Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

iRadio GR 4: Η νέα αναβάθμιση της πιό δημοφιλής ραδιοφωνικής εφαρμογής!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
237 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/09/2012 - 17:33

Εγώ από αυτά που διαβάζω και την ανεπίσημη παραδοχή σας,το παραπάνω σχόλιο περί αλητείας πρέπει να ανακατευθυνθεί με αντίθετη φορά. Πως κάναμε στην Άλγεβρα τα αντίθετα διανύσματα έτσι.

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   andreas37d

andreas37d

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/09/2012 - 17:35

Πηρα το Y7RMNH9L7HMH ευχαριστώ.

#63   pantelisvl

pantelisvl

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:pvlassis

Δημοσίευση 22/09/2012 - 17:36

εγώ το θέμα το έχω παρακολουθήσει πάρα πάρα πολύ καιρό? γτ να κράξω εξάλλου?? εγώ γράφω review σε ότι πληρώνω, και το review είναι ανάλογο, αν συμφωνεί δλδ σε αυτά που λέει ότι κάνει και σε τι πραγματικά κάνει. Ελπίζω να τρώει το ίδιο κράξιμο και σε αλλά φόρουμ. και αν έχει παράπονο από εμάς τους "ΜΑΛΑΚΕΣ" τους έλληνες ας πάει στην Αγγλία να κάνει εφαρμογές. Μπορεί στην Αγγλία που είπε ότι μπήκε στο τοπ 11 ή όπου μπήκε, η εφαρμογή να δουλεύει ρολόι γιατί υπάρχουν πάρα πολλές εφαρμογές που κάνουν το ίδιο πράγμα και αν θέλει να βγάλει ψίχουλα όπως είπε πρέπει να είναι σωστός. Αλλά εδώ στο ελλαδιστάν ντε ντουλεβι. Κατάλαβέ το. εγώ περιμένω την μηνυτήρια αναφορά. Αν θέλει του στέλνω τα στοιχεία μου με email. Και αν δεν του πάρω μέχρι και το σώβρακο που φορά να μην με λένε παντελή

#64   SmartApps

SmartApps

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2012 - 17:39

Πως αλλάζουν τα δεδομένα όμως ε; Εμένα αυτή η ιστορία μου θυμίζει Ελληνική νοοτροπία καθαρά..Αρπαχτή και βλέπουμε μετά κάπως θα το καλύψουμε.
Ο pvlassis αν ήξερε όλα αυτά και σας έκραζε,καλά έκανε.

Αρπαχτή είναι όταν ανεβάζεις μια εφαρμογή και μετά εξαφανίζεσαι... είμαστε εδώ κι αναβαθμίζουμε και προσπαθούμε.. πάντα θα υπάρχουν καλοθελητές που θέλουν να σε σβήσουν, στην Ελλάδα ζούμε και το ξέρουμε.
Η Apple μας επιτρέπει να κάνουμε όσες εναλλαγές του κώδικά μας θέλουμε.
Υπάρχουν πάνω απο 20 εταιρείες που ξέρουμε μόνο εμείς που κυκλοφόρησαν 120 διαφορετικές εφαρμογές διαφορετικές για κάθε χώρα με τον ίδιο κώδικα.
Ανταγωνισμός είναι!
Ο καθένας προσπαθεί να κρατηθεί ζωντανός.
Αν εσύ ειχες ένα μαγαζί που πουλούσε κρουασάν με κρέμα για να ανταγωνιστείς τον διπλανό σου δεν θα έφτιαχνες και κρουασάν με σοκολατα, με φράουλα, με κεράσι κλπ. Η βάση σου το κρουασάν δεν έιναι?
Λέω κάτι παράλογο?
Ξέρεις πόσες εκατοντάδες εφαρμογές για ραδιόφωνο υπάρχουν στο Store???
Πολλές!!
Ψάχνεις και βρίσκεις.
Εσύ επιλέγεις.

#65   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 22/09/2012 - 17:41

Αρπαχτή είναι όταν ανεβάζεις μια εφαρμογή και μετά εξαφανίζεσαι... είμαστε εδώ κι αναβαθμίζουμε και προσπαθούμε.. πάντα θα υπάρχουν καλοθελητές που θέλουν να σε σβήσουν, στην Ελλάδα ζούμε και το ξέρουμε.


Και την "radiophone" γιατί την εξαφανίσατε τότε και αμέσως μετά βγάλατε την "ραδιοφωνο" που ήταν ολόιδια απλά άλλαζε το όνομα??

#66   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/09/2012 - 17:42

Αρπαχτή είναι όταν ανεβάζεις μια εφαρμογή και μετά εξαφανίζεσαι... είμαστε εδώ κι αναβαθμίζουμε και προσπαθούμε.. πάντα θα υπάρχουν καλοθελητές που θέλουν να σε σβήσουν, στην Ελλάδα ζούμε και το ξέρουμε.
Η Apple μας επιτρέπει να κάνουμε όσες εναλλαγές του κώδικά μας θέλουμε.
Υπάρχουν πάνω απο 20 εταιρείες που ξέρουμε μόνο εμείς που κυκλοφόρησαν 120 διαφορετικές εφαρμογές διαφορετικές για κάθε χώρα με τον ίδιο κώδικα.
Ανταγωνισμός είναι!
Ο καθένας προσπαθεί να κρατηθεί ζωντανός.
Αν εσύ ειχες ένα μαγαζί που πουλούσε κρουασάν με κρέμα για να ανταγωνιστείς τον διπλανό σου δεν θα έφτιαχνες και κρουασάν με σοκολατα, με φράουλα, με κεράσι κλπ. Η βάση σου το κρουασάν δεν έιναι?
Λέω κάτι παράλογο?
Ξέρεις πόσες εκατοντάδες εφαρμογές για ραδιόφωνο υπάρχουν στο Store???
Πολλές!!
Ψάχνεις και βρίσκεις.
Εσύ επιλέγεις.


Δεκτό αλλά δεν διαγράφεις εφαρμογή και αυτόματα διαγράφεις τα λεφτά που πήρες και μετά μετονομάζεις την ΙΔΙΑ και την ξαναπουλάς. Αυτό είναι ανήθικο. Στο εμπόριο πρέπει να υπάρχει ηθική.

Αν δίνατε κάτι διαφορετικό ας φτιάχνατε άλλη εφαρμογή με ταυτόχρονη υποστήριξη της παλιάς. Εγώ βλέπω ότι διαγράφετε την παλιά για να πάνε αυτοί που τη συνήθισαν να την αγοράσουν πάλι.

Ποιος είπε ότι τις άλλες εταιρίες που κάνουν το ίδιο δεν τις κράζουμε;

Αναρτημένη εικόνα


#67   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 22/09/2012 - 17:42

Ναι αλλά σαν bluradio παρουσιάζατε εφαρμογές σας!

Με τις λέξεις θα παίζουμε?

Να τι κάνατε ως bluradio

Για να μην μιλήσω γα κάτι εποχιακά φιάσκα/αρπαχτές τύπου Xmas Radio κλπ...


Και iLoveradio http://itunes.apple....d407108074?mt=8 Μόνο για το Πάσχα δεν ξέρω αν έβγαλαν

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 22/09/2012 - 17:42


#68   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 22/09/2012 - 17:43

Και iLoveradio http://itunes.apple....d407108074?mt=8 Μόνο για το Πάσχα δεν ξέρω αν έβγαλαν

Για το Πασχα ειχαν βγαλει plug in για το iSouvla που επαιζε κλαρινα

#69   pantelisvl

pantelisvl

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:pvlassis

Δημοσίευση 22/09/2012 - 17:45

Έχεις καταλάβει γιατί σε κράζω εγώ?? Γιατί ενώ υπάρχουν τόσα αρνητικά σχόλια, πάνω από 50% όπως είδατε στη φωτο που ανέβασα, εσείς δεν το διορθώνετε το πρόβλημα. Και κάνετε μια αναβάθμιση μόνο όταν υπάρχει αναβάθμιση στο λογισμικό της apple.

και η αναβάθμιση αυτή είναι της πλάκας, χωρίς διορθωμένο πρόβλημα

#70   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 22/09/2012 - 17:48

Αρπαχτή είναι όταν ανεβάζεις μια εφαρμογή και μετά εξαφανίζεσαι... είμαστε εδώ κι αναβαθμίζουμε και προσπαθούμε.. πάντα θα υπάρχουν καλοθελητές που θέλουν να σε σβήσουν, στην Ελλάδα ζούμε και το ξέρουμε.
Η Apple μας επιτρέπει να κάνουμε όσες εναλλαγές του κώδικά μας θέλουμε.
Υπάρχουν πάνω απο 20 εταιρείες που ξέρουμε μόνο εμείς που κυκλοφόρησαν 120 διαφορετικές εφαρμογές διαφορετικές για κάθε χώρα με τον ίδιο κώδικα.
Ανταγωνισμός είναι!
Ο καθένας προσπαθεί να κρατηθεί ζωντανός.
Αν εσύ ειχες ένα μαγαζί που πουλούσε κρουασάν με κρέμα για να ανταγωνιστείς τον διπλανό σου δεν θα έφτιαχνες και κρουασάν με σοκολατα, με φράουλα, με κεράσι κλπ. Η βάση σου το κρουασάν δεν έιναι?
Λέω κάτι παράλογο?
Ξέρεις πόσες εκατοντάδες εφαρμογές για ραδιόφωνο υπάρχουν στο Store???
Πολλές!!
Ψάχνεις και βρίσκεις.
Εσύ επιλέγεις.

Αδερφέ εσύ δεν άρχισες να φτιάχνεις κρουασάν με κρέμα στο ίδιο μαγαζί, πήγες και άνοιξες καινούριο μαγαζί για το καινούριο σου κρουασάν!

#71   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 22/09/2012 - 17:52

Αρπαχτή είναι όταν ανεβάζεις μια εφαρμογή και μετά εξαφανίζεσαι...



Και την "radiophone" γιατί την εξαφανίσατε τότε και αμέσως μετά βγάλατε την "ραδιοφωνο" που ήταν ολόιδια απλά άλλαζε το όνομα??


Εγώ περιμένω μια απάντηση σε αυτό μονο..

#72   SmartApps

SmartApps

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2012 - 17:53

Έχεις καταλάβει γιατί σε κράζω εγώ?? Γιατί ενώ υπάρχουν τόσα αρνητικά σχόλια, πάνω από 50% όπως είδατε στη φωτο που ανέβασα, εσείς δεν το διορθώνετε το πρόβλημα. Και κάνετε μια αναβάθμιση μόνο όταν υπάρχει αναβάθμιση στο λογισμικό της apple.

και η αναβάθμιση αυτή είναι της πλάκας, χωρίς διορθωμένο πρόβλημα

Αγαπητέ είσαι άδικος ή έχεις κατεβάσει λάθος αναβάθμιση...
Δουλεύουμε τέσσερις μήνες γι αυτή την αναβάθμιση και οι αλλαγές είναι πολλές.

άλλαξε όλος ο κώδικας του Player, ουσιαστικά στη νέα έκδοση έχουμε νέο player!

1. Παίζει και ηχογραφεί όλα τα wma, pls, m3u, mp3, acc + streams.
2. Δείχνει την κατάσταση φόρτωσης του stream (connecting, buffering, connected)
3. Μετράει ζωντανά την κατανάλωση data σε δίκτυα Wi-Fi και 3G αλλά και σας δίνει τη δυνατότητα της άμεσης μηδένισης του μετρητή.
4.Σας δίνει τη δυνατότητα (στα ραδιόφωνα που υποστηρίζουν τίτλους τραγουδιών) να βρείτε, να διαβάσετε πληροφορίες και τελικά αν θέλετε να αγοράσετε το τραγούδι που ακούτε εκείνη τη στιγμή απο το iTunes Store.
+ Real Background play:
Τώρα μπορείτε να διαχειριστείτε τους σταθμούς που ακούτε (play, stop, volume) απο την γραμμή εργασιών χωρίς να ανοίξετε ξανά την εφαρμογή.
Διορθώθηκαν πολλά bugs του παλιού κώδικα και η εφαρμογή έγινε πολύ πιό γρήγορη και πιο σταθερή!

Λοιπόν?? Εσύ τι λες? 'Εχουμε τίποτα να πούμε?

Σε λίγες μέρες θα ανεβ΄α

#73   pantelisvl

pantelisvl

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:pvlassis

Δημοσίευση 22/09/2012 - 17:59

Εξήγησε μου τότε, γιατί δεν λειτουργεί η εφαρμογή ούτε στο 3gs ούτε στο 4?? Δεν έχω κάνει Jb, την έχω διαγράψει, την έχω ξαναβάλει, έχω κάνει respring, hard reset ή όπως λέγετε αυτό γτ δεν μου έρχεται στο μυαλό. Γιατί κολλάει και κλείνει ή αν ανοίξει παίζει για κανένα 2λεπτο και κλείνει μετά. Και γιατί στην Ιεράπετρα που είμαι εγώ υπάρχει ένας σταθμός?

#74   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:00

To tuneinpro δεν το αλλαζω με τιποτα με αυτες τις βλακειες. Αν δεν το παρεις εσυ ποσταρέ το εδω να το παρει αλλος

Alex είναι καλό το Tunein radio pro;

#75   andreas37d

andreas37d

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/09/2012 - 18:05

Γιατι τον κραζετε το άνθρωπο?? σαν πούλησε κάτι με το ζόρι??
Έτσι και εδω στην Γερμανία οι έλληνες μεταξύ τους ο ένας κοιτάει να βγάλει το μάτι του αλλού, ενώ αντίθετα όλοι οι άλλοι λαοί υποστηρίζει ο ένας τον άλλον.
Γιαυτο πάμε κατα διαόλου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες