Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Free Paid Applications


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
64 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 08/01/2012 - 12:22

Επειδη εχω και το apptrailers επειδη εχει ιδιες περιπου εφαρμογες και οικονομαω ποντους για να παρω παιχνιδια και ποντους στο apptrailers οπου εξαργυρωνονται σε λεφτα ;)


Σταλθηκε απο το κινητο που εχει Siri και καταλαβαινει οτι του φανη του λωλοστεφανη! :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 08/01/2012 - 12:32

Μολις τωρα free ;)


Σταλθηκε απο το κινητο που εχει Siri και καταλαβαινει οτι του φανη του λωλοστεφανη! :P

Συνημμένα αρχεία



#18   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 08/01/2012 - 12:34

εγώ fruit ninja hd - cut the rope hd

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#19   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 08/01/2012 - 12:52

Ποτε προλαβες και μαζεψες τοσους ποντους;


Σταλθηκε απο το κινητο που εχει Siri και καταλαβαινει οτι του φανη του λωλοστεφανη! :P

#20   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 08/01/2012 - 13:02

Ποτε προλαβες και μαζεψες τοσους ποντους;


Σταλθηκε απο το κινητο που εχει Siri και καταλαβαινει οτι του φανη του λωλοστεφανη! :P

Έκανα όσες εφαρμογές είχε διαθέσιμες

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#21   newbach

newbach

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:16gb black 5.0.1 jb

Δημοσίευση 08/01/2012 - 13:13

κατι ασχετο...τον πιτσιρικα που εκανε εφαρμογες γιατ iphone τον ειδατε??

#22   nikolasp

nikolasp

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/01/2012 - 13:25

Οποίος θέλει να μπει κι από μένα http://m.freemyapps....re/url/3f90b0b2 για να πάρω κι εγώ λίγους πόντους. Ελπίζω να μην ενοχλω

#23   Peris

Peris

    iPH Enthousiast

  • 580 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:peris72

Δημοσίευση 08/01/2012 - 14:23

Downloading Gta 3 :-)

Στο iPad μάζεψα πόντους. Θα εγκατασταθεί και στο iPhone αν είναι universal μια εφαρμογή;

#24   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1.184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 08/01/2012 - 14:33

Downloading Gta 3 :-)

Στο iPad μάζεψα πόντους. Θα εγκατασταθεί και στο iPhone αν είναι universal μια εφαρμογή;

αν έχει και το iPad τον ίδιο account σαφώς ναι

#25   Peris

Peris

    iPH Enthousiast

  • 580 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:peris72

Δημοσίευση 08/01/2012 - 14:36

αν έχει και το iPad τον ίδιο account σαφώς ναι

Οκ ξεκίνησε και στο iPhone το κατέβασμα μόνο του.

Συμφέρει να γίνει download στο iPad γιατί έχει αρκετές έξτρα εφαρμογές των 150 πόντων. Μετά κατέβασμα μιας καλής universal εφαρμογής :)

#26   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/01/2012 - 14:40

Ρε παιδιά εξηγήστε και στο noob τι ακριβώς κάνει αυτό :Ρ

#27   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 08/01/2012 - 14:41

Ρε παιδιά εξηγήστε και στο noob τι ακριβώς κάνει αυτό :Ρ



Θα σου έλεγα να μην το κάνεις, γιατί οτιδήποτε ζητάει το UDID του κινητού (εκτός αν είναι κάποιος developer για beta testing) είναι questionable και δεν ξέρεις τί μπορεί να γίνει και δεν αξίζει τις μερικές τσάμπα εφαρμογές.

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 08/01/2012 - 14:43

Whatsapp doc?

#28   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/01/2012 - 14:43

Θα σου έλεγα να μην το κάνεις, γιατί οτιδήποτε ζητάει το UDID του κινητού (εκτός αν είναι κάποιος developer για beta testing) είναι επικίνδυνο και δεν αξίζει τις μερικές τσάμπα εφαρμογές.

Εγώ έτσι και αλλιώς κατεβάζω από αλλού τις τζάμπα εφαρμογές μου αλλά έχω περιέργεια. Γιατί άμα είναι νόμιμο γιατί να το κάνω εγώ παράνομα;

#29   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 08/01/2012 - 14:53

Εγώ έτσι και αλλιώς κατεβάζω από αλλού τις τζάμπα εφαρμογές μου αλλά έχω περιέργεια. Γιατί άμα είναι νόμιμο γιατί να το κάνω εγώ παράνομα;



Δεν είναι θέμα νόμιμου. Είναι θέμα του οτι οταν δίνεις το UDID της συσκευής σου κάπου όπως σε αυτό το site, πολλά μπορούν να γίνουν. Στη χειρότερη, μπορεί κάποιος που το έχει και που ξέρει, να κανει hack σε λογαριασμό σου στον οποίο είσαι logged in στο κινητό.

Διαβασε αυτή την παράγραφο απο ένα απο τα φορουμ που εξηγεί κάποιος τί μπορεί να κάνει με το UDID

have you logged into the game since? Change your password for that game. apparently the udid can be used to log into someones account if you check the save password box?

https://discussions.....art=0&tstart=0

the relevant part:

"Your question was not answered, Ex: If you were to now give me your UDID & you owned the app SevenSwords. I could log into your acc due to you having checked "Save password" On the square box before log in (As so everyone does). If any other apps asked if you wanted your password saved (on the devices UDID), it would be saved to it, meaning if I got a hold of it & downloaded the app on an iPod/iPhone/iPad, I would have your password saved on that UDID, allowing me to do as I please (Deleting your acc or worse, saying things you would normally not say). Now that is not me & I would never do such. I consider only giving it out if you are a beta tester."



και διάβασε κι αυτό.

http://corte.si/post...-die/index.html
Whatsapp doc?

#30   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/01/2012 - 14:57

Δεν είναι θέμα νόμιμου. Είναι θέμα του οτι οταν δίνεις το UDID της συσκευής σου κάπου όπως σε αυτό το site, πολλά μπορούν να γίνουν. Στη χειρότερη, μπορεί κάποιος που το έχει και που ξέρει, να κανει hack σε λογαριασμό σου στον οποίο είσαι logged in στο κινητό.

Διαβασε αυτή την παράγραφο απο ένα απο τα φορουμ που εξηγεί κάποιος τί μπορεί να κάνει με το UDID

have you logged into the game since? Change your password for that game. apparently the udid can be used to log into someones account if you check the save password box?

https://discussions.....art=0&tstart=0

the relevant part:

"Your question was not answered, Ex: If you were to now give me your UDID & you owned the app SevenSwords. I could log into your acc due to you having checked "Save password" On the square box before log in (As so everyone does). If any other apps asked if you wanted your password saved (on the devices UDID), it would be saved to it, meaning if I got a hold of it & downloaded the app on an iPod/iPhone/iPad, I would have your password saved on that UDID, allowing me to do as I please (Deleting your acc or worse, saying things you would normally not say). Now that is not me & I would never do such. I consider only giving it out if you are a beta tester."



και διάβασε κι αυτό.

http://corte.si/post...-die/index.html

Ευχαριστώ για τις συμβουλές σου :) Το διάβασα(όχι όλο αλλά τα 3/4) και πιστεύω έχεις δίκιο. Αν και το UDID το αλλάζεις. Επίσης μπορείς να βάλεις ένα fake UDID να φαίνεται στην επιφάνεια ενώ το πραγματικό σου να είναι άλλο :Ρ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες