Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 5 ψήφοι

Samsung Galaxy S4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
883 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   gadgetakias10

gadgetakias10

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 15/03/2013 - 15:16

Τώρα αλήθεια, συγκρίνεται το S3 και το S4 με το άχρηστο iPhone. Σας μιλάω σαν χρήστης που είχε όλα τα iPhone, ακόμα και το 5 πήρα και το πούλησα σε μια εβδομάδα. Οι άνθρωποι μας δουλεύουν. Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα με το τηλ ρε παιδιά. Έλεος, θέλω να μοιράσω τα αρχεία μου και οι μόνες μου επιλογές είναι το email, το facebook και η εκτύπωση. Βγάλτε τις παρωπίδες και δείτε την πραγματικότητα. Δεν θέλω ρε αδερφέ το κωλο-itunes να περάσω την μουσική μου και τα βίντεό μου.

Δυστυχώς δεν συγκρίνονται παιδιά και όσοι δεν το βλέπετε απλά είστε τυφλοί ή τα λέτε απλά για να τα πείτε. Αν θέλετε γυαλί πάρτε ένα τζάμι να κρατήσετε, αλλά εγώ θέλω να κάνω τα πάντα με την συσκευή μου. Αυτά...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 15/03/2013 - 15:18

καλά σου λεει..
τηλεκοντρολ το 5αρι
σαγιονάρα πλαστική για την παραλία ο γαλαξίας
μην τα μπερδεύεις :P

Τελευταία επεξεργασία από: billthes, 15/03/2013 - 15:19


#63   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 15/03/2013 - 15:20

Τώρα αλήθεια, συγκρίνεται το S3 και το S4 με το άχρηστο iPhone. Σας μιλάω σαν χρήστης που είχε όλα τα iPhone, ακόμα και το 5 πήρα και το πούλησα σε μια εβδομάδα. Οι άνθρωποι μας δουλεύουν. Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα με το τηλ ρε παιδιά. Έλεος, θέλω να μοιράσω τα αρχεία μου και οι μόνες μου επιλογές είναι το email, το facebook και η εκτύπωση. Βγάλτε τις παρωπίδες και δείτε την πραγματικότητα. Δεν θέλω ρε αδερφέ το κωλο-itunes να περάσω την μουσική μου και τα βίντεό μου.

Δυστυχώς δεν συγκρίνονται παιδιά και όσοι δεν το βλέπετε απλά είστε τυφλοί ή τα λέτε απλά για να τα πείτε. Αν θέλετε γυαλί πάρτε ένα τζάμι να κρατήσετε, αλλά εγώ θέλω να κάνω τα πάντα με την συσκευή μου. Αυτά...

Το s4 σιγουρα αυτη την στιγμη παιζει μονο του στην κατηγορια... ο,τι κ να λεμε...

#64   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 15/03/2013 - 15:20

Αυτό που κουβαλάς εσύ μοιάζει λίιιιγο παραπάνω με τηλεκοντρόλ, μην ξεχνιόμαστε!


ασε ρε γατακι....:P

#65   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 15/03/2013 - 15:26

Είχες πάει για business lunch με τον product manager;

Δεν σου λέω ότι η Sammy κάνει φιλανθρωπικό έργο, αλλά πως σκέφτηκε πράγματα που θα είναι χρήσιμα και σχεδόν επαναστατικά. Άλλο αν εσύ δεν τα θες (ακόμα...).

Αν σε 5 χρόνια θεωρείται φυσιολογικό να μην ακουμπάς το κινητό σου όταν διαβάζεις κείμενα, παίζεις παιχνίδια, κτλ, θα πεις μπράβο στην Samsung που ήταν η πρώτη που έφερε μια τέτοια τεχνολογία στο ευρύ κοινό;


Δεν χρειαζεται να τρως με τον product manager. Οι εταιρειες ξερεις εχουν και μια ιστορια. H Samsung ειναι η πρωτη εταιρεια στον κοσμο που εφερε accesibility patent claims στο δικαστηριο για να πληξει ανταγωνιστη. Κανενας, μα κανενας σεβασμος στους ανθρωπους με τετοια προβληματα. Διαβασε εδω : http://www.fosspaten...-voiceover.html αν δεν βαριεσαι ...

#66   tamtakos

tamtakos

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 15/03/2013 - 15:29

οτι πλεον οι πιο ψαγμενοι χρηστες ειδαν πως παει και ο ανταγωνισμος και πηγαν σε αλλα τηλεφωνα. Στο iphone τωρα βλεπω μονο κατι ανθρωπους που το εχουν και απο προσωπικη εμπειρια ο αλλος δεν ηξερε ουτε φωτογραφια να τραβηξει. Σε μεγαλυτερο ποσοστο το βλεπω σε κατι γκομενες που το μονο που ξερουν ειναι η εφαρμογη του facebook, και σε κατι γεροντομπακουρια που το πετανε επανω στη μπαρα και νομιζουν οτι επαθε πλακα ολο το μαγαζι.

#67   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 15/03/2013 - 15:33

οτι πλεον οι πιο ψαγμενοι χρηστες ειδαν πως παει και ο ανταγωνισμος και πηγαν σε αλλα τηλεφωνα. Στο iphone τωρα βλεπω μονο κατι ανθρωπους που το εχουν και απο προσωπικη εμπειρια ο αλλος δεν ηξερε ουτε φωτογραφια να τραβηξει. Σε μεγαλυτερο ποσοστο το βλεπω σε κατι γκομενες που το μονο που ξερουν ειναι η εφαρμογη του facebook, και σε κατι γεροντομπακουρια που το πετανε επανω στη μπαρα και νομιζουν οτι επαθε πλακα ολο το μαγαζι.

Ενω εσεις οι ψαγμενοι ειστε hacker ολοι ... Ασε μας ρε ταμτακο

#68   tamtakos

tamtakos

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 15/03/2013 - 15:45

δεν ειμαστε χακερ, απλα θελουμε να κανουμε και 10 πραγματα παραπανω. Εννοειτε πως δεν θα επιλεξω το iphone πλεον. Για αυτο λεω οτι και οι πιο πολλοι που δεν εχουν παρωπιδες, εφυγαν απο την apple.

#69   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 15/03/2013 - 15:52

δεν ειμαστε χακερ, απλα θελουμε να κανουμε και 10 πραγματα παραπανω. Εννοειτε πως δεν θα επιλεξω το iphone πλεον. Για αυτο λεω οτι και οι πιο πολλοι που δεν εχουν παρωπιδες, εφυγαν απο την apple.

Γιατι επιμενεις οτι αυτοι που μένουν στην Apple δεν βλέπουν κάτι ('εχουν παρωπιδες'). Σου εχει περασει απο το μυαλο οτι μενουν συνειδητα για αυτα που βλέπουν τοσο στην Apple οσο και στον ανταγωνισμο ? Γιατι υποθετεις οτι μενω στην αππλε επειδη ειμαι χαζος ? Γραφω computer vision και AR software πολλα χρονια τωρα (ξερεις, σαν το feature extraction και tracking που παρουσιασε η Sammy χθες) και αυτη την στιγμη ασχολουμε με μια εφαρμογη για iphone που χρησιμοποιει τον απλο μετασχηματισμο Hough για να κανει την δουλεια της. Ομως μενω στην apple γιατι γουσταρω το τηλ. μου να ειναι απλο, σταθερο να κανει αυτα που χρειαζομαι και να χαιρομαι να το χρησιμοποιω . Ποια ταμπελλα θα μου βαλεις ??

#70   dj_akis

dj_akis

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:dj_akis

Δημοσίευση 15/03/2013 - 15:57

Πω πω τι γίνεται εδω ρε παιδια;;

Αυτο το πράγμα, που είσαι μέλος σε φόρουμ για iPhone και γράφεις "σελίδες ολόκληρες" για να το κατηγορησεις και να το σνομπαρεις, ποτέ δε το κατάλαβα!!!

Βλέπω οτι όλοι εσείς που δώσατε το iPhone 4/4s/5 για να πάρετε το s3, είστε κατα ευχαριστημένοι! Μπραβο σας!
Αλλα παραδεχτειτε κάτι ρε παιδια, "το iPhone δεν κανει για σας! " Θέλετε κάτι άλλο απο ενα κινητό...κάτι που δεν σας προσφέρει η εταιρία που άλλαξε όλη τη νοοτροπία των smartphones, την Apple.

Απλά ειναι τα πραγματα...! ;)

#71   jastonas

jastonas

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Twitter:@jastonas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/03/2013 - 15:59

οτι πλεον οι πιο ψαγμενοι χρηστες ειδαν πως παει και ο ανταγωνισμος και πηγαν σε αλλα τηλεφωνα. Στο iphone τωρα βλεπω μονο κατι ανθρωπους που το εχουν και απο προσωπικη εμπειρια ο αλλος δεν ηξερε ουτε φωτογραφια να τραβηξει. Σε μεγαλυτερο ποσοστο το βλεπω σε κατι γκομενες που το μονο που ξερουν ειναι η εφαρμογη του facebook, και σε κατι γεροντομπακουρια που το πετανε επανω στη μπαρα και νομιζουν οτι επαθε πλακα ολο το μαγαζι.


Ισχύει, αλλά αυτό τώρα θα γίνει και με το Galaxy λόγω της "διασημότητας" του.

Για το iPhone που λέτε ότι τα Android κάνουν περισσότερα πράγματα.. φοβάμαι θα συμφωνήσω, τουλάχιστον για αυτά που θέλω να κάνω εγώ. Είμαι σίγουρος ότι καλύπτει άλλες ανάγκες που δεν καλύπτουν τα Android αλλά δεν ξέρω ποιές είναι αυτές οπότε δεν μπορώ να διαφωνήσω. Απλά μιλάω από προσωπική εμπειρία χρήσης και των δύο..

#72   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/03/2013 - 16:00

Samsung is top!! ΤΕΛΟΣ


#73   tamtakos

tamtakos

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 15/03/2013 - 16:00

Καταρχην εγω ειπα ποια αλλαγη στους χρηστες βλεπω γυρω μου. Και λογω της δουλειας μου, πιστεψε με βλεπω παρα πολλους.

παλιοτερα εβλεπα 20 χρηστες iphone να κανουν δεκα πραγματα με το κινητο τους, ενω ολοι οι αλλοι με τα μιο, τα ομνια κλπ να μην μπορουν να κανουν σχεδον τιποτα.

τωρα απο αυτους τους 20 χρηστες βλεπω τους 15 να εχουν παει σε ανδροιδ και να κανουν ΕΚΑΤΟ πραγματα και
οι 5 να παρεμειναν στο iphone. Ενω βλεπω αυτους που βλεπω ως νεους χρηστες, ειναι κατα πλεοψηφια ατομα που τους νοιαζει ΜΟΝΟ η εμφανιση του κινητου.

υ.γ. το βιογραφικο σου με αφηνει αδιαφορο

#74   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 15/03/2013 - 16:01

Πω πω τι γίνεται εδω ρε παιδια;;

Αυτο το πράγμα, που είσαι μέλος σε φόρουμ για iPhone και γράφεις "σελίδες ολόκληρες" για να το κατηγορησεις και να το σνομπαρεις, ποτέ δε το κατάλαβα!!!
...


Γ@μησε τα !! Φρικη !. Βρες μου ενα apple fanboy που κανει το ιδιο σε Android fora ... Δεν υπαρχει .. Who the f*uck cares ??

#75   jastonas

jastonas

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Twitter:@jastonas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/03/2013 - 16:04

Το επιχείρημα "Η apple έφερε την επανάσταση στα κινητά, άρα το iPhone είναι το καλύτερο" είναι σαν να λέμε ότι εσύ επειδή γεννήθηκες στην ελλάδα είσαι καλύτερος στα μαθηματικά επειδή οι αρχαίοι έλληνες ήταν οι πρώτοι μάγκες μαθηματικοί. Απαπααα...

Ρισπέκτ σε αυτό που έκανε η Apple. Αλλά ας το αφήσουμε απ' έξω όταν μιλάμε για το τώρα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες