Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhone 6: Διέρρευσε φωτογραφία του μεταλλικού πλαισίου (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
208 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 09/01/2014 - 01:39

τυλιχτε μου ενα


3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 09/01/2014 - 01:49

Επιτελους ρε apple! Κακα τα ψεματα. ηταν κατι που ελειπε! Πιστευω οι 5,7" ειναι το ιδανικο μεγεθος! Λογικα θα καταργηθει το 5S (ακομη καλυτερα γιατι το τηλεφωνο μου θα γινει συλλεκτικο και η αξια του θα εκτοξευθει στο θεο)



#48   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 09/01/2014 - 01:51

Επιτελους ρε apple! Κακα τα ψεματα. ηταν κατι που ελειπε! Πιστευω οι 5,7" ειναι το ιδανικο μεγεθος! Λογικα θα καταργηθει το 5S (ακομη καλυτερα γιατι το τηλεφωνο μου θα γινει συλλεκτικο και η αξια του θα εκτοξευθει στο θεο)

Να κανεις παρέα με τον atari και εσυ :P

 

Να βαζετε τα συλλεκτικα να κανουν παρεα! ;) 


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#49   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 09/01/2014 - 01:53

Τι είναι αυτά ρε; Τρίζουν τα κόκκαλα του S_ _ _ _..

 

Κρίμα..

 

Spoiler


Αναρτημένη εικόνα


#50   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 09/01/2014 - 01:56

5,7 ειναι λιγο μεγαλο αλλα 5,2 σαν το LG G2 που μου εφερε ο Αγιος βασιλης :D  θα ειναι τελειο,αντε ας ειναι και 5 ιντσες αλλα οχι πιο κατω!! αναγκαστηκα να παρω android και οχι το 5s γιατι sorry apple, αλλα κανει περισοτερα και εχει και οθοναρα!! ελπιζω επιτελους να ξεφυγουμε απο τις 4 ιντσες γιατι αμα βγει αλλο τετοιο τη βλεπω την apple να καβατζωνει τη τριτη θεση!!

p.s παραμενω fan αλλα δεν μπορω να τρωω και οτι μου σερβιρουν και μαλιστα στα 739


Τελευταία επεξεργασία από: istan, 09/01/2014 - 01:57


#51   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 09/01/2014 - 01:56

Να κανεις παρέα με τον atari και εσυ :P

 

Να βαζετε τα συλλεκτικα να κανουν παρεα! ;)

 

Πλεον εχω και το συλλεκτικο no2. Και τα συλλεκτικο no1 θα τα βγαλει τα λεφτα του no2 και θα μεινουν και ρεστα! :P

 

Οχι σα τα γατακια τα πλαστικα που τα πουλατε 100 και 200ε! χο χο χο


You'll Never Walk Alone


#52   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 09/01/2014 - 01:59

Τι είναι αυτά ρε; Τρίζουν τα κόκκαλα του S_ _ _ _..

 

Κρίμα..

 

Spoiler

Αυτος θα το διαφημιζει:

 

Spoiler


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#53   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 09/01/2014 - 01:59

Ω ναι..

 

bwU4r.gif

 

ku-medium.gif

 

jpeg.gif


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#54   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 09/01/2014 - 02:04

Το innovation θα είναι άλλο πλέον.

Θα δίνουν εντελώς τσάμπα (ενσωματωμένο στην τιμή για την Apple μιλάμε) προέκταση χεριού για πλοήγηση με το ένα χέρι...

 

Κάτι πιο κομψό απ αυτό το brutal

 

BioShock-Big-Daddy-costume-arm-extension


Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 09/01/2014 - 02:06

Αναρτημένη εικόνα


#55   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 09/01/2014 - 02:13

Αν παντως μπορει το 5αρι να λειτουργει σαν τηλεκοντρολ για το 6αρι, εγω θα τους βγαλω το καπελο.-


You'll Never Walk Alone


#56   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 09/01/2014 - 03:00

Βλέπω τους γύρω μου που έχουν κατι παντόφλες και γελάω.Και αν η Apple κάνει κατι τέτοιο πάλι θα γελάω μαζί της.Η λέξη κινητό θα έλεγα ότι ταιριάζει στο 4άρι μου και maximum μέχρι το 5ς γιατί αυτό ακριβώς εκπροσωπεί.Μετα ακολουθεί η λέξη smartphone που εκπροσωπεί κατι άλλο.Αλλα το πιο σημαντικό είναι η πρώτη λέξη.Για τα βασικά πράγματα ( που και αυτός θα έπρεπε να είναι ο σκοπός του κινητού ) πιστεύω μέχρι τις 4 ίντσες είμαστε οκ.Μετα καταντά γελοίο παιδιά :) Παίρνεις iPad για το κατι παραπάνω που σαφώς εξυπηρετεί σε αλλά πράγματα με την σειρα του.Αυτη την μανία με την οθόνη δεν την έχω καταλάβει.Εχετε προσπαθήσει να πάρετε τηλέφωνο με 5,7 ίντσες?Δεν νομίζω να είναι τόσο άνετο.Ειδα προχθές έναν στον δρόμο και γέλαγα.Προσωπική μου άποψη αλλά πιστεύω ότι έχουμε φτάσει σε ένα σημείο που υπερβάλουμε!Παντως όπως και να έχει σίγουρα ο ανταγωνισμός είναι υψηλός οπότε δεν θα μου φανεί περίεργη μια κίνηση σαν και αυτή,άσχετα αν δεν συμφωνώ εγώ :)

#57   djdog

djdog

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 09/01/2014 - 03:08

Ας πουμε οτι η Apple του χρονου παρουσιασει 2 μοντελα με το ιδιο ακριβως hardware αλλα διαφορετικο μεγεθος οθονης...

 

α)Ενα στις 4.5 περιπου ιντσες,αυξανοντας απειροελαχιστα τις εξωτερικες διαστασεις (εκμεταλευομενη σχεδον ολο το bezel για την οθονη),συνεχιζοντας να υποστηριζει το ΚΙΝΗΤΟ πρεπει να μπορεις να το δουλεψεις με το ενα χερι και

β)Ενα phablet στο μεγεθος note 3...

 

Ποιο λετε θα εχει τις περισσοτερες πωλησεις?..Το α η το β..??? (Σκεφτειτε και απαντηστε ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ απο τις προσωπικες σας προτιμησεις)

 

Οσοι απαντησουν το β...μαλλον δεν εχουν παρει καν μυρωδια τι ακριβως ειναι το φαινομενο iphone και ποιοι το αγοραζουν (target group).



#58   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 09/01/2014 - 03:26

Ας πουμε οτι η Apple του χρονου παρουσιασει 2 μοντελα με το ιδιο ακριβως hardware αλλα διαφορετικο μεγεθος οθονης...

α)Ενα στις 4.5 περιπου ιντσες,αυξανοντας απειροελαχιστα τις εξωτερικες διαστασεις (εκμεταλευομενη σχεδον ολο το bezel για την οθονη),συνεχιζοντας να υποστηριζει το ΚΙΝΗΤΟ πρεπει να μπορεις να το δουλεψεις με το ενα χερι και
β)Ενα phablet στο μεγεθος note 3...

Ποιο λετε θα εχει τις περισσοτερες πωλησεις?..Το α η το β..??? (Σκεφτειτε και απαντηστε ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ απο τις προσωπικες σας προτιμησεις)

Οσοι απαντησουν το β...μαλλον δεν εχουν παρει καν μυρωδια τι ακριβως ειναι το φαινομενο iphone και ποιοι το αγοραζουν (target group).


Το θέμα είναι ότι και τα 2 θα πουλήσουν.Υπαρχουν αρκετοί εκεί έξω που απλά παίρνουν κατι με βάση του αν έχει το μηλο επάνω και για να μην αδικήσω κανέναν υπάρχει και κοινό που κοιτάει απλά τους πόσους πυρήνες και πόση ραμ έχει ένα κινητό.Δυστυχως έτσι είναι αλλά από την άλλη ευτυχώς γιατί οι εταιρίες χάρη σε αυτούς βάζουν λεφτά στην τσέπη.Εγω αν και Apple Boy όταν με ρωτάνε τι τους πρότεινω το πρώτο πράγμα που ρωτάω είναι "τι θέλεις να κανεις με αυτό που θα αγορασεις" :)

#59   degothia

degothia

    iPH Enthousiast

  • 405 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 09/01/2014 - 03:33

Εγώ πάντως περιμένω να βγεί κανένα 5+ ιντσεσ και να λένε όλοι μα τελικά αυτό είναι ιδανικό μέγεθος..η apple ξέρει τι κάνει ..!! 

χαχαχα την καινοτομία και τα πράγματα που έχει πάνω το note (απο το 2 έχω εμπειρία) ,ένα μεγαλύτερο σε οθόνη μόνο iphone με τα κλασικά χ2 καλυτερο επεξεργαστή ,χ4 πιο γρήγορο browsing blah blah, δύσκολα θα το πολεμίσει , εκτός εάν κάνει κάτι πολύ πρωτότυπο 



#60   Spok

Spok

    iPH Member

  • 269 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 09/01/2014 - 10:21

Ακομα κι αν βγάλει 10 διαφορετικά μοντέλα, δεν υπάρχει περίπτωση να μην εχει ενα στις 4 ίντσες, τέλος.

Ειδικά σε όσους διαβάζω οτι θεωρούν ιδανικό ενα τηλέφωνο γύρω στις 5 ίντσες, το σέβομαι... αλλά μένω με το στόμα ανοικτό!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες