Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

Τελικα υπάρχουν τα προβληματα που ακουγονται στο iphone 5?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1839 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1006   tsaki

tsaki

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Twitter:@tsaki19
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:tsaki191

Δημοσίευση 17/12/2012 - 18:28

εαν ξερεις πως να το κανεις να φανει,θα φανει...πιστεψε με...πολλοι ηταν αυτοι που μου ειπαν "το δικο μου δεν το κανει" και τους αφησα μακακες!φιλικα παντα...

και πώς γινεται να το κάνω να φανεί??

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1007   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 17/12/2012 - 18:32

και πώς γινεται να το κάνω να φανεί??


Χρειαζεσαι αυτο και ενα ποτηράκι ...
Αναρτημένη εικόνα

#1008   tsaki

tsaki

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Twitter:@tsaki19
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:tsaki191

Δημοσίευση 17/12/2012 - 18:36

Χρειαζεσαι αυτο και ενα ποτηράκι ...

lol :lol:

#1009   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/12/2012 - 18:56

Δυστυχως δεν μπορω να πω το ιδιο και για αυτο που λες εσυ. Το δικό μου ΔΕΝ εχει green glow !!! και σκέψου ποιος θα πιστεψει εσένα που ισχυρίζεσαι κατι για το δικό μου που δεν εχεις δει καν ...

δεν ισχυριζομαι κατι για το ΔΙΚΟ σου συγκεκριμενα...δεν μπορω να καταλαβω γιατι το παιρνεις τοσο προσωπικα...θες να πιστευεις οτι δεν εχει προβλημα και ειναι δικαιωμα σου...το τι πιστευω εγω ειναι κ παλι δικαιωμα μου...εαν εγω εκθετω τον εαυτο μου ειναι δικο μου θεμα...

#1010   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 17/12/2012 - 18:58

δεν ισχυριζομαι κατι για το ΔΙΚΟ σου συγκεκριμενα...δεν μπορω να καταλαβω γιατι το παιρνεις τοσο προσωπικα...θες να πιστευεις οτι δεν εχει προβλημα και ειναι δικαιωμα σου...το τι πιστευω εγω ειναι κ παλι δικαιωμα μου...εαν εγω εκθετω τον εαυτο μου ειναι δικο μου θεμα...


Το πήρα τόσο προσωπικά γιατι εσυ το έθεσες τόσο καθολικά ;) ...

ναι ειναι τοσο ευαισθητο...ολες οι συσκευες το εχουν το green glow...και αυτο στο λεει ενας ανθρωπος που εχει καει απο green glow...και η 3η συσκευη που πηρα το εχει και ολες οσες ελεγξα σε μαγαζια με ντεμο...απλα προσπαθεις να μην το προκαλεις...και οταν το βλεπεις να κανεις τα στραβα ματια...ο στατικος ηλεκτρισμος το προκαλει...τι να κανουμε?καμια συσκευη δεν ειναι τελεια...



#1011   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/12/2012 - 19:07

Το πήρα τόσο προσωπικά γιατι εσυ το έθεσες τόσο καθολικά ;) ...

ειναι κατι που το εχει θεσει κ αλλος ανθρωπος εδω και ειναι κατι που εχω ζησει σε πανω απο 20 συσκευες...αλλου εχω διαβασει ειναι ειναι θεμα IOS αλλου οτι ειναι οθονης και οτι μπορεις να φανταστεις...και απλα σου εξηγω οτι πολλα ατομα φιλοι μου εχουν πει οτι δεν το κανει κ το πηρα στα χερια μου και τους απεδειξα οτι το κανει...ισως να ειναι και τα χερια μου το προβλημα,δεν ξερω...αλλα οτι συσκευη εχω δει το κανει...

#1012   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 17/12/2012 - 19:14

ειναι κατι που το εχει θεσει κ αλλος ανθρωπος εδω και ειναι κατι που εχω ζησει σε πανω απο 20 συσκευες...αλλου εχω διαβασει ειναι ειναι θεμα IOS αλλου οτι ειναι οθονης και οτι μπορεις να φανταστεις...και απλα σου εξηγω οτι πολλα ατομα φιλοι μου εχουν πει οτι δεν το κανει κ το πηρα στα χερια μου και τους απεδειξα οτι το κανει...ισως να ειναι και τα χερια μου το προβλημα,δεν ξερω...αλλα οτι συσκευη εχω δει το κανει...

Πολύ καλύτερη και πιο κοντα στην αλήθεια αυτη η διατύπωση απο την αρχική σου, δεν συμφωνείς ? (δεν εννοω οτι τα χερια σου εχουν πρόβλημα αλλα το οτι δεν εχεις δει ολες τις συσκευες). Και επίσης αυτη η διατύπωση καλύπτει και το δικό μου (που δεν εχει green glow) καθως δεν το εχεις δει ...

Πες τα facts με ακρίβεια και ασε τους αλλους να βγάλουν τα συμπεράσματα τους...

#1013   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 17/12/2012 - 19:16

Πως ακριβώς το επαναλαμβανεις σε κάθε συσκευή που εχεις πιάσει φίλε μου;εχω ακούσει κάποιους που τους το παρουσίασε by default ας πούμε και σε συγκεκριμένες συνθήκες αλλα πως μπορείς να το προκαλεις,ουσιαστικά,εσυ;

#1014   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/12/2012 - 19:36

Πως ακριβώς το επαναλαμβανεις σε κάθε συσκευή που εχεις πιάσει φίλε μου;εχω ακούσει κάποιους που τους το παρουσίασε by default ας πούμε και σε συγκεκριμένες συνθήκες αλλα πως μπορείς να το προκαλεις,ουσιαστικά,εσυ;

συμβαινει μονο στο Lock screen με μαυρο φοντο κ εχοντας αφησει το τηλεφωνο σε standby για μερικα λεπτα πατας το home button για να μπεις στην Lock screen και κανεις με το δαχτυλο σου προς τα κατω κινηση στο κατω μερος της οθονης...υπαρχει κ σχετικο βιντεο σε ενα τοπικ που εχει ανοιχτει εδω για το συγκεκριμενο προβλημα...επισης υπαρχουν και πολλα βιντεο στο youtube για αυτο το προβλημα...στο επισημο site της Apple εχει ανοιχτει θεμα με αυτο το προβλημα και πολλοι λενε οτι ειναι και θεμα λειτουργικου και οτι με το 6,1 θα στρωσει...ο χρονος θα δειξει...

#1015   giannisk82

giannisk82

    iPH Addict

  • 746 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 17/12/2012 - 19:43

Θα πρέπει να καταλάβουμε ότι είναι μία συσκευή η οποία υπό κάποιες ακραίες συνθήκες ίσως παρουσιάσει κάποια ιδιαιτερότητα Γνώμη μου είναι ότι αυτό δεν είναι απαραίτητα πρόβλημα ή βλάβη αλλά ίσως να είναι μία λογική συμπεριφορά υπό συγκεκριμένες συνθήκες.

#1016   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/12/2012 - 19:48

Θα πρέπει να καταλάβουμε ότι είναι μία συσκευή η οποία υπό κάποιες ακραίες συνθήκες ίσως παρουσιάσει κάποια ιδιαιτερότητα Γνώμη μου είναι ότι αυτό δεν είναι απαραίτητα πρόβλημα ή βλάβη αλλά ίσως να είναι μία λογική συμπεριφορά υπό συγκεκριμένες συνθήκες.

και ξαναγυρναμε σε αυτο που λεγαμε στην αρχη οτι ειναι ευαισθητο στο στατικο ηλεκτρισμο...

#1017   giannisk82

giannisk82

    iPH Addict

  • 746 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 17/12/2012 - 19:51

και ξαναγυρναμε σε αυτο που λεγαμε στην αρχη οτι ειναι ευαισθητο στο στατικο ηλεκτρισμο...


Δεν το έχω παρατηρήσει.

#1018   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 17/12/2012 - 20:27

<br />συμβαινει μονο στο Lock screen με μαυρο φοντο κ εχοντας αφησει το τηλεφωνο σε standby για μερικα λεπτα πατας το home button για να μπεις στην Lock screen και κανεις με το δαχτυλο σου προς τα κατω κινηση στο κατω μερος της οθονης...υπαρχει κ σχετικο βιντεο σε ενα τοπικ που εχει ανοιχτει εδω για το συγκεκριμενο προβλημα...επισης υπαρχουν και πολλα βιντεο στο youtube για αυτο το προβλημα...στο επισημο site της Apple εχει ανοιχτει θεμα με αυτο το προβλημα και πολλοι λενε οτι ειναι και θεμα λειτουργικου και οτι με το 6,1 θα στρωσει...ο χρονος θα δειξει...

φιλε μου προσπαθώ τόση ωρα να το αναπαραστησω αλλα δεν...άρα μηπως ειναι σε κάποιες συσκευές και οχι σε όλες;επίσης και σε μαύρο που είχα δεν είχα παρατηρήσει κατι αναλογο

Τελευταία επεξεργασία από: andreashadji, 17/12/2012 - 20:33


#1019   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 17/12/2012 - 21:08

Πέρα απο τη πλάκα αν ήταν καθαρά θεμα στατικου και οχι σε συνδυασμό με κάποιο πρόβλημα της συσκευής θα πρεπε να υπάρχει γενικά.ολοι έχουμε στατικό ηλεκτρισμό στα χέρια μας

#1020   Traianus

Traianus

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 17/12/2012 - 21:32

συμβαινει μονο στο Lock screen με μαυρο φοντο κ εχοντας αφησει το τηλεφωνο σε standby για μερικα λεπτα πατας το home button για να μπεις στην Lock screen και κανεις με το δαχτυλο σου προς τα κατω κινηση στο κατω μερος της οθονης...υπαρχει κ σχετικο βιντεο σε ενα τοπικ που εχει ανοιχτει εδω για το συγκεκριμενο προβλημα...επισης υπαρχουν και πολλα βιντεο στο youtube για αυτο το προβλημα...στο επισημο site της Apple εχει ανοιχτει θεμα με αυτο το προβλημα και πολλοι λενε οτι ειναι και θεμα λειτουργικου και οτι με το 6,1 θα στρωσει...ο χρονος θα δειξει...

Παίζει πάντως να ειναι και θέμα λειτουργικού ..., αλλα το οτι δεν το εμφανίζουν όλα δεν συμαίνει οτι δεν θα το εμφανίσουν κάποια στιγμή . Και το δικό μου για ενα μήνα δεν το είχε και το έπαθε την πρώτη φορά που έκλεισε το κινητό απο μπαταρία . Το έκανε για μια μερα και αφού το ξανά έκλεισα και το άνοιξα δεν το παρουσίασε ως τώρα ... Τι να πει κανεις !

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 16

0 μέλη, 16 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες