Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νεα προγράμματα συμβολαίου vodafone με περισσότερα ενσωματωμένα λεπτά


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
133 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   sakjim

sakjim

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 15/01/2013 - 15:11

Αυτό που με νοιάζει προσωπικά τη συγκεκριμένη περίοδο είναι το θέμα της οικονομίας και του value for money...


στειλε μου πμ αν ενδιαφερεσαι για οικονομια

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 15/01/2013 - 17:16

στειλε μου πμ αν ενδιαφερεσαι για οικονομια


Πωλητής είσαι ;

#93   afterthought

afterthought

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 17/01/2013 - 14:46

στειλε μου πμ αν ενδιαφερεσαι για οικονομια


τι ειναι το πμ??

#94   tomster

tomster

    iPH Addict

  • 612 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 17/01/2013 - 15:22

τι ειναι το πμ??

προσωπικό μήνυμα. :-)

#95   martini

martini

    iPH Member

  • 273 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • GameCenter:mart!ni

Δημοσίευση 17/01/2013 - 15:43

Εξαιρετικά τα νέα προγράμματα και πραγματικά πολύ ελκυστικά για αυτα που παρέχουν και τα λεφτά τους! Αν δεν γίνει καποια κίνηση από τις υπόλοιπες εταιρίες θα υπάρξει τρομερή αλλαγή!

#96   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 17/01/2013 - 23:34

Εξαιρετικά τα νέα προγράμματα και πραγματικά πολύ ελκυστικά για αυτα που παρέχουν και τα λεφτά τους! Αν δεν γίνει καποια κίνηση από τις υπόλοιπες εταιρίες θα υπάρξει τρομερή αλλαγή!


Από τη wind έχει γίνει κίνηση.. Μόνο η cosmote δεν έκανε κάτι προς το παρόν πέρα από τον διπλασιασμό του ενσωματωμένου χρόνου στα απεριόριστα που και αυτό ήταν για μικρό διάστημα.
Παρόλο τη μείωση στα τέλη κινητής.. δεν έχει κάνει τίποτα ακόμα.

#97   sakjim

sakjim

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 18/01/2013 - 08:18

Πωλητής είσαι ;


οχι .δεν εχω καμμια απολυτως σχεση με πωλητη.Ισχυει η προταση μου παντως

#98   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 18/01/2013 - 09:23

Εάν δεν έχεις κάποιο προσωπικό όφελος ή δεν είναι κάτι παράνομο, μπορείς να το αναρτήσεις εδώ για να το δουν και άλλα μέλη.

#99   sakjim

sakjim

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 18/01/2013 - 09:26

οχι βεβαια.Δεν εχω κανενα απολυτως οικονομικο και προσωπικο οφελος και βεβαια δεν ειναι παρανομο δεν το συζηταω καν.Το μονο που σκεφτομαι ειναι μην μου τη πεσει ολη η ελλαδα.Κατα τα αλλα αν μου το επιτρεπετε δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα να αναρτησω τα προγραμματα για να τα δουν ολοι

#100   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 18/01/2013 - 09:42

Εάν το πρόγραμμα είναι εμπορικά διαθέσιμο από τη Vodafone και θεωρείς ότι είναι πιο οικονομικό από αυτά που έχουν ήδη παρουσιαστεί, εννοείται να το ποστάρεις.

Δε βλέπω το λόγο να σου την "πέσει" κανείς.

#101   sakjim

sakjim

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 18/01/2013 - 09:57

ok τα ανεβαζω σε λιγα λεπτα.
Τα προγραμματα αυτα ειναι της επαγγελματικα της vodafone χωρις επιδοτηση συσκευης(εξαλου ειναι παρα πολλη μικρη πλεον),μπορουν να δοθουν σε ολους και σε οποιον θελει ο καθενας απο εσας να τα δωσει,χωρις να υπαρχει προβλημα που δεν υπαρχει επαγγελματικο αφμ(εννοω οτι δεν χρειαζεται κανενα αλλο χαρτι εκτος απο τα κλασικα χαρτια που χρειαζεται ενας απλος ιδιωτης για να κανει μια συνδεση σε μια οποιαδηποτα εταιρια κινητης δηλαδη ταυτοτητα,αποδεικτικο αφμ,ενας παλιος λογαριασμος του παροχου που εισαι τωρα,ενας λογαριασμος δημοσιου για να φαινεται η σταθερη διαευθυνση και 2 αιτησεις για την εγγραφη).

Τελευταία επεξεργασία από: sakjim, 18/01/2013 - 10:02


#102   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 19/01/2013 - 04:48

Τα προγράμματα στα οποία αναφερόταν ο sakjim δεν είναι εμπορικά διαθέσιμα από τη Vodafone για ιδιώτες παρά μόνο για επαγγελματίες.

Ο ίδιος ισχυρίζεται ότι μέσω τρίτης εταιρείας υπάρχει η δυνατότητα για εκμετάλλευση των προγραμμάτων αυτών και από ιδιώτες.

Το όλο θέμα είναι "θολό" και γίνεται μέσω κάποιας "παρατυπίας" στα συστήματα της Vodafone, αφού κανονικά το σύστημα δεν δέχεται επαγγελματικό συμβόλαιο χωρίς επαγγελματικό ΑΦΜ (ή δεν θα έπρεπε να δέχεται).

Για το λόγο αυτό όλες οι αναρτήσεις επί του θέματος αφαιρέθηκαν.

Εάν ο sakjim θεωρεί ότι έχει αδικηθεί με κάποιον τρόπο, μπορεί να απευθυνθεί στους administrator του φόρουμ.

Ευχαριστώ.

#103   sakjim

sakjim

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 19/01/2013 - 05:30

Τα προγράμματα στα οποία αναφερόταν ο sakjim δεν είναι εμπορικά διαθέσιμα από τη Vodafone για ιδιώτες παρά μόνο για επαγγελματίες.

Ο ίδιος ισχυρίζεται ότι μέσω τρίτης εταιρείας υπάρχει η δυνατότητα για εκμετάλλευση των προγραμμάτων αυτών και από ιδιώτες.

Το όλο θέμα είναι "θολό" και γίνεται μέσω κάποιας "παρατυπίας" στα συστήματα της Vodafone, αφού κανονικά το σύστημα δεν δέχεται επαγγελματικό συμβόλαιο χωρίς επαγγελματικό ΑΦΜ (ή δεν θα έπρεπε να δέχεται).

Για το λόγο αυτό όλες οι αναρτήσεις επί του θέματος αφαιρέθηκαν.

Εάν ο sakjim θεωρεί ότι έχει αδικηθεί με κάποιον τρόπο, μπορεί να απευθυνθεί στους administrator του φόρουμ.

Ευχαριστώ.


Καταρχας σε ευχαριστω που μου εδωσες την αδεια να ποσταρω τα προγραμματα αυτα.Σε διαβεβαιω οτι δεν υπαρψχει καμοια απολυτως παρτυπια.Ολα ειναι νομιμοτατα.Δεν αισθανομαι αδικημενος,δεν ειναι κατι που με αφορα προσωπικα,ειπα να κανω μια προσφορα σεν οποιον θελει τετοιες εποχες που ζουμε και τιποτα αλλο παραπερα.
Σε ευχαριστω και εγω

#104   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 19/01/2013 - 06:29

Η Vodafone δεν επιτρέπει να καταρτιστεί επαγγελματικό συμβόλαιο χωρίς επαγγελματικό ΑΦΜ.

Το ότι με τον τρόπο σου γίνεται θεωρώ ότι είναι παράτυπο...

#105   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/01/2013 - 20:57

Υπαρχει τροπος και ειναι το να τα κανει σε καποιος φορητοτητα και να παρει την γραμμη στο ονομα του..ετσι εχω κανει και εγω,εβαλα στα επαγγελματικα προγραμματα ολο το σοι μου αλλα ειναι ολες οι γραμμες στο ονομα μου και τους λογαριασμους τους "πληρωνω " εγω...δεν νομιζω να υπαρχει αλλος τροπος να μπει ιδιωτης σε επαγγελματικο προγραμμα

RF forever


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες