Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 12 ψήφοι

iPhone 4s VS Samsung Galaxy SIII


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
807 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:12

Έλα ντε..Πες τα ρε Giovanni...Πουθενά το GS3...

http://www.itechgree...ne-5-in-uk.html
http://www.digitalli...martphone-52651
http://www.inews.gr/...ia-poliseis.htm
Πόσες να έφτασε τώρα άραγε?...
Θες κι άλλα?



Φυσικα θελω κ αλλα..οπως αυτο!!

Νουμερο 1 δημοφιλες Gadget για το 2012

IPhone 5

http://www.gazzetta....adgets-toy-2012

Χωρις αντιπαλο φιλεεε......οπου πας κ οπου σταθεις σαν λυσσασμενα σκυλια κανουνε για το 5 αρι..!!!

Υ.Γ.

10ο κ καταιδρωμενο ο Γαλαξιας φιλε μου!!

Let it snow..Let it snow!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:13

διαβαστε εδω πριν γραψετε την πατατα σας.

http://lmgtfy.com/?q... galaxy s3 dies


Στο αλλάζει η Samsung με καινούργιο (όχι ανακατακευασμενο) επιτόπου ΑΝ το πάθεις.

#78   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:13

Στο αλλάζει η Samsung με καινούργιο (όχι ανακατακευασμενο) επιτόπου ΑΝ το πάθεις.

το ξερω.

#79   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:14

διαβαστε εδω πριν γραψετε την πατατα σας.

http://lmgtfy.com/?q... galaxy s3 dies


Πρέπει να βγει ένα widget με ένα countdown timer από το 200 μέχρι το 0. Να ξέρει ρε παιδί μου ο κάθε χρήστης πόσο χρόνο έχει ακόμη ..

#80   torter10

torter10

    iPH Contributor

  • 1.404 μηνύματα
  • Twitter:@torter11
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:14

Πολλοί αναφέρατε ότι παντού υπάρχουν iPhone και δημοσιεύσαμε άρθρα που συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο. Το απόγευμα θα ετοιμάσω το βιντέακι για να κλείσουν μερικά στόματα...

#81   dimos1

dimos1

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:15

Φυσικα θελω κ αλλα..οπως αυτο!!

Νουμερο 1 δημοφιλες Gadget για το 2012

IPhone 5

http://www.gazzetta....adgets-toy-2012

Χωρις αντιπαλο φιλεεε......οπου πας κ οπου σταθεις σαν λυσσασμενα σκυλια κανουνε για το 5 αρι..!!!

Υ.Γ.

10ο κ καταιδρωμενο ο Γαλαξιας φιλε μου!!

Let it snow..Let it snow!!


Φυσικό είναι..Συντάκτες περιοδικού είναι σκεπτόμενοι σαν εσένα! Εγώ σου έδωσα αποτελέσματα εταιρείας αναλύσεων και όχι συντακτών περιοδικών..Εκδίδω κι εγώ ένα περιοδικό και γράφω ότι θέλω..Φυσικό δεν είναι? Let it snow για σένα τώρα ;) οι πληροφορίες σου για το και καλα top gadget δεν έχουν βάση και στηρίζονται σε απόψεις συντακτών που θα μπορούσαμε να είμαστε εσύ κι εγώ σε ένα περιοδικό!

#82   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:15

Τέτοια να χαίρομαι :)


3 στα 5 λινκ..αναφερονται μονο για το Ηνωμενο Βασιλειο....!!

Feliz Navidad....

#83   valantisritsa

valantisritsa

    iPH Addict

  • 837 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:16

Πολλοί αναφέρατε ότι παντού υπάρχουν iPhone και δημοσιεύσαμε άρθρα που συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο. Το απόγευμα θα ετοιμάσω το βιντέακι για να κλείσουν μερικά στόματα...


Εκτίθεσαι. Στο είπανε και πριν.
Μην παρασύρεσαι από κάποιους.

#84   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:16

Δεν σημαίνει πως ότι πουλάει περισσότερο είναι και καλύτερο. Αυτό δεν μπορεί να το καταλάβει κανείς εδώ πέρα . Βγαίνουν Android στην Κίνα που είναι πολύ καλύτερα από s3 και δεν πουλάνε ούτε ένα εκατομμύριο όσο κυκλοφορούν.. Το ίδιο βέβαια ισχύει και για τα iphone. Αλλά όπως είπα κάποιοι παίρνουν ποσοστά μάλλον

#85   torter10

torter10

    iPH Contributor

  • 1.404 μηνύματα
  • Twitter:@torter11
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:17

Καλά σχετικά με το ότι το S3 νεκρώνει ας μην συζητήσω το τι πρόβλημα έχει βγάλει το κάθε προχειροφτιαγμένο iPhone και η Apple έκανε το πρόβλημα του κανονική συμπεριφορά για να μην το αντικαταστήσει ( βλέπε μωβ απόχρωση στο 5άρι στην κάμερα ) . Τα S3 τα αντικαθιστούν ακόμα και όταν έχουν πάθει brick λόγω root και το iPhone πρέπει να τσακωθείς με όλη την αντιπροσωπία που το αγόρασες για να το αντικαταστήσουν...

#86   dimos1

dimos1

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:17

Πρέπει να βγει ένα widget με ένα countdown timer από το 200 μέχρι το 0. Να ξέρει ρε παιδί μου ο κάθε χρήστης πόσο χρόνο έχει ακόμη ..


Ας προσευχηθώ στο θεό που στο καθημερινό ξεζούμισμα το S3 εδώ και 6 μηνες μου δεν παρουσίασε τις μαλακίες που γράφει ο καθένας για "ξαφνικό θάνατο". Γιουπιιιιιιιιιι αισθάνομαι τυχερός...Θα το πατήσω και στο Google!!!

#87   kardin

kardin

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:17

διαβαστε εδω πριν γραψετε την πατατα σας.

http://lmgtfy.com/?q... galaxy s3 dies


Φίλε μου βλέπω ότι έχεις ένα ύφος στις απαντήσεις σου . Προφανώς αδυνατείς να κάνεις μία πολιτισμένη συζήτηση και αυτός είναι ο λόγος που δεν μπορεί κάποιος να πει την γνώμη του . Όλα τα κινητά έχουν προβλήματα εγώ έχω δει χιλιάδες βιντεάκια με κάθε τηλέφωνο να κλείνει ή να χαλάει . Όμως το θέμα με το home button του iphone ειδικά στο 4ρι είναι τεράστιο και ξεπερνάει το φυσικό ποσοστό λάθους. Σε όλα τα iphone 4 μετά από κάποια χρήση το home button χαλάει μπαίνει μέσα και δεν ανταποκρίνεται . Το έχω δει με τα μάτια μου σε πάνω από 15 τηλέφωνα . Αυτό εγώ το θεωρώ απαράδεκτο για κάποιον χρήστη που έχει δώσει 650 ευρώ για να το αγοράσει . Δεν είδα σε κανένα άλλο smartphone να μπαίνουν μέσα τα κουμπιά . Όταν βγήκε το iphone4 ήμουν από τους πρώτους που το αγόρασα και τότε είχα κάνει ολόκληρη εκστρατεία για να αποδείξω ότι αυτά που έλεγαν με την κεραία είναι ψέματα . Το σήμα ήταν μία χαρά και βγήκα και το είπα . Έτσι όμως τώρα βγαίνω και λέω την πραγματικότητα . Αυτή είναι και δεν αλλάζει είτε μας αρέσει είτε όχι . Απόδειξη της όλο το φόρουμ που κάθε μέρα γεμίζει με παράπονα για το home button .

#88   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:17

Και εγω ερωτώ : τι έγινε εάν κυκλοφορούν περισσότερα ή λιγότερα iPhone's η Samsung ή Htc??? ότι βολεύει ρε παιδια το καθένα :)

#89   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:18

Φυσικό είναι..Συντάκτες περιοδικού είναι σκεπτόμενοι σαν εσένα! Εγώ σου έδωσα αποτελέσματα εταιρείας αναλύσεων και όχι συντακτών περιοδικών..Εκδίδω κι εγώ ένα περιοδικό και γράφω ότι θέλω..Φυσικό δεν είναι? Let it snow για σένα τώρα ;) οι πληροφορίες σου για το και καλα top gadget δεν έχουν βάση και στηρίζονται σε απόψεις συντακτών που θα μπορούσαμε να είμαστε εσύ κι εγώ σε ένα περιοδικό!

επισης στα λινκ που βαλατε, το συγκρινει με το 4S και οχι με το 5. Και η χρονικη περιοδος που αναφερεται στα links σας, ειναι αυτη πριν και μετα την ανακοινωση του 5.
Εμενα μου φαινεται λογικο να μην αγοραζει καποιος το 4S ενω εχει βγει το 5. Εσενα οχι; Και μην ξεχναμε οτι για εναμιση μηνα μετα την ανακοινωση δεν υπηρχε 5αρι ουτε για δειγμα στα μαγαζια.

Δειξε μου το φεβρουαριο αντιστοιχα links.

#90   samsavas

samsavas

    iPH Contributor

  • 1.262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen
  • GameCenter:nooberpr

Δημοσίευση 26/12/2012 - 16:19

επισης στα λινκ που βαλατε, το συγκρινει με το 4S και οχι με το 5. Και η χρονικη περιοδος που αναφερεται στα links σας, ειναι αυτη πριν και μετα την ανακοινωση του 5.
Εμενα μου φαινεται λογικο να μην αγοραζει καποιος το 4S ενω εχει βγει το 5. Εσενα οχι; Και μην ξεχναμε οτι για εναμιση μηνα μετα την ανακοινωση δεν υπηρχε 5αρι ουτε για δειγμα στα μαγαζια.

Δειξε μου το φεβρουαριο αντιστοιχα links.

+1 no likes available.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)