Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Εχετε σκοπο να αφησετε το iphone?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
164 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Εχετε σκοπο να αφησετε το iphone?

Εχετε σκοπο να αφησετε το iphone?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#136   fanisgots

fanisgots

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 22/01/2013 - 18:42

καλα τα λες αλα η rim ειναι ενα βημα πριν την χρεοκωπια...
επισης οτι κ να λεμε το vitara cayenne δεν γινεται...


Το γνωρίζω ότι είναι ένα βήμα πριν την χρεοκοπία αλλά αυτό είναι λίγο άσχετο με το θέμα!
και ναι συμφωνώ μαζί σου το vitara cayenne δεν γίνεται αλλά με βάση χρήματα -> και τεχνολογία που παίρνεις μάλλον το vitara είναι το iphone! (μέχρι νεοτέρας ελπίζω)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   fanisgots

fanisgots

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 22/01/2013 - 18:51

Φιλε καλα τα λες αλλα οχι και τα blackberry high end κινητα..... του αλλου του ανατιναχτηκε μεσα στα χερια του.... κ εγω εφυγα απο το μηλο αλλα μην λεμε οτι δεν ειναι και κοσμημα απο αποψη κατασκευης και ποιοτητας.... ασχετα τις δυνατοτητες του σαν τηλεφωνο


Φίλε μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ότι τα iphone είναι κοσμήματα και ψαγμένα στα υλικά που χρησιμοποιούν (εκτός από το 5αρι) απλά το postaki μου είναι βασισμένο στο value for money!
όσο για τα blackberry ναι έχεις ένα δίκιο υπήρξαν περιστατικά που αναφέρεις αλλά μιλάω στο post καθαρά για το blackberry 10 (που είναι high end) και όχι για τα προηγούμενα μοντέλα και προς θεού δεν κάνω κάποια σύγκριση ανάμεσα σε apple kai rim.
Aλλα οκ ας πούμε το blackberry 10 δεν είναι high end ! 1000 φορές να πάω να δώσω 640 για το Xperia Z παρά για ένα 5αρι (740+)

#138   geop106

geop106

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/01/2013 - 18:59

iphone και παλι iphone
η εμπειρια μου απο android ειναι απογοητευτικη

#139   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 22/01/2013 - 19:47

Σαν άσχετος από Android μιας και τώρα το μαθαίνω θέλω να πω πως δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα σε τηλέφωνα 600 €

Μια χαρά τα πάει.
Η αλλαγή αν θέλει κάποιος να την κάνει αξίζει πιστεύω. Εκτος και αν έχει κόλλημα με τα υλικά ή είναι fan!

#140   Kalosdios

Kalosdios

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2013 - 20:11

αν πέσει στα χέρια μου το galaxy s3 το αλλάζω με τις μπάντες

#141   livistros

livistros

    iPH Contributor

  • 1.024 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 24/01/2013 - 01:18

Λες εεε;;;

#142   lambrosn

lambrosn

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/01/2013 - 03:01

Εγώ είχα iPhone 4S και όλα τα προηγούμενα. Αλλαξαν σε σ3 μετά σε νοτε 2 και πίσω σε 5.

Συμπέρασμα αν θες μόνο κινητό που ήθελα εγώ παίρνεις iPhone αν θες κάτι παραπάνω για να πειράξεις να ψάξεις και όλα τα υπόλοιπα πας σε android

#143   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 29/01/2013 - 10:08

αν πέσει στα χέρια μου το galaxy s3 το αλλάζω με τις μπάντες


Εκτος αν δεις αυτο το βιντεο πρωτα


Τελευταία επεξεργασία από: winer, 29/01/2013 - 10:10


#144   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 29/01/2013 - 11:09

Εκτος αν δεις αυτο το βιντεο πρωτα

Υπαρχει ιδιο βιντεο με το iphone εναντιον του s3... δεν βγαζεις ακρη ετσι, ειναι θεμα γουστου τελικα και τι βολευει τον καθενα, αντικειμενικα

#145   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 29/01/2013 - 22:12

Υπαρχει ιδιο βιντεο με το iphone εναντιον του s3... δεν βγαζεις ακρη ετσι, ειναι θεμα γουστου τελικα και τι βολευει τον καθενα, αντικειμενικα


Συμφωνω καπως ετσι ειναι.

#146   kopoylos

kopoylos

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Twitter:@@kopoylos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:kostugos

Δημοσίευση 29/01/2013 - 23:17

Μετα απο 2μιση χρονια με το 4αρι ειπα ν αλλαξω...πηρα το 4ς κ το αλλαξα με το note... η νυχτα με την μερα...απιστευτο μηχανημα...το 5 δεν το εχω δουλέψει ειναι η αλήθεια. ..ειμαι 1 μηνα με το νοτε κ δεν το χορταινω...κ με 519€..τεςπα δεν το μετάνιωσα ούτε στιγμη αν και με απασχολούσε το μέγεθος. ..Τώρα ούτε που το καταλαβαίνω. ..

#147   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 29/01/2013 - 23:30

Ειμαι υπέρ του ανταγωνισμού είχα android μέχρι 2.3.7 πήρα στα χέρια μ 3GS με jb και είχα τρελαθεί με την ταχύτητα του , μετα πήρα 3G ,4,4s μπορω να πω οτι το 3GS ηταν το καλύτερο απο άποψη διάρκειας μπαταρία μετα 4 και λάστ το 4s , εχω δουλέψει σαμσουνγκ s3 με jelly bean 4.1.2 και γενικα εχει γινει μεγάλη δουλεια πολυ πολυ καλύτερο απο οτι παλια αλλα προτιμο ιός γτ δε τρελενομαι με τα έφε του android Google store εχει πλέον τις ίδιες εφαρμογές σταματήστε την καραμέλα ειναι χάλια και φθηνές αφου ειναι ο ίδιος προγράμματιστης
iPhone 5 θεωρώ οτι ειναι μια αποτυχία γτ θα πρεπει να περιμένω το 5s

Εύχομαι μελλοντικά να πέσουν οι πωλήσεις στα iPhone για να αναγκαστεί πρώτα η αππλε να βάλει καλουδια στο ιός για την ευκολία του χρήστη ( άνοιγμα - κλείσιμο 3G και κανενα γνήσιο file browser me administrator δικαιώματα

Και αφου πέσουν οι πωλήσεις να πέσεις και η τιμή του , ειναι γελοίο να πληρώνεις κατι τόσο πολυ μονο και μονο για το λογισμικό του γτ απο κατασκευή αν κρίνω απο αυτα που λέτε ξεβαφη η οθόνη τρεμοπαιζει κτλ η πράσινη ζει δε μιλάμε για ποιότητα και για σωστό quality test τα πακέταρουν τα πουλάνε και μετα εμεις τρέχουμε

Και κατι τελευταίο το κινητο παλια ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΜΙΚΡΟ τωρα ΞΑΝΑΕΓΙΝΑΝ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ αλλο κινητο και αλλο φοριτος υπολογιστής

Δε με χαλάνε η 3,5 ιντσες αρκεί να εχω μπαταρία δυο μερες

Το κινητο ειναι για να μιλάμε και να μας διευκολύνει να στείλουμε ενα μαιλ ενα μηνυμα μια φωτο ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΣ αρκούμεε με το 4ς και οτι μπορω να κανω με αυτο μου λυνει τα χερια , απλα θα ήθελα να μην το φορτίζω κάθε μέρα ή να μπορω να βγάζω μια μέρα με φουλ χρήση και οχι μισή ( καινούργια μπαταρία εχω για να μην λέτε )

Και μια μεγάλη διάφορα ιός χρήστη απο android ειναι οτι δε ξέρουν πολλα εχω δει κόσμο με iPhone kai akoma exoun ήχο κλήσης τον μαριμπα ΈΛΕΟΣ
ποιος ο λόγος Ένωση high end κινητού; Οταν δε ξέρουν που πανε τα 4 ; Ολα στο βομο της μόδας και του μάρκετινγκ

Ο έξυπνος καταναλωτής ειναι αυτος που σκέφτεται Και ναι ΑΠΑΙΤΩ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΎΗΣΗ ΤΕΛΟΣ


Ευχαριστω

Κραταει 2 μερες φιλε η μπαταρια..απλα ανοιγεις οταν πρεπει το 3g.δεν υπαρχει συσκευη που κραταει 2μερες με 3g ανοιχτο. Σχετικα με την τιμη ναι, ειναι ακριβο αλλα γραφεις οτι να ναι. Ο μονος ανταγωνιστης του iphone 5 ειναι το galaxy s3 το lte ΜΟΝΟ! Το οποιο κανεις δε το κεει αλλα κανει 730 ευρω. Αρα η τιμη του καλως η κακως ειναι αναμενωμενη βασει ανταγωνισμου. Τωρα τι να σου πω, εγω πηρα το 5αρι χωρις κανενα προβλημα, οπως οτι apple εχω παρει..μ αρεσει και θα ξαναπαρω. Προερχοναι και εγω απο android καταστασεις και ex apple hater..ειναι οτι καλυτερο μου χει συνβει το ios. Fact

#148   Madrugada

Madrugada

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:madrugada234

Δημοσίευση 29/01/2013 - 23:46

Δε θα το άλλαζα με τίποτα γιατι ειναι παντα εκει όταν το χρειαζομαι.

#149   Notis7

Notis7

    iPH Member

  • 241 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Notis7

Δημοσίευση 09/06/2013 - 03:53

Και βέβαια ΟΧΙ!!!!

#150   gordito

gordito

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 09/06/2013 - 11:08

Φιλε καλα τα λες αλλα οχι και τα blackberry high end κινητα..... του αλλου του ανατιναχτηκε μεσα στα χερια του.... κ εγω εφυγα απο το μηλο αλλα μην λεμε οτι δεν ειναι και κοσμημα απο αποψη κατασκευης και ποιοτητας.... ασχετα τις δυνατοτητες του σαν τηλεφωνο


Mηπως εχεις δει το BlackBerry Z10; (κοιτα το ασπρο)
Μαλλον οχι, οποτε μην λες οτι δεν ειναι high end, το τι πωλησεις κανει ειναι αλλο θεμα.

Για το αλλο περι 'κατασκευης και ποιοτητας', ρωτα αυτους που τους εχει ξεφτισει το αλουμινιο, αυτους που εχουν σκονη στον φακο, αυτους που 'τριζει' το τζαμακι κλπ
Βλεπω θεματα που παιδια τρεμουν να πανε πισω το Iphone τους, μην ξεροντας τι θα παρουν πισω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες