Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 5 ψήφοι

Samsung Galaxy S4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
883 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 15/03/2013 - 16:06

Καταρχην εγω ειπα ποια αλλαγη στους χρηστες βλεπω γυρω μου. Και λογω της δουλειας μου, πιστεψε με βλεπω παρα πολλους.

παλιοτερα εβλεπα 20 χρηστες iphone να κανουν δεκα πραγματα με το κινητο τους, ενω ολοι οι αλλοι με τα μιο, τα ομνια κλπ να μην μπορουν να κανουν σχεδον τιποτα.

τωρα απο αυτους τους 20 χρηστες βλεπω τους 15 να εχουν παει σε ανδροιδ και να κανουν ΕΚΑΤΟ πραγματα και
οι 5 να παρεμειναν στο iphone. Ενω βλεπω αυτους που βλεπω ως νεους χρηστες, ειναι κατα πλεοψηφια ατομα που τους νοιαζει ΜΟΝΟ η εμφανιση του κινητου.

υ.γ. το βιογραφικο σου με αφηνει αδιαφορο


Fair enough !! Αλλα βιαστηκες να με χαρακτηρισεις μη ψαγμενο και με παρωπιδες ...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   tamtakos

tamtakos

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 15/03/2013 - 16:06

Το επιχείρημα "Η apple έφερε την επανάσταση στα κινητά, άρα το iPhone είναι το καλύτερο" είναι σαν να λέμε ότι εσύ επειδή γεννήθηκες στην ελλάδα είσαι καλύτερος στα μαθηματικά επειδή οι αρχαίοι έλληνες ήταν οι πρώτοι μάγκες μαθηματικοί. Απαπααα...

Ρισπέκτ σε αυτό που έκανε η Apple. Αλλά ας το αφήσουμε απ' έξω όταν μιλάμε για το τώρα.


σωστοτατος.

#78   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 15/03/2013 - 16:08

Βλεπω παλι να γινεται της π@τ....@ς και σε αυτο το thread....

#79   dj_akis

dj_akis

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:dj_akis

Δημοσίευση 15/03/2013 - 16:10

Το επιχείρημα "Η apple έφερε την επανάσταση στα κινητά, άρα το iPhone είναι το καλύτερο" είναι σαν να λέμε ότι εσύ επειδή γεννήθηκες στην ελλάδα είσαι καλύτερος στα μαθηματικά επειδή οι αρχαίοι έλληνες ήταν οι πρώτοι μάγκες μαθηματικοί. Απαπααα...

Ρισπέκτ σε αυτό που έκανε η Apple. Αλλά ας το αφήσουμε απ' έξω όταν μιλάμε για το τώρα.

Φίλε μου, άλλο διαβάζεις άλλο καταλαβαίνεις μου φαίνεται....
Δεν είπα οτι ειναι καλύτερο το iPhone.

Η τεχνολογία προχωράει παρά πολυ γρήγορα. Η Apple αυτο που ειχε να δώσει στα smartphones, το έδωσε. Απο δω και πέρα θα αντιγράφει ο ένας τον άλλον...Απλά η Apple πλεον παίζει μπάλα μονη της, αλλα αυτο ειναι άλλο θέμα και off topic για το S4

Οποίος κατάλαβε, κατάλαβε!

Τελευταία επεξεργασία από: dj_akis, 15/03/2013 - 16:11


#80   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 15/03/2013 - 17:09

Εγώ να κάνω μία ερώτηση γιατί κάτι δεν κατάλαβα καλά?

Δεν παρακολούθησα όλη την παρουσίαση αλλά από τις αναλύσεις που διάβασα κατάλαβα ότι θα κυκλοφορήσουν ξεχωριστές εκδόσεις 3G & LTE και επίσης ότι ανάλογα με την περιοχή ο επεξεργαστής θα διαφέρει.

Ισχύει κάτι τέτοιο?

#81   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 15/03/2013 - 17:11

Εγώ να κάνω μία ερώτηση γιατί κάτι δεν κατάλαβα καλά?

Δεν παρακολούθησα όλη την παρουσίαση αλλά από τις αναλύσεις που διάβασα κατάλαβα ότι θα κυκλοφορήσουν ξεχωριστές εκδόσεις 3G & LTE και επίσης ότι ανάλογα με την περιοχή ο επεξεργαστής θα διαφέρει.

Ισχύει κάτι τέτοιο?

Και εγω που την ειδα νομιζεις καταλαβα περισσοτερα .. Καποια παντρευεται, ενας αλλος πηγε backpacking στην βραζιλια και γνωρισε μια τραβεστι ...

Τελος παντων. Για τον επεξεργαστη ισχυει (ισχυει ηδη και στο S3). Αλλα το radio νομιζω οτι ειναι universal ... Θα μας πουν περισσοτερα οι ειδικοι .

#82   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 15/03/2013 - 17:15

Κάπου το πήρε το μάτι μου και για το radio ¨οπως και στο S3.

Επίσης είδα ότι σκοπεύει η Sammy πολλά από τα χαρακτηριστικά του S4 να τα δώσει και στο S3 με αναβάθμιση?

#83   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 15/03/2013 - 17:15

Εγώ να κάνω μία ερώτηση γιατί κάτι δεν κατάλαβα καλά?

Δεν παρακολούθησα όλη την παρουσίαση αλλά από τις αναλύσεις που διάβασα κατάλαβα ότι θα κυκλοφορήσουν ξεχωριστές εκδόσεις 3G & LTE και επίσης ότι ανάλογα με την περιοχή ο επεξεργαστής θα διαφέρει.

Ισχύει κάτι τέτοιο?

Τα s4 που προοριζονται για την αμερικη θα φορανε τον snapdragon 600... τα ευρωπαικα τον octacore... οσων αφορα το lte, τα αμερικανικα θα παιζουν στις συχνοτητες lte που παιζουν και τα απλα s3... για συγκεκριμενες χωρες θα φερνουν s4 με φουλ υποστηριξη lte, οπως η ελλαδα.... οπως με το s3, στην αμερικη υποστηριζει συχνοτητες lte, στην ελλαδα.οχι, γι αυτο βγαλανε ειδικη εκδοση s3 lte για μερικες χωρες στις οποιες δεν υποστηριζει lte η συσκευη...

#84   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 15/03/2013 - 17:18

Κάπου το πήρε το μάτι μου και για το radio ¨οπως και στο S3.

Επίσης είδα ότι σκοπεύει η Sammy πολλά από τα χαρακτηριστικά του S4 να τα δώσει και στο S3 με αναβάθμιση?


http://androidos.in/...o-galaxy-s-iii/

#85   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 15/03/2013 - 18:03

Καλά.. Αγοράζετε εσείς τεχνολογία του 2007 με 740€ και αφήστε την Samsung να σέρνει τον χορό και να πουλάει σ' αυτούς που ξέρουν 5 πράγματα...

#86   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/03/2013 - 18:43

Πω πω τι γίνεται εδω ρε παιδια;;

Αυτο το πράγμα, που είσαι μέλος σε φόρουμ για iPhone και γράφεις "σελίδες ολόκληρες" για να το κατηγορησεις και να το σνομπαρεις, ποτέ δε το κατάλαβα!!!


πες στους μοντερς να μπαναρουν οσους μιλανε για android

#87   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 15/03/2013 - 18:51

Παιδια κρατηθειτε, θα βγαλουμε μαχαιρια στο πολλα υποσχομενο iphone 5s vs galaxy s4 speed test thread

#88   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/03/2013 - 19:04

Θεωρώ ότι σύγκριση μεταξύ android και iOS δεν υπάρχει. Τώρα AppStore και android market, retina και samoled , iPhone 5 με Samsung s4 δεν συγκρίνονται. Οποια παντόφλα παρουσιάζει η Samsung την βαφτίζει καινοτομία για να ανταγωνιστεί την apple. Περαστικά στους android users!

#89   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 15/03/2013 - 19:09

Καταρχήν όλοι εσείς οι Android users που όλοι σας ξέρετε κάτι παραπάνω από τους iPhone users βλέπω και από το Topic εδώ αλλά και από άλλα forum για Android ότι όλο τα πειράζετε, όλο τα φτιάχνετε όλο κάνετε παπάδες και εντέλει βάζετε με την Custom rom διότι είναι η καλύτερη. Ας σταματήσει η καραμέλα ότι κάνουν παπάδες κτλ.

Ένα τούμπανο τηλέφωνο είναι από άποψη hardware με ένα μέτριο λογισμικό. Όλοι αυτοί οι πυρήνες για να καταφέρουν να κάνουν το android να φαίνεται ωραίο είναι. Δεν είναι τυχαίο.

Αγόρασα το S3, το δούλεψα το ξέσκισα στα πειράματα. iPhone δεν είναι...

Και σε κάτι φίλους που λένε ότι έχουν iPhone μόνο για μόστρα κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ, όταν έχεις ένα τέτοιο οικοσύστημα δεν μπορείς να έχεις άλλο κινητό.

Συνημμένο αρχείο  486126_10151375320909226_262836825_n.jpg   64,05KB   33 λήψεις
Once You Go Mac You Never Go Back

#90   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 15/03/2013 - 19:10

Θεωρώ ότι σύγκριση μεταξύ android και iOS δεν υπάρχει. Τώρα AppStore και android market, retina και samoled , iPhone 5 με Samsung s4 δεν συγκρίνονται. Οποια παντόφλα παρουσιάζει η Samsung την βαφτίζει καινοτομία για να ανταγωνιστεί την apple. Περαστικά στους android users!


ειμαι σιγουρος οτι δεν εχεις ιδεα τι ειναι ρετινα...απλα βελαζεις...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες