Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Θα αγοράσετε το iPhone 5S;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
282 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Θα αγοράσετε το 5S

Θα αγοράσετε το 5S ?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#76   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/09/2013 - 00:34

Οχι...όταν έχεις 5αρι, αναβαθμίζεις μόνο όταν βγει το 6αρι, δεν υπάρχει κανένας λόγος για το 5S. Απο την άλλη πιστεύω ότι οι τιμές στα smart phone απο το νέο έτος θα αρχίσουν να πέφτουν, η amazon έβγαλε φήμη ότι ψάχνει φόρμουλα να τα δίνει δωρεάν χωρίς συμβόλαιο. Το ταβάνι στις τιμές το έπιασαν...πιο πάνω καίγονται, το γνωρίζουν όλοι αυτό.


μην το λες... εμενα αισθηση μου ειναι οτι μπορει η Apple να δωσει στο βασικο μοντελο 32gb και να αυξησει και κανα 50ρικο την τιμη. ετσι θα ειναι φθηνοτερο απο το προηγουμενο 32gb,απλα δε θα υπαρχει επιλογη.θα δειξει!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/09/2013 - 00:38

Όχι πάμε για το 6

#78   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1.962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 08/09/2013 - 00:53

Μένω με το iphone 5 ......αγοραζω(περιμένω δηλαδή απο βδομάδα το nexus 4) και εάν αγάπησω το nexus 4 ,τότε τρώει σουτ το iphone 5 και αγοράζω το nexus 5
Βαρέθηκα κάθε χρόνο τα ίδια και τα ίδια .......
Ας κανει την αλλαγή η apple και τότε βλέπουμε ...π.χ iphone 6

Τελευταία επεξεργασία από: canecorso, 08/09/2013 - 00:54

  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

#79   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 08/09/2013 - 01:15

Ελπίζω τα οικονομικά να το επιτρέψουν μιας και είμαι με 4S



#80   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 08/09/2013 - 01:50

Πλεον εν ετει 2013 πιστευω οτι απο το 5αρι μου θα παω κατευθειαν στο 6. Ορκο δεν παιρνω ομως........



#81   eddiedimitris

eddiedimitris

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 08/09/2013 - 08:36

Θα θελα πολυ αλλα...
Αν βελτιωναν ενα 50% την μπαταρια,αν δεν ξεβαφει και αν το λειτουργικο πλησιασει την ελευθερια του android θα το επαιρνα.
Αλλιως εχω ακομα το 4ρι μου που το χρησιμοποιει η συζυγος.

#82   anochampions

anochampions

    iPH Contributor

  • 1.077 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/09/2013 - 08:47

Θα εξαρτηθεί πολύ από τι θα ανακοινωθεί την Τρίτη. Πώλησα ήδη το 5αρι και αναμένω.

Γλυκοκοιτάζω και προς android λόγω κυρίως μεγαλύτερης οθόνης, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Κάτι παθαίνω μετά τα event της apple ... και τρελαίνομαι  :lol:



#83   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/09/2013 - 08:56

Τωρα μεταξυ μας ειλικρινα απο το 4 εως και σημερα στο 5...νομιζω οτι ολα παρεχουν το ιδιο..με ελαφρα ταχυτερη αποκριση.θελω να πω οτι ειμαστε υπερκαταναλωτικοι και εντυπωσιαζομαστε ευκολα.πριν το 2008-2009 κανεις δεν θα σκεφτοταν να αλλαζει τοσες φορες συσκευη.
Το προιον ειναι το ιδιο...απο λογισμικο μιλαμε παντα.τωρα με την 7αρα θα διαφοροποιηθει.αλλα και καποιος με ενα 4αρι θα το απολαυσει.τι να λεμε τωρα.και πλεον δεν υπαρχουν λεφτα για πεταμα.και οι περισσοτεροι που τα παιρνουν δεν ξερουν να τα χρησιμοποιουν ουτε στα βασικα απλα το πετανε στο τραπεζι και αρχιζουν οι ερωτησεις λογω εντυπωσιασμου απο τους γυρω και κλασικα ολοι αρχιζουν:μου το εδωσε σχεδον τσαμπα η ταδε εταιρεια γιατι τους πιεσα και εκανα αιτηση φορητοτητας και μπουρου μπουρου ο καικαλιδης!!!ενω στην ουσια εχει βαλει 48 ατοκες καιδεν ξερει πως να το πληρωσει!τι να λεμε τωρα!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#84   Sakis

Sakis

    iPH User

  • 114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/09/2013 - 09:10

Μην δινεις μεγαλη αξια στα αγαθά. Απολαυσε το τηλεφωνο χωρις θηκη να νιωσεις τα λευτα που εδωσες. Το δικο μου εβγαλε τα λεφτα του και το απολαυσα πραγματικα. το iPhone 4 to ειχα 1 χρονο σε θηκη και τι καταλαβα? πηγε για αντικατασταση (της κουτας ηταν) και το πουλεισα.

 

Δηλαδή με θήκη και μεμβράνη προστασίας δεν μπορεί κάποιος να απολαύσει το κινητό ??? Ρε σεις κάνετε και άλλα πράγματα με το κινητό εκτός από τα γνωστά ??? Τελικά το 5S θα βγει από παραγωγή η από αναπαραγωγή ???   :lol:

 

 

Στο θέμα μας τώρα, λόγω του ότι είμαι παραδοσιακός και λάτρης της αριθμητικής προόδου (..2,3,4,5...) και όχι της γεωμετρικής και ασύμμετρης, θα περιμένω όπως πολλοί το 6, και αυτό εάν και εφόσον και κτλ.... τελευταία δε μας τα λέει καλά η κα. Apple…



#85   sellia

sellia

    iPH Addict

  • 898 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G

Δημοσίευση 08/09/2013 - 10:20

Ίσως, αν αναβαθμιστεί η γυναίκα μου με το 5 μου...



#86   tommis

tommis

    iPH Enthousiast

  • 492 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/09/2013 - 10:27

εγώ νομίζω πως η λογική της apple είναι να σε βάζει για αναβάθμιση κάθε 2 χρόνια και όχι κάθε χρόνο



#87   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/09/2013 - 10:45

Θα πάρω ένα 128gb γκρι,άμα δεν βγει,μαύρο, και ένα χρυσό 16gb για την κοπέλα μου. 



#88   lambrosn

lambrosn

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/09/2013 - 11:07

εχω το 5 ,, βαρεθηκα να αλλαζω τοσο γρηγορα χωρις να προσφερουν τιποτα ουσιαστικο...

 

οκ, δακτυλικο αποτυπωμα και ??? οταν καιγεσαι και εισαι για δουλεια σιγα μην το χρησιμοποιησεις.

 

βλεπω το νοτε 3 και ζηλευω με ολα τα καινουργια,,, εχε χαρη που εχω macbook pro retina και τα δουλευω μαζι μια χαρα... αλλιως.... 



#89   Labrosviz

Labrosviz

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Twitter:@labrosviz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:summergreek

Δημοσίευση 08/09/2013 - 11:23

Εχω το 4αρι εδω και τρια σχεδον χρόνια...και είμαι πολυ ικανοποιημένος... παίρνει και το καινούργιο ios (στην beta 6 ειναι ικανοποιητική η αποδοσή του,θα δουμε την Τριτη στην GM)...οπότε μάλλον με βλέπω να μένω άλλο ένα χρόνο...στο 6 λοιπόν σίγουρα....γενικά δεν με πιάνει τόσο μανία όσο στα ipad που τα αλλάζω κάθε χρόνο (εκτός από το 4)...ο καθένας με τις αδυναμίες του ^_^ ...περιμένω λοιπόν το νέο ipad!!!



#90   Sonis

Sonis

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/09/2013 - 12:00

έχω το 5αρι σχεδόν 5 μήνες οπότε ακόμα δεν το έχω χορτάσει και έτσι θα περιμένω για το 6.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες