Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ihomeservice.gr


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
241 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   iHomeService

iHomeService

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:04

δεν ειναι ψευτης....ειναι κουτοπονηρος....εχει διαφορα


ευχαριστώ για τα κοσμητικά επίθετα, γεμίζει η καρδιά μου.

Αν δεν εμπιστεύεστε την επισκευή μπροστά στα μάτια σας, τότε δεν θέλω να ξέρω τι νιώθετε για τα άλλα επισκευαστικά κέντρα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:06

Να γιατί λες συνέχεια για τα αλλά κέντρα ;

#138   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:08

Σκας γαιδαρο..αν το κινητο σου ψωφαγε ενα χρονο και μια μερα μετα την αγορα του ξαφνικα..ουτε καλυμμενος ουτε ευχαριστημενος θα ησουν

#139   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:08

ευχαριστώ για τα κοσμητικά επίθετα, γεμίζει η καρδιά μου.

Αν δεν εμπιστεύεστε την επισκευή μπροστά στα μάτια σας, τότε δεν θέλω να ξέρω τι νιώθετε για τα άλλα επισκευαστικά κέντρα.


εχθες οταν ειδα το poll σκεφτηκα οτι ηταν πολυ καλη ιδεα να ερθει ο τεχνικος σπιτι να επισκευασει τη συσκευη μπροστα μου...
αλλα ηξερα οτι τα ανταλακτικα θα ειναι μαιμου και οχι γνησια...οταν μετα ειδα στο site να λες οτι εχεις ΓΝΗΣΙΑ ανταλακτικα εφαγες Χ με τη μια....δεν ανεχομαι τη κοροιδια και τη
πονηρια.....

θα πω ο μαγκας οτι ειναι γνησια και ο οποιος τσιμπησει τσιμπησε ετσι κ αλλιως ποσοι ειναι αυτοι που ξερουν οτι δεν υπαρχει περιπτωση να εχω γνησια ανταλακτικα....

#140   iHomeService

iHomeService

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:08

Να γιατί λες συνέχεια για τα αλλά κέντρα ;

γιατί το argument μου θέλει μέτρο σύγκρισης.

#141   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:10

Σκας γαιδαρο..αν το κινητο σου ψωφαγε ενα χρονο και μια μερα μετα την αγορα του ξαφνικα..ουτε καλυμμενος ουτε ευχαριστημενος θα ησουν

πρόσεχε μη σε σκάσει !! Πλάκα κάνω ε.......

#142   iHomeService

iHomeService

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:11

εχθες οταν ειδα το poll σκεφτηκα οτι ηταν πολυ καλη ιδεα να ερθει ο τεχνικος σπιτι να επισκευασει τη συσκευη μπροστα μου...
αλλα ηξερα οτι τα ανταλακτικα θα ειναι μαιμου και οχι γνησια...οταν μετα ειδα στο site να λες οτι εχεις ΓΝΗΣΙΑ ανταλακτικα εφαγες Χ με τη μια....δεν ανεχομαι τη κοροιδια και τη
πονηρια.....

θα πω ο μαγκας οτι ειναι γνησια και ο οποιος τσιμπησει τσιμπησε ετσι κ αλλιως ποσοι ειναι αυτοι που ξερουν οτι δεν υπαρχει περιπτωση να εχω γνησια ανταλακτικα....


Απλο marketing είναι το είπα και πρίν.

Πρέπει να παίξεις με τους κανόνες των άλλων, πως γίνετε να εξηγώ σε κάθε έναν πελάτη ότι η Apple δεν έχει service αρα δεν έχει κάνει authorize original Parts.

όποιος θέλει να μάθει του το εξηγούμε.

Αλλά η ποιότητα είναι ακριβώς η ίδια με την γνήσια άρα γιατί χολοσκάς?

#143   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:13

Σκας γαιδαρο..αν το κινητο σου ψωφαγε ενα χρονο και μια μερα μετα την αγορα του ξαφνικα..ουτε καλυμμενος ουτε ευχαριστημενος θα ησουν


Να είναι μόνο το κινητό καλά θα είναι...

Από την στιγμή όμως που μου αρέσουν τα προϊόντα της και έχω βρει την τεχνολογική μου υγεία, αρκούμε στο ένα έτος.

Το τι δυσνόητο υπάρχει σε όλο αυτό που λέω και δεν μπορείς να το καταλάβεις, δεν καταλαβαίνω...
Once You Go Mac You Never Go Back

#144   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:15

Αλλά η ποιότητα είναι ακριβώς η ίδια με την γνήσια άρα γιατί χολοσκάς?


με την λογικη αυτη δηλαδη, τα καπακια που εχουν διαφορετικα χρωματα απο τα κλασικα ασπρο/μαυρο, ειναι κ αυτα αυθεντικα...(αφου η ποιότητα είναι ακριβώς η ίδια με την γνήσια) :huh:

Τελευταία επεξεργασία από: gesvts, 30/08/2012 - 00:18


#145   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:17

μαρκετινγκ ειναι να παρουσιαζεις το 2010 τη βιντεοκληση σαν να ειναι κατι καινουργιο και να γινετε πανικος(θεος χωρεστον τον μεγαλο steve)

αυτο που κανεις εσυ ειναι κοροιδια προς τους ανιδεους...καμια σχεση με μαρκετινγκ

#146   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:17

Καταλαβαινω τι λες και μου τη δινει εν μερη που εισαι τοσο cool..μα εχει θεσμοθετηθει η διετης εγγυηση και καταπατειται.και ειναι κοροιδια και ασεβεια σε ολους τους καταναλωτες.το αρκουμai στο ενας ετος που ειπες ειναι ακομη πιο εξοργιστικο :P

#147   Maritina

Maritina

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Twitter:@MaritinaLP
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:17

iHomeService καθε φορα που θα λες την λεξη "γνησια" ΠΙΠΕΡΙ και μετανιες
απο εμενα αριβεντρρρ τσι.

Τελευταία επεξεργασία από: Maritina, 30/08/2012 - 00:19


#148   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:19

μαρκετινγκ ειναι να παρουσιαζεις το 2010 τη βιντεοκληση σαν να ειναι κατι καινουργιο και να γινετε πανικος(θεος χωρεστον τον μεγαλο steve)

αυτο που κανεις εσυ ειναι κοροιδια προς τους ανιδεους...καμια σχεση με μαρκετινγκ

Marketing ειναι επισης με 600 δις στη παντα να εχεις τη δυναμη να προσπερνας νομους και μαλιστα σε μια χαλαρη συΖητηση καποιοι να λεν οτι τους αρκει που ειναι ενημεροι

#149   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:23

Marketing ειναι επισης με 600 δις στη παντα να εχεις τη δυναμη να προσπερνας νομους και μαλιστα σε μια χαλαρη συΖητηση καποιοι να λεν οτι τους αρκει που ειναι ενημεροι

Εσύ τι κάνεις γι αυτό; Έχεις ipad?
Έχεις iPhone?
Τι έχεις;

Αν έχεις κάτι από όλα αυτά σιωπηρά το αποδέχτηκες όπως σιωπηρά το αποδεχόμαστε κι εμείς χωρίς να μας αρέσει χωρίς να μπορούμε να κάνουμε κάτι.

Προσωπικά πριν χρόνια πάντως είχα πάρει ένα HP λάπτοπ το οποίο έδινε 1 χρόνο εγγύηση και δεν πήρα επέκταση. Χάλασε η οθόνη στον 1.5 χρόνο. Διεκδίκησα εγγύηση βάσει της νομοθεσίας και μου το έφτιαξαν τσάμπα το λαπτοπ.
Είναι προσωπική υπόθεση του καθενός τι κάνει.
Σαφώς η Apple θα πει τα δικά της γιατί είναι εναρμονισμένη με τα Αμερικανικά πρότυπα όπου δεν υποχρεώνουν τις εταιρίες να δίνουν 2 χρόνια.
Κατακριτέο για μένα αλλά έτσι κάνει.

Αναρτημένη εικόνα


#150   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 30/08/2012 - 00:24

Marketing ειναι επισης με 600 δις στη παντα να εχεις τη δυναμη να προσπερνας νομους και μαλιστα σε μια χαλαρη συΖητηση καποιοι να λεν οτι τους αρκει που ειναι ενημεροι


σε κανεναν δεν αρεσει ο ενας χρονος εγγυηση...οπως σε πολλους δεν αρεσουν τα υλικα κατασκευης της samsung...το θεμα ειναι να εισαι ενημερωμενος πριν αγορασεις κατι
για να μη βρεθεις προ εκπληξεως....ειναι γνωστο οτι η apple δινει ενα χρονο απο εκει και περα ο καθενας κανει τις επιλογες του

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες