Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ihomeservice.gr


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
241 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:35

Πρώτα χτίζεις φήμη και εμπιστοσύνη μετά κάνεις βαρύγδουπες δηλώσεις.

Αν είσαι ΟΚ κιόλας δεν χρειάζεται καν να τις κάνεις, τις κάνουν οι άλλοι για σένα.

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   iHomeService

iHomeService

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:35

με βλεπεις να κανω χαβαλε?
εγω σοβαρα σε μιλαω


καλά μίλησες για real γιαυτό!!!

#108   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:37

Σου λέω και δεν το καταλαβαίνεις. Σαν καταναλωτής αποδέχομαι τους όρους της και αγοράζω τα προϊόντα της. Δεν μου έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό να αγοράσω κάτι.

Οπότε ξέρω από πριν ότι θα έχω 1 χρόνο εγγύηση και είμαι εντάξει με αυτό.

Μην πάμε σε νομοθεσίες, διότι όπως έχω γράψει και παλιότερα υπάρχει και νόμος που και ο ιδιώτης όταν πουλάει κάτι σε ένα άλλο ιδιώτη είναι υποχρεωμένος να παρέχει 6μηνη εγγύηση.

Φαντάζεσαι τι θα γινόταν φαντάζομαι...

Jimmako η απλλ θα μπορουσε να μη δινει ουτε τον ενα χρονο εγγυηση που σου δινει τωρα...και συ παλι να ησουν ενταξει με αυτο.ο νομος ομωσ και η ηθικη του εχουν σκοπο να φροντιζουν και για τους πτωχους τω πνευματι

#109   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:38

Jimmako η απλλ θα μπορουσε να μη δινει ουτε τον ενα χρονο εγγυηση που σου δινει τωρα...και συ παλι να ησουν ενταξει με αυτο.ο νομος ομωσ και η ηθικη του εχουν σκοπο να φροντιζουν και για τους πτωχους τω πνευματι


Για την Apple τα λέμε και τα γράφουμε,τι θες να κάνουμε; Να πάμε στα δικαστήρια με την Apple? Κι αυτό μπορεί να γίνει.
Η Apple για λίγα τρώει κράξιμο κι εδώ στο φόρουμ;

Εμείς κολλάμε σε μια λέξη γι αυτούς που όπως λες δεν ξέρουν...Δεν γίνεται να λες ΓΝΗΣΙΟ το ΙΜΙΤΑΣΙΟΝ.

Αναρτημένη εικόνα


#110   iHomeService

iHomeService

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:38

σαν ιδέα για service στο χώρο του πελάτη άριστη,
σαν ποιότητα δεν μπορώ να απαντήσω,
σαν τρόπο επικοινωνίας με τους υποτιθέμενους πελάτες σου ερασιτεχνική.
θα σου πρότεινα με την πρώτη ευκαιρία να διορθώσεις για αρχή τις ανακρίβειες.
τα λάθη άλλωστε είναι ανθρώπινα αλλά για να μην βρεθείς προ εκπλήξεως φρόντισε να τα διορθώσεις.


δεν είμαι εδώ για πελάτες...
ανακρίβιες είναι η τέχνη του marketing, που μερικές φορές πρέπει να παίξεις με άλλους κανόνες, δεν είναι πλασμένα αγγελικά τα πράγματα..

Τελευταία επεξεργασία από: iHomeService, 29/08/2012 - 23:40


#111   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:38

Jimmako η απλλ θα μπορουσε να μη δινει ουτε τον ενα χρονο εγγυηση που σου δινει τωρα...και συ παλι να ησουν ενταξει με αυτο.ο νομος ομωσ και η ηθικη του εχουν σκοπο να φροντιζουν και για τους πτωχους τω πνευματι


Βρε δεν αντιλέγω, παρόλο που σου είπα ότι με πειράζει που δεν έχω 2 χρόνια εγγύηση.

Αλλά εδώ ολόκληρη Ε.Ε δεν μπορεί να την κάνει να δώσει 2 χρόνια εγγύηση, θα αλλάξω εγώ τα πράγματα με το να μην πάρω το προϊόν της?
Once You Go Mac You Never Go Back

#112   Maritina

Maritina

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Twitter:@MaritinaLP
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:39

Δεν είχα κανένα λάθος attitude.Ότι λέω εγώ το λένε κι άλλοι 1000.Ότι δλδ δεν υπάρχουν γνήσια ανταλλακτικά.
Δεν είμαι παντογνώστης, το συγκεκριμένο θέμα το έχω ψάξει και εξέφερα άποψη. Ούτε το παίζω ξερόλας ούτε τίποτα.

Δεν νομίζω να ήταν σωστός ο τρόπος σου περί ξερόλα περί liar κτλ.Με προσέβαλες κατ επανάληψην γι αυτό είπα ότι είπα..
Αν πάλι ακόμα θέλεις να ελέγξεις το validity των πληροφοριών μου ορίστε:
http://www.asymco.co...factories-cost/

" It suggests that a large part of the tooling in its supply chain isowned by Apple. It suggests that those tools are put out of reach of its competitors."
competitors...
χμμμ....Λες να λεει για τη Samsung ή το iHomeService....?
στο link σου απλα διαβαζω οτι η Apple εχει δωσει τα κερατα της να αγορασει machinery...


#113   silver82

silver82

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:39

Jimmako η απλλ θα μπορουσε να μη δινει ουτε τον ενα χρονο εγγυηση που σου δινει τωρα...και συ παλι να ησουν ενταξει με αυτο.ο νομος ομωσ και η ηθικη του εχουν σκοπο να φροντιζουν και για τους πτωχους τω πνευματι

η apple καλά κάνει και δίνει 1 χρόνο, οι resellers έχουν την υποχρέωση να σου παρέχουν την κατά ευρωπαϊκή νομοθεσία εγγύηση.

#114   iHomeService

iHomeService

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:41

Πρώτα χτίζεις φήμη και εμπιστοσύνη μετά κάνεις βαρύγδουπες δηλώσεις.

Αν είσαι ΟΚ κιόλας δεν χρειάζεται καν να τις κάνεις, τις κάνουν οι άλλοι για σένα.


Μπες στο facebook μας και διάβασε σε παρακαλώ, επίσης τα like δεν τα έχω αγοράσει όπως κάνουν ανταγωνιστές μας.
Δεν βάζω λινκ γιατι θα πέσει βουρδουλας!

#115   thanosdk

thanosdk

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:41

To ότι έχει κίτρινη οθόνη το θεωρείς ελάττωμα?

Αμαν το βαρυ πυροβολικο, τωρα απολαμβανω pantsos, respect

#116   silver82

silver82

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:42

δεν είμαι εδώ για πελάτες...
ανακρίβιες είναι η τέχνη του marketing, που μερικές φορές πρέπει να παίξεις με άλλους κανόνες, δεν είναι πλασμένα αγγελικά τα πράγματα..

το σωστό marketing δεν αφήνει περιθώρια να σου κάνει κάποιος καταγγελία ότι πουλάς "γνήσια" ανταλλακτικά χωρίς αυτά να είναι.

#117   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:43

Για την Apple τα λέμε και τα γράφουμε,τι θες να κάνουμε; Να πάμε στα δικαστήρια με την Apple? Κι αυτό μπορεί να γίνει.
Η Apple για λίγα τρώει κράξιμο κι εδώ στο φόρουμ;

Εμείς κολλάμε σε μια λέξη γι αυτούς που όπως λες δεν ξέρουν...Δεν γίνεται να λες ΓΝΗΣΙΟ το ΙΜΙΤΑΣΙΟΝ.

δεν ακουσα να μιλαει κανεις στο αλλο τοπικ για ασεβεια και οτι δε προκειται να την προτιμησουμε (την αππλ) γιατι μας κοροιδευει! Εδω τον ανθρωπο θα τον φατε γιατι λεει για γνησιο και οχι ιμιτατιον.και οτι θα τον δυσφημισετε και οτι δε θα τον προτιμησετε και οτι ειναι ψευτης και οτι..να του καει το βιντεο

#118   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:44

δεν ακουσα να μιλαει κανεις στο αλλο τοπικ για ασεβεια και οτι δε προκειται να την προτιμησουμε (την αππλ) γιατι μας κοροιδευει! Εδω τον ανθρωπο θα τον φατε γιατι λεει για γνησιο και οχι ιμιτατιον.και οτι θα τον δυσφημισετε και οτι δε θα τον προτιμησετε και οτι ειναι ψευτης και οτι..να του καει το βιντεο


Με τις βαριές εκφράσεις δεν είμαι σύμφωνος κι εγώ. Δεν βγάζουν πουθενά.

Κουβέντα κάνουμε.
Once You Go Mac You Never Go Back

#119   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:44

Βρε δεν αντιλέγω, παρόλο που σου είπα ότι με πειράζει που δεν έχω 2 χρόνια εγγύηση.

Αλλά εδώ ολόκληρη Ε.Ε δεν μπορεί να την κάνει να δώσει 2 χρόνια εγγύηση, θα αλλάξω εγώ τα πράγματα με το να μην πάρω το προϊόν της?

Ακριβοι στα πιτουρα και φθηνοι στα λαχανα

#120   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 29/08/2012 - 23:47

δεν ακουσα να μιλαει κανεις στο αλλο τοπικ για ασεβεια και οτι δε προκειται να την προτιμησουμε (την αππλ) γιατι μας κοροιδευει! Εδω τον ανθρωπο θα τον φατε γιατι λεει για γνησιο και οχι ιμιτατιον.και οτι θα τον δυσφημισετε και οτι δε θα τον προτιμησετε και οτι ειναι ψευτης και οτι..να του καει το βιντεο


εδω κανεις λαθος...πολλοι ημαστε εδω μεσα που κραζουμε την apple( ασχετα μετα αν μας λενε κομπλεξικους γραφικους κτλ)
αλλα ειναι διαφορετικο γιατι οσο και να κραξουμε δεν θα βγει και κατι...στα @@ της η apple...ενω το παλικαρι μπορουμε να το κραξουμε και αν οπως λεει ακουει το πληθος
τοτε μπορει να βγει κατι καλο (σε αντιθεση με την μηλια που δεν ακουει κανεναν)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες