Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Συνεχή Restart μετά από Jailbreak


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
35 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   rameliana

rameliana

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 26/12/2008 - 09:12

Λοιπον φορτισμένο με φουλ μπαταρία το είχα αφήσει το βράδυ και ανοιχτό, σήμερα το πρωι έχει κλείσει και δεν ανοίγει με τίποτα.....για να εμφανιστεί το μηλαράκι πρέπει να το συνδέσεις με την μπρίζα επαναλαμβάνω και όχι με τον υπολογιστη...φυσικά δεν ανοίγει   >:(  >:(  >:(  >:( Όταν το συνδέσεις με την πρίζα πατάς το πάνω κουμπάκι και εμφανίζεται κανονικά το μηλαράκι αλλά για 5 δεύτερα και μετά σβήνει(δεν κάνει τίποτα γιατί το άφησα μήπως και ξεκινήσει) και για να ξαναδείς το μηλαράκι πρέπει να ξαναπατήσεις το πάνω κουμπάκι... προσπαθώ εδώ και ώρα και δεν μπορώ να το ανοίξω....δεν μπορώ άλλο αυτη την κατάσταση.....που να απευθυνθώ....???? στο ΙΝΚΑ στην ΕΕΤΤ? πείτε και εσεις καμια λύση....κάποια ανεξάρτητη αρχή που να κάνει καλά την δουλεια της τέλος πάντων

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   rameliana

rameliana

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 26/12/2008 - 16:22

καμία απάντηση....?

#33   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/12/2008 - 02:47

βαλτο σε DFU και μετα κανε restore.

#34   trisk

trisk

    iPH Elite Poster

  • 2.395 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:online Μονο fifa στο PS3

Δημοσίευση 27/12/2008 - 03:39

Αν υποθεσουμε οτι εκανες ρεστορ και δεν ειναι jailbrake τραβα στη vodafone και πες αν δεν στο αντικαταστησουν οτι θα τους καταγγηλεις στο ινκα θα  σουπω μετα για ποτε θα εχεις καινουργιο iphone


Yγ μην ανχεσε ενα κινητο ειναι και οπως τραγουδησαν και οι πυξ λαξ ζησε μοναχα τη στιγμη ενα σωσιμβιο η ζωη όοι ξεφουσκονει αργα
Εξαλου σε ενα χρονο θα το αλαξεις αφου θα εχει γινει παλιο

#35   lrbill

lrbill

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/12/2008 - 22:09

Εμένα μου κάνει κάτι άλλο, όταν το σβήνω μου ανάβει πάλι, μετά από 5 λεπτά περίπου όπως  και το iTunes, χωρίς να είναι συνδεδεμένο τίποτα επάνω αυτά μου τα κάνει εδώ και λίγες μέρες, ξέρει κάποιος να μου πει τι γίνετε.

Υ.Γ
Δεν ξέρω αν είναι εδώ το κατάλληλο ερώτημα αυτό.

#36   rameliana

rameliana

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 30/12/2008 - 19:58

Quote

Αν υποθεσουμε οτι εκανες ρεστορ και δεν ειναι jailbrake τραβα στη vodafone και πες αν δεν στο αντικαταστησουν οτι θα τους καταγγηλεις στο ινκα θα  σουπω μετα για ποτε θα εχεις καινουργιο iphone



Yγ μην ανχεσε ενα κινητο ειναι και οπως τραγουδησαν και οι πυξ λαξ ζησε μοναχα τη στιγμη ενα σωσιμβιο η ζωη όοι ξεφουσκονει αργα

Εξαλου σε ενα χρονο θα το αλαξεις αφου θα εχει γινει παλιο


του έκανα restore μια χαρά μετά από και εγώ δεν ξέρω πόσες φορές....και φυσικά θα κάνω καταγγελία έτσι και ΔΕΝ μου δώσουν καινούργιο....άντε τους τρόμπες




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες