Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία
- - - - -

μονομερης αυξηση συμβολαιου wind και σπασιμο συμβολαιου

• Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
93 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   andsoti

andsoti

iPH newbie

• 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/02/2012 - 12:18

από το τηλ κέντρο μου είπαν πως μπορώ να σπάσω το συμβόλαιο αλλά θα πληρώσω τυχών επιδότηση κλπ.

Banner Ad (απενεργοποιείται όταν συνδεθείτε)

Banner Ad (απενεργοποιείται όταν συνδεθείτε)

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   TheRelumer

TheRelumer

iPH newbie

• 80 μηνύματα

Δημοσίευση 29/02/2012 - 17:32

από το τηλ κέντρο μου είπαν πως μπορώ να σπάσω το συμβόλαιο αλλά θα πληρώσω τυχών επιδότηση κλπ.

παντου τα ιδια λενε σε ολους
τορα αν ισχυει η οχι αγνωστο

#93   pitmanos

pitmanos

iPH newbie

• 48 μηνύματα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 04/05/2012 - 20:59

Το θέμα είχε παγώσει, αλλά με ανακοίνωση της στο λογαριασμό μου(εταιρικό), η wind αναφέρει ότι αλλάζει η πολιτική της, έν ολίγω, στην παροχή δεδομένων.
Συγκεκριμμένα: "Ανακοίνωση: αύξηση χρεώσεων mobile Internet - εφαρμογή χρέωσης mobile Internet daily
H wind Ελλάς τηλεπικοινωνίες ΑΕΒΕ ανακοινώνει την από 23/4/2012 αυτόματη εφαρμογή στους συνδρομητές συμβολαίου χωρίς ενσωματωμένη χρήση internet ή και wap, ή επιπρόσθετη υπηρεσία Internet, της χρέωσης mobile Internet daily που παρέχει ως 20 mb χρήσης ανά ημέρα με χρέωση 1€ ανά ημέρα. Η ελάχιστη ημερήσια χρέωση θα είναι 1€, για οποιαδήποτε χρήση ως 20 mb την ημέρα εντός Ελλάδας. Μέχρι την ανωτέρω ημερομηνία η χρέωση Internet από το κινητό είναι 0,0068€/kb ή 6,9€/mb ενώ για wap 0,0123€/kb ή 12,6€/mb με χρέωση ανά kb. Επιπλέον καταργείται η απεριόριστη πλοήγηση στο wind plus με ημερήσια χρέωση 0,51€ και αντικαθίσταται με τη χρέωση του mobile Internet daily...."
Δίνει διάστημα 30 ημερών για καταγγελία της σύμβασης. Γνωρίζει κανείς αν η παραπάνω αύξηση ομολογεί υπέρβαση της αύξησης του Δείκτη Τιμών Καταναλωτή όπως διαμορφώνεται από την Τράπεζα της Ελλάδας;;

#94   pitmanos

pitmanos

iPH newbie

• 48 μηνύματα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 17/05/2012 - 08:23

Κανείς;;;

Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες