Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Overflow - coverflow εφέ για το dock σας!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
90 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   EMANOUEL

EMANOUEL

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/01/2012 - 14:18

spiros23 σε βρισκω πολυ ενημερωμενο σε ευχαριστω πολυ!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 19/01/2012 - 14:19

spiros23 σε βρισκω πολυ ενημερωμενο σε ευχαριστω πολυ!!

Οτι μπορουμε κανουμε.. Να σαι καλα φιλε μου! :)

#18   JStriker

JStriker

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/01/2012 - 15:00

Εγώ πάλι δε μπορώ να βρω ούτε overflow ούτε coverflow στο cydia... Μια εφαρμογή είναι αυτά τα δύο;! Μόνο κάτι themes βρίσκω... Και το smooth cover flow... Και φυσικά έχω το repo του bigboss.

#19   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 19/01/2012 - 15:10

Εγώ πάλι δε μπορώ να βρω ούτε overflow ούτε coverflow στο cydia... Μια εφαρμογή είναι αυτά τα δύο;! Μόνο κάτι themes βρίσκω... Και το smooth cover flow... Και φυσικά έχω το repo του bigboss.

Εχεις κανει ανανεωση στο cydia; Χτες-προχτες κυκλοφορησε..

#20   sotosgreek

sotosgreek

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:sotosgreek

Δημοσίευση 19/01/2012 - 15:29

Καλησπέρα παιδιά. Πολύ ωραία εφαρμογή!Εγώ την κατέβασα δωρεάν πάντως και όχι 0,99 dollars!! Έχω iOS 5.01 και λειτουργει αψογα!(Απλά για ενημέρωση)Απλή διασκεδαστική και όμορφη στην χρήση! Αρκει να κατεβάσετε δωρεάν και το infinidock και γίνεται τέλεια!

#21   giorgakis

giorgakis

    iPH Enthousiast

  • 433 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:giorgakis7

Δημοσίευση 19/01/2012 - 15:33

Καλησπέρα παιδιά. Πολύ ωραία εφαρμογή!Εγώ την κατέβασα δωρεάν πάντως και όχι 0,99 dollars!! Έχω iOS 5.01 και λειτουργει αψογα!(Απλά για ενημέρωση)Απλή διασκεδαστική και όμορφη στην χρήση! Αρκει να κατεβάσετε δωρεάν και το infinidock και γίνεται τέλεια!

Εγω παλι το πληρωσα γιατι 80 cent δεν ειναι και υπερβολικο ποσο....βοηθεια στους developers να βγαζουν ωραια πραγματα....
Φιλικα παντα.

#22   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 19/01/2012 - 15:33

Καλησπέρα παιδιά. Πολύ ωραία εφαρμογή!Εγώ την κατέβασα δωρεάν πάντως και όχι 0,99 dollars!! Έχω iOS 5.01 και λειτουργει αψογα!(Απλά για ενημέρωση)Απλή διασκεδαστική και όμορφη στην χρήση! Αρκει να κατεβάσετε δωρεάν και το infinidock και γίνεται τέλεια!

Προφανως την κατεβασες απο καποιο αλλο πειρατικο repo στο cydia και οχι απο το repo του bigboss, εξ ου και το δωρεαν... ::)

#23   nikosvrouch

nikosvrouch

    iPH Enthousiast

  • 373 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:nikosvr

Δημοσίευση 19/01/2012 - 15:43

Εχω παρατηρησει οτι τα εικονιδια του ημερολογιου και του ρολογιου εχουν παρει και αυτα μια κληση...οταν αλλαζεις σελιδα στο springboard επαναφερεται το ενα και μετα ξανα.Το εχετε παρατηρησει αυτο?

Και σε μενα το κανει αυτο! Αλλα σε τυχαια εικονιδια, οχι μονο στο ημερολογιο και το ρολόι

#24   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 19/01/2012 - 15:46

Και σε μενα το κανει αυτο! Αλλα σε τυχαια εικονιδια, οχι μονο στο ημερολογιο και το ρολόι

Αυτο το προβλημα δημιουργειται και με το coverflow απο το springtomize καποιες φορες..
Με respring θα στρωσουν..

#25   JStriker

JStriker

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/01/2012 - 16:10

Εχεις κανει ανανεωση στο cydia; Χτες-προχτες κυκλοφορησε..


Μμμμ... Νομίζω ναι, αυτόματα δεν κανει αναεωσεις το cydia? το αφησα στο load packages release new data etc

#26   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 19/01/2012 - 16:14

Μμμμ... Νομίζω ναι, αυτόματα δεν κανει αναεωσεις το cydia? το αφησα στο load packages release new data etc

Αναλογως, αν δεν εχεις προσθεσει καποιο διακοπτακι που να μην κανει αυτοματα ανανεωση το cydia, ναι τοτε.
Μπες στο cydia περιμενε να φορτωσει και θα στο εμφανισει στο "αλλαγες"..

#27   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 19/01/2012 - 17:18

πολυ καλο θα ελαγα, μολις το εβαλα στο (red) iphone μου :)

#28   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1.184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 19/01/2012 - 20:34

Καλησπέρα παιδιά. Πολύ ωραία εφαρμογή!Εγώ την κατέβασα δωρεάν πάντως και όχι 0,99 dollars!! Έχω iOS 5.01 και λειτουργει αψογα!(Απλά για ενημέρωση)Απλή διασκεδαστική και όμορφη στην χρήση! Αρκει να κατεβάσετε δωρεάν και το infinidock και γίνεται τέλεια!


Φίλε μου καλέ..... Είσαι ελληνάρας τελικά του κερατά... Όχι μόνο κλεβεις αυτόν που κάθησε και σκέφτηκε και υλοποίησε έστω αυτό το ανούσιο tweak, είσαι και περήφανος για την κλοπή σου και μάλιστα το κοκοροδίχνεις με bold γραμματοσειρές.... Ξέρεις μερικές φορές τι εύχομαι για ελληνάρες αυτής της κλάσης; Το επόμενο κλεφτρόνι να βάλει το δικό σου μήλο σαν στόχο την επόμενη φορά... Να δούμε τότε πως θα νοιώσεις....


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

#29   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 19/01/2012 - 21:13

Φίλε μου καλέ..... Είσαι ελληνάρας τελικά του κερατά... Όχι μόνο κλεβεις αυτόν που κάθησε και σκέφτηκε και υλοποίησε έστω αυτό το ανούσιο tweak, είσαι και περήφανος για την κλοπή σου και μάλιστα το κοκοροδίχνεις με bold γραμματοσειρές.... Ξέρεις μερικές φορές τι εύχομαι για ελληνάρες αυτής της κλάσης; Το επόμενο κλεφτρόνι να βάλει το δικό σου μήλο σαν στόχο την επόμενη φορά... Να δούμε τότε πως θα νοιώσεις....


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Συγνωμη που επεμβαινω αλλα για να το κατεβασεις αυτο το προγραμμα αν δεν κανω λαθος πρεπει να εισαι jb και να εχεις cydia
που απο μονο του αυτο αν δεν κανω λαθος ειναι κλοπη.
Οποτε ας μην αναφερουμε για ελληναρες και τετοια γιατι ολοι αυτοι που βγαζουν τα σπασμενα προγραμματα δεν ειναι ελληνες και
ειναι πολλοι περισοτεροι απο μας....
Ααα και μην μου πεις οτι εσυ δεν εχεις κατεβασει ποτε σου σπασμενο προγραμμα εστω και για δοκιμη γιατι δεν θα σε πιστεψω....
Φιλικα παντα...

#30   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 19/01/2012 - 21:16

Συγνωμη που επεμβαινω αλλα για να το κατεβασεις αυτο το προγραμμα αν δεν κανω λαθος πρεπει να εισαι jb και να εχεις cydia
που απο μονο του αυτο αν δεν κανω λαθος ειναι κλοπη.
Οποτε ας μην αναφερουμε για ελληναρες και τετοια γιατι ολοι αυτοι που βγαζουν τα σπασμενα προγραμματα δεν ειναι ελληνες και
ειναι πολλοι περισοτεροι απο μας....
Ααα και μην μου πεις οτι εσυ δεν εχεις κατεβασει ποτε σου σπασμενο προγραμμα εστω και για δοκιμη γιατι δεν θα σε πιστεψω....
Φιλικα παντα...

κανεις και πολύ λάθος. Το jailbreak δεν ειναι κλοπή. Διάβασε δυο πραγματα πριν μιλήσεις.
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες