Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

Τελικα υπάρχουν τα προβληματα που ακουγονται στο iphone 5?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1839 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#991   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 15/12/2012 - 19:44

Δωσε λινκ να δουμε που το διαβασες...
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#992   vaggefvaggef

vaggefvaggef

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 15/12/2012 - 21:08

Πηρα το δικο μου 5αρακι. Ολα καλα πλην ενος απειρροελαχιστου αποχρωματισμου στο πλαισιο. Το διαλεξα σε μαυρο. 46 εβδομαδα. Ψιλοξενερωσα!!!!!!!

#993   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 15/12/2012 - 21:20

Δηλαδη τι αποχρωματισμου;
Γυρω γυρω η στην οθονη;
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#994   djvaga

djvaga

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/12/2012 - 00:45

Δωσε λινκ να δουμε που το διαβασες...


Κάπου στο apple support communities το είπε ένας και το επιβεβαιώσαν μερικοί δεν θυμάμαι ακριβώς σε ποιο thread.

Η ουσία ειναι ότι το έχω 6 ημέρες και δεν έχει καμία καλυτέρευση!!! Ειδικά σε εξωτερικό χώρο την ημέρα φαίνεται γ%#%#$

#995   balander

balander

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/12/2012 - 09:27

Ολων των γνωστών μου και το δικό μου είναι από C3 και δεν εχει το παραμικρο η οθονη... οποτε αυτα που...διαβασες ειναι ολιγον... π@π΄@ρι$ς

#996   vaggefvaggef

vaggefvaggef

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/12/2012 - 09:48

οχι κατι σπουδαιο.απλα ενα απειροελαχιστο ασπρο σημαδακι στο μεγεθος ενος pixel στο οπισθιο πλαγιο μεταλλικο περιβλημα.

#997   djvaga

djvaga

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/12/2012 - 11:36

Ολων των γνωστών μου και το δικό μου είναι από C3 και δεν εχει το παραμικρο η οθονη... οποτε αυτα που...διαβασες ειναι ολιγον... π@π΄@ρι$ς


Δεν διαφωνώ μαζί σας απλά ήθελα να μάθω αν αυτο που διάβασα είχε κάποια βάση. Άρα δεν έχει καμία σημασία το εργοστάσιο ειναι να μη σου τύχει!!! (4 φορές!!!!!)


#998   vidalis

vidalis

    iPH Member

  • 314 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:vidalis

Δημοσίευση 16/12/2012 - 11:47

εγω καταλαβαινω οτι σκαμε τα 700€ και μας δινουν ενα τηλεφωνο οτι να ναι ποιοτητας , και το ιδιο κανουν και για τους υπολογιστες τους και για ολα τους....

#999   Traianus

Traianus

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/12/2012 - 12:14

Πριν τρεις μέρες είχε εμφανίσει green glow στην lockscreen . Αφού το έκλεισα και το ξανάνοιξα εδώ και δυο μέρες δεν το ξανακανε φτου μη το ματιαξω... Λέτε να ηταν ματιαγμενο τελικά ;
Και κάτι άλλο γιατι δεν φορτώνουν τα purchased στο App Store στο ios 6;;

#1000   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 16/12/2012 - 14:30

Πριν τρεις μέρες είχε εμφανίσει green glow στην lockscreen . Αφού το έκλεισα και το ξανάνοιξα εδώ και δυο μέρες δεν το ξανακανε φτου μη το ματιαξω... Λέτε να ηταν ματιαγμενο τελικά ;
Και κάτι άλλο γιατι δεν φορτώνουν τα purchased στο App Store στο ios 6;;


μηπως ειχες ηλεκτρισει πολυ τα χερια σου κ ειχες στατικο ηλεκτρισμο? πω εβαλες εβγαλες ενα πουλοβερ....

#1001   Traianus

Traianus

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/12/2012 - 14:57

μηπως ειχες ηλεκτρισει πολυ τα χερια σου κ ειχες στατικο ηλεκτρισμο? πω εβαλες εβγαλες ενα πουλοβερ....


Πλάκα πλάκα κάτι τέτοιο πρεπει να έγινε , γιατι με τα κρύα ξεκινησα τα μαλλινα, ενώ για κανένα μήνα πριν δεν είχε τίποτα ... Τόσο ευαίσθητο να ειναι το ατιμο😟

#1002   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/12/2012 - 17:58

Πλάκα πλάκα κάτι τέτοιο πρεπει να έγινε , γιατι με τα κρύα ξεκινησα τα μαλλινα, ενώ για κανένα μήνα πριν δεν είχε τίποτα ... Τόσο ευαίσθητο να ειναι το ατιμο

ναι ειναι τοσο ευαισθητο...ολες οι συσκευες το εχουν το green glow...και αυτο στο λεει ενας ανθρωπος που εχει καει απο green glow...και η 3η συσκευη που πηρα το εχει και ολες οσες ελεγξα σε μαγαζια με ντεμο...απλα προσπαθεις να μην το προκαλεις...και οταν το βλεπεις να κανεις τα στραβα ματια...ο στατικος ηλεκτρισμος το προκαλει...τι να κανουμε?καμια συσκευη δεν ειναι τελεια...

#1003   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 17/12/2012 - 18:03

ναι ειναι τοσο ευαισθητο...ολες οι συσκευες το εχουν το green glow...και αυτο στο λεει ενας ανθρωπος που εχει καει απο green glow...και η 3η συσκευη που πηρα το εχει και ολες οσες ελεγξα σε μαγαζια με ντεμο...απλα προσπαθεις να μην το προκαλεις...και οταν το βλεπεις να κανεις τα στραβα ματια...ο στατικος ηλεκτρισμος το προκαλει...τι να κανουμε?καμια συσκευη δεν ειναι τελεια...


Καταλαβαίνεις οτι εκθέτεις τον εαυτο σου με τέτοιες προτάσεις ??? Για να την αποδείξεις χρειάζεται να έχεις ελέγξει όοοοολες τις συσκευες (και τα 50,000,000+) ενω για να καταρριφθεί χρειάζεται μόνο ενα παράδειγμα: Η δική μου συσκευη, ας πούμε ...

#1004   giannisk82

giannisk82

    iPH Addict

  • 746 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 17/12/2012 - 18:08

Καταλαβαίνεις οτι εκθέτεις τον εαυτο σου με τέτοιες προτάσεις :huh: Για να την αποδείξεις χρειάζεται να έχεις ελέγξει όοοοολες τις συσκευες (και τα 50,000,000+) ενω για να καταρριφθεί χρειάζεται μόνο ενα παράδειγμα: Η δική μου συσκευη, ας πούμε ...


Η δική μου επίσης.

#1005   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/12/2012 - 18:10

Καταλαβαίνεις οτι εκθέτεις τον εαυτο σου με τέτοιες προτάσεις :huh: Για να την αποδείξεις χρειάζεται να έχεις ελέγξει όοοοολες τις συσκευες (και τα 50,000,000+) ενω για να καταρριφθεί χρειάζεται μόνο ενα παράδειγμα: Η δική μου συσκευη, ας πούμε ...

εαν ξερεις πως να το κανεις να φανει,θα φανει...πιστεψε με...πολλοι ηταν αυτοι που μου ειπαν "το δικο μου δεν το κανει" και τους αφησα μακακες!φιλικα παντα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες