Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Θα αγοράσετε το iPhone 5S;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
282 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Θα αγοράσετε το 5S

Θα αγοράσετε το 5S ?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#46   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 07/09/2013 - 22:08

Nα δουμε τελικα θα ειναι 5S η iPhone 6

 

δειτε φωτο

και εδω link

https://itunes.apple...d408709785?mt=8

 

 

http://machash.com/

Ειναι κατα 99% λαθος. Μεχρι και το κουτι ειδαμε.

 

PS: καλα ποιος No life το βρηκε αυτό?


Τελευταία επεξεργασία από: eytyxhs, 07/09/2013 - 22:10


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 07/09/2013 - 22:12

Εγώ δεν θα το πάρω γιατί έχω το 5...1ον με το 5 κάηκα γιατι φοβάσαι ακόμα και να το ακουμπήσεις με το θέμα του χρώματος,2ον γιατί βγήκαν αρκετά προβληματικά και 3ον εάν δεν μεγαλώσει τις ιντσες τις οθόνης τότε δεν θα αλλάξω για πολύ καιρό το 5αρι μου...



#48   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.008 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/09/2013 - 22:17

Ειναι κατα 99% λαθος. Μεχρι και το κουτι ειδαμε.

 

PS: καλα ποιος No life το βρηκε αυτό?

http://machash.com/

 

http://www.theverge....s-on-apple-apps


Τελευταία επεξεργασία από: jig, 07/09/2013 - 22:17

ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#49   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 07/09/2013 - 22:18

Εγώ δεν θα το πάρω γιατί έχω το 5...1ον με το 5 κάηκα γιατι φοβάσαι ακόμα και να το ακουμπήσεις με το θέμα του χρώματος,2ον γιατί βγήκαν αρκετά προβληματικά και 3ον εάν δεν μεγαλώσει τις ιντσες τις οθόνης τότε δεν θα αλλάξω για πολύ καιρό το 5αρι μου...

Μην δινεις μεγαλη αξια στα αγαθά. Απολαυσε το τηλεφωνο χωρις θηκη να νιωσεις τα λευτα που εδωσες. Το δικο μου εβγαλε τα λεφτα του και το απολαυσα πραγματικα. το iPhone 4 to ειχα 1 χρονο σε θηκη και τι καταλαβα? πηγε για αντικατασταση (της κουτας ηταν) και το πουλεισα.



#50   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 07/09/2013 - 22:19

Εγω αν βρω να το δώσω το 5 τότε θα το παρω αλλα μπορει να περιμένω να το παρω απο skroutz γιατι τα 200€ πανω ειναι 200€

#51   kostasss

kostasss

    iPH User

  • 153 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 07/09/2013 - 22:21

αρχική μου σκέψη ήταν να πάρω το 5 αφού πουλίσα το προηγούμενο κινητό μου είδα ότι θα βγει το 5ς ε κ λέω να περιμένω το καινούργιο να το ευχάριστηθω αν κ με φοβίζει το θέμα με το κουμπί με τα δακτυλικά αποτύπωματα πιστεύω εκεί θα παίχτει μεγάλο θέμα.

#52   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 07/09/2013 - 22:22

Μας δουλεβουν. Δεν μπορει να βγαλει τοσα Leaks ακυρα αυτό. 



#53   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 07/09/2013 - 22:23

Μην δινεις μεγαλη αξια στα αγαθά. Απολαυσε το τηλεφωνο χωρις θηκη να νιωσεις τα λευτα που εδωσες. Το δικο μου εβγαλε τα λεφτα του και το απολαυσα πραγματικα. το iPhone 4 to ειχα 1 χρονο σε θηκη και τι καταλαβα? πηγε για αντικατασταση (της κουτας ηταν) και το πουλεισα.

το έκανα αδερφέ...στις διακοπές το έβγαλα απο την θήκη και αποφάσισα να το απολαύσω...το αποτέλεσμα?το ακούμπησα σε ένα μαρμάρινο τραπέζι και σύρθηκε ελαφρά και έκανε μια γρατζουνιά στην πλάτη που την φυσάω και δεν κρυώνει...και δινω σημασία γιατί έφτυσα αίμα για να το πάρω και δεν έχω σκοπό να το αλλάξω σύντομα...



#54   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.008 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/09/2013 - 22:23

Ανακοινώθηκε 4.7''

πηγή


Τελευταία επεξεργασία από: jig, 07/09/2013 - 22:24

ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#55   guskoz

guskoz

    iPH Enthousiast

  • 547 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 07/09/2013 - 22:25

Μπα.. Ποτέ δεν ήμουν της σειράς "S". Επειδή αγόραζα τα προηγούμενα μοντέλα θεωρώ πεταμένα λεφτά την αναβάθμιση με το αμέσως επόμενο. Ειδικά τώρα... Θα μείνω πολύυυυυ καιρό με το 5 μου σίγουρα! Ας δούμε και χαρακτηριστικά βέβαια, αλλά δε βρίσκω κάποιο "κενό" στη συμβίωσή μου με το 5. Ούτε καν το λογισμικό θα αναβαθμίσω από την 6.1.2 JB που είμαι τώρα γιατί το απολαμβάνω πάρα πολύ όπως είναι το κινητάκι μου. Ας μην είμαστε υπερκαταναλωτικοί γενικά..
Για όποιον καταφέρει να το πάρει θα περιμένουμε εντυπώσεις...

#56   gzisis69

gzisis69

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/09/2013 - 22:28

ποιος ο λογος να το χεις σε θηκη αμα ειναι να μην νιωθεις τα υλικα ? καλυτερα να το δωσεις 50 ευρω λιγοτερο αργοτερα παρα να το δωσεις του κουτιου χωρις να το χεις χορτασει.. οπως και η ζελατινα ειναι μεγαλη απατη. κανανε ολοι τα κινητα τους κρεμμυδια πια..



#57   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 07/09/2013 - 22:57

ποιος ο λογος να το χεις σε θηκη αμα ειναι να μην νιωθεις τα υλικα ? καλυτερα να το δωσεις 50 ευρω λιγοτερο αργοτερα παρα να το δωσεις του κουτιου χωρις να το χεις χορτασει.. οπως και η ζελατινα ειναι μεγαλη απατη. κανανε ολοι τα κινητα τους κρεμμυδια πια..

Η να μην το δώσεις καθόλου γιατί αν φάει τούμπα δεν θα νιώθεις μόνο εσύ τα υλικά αλλά και ο τεχνικός που θα αλλάζει μπρος πίσω οθόνες και καπακια και η τσέπη σου.....μια πολυ λεπτή ζελατινα και μια θήκη δεν το κάνουν κρεμμύδι.....

Knowledge Is Power


#58   XristosManual

XristosManual

    iPH Addict

  • 657 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:dun_geon

Δημοσίευση 07/09/2013 - 22:59

εξαρταται. ακουγονται πολλα. μια παροιμια λεει οτι "οπου λαλουν πολλα κοκορια αργει να ξημερωσει". και αλλες φορες ταξανε αλλα ειδαμε τα μισα. το μονο καλο μεχρι στιγμης ειναι το ios 7.



#59   gzisis69

gzisis69

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/09/2013 - 23:02

ναι συμφωνω οτι δεν το κανουν ολες χοντρο πολυ πχ η οζακι αλλα τι να το κανεις που με το που το βαζεις χανεις την αισθηση μεταλου. αν ειναι ετσι να παρω σαμσουνγκ που ξερω απ την αρχη οτι θα ειναι πλαστικουρα. επισης οποιος αγοραζει κινητο με την σκεψη της μεταπωλησης στο μυαλο του δεν προκειται να το ευχαριστηθει ποτε οπως πρεπει. το κινητο ειναι ακεσουαρ δεν ειναι επενδυση. τωρα αμα καποιοι οπως κι εγω θελουμε να τα πουλαμε συχνα πρεπει να μαστε εκ φυσεως πιο προσεκτικοι και αρα δεν χρειαζεται θηκη. τωρα τι να πω, αμα πεσει ειτε την πρωτη ειτε την τελευταια μερα και παθει κατι ε υγεια τι να κανουμε.. οταν ξαναμαζεψουμε λευτα ξαναπαιρνουμε. 



#60   wolfmandim

wolfmandim

    iPH Member

  • 303 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 07/09/2013 - 23:06

Oχι. Και το απλό 5άρι αστέρι είναι!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες