Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

SIRI ON iPod,iPad,1,2 iPhone 3GS iPhone 4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
295 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 08/02/2012 - 16:51

Παιδακια απλα προς ενημερωση...Οι δωρεαν server οπως εχουμε πει δεν λειτουργουν λογω μεγαλου ογκου χρηστων!Ομως προσοχη!!!!!
Και οι επι πληρωμη ειναι παραααα πολυ επιφοβοι!Και οχι μην βρουν και χρησιμοποιησουν δεδομενα σας αλλα μην σας ''ριξουν πιστολι''!!
Το λεω εκ πειρας γιατι ημουν σε εναν server επι πληρωμη(ευτυχως μονο 5 δολαρια εδωσα...) ο οποιος καμια βδομαδα ηταν κορυφη!Γρηγορος και απροβληματιστος!Τσικ δεν μου εκανε!
Μεχρι σημερα ομως!Ξαφνικα δεν επιανε καθολου και καθως μπηκα twitter να τον βρω να δω τι παιζει ειδα οτι δεν υπαρχει ο λογαριασμος του!
Δυστυχως μας ματιασε η Μαριλινα που το ειχε πει αυτο σαν ενδεχομενο πιο πανω και ολοι το γνωριζαμε αλλα ελπιζαμεε.....! :lol:
Να τονισω οτι στανταρ θα υπαρχουν και καλοι επι πληρωμη server που στοχο εχουν να κανουν κατι που να μην ειναι απλα μια μπαζα και που και κερδος να τους αποφερει και να κανουν το χομπυ τους...Απλα ΠΡΟΣΟΧΗ!
Εγω να τονισω οτι δεν ξαναπροσπαθω οπως το χα πει και απο την πρωτη στιγμη γνωριζοντας αυτο το ενδεχομενο...Το που πολυ να βαλω καμια sara που ειναι δωρεαν και βελτιωνεται με ταχεις ρυθμους...

Τελευταία επεξεργασία από: georgioskio, 08/02/2012 - 16:52

XS Max 256 Gb Space Gray

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   stud

stud

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Twitter:@stud1118
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:stud1118

Δημοσίευση 08/02/2012 - 17:23

Παιδακια απλα προς ενημερωση...Οι δωρεαν server οπως εχουμε πει δεν λειτουργουν λογω μεγαλου ογκου χρηστων!Ομως προσοχη!!!!!
Και οι επι πληρωμη ειναι παραααα πολυ επιφοβοι!Και οχι μην βρουν και χρησιμοποιησουν δεδομενα σας αλλα μην σας ''ριξουν πιστολι''!!
Το λεω εκ πειρας γιατι ημουν σε εναν server επι πληρωμη(ευτυχως μονο 5 δολαρια εδωσα...) ο οποιος καμια βδομαδα ηταν κορυφη!Γρηγορος και απροβληματιστος!Τσικ δεν μου εκανε!
Μεχρι σημερα ομως!Ξαφνικα δεν επιανε καθολου και καθως μπηκα twitter να τον βρω να δω τι παιζει ειδα οτι δεν υπαρχει ο λογαριασμος του!
Δυστυχως μας ματιασε η Μαριλινα που το ειχε πει αυτο σαν ενδεχομενο πιο πανω και ολοι το γνωριζαμε αλλα ελπιζαμεε.....! :lol:
Να τονισω οτι στανταρ θα υπαρχουν και καλοι επι πληρωμη server που στοχο εχουν να κανουν κατι που να μην ειναι απλα μια μπαζα και που και κερδος να τους αποφερει και να κανουν το χομπυ τους...Απλα ΠΡΟΣΟΧΗ!
Εγω να τονισω οτι δεν ξαναπροσπαθω οπως το χα πει και απο την πρωτη στιγμη γνωριζοντας αυτο το ενδεχομενο...Το που πολυ να βαλω καμια sara που ειναι δωρεαν και βελτιωνεται με ταχεις ρυθμους...

δεν είναι κακό να πεις ποιος ήταν ο server που έκανε φτερά με τα λεφτά σου, ώστε να ανανεωθεί η λίστα με τους scams...

#288   Alk1S

Alk1S

    iPH Enthousiast

  • 1.098 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Alk1S

Δημοσίευση 08/02/2012 - 20:35

Παιδακια απλα προς ενημερωση...Οι δωρεαν server οπως εχουμε πει δεν λειτουργουν λογω μεγαλου ογκου χρηστων!Ομως προσοχη!!!!!
Και οι επι πληρωμη ειναι παραααα πολυ επιφοβοι!Και οχι μην βρουν και χρησιμοποιησουν δεδομενα σας αλλα μην σας ''ριξουν πιστολι''!!
Το λεω εκ πειρας γιατι ημουν σε εναν server επι πληρωμη(ευτυχως μονο 5 δολαρια εδωσα...) ο οποιος καμια βδομαδα ηταν κορυφη!Γρηγορος και απροβληματιστος!Τσικ δεν μου εκανε!
Μεχρι σημερα ομως!Ξαφνικα δεν επιανε καθολου και καθως μπηκα twitter να τον βρω να δω τι παιζει ειδα οτι δεν υπαρχει ο λογαριασμος του!
Δυστυχως μας ματιασε η Μαριλινα που το ειχε πει αυτο σαν ενδεχομενο πιο πανω και ολοι το γνωριζαμε αλλα ελπιζαμεε.....! :lol:
Να τονισω οτι στανταρ θα υπαρχουν και καλοι επι πληρωμη server που στοχο εχουν να κανουν κατι που να μην ειναι απλα μια μπαζα και που και κερδος να τους αποφερει και να κανουν το χομπυ τους...Απλα ΠΡΟΣΟΧΗ!
Εγω να τονισω οτι δεν ξαναπροσπαθω οπως το χα πει και απο την πρωτη στιγμη γνωριζοντας αυτο το ενδεχομενο...Το που πολυ να βαλω καμια sara που ειναι δωρεαν και βελτιωνεται με ταχεις ρυθμους...


Σου το είπα...Να πω πως δεν το είχα πει...Γι' αυτό εγώ ήμουν επιφυλακτικός..


Sent from my iPhone using Tapatalk

#289   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 08/02/2012 - 20:41

Σου το είπα...Να πω πως δεν το είχα πει...Γι' αυτό εγώ ήμουν επιφυλακτικός..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Για 4 ευρω δεν τρεχει κατι...Παντως επικοινωνησα μαζι του και μου ζητησε χιλια συγγνωμη και μου ειπε οτι του επιτεθηκαν στον server και συντομα θα φτιαξει το προβλημα...Για να δουμε!
XS Max 256 Gb Space Gray

#290   manos09

manos09

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2012 - 22:49

το παιδι που πηρα proxy εγω και καποια αλλα παιδια
http://siriproxies.w...m/purchase.html
Μπορειτε ας πουμε να βαλετε 5 ατομα απο 2$ και να παρετε το Gold πακετο και να εχετε Siri σχεδον τσαμπα.

πως εκανες την αγορα?και μετα σου ηρθε καποιο email?δεν καταλαβαινω εδω τι γινεται δινει λεφτα και πως περνεις κωδικο?οποιος ξερει ας βοηθησει

#291   manos09

manos09

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2012 - 23:02

Γιατι δεν απαντάει κάποιος δ ξέρετε; Αρχίζω και άνησυχω πανε τα λεφτα μας το θέμα δεν είναι τα 4 ευρω αλλα έχω την πιστωτική μέσα για αυτο φοβαμαι

#292   johnmast

johnmast

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/02/2012 - 15:27

Παίδες να πω κι εγώ την εμπειρία μου. Με το icrackr δεν τα κατάφερα κόλλησα στην παραγγελία μιας και συνέχεια με πέταγε με αυτό το μήνυμα: "Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements."

Έτσι πήγα στο http://imzdl.com/siri/ έκανα την παραγγελία πήρα email σε 2 λεπτά έκανα τη διαδικασία μέσα από το Iphone και όλη η διαδικασία πήρε μόλις 10 λεπτά (παραγγελία, εγκατάσταση κλπ)
Μερικά tips αν δεν αναγνωρίζει τη συσκευή περιμένετε μερικά λεπτά
Αν όταν κατεβάζετε το cert σας πετάει "Security not Valid!" κάντε ένα reboot το iphone και ξανά όλη τη διαδικασία για την εγκατάσταση του cert.

That's all

#293   N3CR4

N3CR4

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/03/2012 - 19:11

Παίδες έχει παρατηρήσει κανείς προβλήματα των εφαρμογών του (π.χ. κολλήματα και γενικά να μην λειτουργούν τα apps) ΑΦΟΥ εγκατέστησε το Spire;

Είμαι με iPhone 4 5.0.1 untethered jb και είχα πολλά προβλήματα μόλις έβαλα Spire. Το κακό είναι ότι πλήρωσα συνδρομή στο http://imzdl.com/siri και μετά διαπίστωσα ότι κολλούσαν οι εφαρμογές μου. Έκανα restore & set up as new, μετά jb, ξαναπέρασα τις εφαρμογές και παρατηρώ ότι δουλεύουν ρολόι. Δεν ξέρω αν θα πρέπει να βάλω πάλι το Spire. :unsure:

Τελευταία επεξεργασία από: N3CR4, 07/03/2012 - 19:11


#294   nikosgreveniotis

nikosgreveniotis

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 07/03/2012 - 19:35

σε iPhone 3G γινεται..?

#295   papas68

papas68

    iPH Enthousiast

  • 541 μηνύματα
  • Twitter:@papas68
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:papas68

Δημοσίευση 07/03/2012 - 20:40

πως κανω απεγκατασταση

#296   N3CR4

N3CR4

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/03/2012 - 21:02

πως κανω απεγκατασταση


Κανονικά μέσα από το Cydia. Διαχείριση> Πακέτα> Spire> Τροποποίηση> Απεγκατάσταση.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες