και νέφτι να βάλεις δεν καθαρίζει .

λοιπάμε που είμαι εγώ που θα στο πω αλλά πέταξες τα λεφτά σου .

#116   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.700 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2011 - 21:32

Λοιπον...αυτα περι δοκιμης σε μαγαζια κλπ δεν νομιζω οτι εχουν καμμια αξια διοτι περα απο το αν σου αρεσει εμφανισιακα μια θηκη τι αλλο δηλαδη μπορεις να καταλαβεις.Πρωτον τις περισσοτερες δεν σε αφηνουν να τις δοκιμασεις και οσες σε αφηνουν σιγα μην μεσα σε 5 λεπτα δεις τι αξιζει η θηκη.Ολες καλες φαινονται στην αρχη,μετα απο καποιες μερες χρησης αρχιζουν τα ζορια δηλ να εμφανιζονται οποια προβληματα πιθανον βγαλουν και πολλες φορες πολυ αργοτερα.
Οποτε αν θες να δεις μια θηκη απο κοντα να πας σε καποιο μαγαζι να τη δεις(λεμε τωρα) και να τσεκαρεις αν σου αρεσει(και παλι λεμε τωρα ετσι που ειναι σφραγισμενες οι περισσοτερες) και ετσι να εχεις μια αποψη.
Αυτα ομως που θα μαθεις και θα προφυλαχτεις στην ουσια για τις διαφορες πατατες που κυκλοφορουν θα τα μαθεις μονο μεσα σε φορουμ οπου χιλιαδες χρηστες περιγραφουν τις εμπειριες τους και μαλιστα με τη δυναμη που εχουν αναγκαζουν πολλες φορες εταιριες να βγαλουν γρηγορα πιο φρεσκα μοντελα με διορθωμενες τις ατελειες που εχουν επισημανθει.
Προτεινω 2 πραγματα που βοηθουν πολυ στο να δεις πως φαινεται μια θηκη σε ενα τηλ φορεμενη και αν εχει βγαλει κουσουρια.
YouTube
Forums

Τελευταία επεξεργασία από: rromeodim, 21/12/2011 - 21:32


#117   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 21/12/2011 - 21:37

Γενικά οι άσπρες και οι διάφανες έχουν τέτοια προβλήματα οπότε προσέχετε πριν αγοράζετε τέτοια χρώματα..

Αναρτημένη εικόνα


#118   mara

mara

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Twitter:@karnalimaria
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:Maria K.

Δημοσίευση 21/12/2011 - 21:38

έχω δοκιμάσει σε αρκετά παρόμοια της puro πάλι , δυστηχώς και νέφτι να βάλεις δεν καθαρίζει .

λοιπάμε που είμαι εγώ που θα στο πω αλλά πέταξες τα λεφτά σου .



Εντελώς όμως...!!! Συμφωνώ..!

#119   iManiac

iManiac

    iPH Contributor

  • 1.121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 21/12/2011 - 21:41

Πηρα μια sgp linear crystal series satin silver για το λευκο 4S
Περιμενω με αγωνια να ερθει και μολις την βγαλω total loss θα παρω την καινουρια sgp hybrid 2 snow σε silver :P
Επισης περιμενω και μια switcheasy vulcan clear :)

#120   mara

mara

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Twitter:@karnalimaria
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:Maria K.

Δημοσίευση 21/12/2011 - 21:41

Γενικά οι άσπρες και οι διάφανες έχουν τέτοια προβλήματα οπότε προσέχετε πριν αγοράζετε τέτοια χρώματα..


Οι περισσότερες ναι..! Εγώ αυτή που αγόρασα από istore δε έχει πάθει το παραμικρό και καθαρίζει πολύ εύκολα!!
Τύπου sgp είναι, λευκό bumper

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες