Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Overflow - coverflow εφέ για το dock σας!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
90 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 19/01/2012 - 21:24

κανεις και πολύ λάθος. Το jailbreak δεν ειναι κλοπή. Διάβασε δυο πραγματα πριν μιλήσεις.

Ετσι λες ε τοτε γιατι μεσα στο cydia εκτος απο το repo του bigboss εχει αλλα δεκα repo που το διαθετουν δωρεαν τοτε συμφονα με τα λεγομενα σου δεν το κλεβω απλα το κατεβαζω απο το cydia απο καποιο αλλο repo που ειναι δωρεαν....γατακι εξυπναδες αλλου μαθε να μιλας μια παρενθεση εκανα χωρις να σε προσβαλω εσυ γιατι το κανεις.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 19/01/2012 - 21:27

Ετσι λες ε τοτε γιατι μεσα στο cydia εκτος απο το repo του bigboss εχει αλλα δεκα repo που το διαθετουν δωρεαν τοτε συμφονα με τα λεγομενα σου δεν το κλεβω απλα το κατεβαζω απο το cydia απο καποιο αλλο repo που ειναι δωρεαν....γατακι εξυπναδες αλλου μαθε να μιλας μια παρενθεση εκανα χωρις να σε προσβαλω εσυ γιατι το κανεις.

γιατι αν διαβαζες θα ηξερες οτι το jailbreak δεν ειναι κλοπή. Το γεγονός οτι παντου υπαρχουν. πειρατικά ρεπο ή εφαρμογές ειναι ασχετο με τη διαδικασια. Ειναι σα να μου λες οτι το ιντερνετ ειναι παρανομο επειδη υπαρχουν τορρεντ ιστοσελιδες.

Απο κει και περα, οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω και δεν το πιασες, αμα θες να ερχεσαι να κοκορευεσαι για το γεγονος οτι κατεβασες πειρατικά και αν αυτό σε κανει να θεωρείσαι ο εξυπνος τοτε οτι και να πω στράφι θα παει.
Whatsapp doc?

#33   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1.184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 19/01/2012 - 21:32

Συγνωμη που επεμβαινω αλλα για να το κατεβασεις αυτο το προγραμμα αν δεν κανω λαθος πρεπει να εισαι jb και να εχεις cydia
που απο μονο του αυτο αν δεν κανω λαθος ειναι κλοπη.
Οποτε ας μην αναφερουμε για ελληναρες και τετοια γιατι ολοι αυτοι που βγαζουν τα σπασμενα προγραμματα δεν ειναι ελληνες και
ειναι πολλοι περισοτεροι απο μας....
Ααα και μην μου πεις οτι εσυ δεν εχεις κατεβασει ποτε σου σπασμενο προγραμμα εστω και για δοκιμη γιατι δεν θα σε πιστεψω....
Φιλικα παντα...


Καταρχήν..... Για να τα βάζουμε όλα στη σειρά... Το j/b ούτε παράνομο είναι (βάση αποφάσεων δικαστηρίων στις ΗΠΑ) αλλά ούτε και το ίδιο το cydia "ωθεί" στην παρανομία. Γι' αυτό εξάλλου ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ όταν βάζεις τα repo του hackulo, hackyouriphone, insanely και αλλα συναφή, το cydia σου βγάζει μήνυμα για διακίνηση πειρατικών εφαρμογών.
Ναι έχω κατεβάσει σπασμένα προγράμματα για να δοκιμάσω αν μου κάνουν. Όταν το διαπιστώνω τα αγοράζω.
Και τρίτον.... Διάβασε ξανά την προτασή μου για το κλεφτρόνι.... Είμαι σίγουρος πως και ο προγραμματιστής τόσο άσχημα θα νοιώθει όπως αυτός που του κλέβουν το μήλο το αυτοκίνητο το σπιτι του....


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

#34   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 19/01/2012 - 21:34

γιατι αν διαβαζες θα ηξερες οτι το jailbreak δεν ειναι κλοπή. Το γεγονός οτι παντου υπαρχουν. πειρατικά ρεπο ή εφαρμογές ειναι ασχετο με τη διαδικασια. Ειναι σα να μου λες οτι το ιντερνετ ειναι παρανομο επειδη υπαρχουν τορρεντ ιστοσελιδες.

Απο κει και περα, οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω και δεν το πιασες, αμα θες να ερχεσαι να κοκορευεσαι για το γεγονος οτι κατεβασες πειρατικά και αν αυτό σε κανει να θεωρείσαι ο εξυπνος τοτε οτι και να πω στράφι θα παει.

Δεν προσπαθω να υπερασπιστω τον κοκορα αν δεν καταλαβες απλα ρωταω πως γινετε μεσω μιας πειρατικης εφαρμογης αλλα πραγμματα που κατεβαζεις να ειναι πειρατικα και αλλα οχι ακομα και η apple αν της πας χαλασμενο τηλεφωνο και δει οτι ειναι jb δεν σου αναγνωριζει εγγυηση.....αρα το cydia ειναι ουσιαστικα παρανομο συμφωνα με την μαμα εταιρια και εμεις ψαχνουμε αν κατεβασες μια εφαρμογη τζαμπα;;;

#35   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 19/01/2012 - 21:34

Παραμείνετε στο θέμα.

ezgif_com_crop_2.gif


#36   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 19/01/2012 - 21:38

Παραμείνετε στο θέμα.

Οκ δικαιο εχεις σορρυ παιδια

#37   PrisonBreak-7-

PrisonBreak-7-

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 19/01/2012 - 23:00

Εγώ παιδιά έχω φακέλους και δεν εμφανίζονται οι ονομασίες παρά μόνο όταν πατάς πάνω στο φάκελο.


Sent from iPhone using Tapatalk

#38   JStriker

JStriker

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/01/2012 - 23:21

Τελικά μου το έβγαλε στην ανανέωση όλα οκ...btw ποιο ειναι το διακοπτακι που αποτρεπει το cydia από αυτόματες ενημερώσεις;

#39   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 19/01/2012 - 23:26

Τελικά μου το έβγαλε στην ανανέωση όλα οκ...btw ποιο ειναι το διακοπτακι που αποτρεπει το cydia από αυτόματες ενημερώσεις;

Ειναι προσθηκη για το sbsettings...
Nocyfresh λεγεται.

#40   JStriker

JStriker

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/01/2012 - 23:48

Μάλιστα... Thanx :-)

#41   nioniospap

nioniospap

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/01/2012 - 01:16

κάτι που παρατήρησα: όταν είναι ενεργοποιημένο το overflow,τα εικονίδια στο dock σταματάνε να έχουν από κάτω τον αντίστοιχο τίτλο...

#42   JStriker

JStriker

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/01/2012 - 01:39

Ναι σωστά, μόνο το κεντρικό έχει, αν είναι 5.

#43   Yiannish

Yiannish

    iPH User

  • 145 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 20/01/2012 - 14:42

παιδια εχω βαλει overflow και infinidock μπορει να μου πει καποιος πως να τα ρυθμισω για να εχω το εφε που φαινεται?

#44   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 20/01/2012 - 14:44

παιδια εχω βαλει overflow και infinidock μπορει να μου πει καποιος πως να τα ρυθμισω για να εχω το εφε που φαινεται?

Μπορεις να βαλεις οσα εικονιδια θελεις.
Αν θες αυτο που ειναι στο πρωτο μηνυμα, τοτε απο το infinidock επιλεγεις five icon per page και εισαι ετοιμος.

#45   Yiannish

Yiannish

    iPH User

  • 145 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 20/01/2012 - 14:48

Μπορεις να βαλεις οσα εικονιδια θελεις.
Αν θες αυτο που ειναι στο πρωτο μηνυμα, τοτε απο το infinidock επιλεγεις five icon per page και εισαι ετοιμος.



thnx!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες