Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iPhone 4s ή htc one x?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
145 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Crackbrain

Crackbrain

    iPH Addict

  • 806 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 15/06/2012 - 00:56

εχω ενα 3g ενα 4ρι ενα htc desire ενα xperia x8 ενα εχω παραγγείλει και το σ3 τωρα οι υποθέσεις χωρις να ξερεις δεν σε κανουν σοφο :P

Συνεχίζεις να είσαι επιθετικός και να διαβάζεις και να καταλαμβαίνεις ότι θες.
Για το μόνο που έχω πει ότι δεν είναι καλό είναι το one x.
Για τα υπόλοιπα έχω πει τα καλύτερα και το μόνο που δεν χρησιμοποιήσα είπα είναι το s3 αλλά φαίνεται πολύ υποσχόμενο.
Όσο για τα τηλέφωνα που λες ότι έχεις να σου πω ότι και εμείς μπορούμε να έχουμε πολλά τηλέφωνα σπίτι μας και όχι μόνο εσύ.
Και που ξέρεις εσύ τι έχω και τι ξέρω εγώ?
Επίσης γιατί θίγεσαι χωρίς κανένα λόγο?

Αν ειναι ετσι οκ,εδω κουβεντα κανουμε δεν τσακωνομαστε και δεν χαρακτηριζουμε ο ενας τον αλλον.Αντε καλο μας βραδυ.

Σταματάω και εγώ τη κουβέντα εδώ επειδή ο άνθρωπος έχει ξεφύγει και δεν ξέρει να συζητά πολιτισμένα και να δέχεται την άποψη του συνομιλητή του.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   konion2010

konion2010

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/06/2012 - 00:56

εχω ενα 3g ενα 4ρι ενα htc desire ενα xperia x8 ενα εχω παραγγείλει και το σ3 τωρα οι υποθέσεις χωρις να ξερεις δεν σε κανουν σοφο :P


Να τα εκατοστεις φιλε μου.Ποιος ο λογος να μας λες τι συσκευες σου?

#63   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 15/06/2012 - 01:00

Ποιος ο λογος να μας λες τι συσκευες σου?

μπορω και το κανω!!!τωρα τι κουφο εινα αυτο????

#64   konion2010

konion2010

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/06/2012 - 01:02

μπορω και το κανω!!!τωρα τι κουφο εινα αυτο :huh:?


Μα μιλαμε και συγκρινουμε συσκευες,και εσυ μας λες ποιες συσκευες εχεις σπιτι σου?Να αρχισουμε τοτε να λεμε ολοι.Δεν βλεπω καν λογο.Αμα μπορεις να υποστηριξεις με καποιον τροπο οτι μια συσκευη ειναι καλυτερη απο μια αλλη γραψε τα χαρακτηριστικα της.Τι μας λες ποσες συσκευες εχεις?

#65   pet31ros

pet31ros

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/06/2012 - 01:04

HTC x-one θα βγει κινητο του 2012 τωρα οτι κ να λετε τα λογια ειναι φτωχια...

#66   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 15/06/2012 - 01:08

Μα μιλαμε και συγκρινουμε συσκευες,και εσυ μας λες ποιες συσκευες εχεις σπιτι σου?Να αρχισουμε τοτε να λεμε ολοι.Δεν βλεπω καν λογο.Αμα μπορεις να υποστηριξεις με καποιον τροπο οτι μια συσκευη ειναι καλυτερη απο μια αλλη γραψε τα χαρακτηριστικα της.Τι μας λες ποσες συσκευες εχεις?

οπως μπορει καποιος να υπονοήσει οτι εχω ενα η δεκα κινητα και ποια ειναι αυτα ετσι και εγω αναφερω αυτα που εχω.για να του δωσω να καταλαβει οτι ειμαι αντικειμενικος και εχω δοκιμάσει συσκευές οχι οτι ακουω απο φιλους

#67   alex336

alex336

    iPH Enthousiast

  • 388 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 15/06/2012 - 01:19

ρε φίλε karpoutzidid διαβαζω τόση ώρα το topic και το έχεις κάνει άνω κάτω! Μόστρα θές να κάνεις και σιγά μην έχεις κανένα απο όλα αυτά!ένα 3gs θα έχεις και το παίζεις μόστρα....άντε και εγώ έχω ένα bmw jeep, μια γυναίκα ξανθιά γαλανομάτα, κάθομαι με το macbook air μου δίπλα στην πισίνα τώρα κ με σερβίρουν 3 μαύρες κοκτειλ με καρύδες απο Κανάριους νήσους, ενώ ετοιμάζεται το \learjet μου για μια βολτούλα Νέα Υορκη.......αλλά δεν το διατυμπανίζω στο φόρουμ....
και ξέχασα....εγώ iphone 4s θα έπαιρνα

Τελευταία επεξεργασία από: alex336, 15/06/2012 - 01:20


#68   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 15/06/2012 - 01:21

Καλα στο βιντεο φαινεται ολη η διαφορα του 4s.....πλακα κανουμε τωρα?..επειδη αργει να ανοιξει?....και μια ferrari θελει ζεσταμα πριν ξεκινησεις για να δουλεψει μετα σωστα αλλα ενα ταξι με το που το βαλεις μπρος ξεκινας και φευγεις....μετα ομως το ταξι πατωνει σε ολα....επειδη ξεκινησε πιο γρηγορα σημαινει οτι ειναι καλυτερο απο την ferrari?..αυτο μας λες τωρα karpoutzidid

#69   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 15/06/2012 - 01:24

ρε φίλε karpoutzidid διαβαζω τόση ώρα το topic και το έχεις κάνει άνω κάτω! Μόστρα θές να κάνεις και σιγά μην έχεις κανένα απο όλα αυτά!ένα 3gs θα έχεις και το παίζεις μόστρα....άντε και εγώ έχω ένα bmw jeep, μια γυναίκα ξανθιά γαλανομάτα, κάθομαι με το macbook air μου δίπλα στην πισίνα τώρα κ με σερβίρουν 3 μαύρες κοκτειλ με καρύδες απο Κανάριους νήσους, ενώ ετοιμάζεται το \learjet μου για μια βολτούλα Νέα Υορκη.......αλλά δεν το διατυμπανίζω στο φόρουμ....
και ξέχασα....εγώ iphone 4s θα έπαιρνα

το περίμενα αλλα οχι απο σενα και δεν το πεταξα αλλα μην με κανεις να βγαζω φωτο τωρα.ο αλλος πειραχτικέ που τα ειπα κιολας τι να πω θα με φατε.αν εκανα φιγουρα ρε σι αυτα θα ελεγα?


το θεμα το εχουμε ξεσκίσει παντος.

Τελευταία επεξεργασία από: karpoutzidid, 15/06/2012 - 01:26


#70   pet31ros

pet31ros

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/06/2012 - 01:26

Ρε τι ειστε εσεις εδω μεσα ουτε οι χειροτερες γριες κατινες δεν κανουν ετσι στις πιο φτωχογειτονιες της Ελλαδος....Ελεος ειληκρινα τετοιο πραμα δεν συμβαινει πουθενα μα πουθενα λεμε...Ο τυπος ειπε ποια κινητα εχει στα χερια του η τι εχουν περασει απο τα χερια του κ εσεις αμεσως να τον φατε.....Αντικειμενικα μιλησε ελεος πραγματικα ελεος...

#71   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 15/06/2012 - 01:29

Ρε τι ειστε εσεις εδω μεσα ουτε οι χειροτερες γριες κατινες δεν κανουν ετσι στις πιο φτωχογειτονιες της Ελλαδος....Ελεος ειληκρινα τετοιο πραμα δεν συμβαινει πουθενα μα πουθενα λεμε...Ο τυπος ειπε ποια κινητα εχει στα χερια του η τι εχουν περασει απο τα χερια του κ εσεις αμεσως να τον φατε.....Αντικειμενικα μιλησε ελεος πραγματικα ελεος...

Tι εχουν δηλαδη οι φτωχογειτονιες τις ελλαδος?...ειναι κατωτερες απο την δικια σου ε?

#72   alex336

alex336

    iPH Enthousiast

  • 388 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 15/06/2012 - 01:30

το περίμενα αλλα οχι απο σενα και δεν το πεταξα αλλα μην με κανεις να βγαζω φωτο τωρα.ο αλλος πειραχτικέ που τα ειπα κιολας τι να πω θα με φατε.αν εκανα φιγουρα ρε σι αυτα θα ελεγα?


το θεμα το εχουμε ξεσκίσει παντος.

Sorry ρε φίλε...απλά μου την έδωσε εκείνη τη στιγμή κ έκανα ένα καυστικό αλλά συνάμα αστείο σχόλιο!σου ζητώ συγνώμη αλλά κάτι άλλο μου έφταιγε κ εμένα κ ξέσπασα σε αυτά που είδα!
Είμαι off topic κ να με συμπαθάτε όλοι σας!συνεχίστε κ καλό βράδυ απο μένα

#73   pet31ros

pet31ros

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/06/2012 - 01:32

Tι εχουν δηλαδη οι φτωχογειτονιες τις ελλαδος?...ειναι κατωτερες απο την δικια σου ε?

Ρε κοφτε τα ναρκωτικα εχετε καει...

#74   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 15/06/2012 - 01:33

Ρε κοφτε τα ναρκωτικα εχετε καει...

H απαντηση σου με καλυψε

#75   konion2010

konion2010

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/06/2012 - 01:33

Ρε τι ειστε εσεις εδω μεσα ουτε οι χειροτερες γριες κατινες δεν κανουν ετσι στις πιο φτωχογειτονιες της Ελλαδος....Ελεος ειληκρινα τετοιο πραμα δεν συμβαινει πουθενα μα πουθενα λεμε...Ο τυπος ειπε ποια κινητα εχει στα χερια του η τι εχουν περασει απο τα χερια του κ εσεις αμεσως να τον φατε.....Αντικειμενικα μιλησε ελεος πραγματικα ελεος...


Εσυ φιλε μου δεν κατεβαινεις στις φτωχογειτονιες?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες