Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

iPhone 6 ''dummy unit'' με όλα τα χαρακτηριστικά των τελευταίων leaks


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
149 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/05/2014 - 20:58

και video
 

 


Τελευταία επεξεργασία από: iPhoneHellas, 02/05/2014 - 22:10


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/05/2014 - 09:56

σύγκριση με galaxy s5

Συνημμένα αρχεία



#33   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/05/2014 - 19:42

Τι πανέμορφο που είναι...ιδικά σε άσπρο τα σπάει το s5

#34   gzisis69

gzisis69

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/05/2014 - 20:36

για ποιο λογο να κρατησει αυτο το κενο πανω κατω ? γνωμη μου και το πληκτρο ωρα να την κανει..



#35   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/05/2014 - 20:43

Ναι και να βάλει πληκτρολόγιο

#36   gzisis69

gzisis69

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/05/2014 - 21:21

δεν ξερω τι θα βαλει ας βαλει και thunderbolt δεν με νοιαζουν τοσο οι προσθηκες οσο η βελτιωση των ηδη υπαρχοντων χαρακτηριστικων..



#37   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/05/2014 - 21:59

δεν ξερω τι θα βαλει ας βαλει και thunderbolt δεν με νοιαζουν τοσο οι προσθηκες οσο η βελτιωση των ηδη υπαρχοντων χαρακτηριστικων..

 

ποια χαρακτηριστικα? τι θες στο 6 να ξεκλειδώνει με τη παλάμη? να ανοίξει περισσότερες δυνατότητες το κινητό δεν θέλεις? πάλι μέσα σε κλουβί θες να είσαι? 



#38   gzisis69

gzisis69

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/05/2014 - 22:42

το πως θα ξεκλειδωνει δεν με απασχολει τοσο γιατι το καθε κινητο παντα ειχε δικο του τροπο οποτε ενταξει αυτο ειναι συνηθεια καθαρα και προσωπικα παντα μ αφηνει αδιαφορο. να ανοιξει περισσοτερες δυνατοτητες παλι δεν μ ενδιαφερει ιδιαιτερα εκτος αν μιλαμε για κατι πραγματικα καλο.. τωρα κατι σιρι και κατι τετοια αχρηστα τι να τα κανω ? το κλειστο λειτουργικο το χουμε πει 1000δες φορες εχει και καλα και κακα. εγω απ αυτα κραταω μονο τη σταθεροτητα γτ αμα δεν υπηρχε αυτη θα χα φυγει απο την μηλοεταιρια. εγω αυτα που θελω ειναι ενα ντιζαιν διαφορετικο που να μην  νιωθω οτι εχω το 5 παλι, μπαταρια σοβαρη οθονη μεγαλυτερη και ανθεκτικο σε λογικα πλαισια κινητο ωστε να μην του χω θηκες και τετοια πραγματα. αντε ας προσθεσω και να μη ζεσταινεται με τη χρηση. τωρα μ αυτα που κανει με καλυπτει σε καλο ποσοστο οσο δεν λαγκαρει..



#39   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/05/2014 - 23:26

το πως θα ξεκλειδωνει δεν με απασχολει τοσο γιατι το καθε κινητο παντα ειχε δικο του τροπο οποτε ενταξει αυτο ειναι συνηθεια καθαρα και προσωπικα παντα μ αφηνει αδιαφορο. να ανοιξει περισσοτερες δυνατοτητες παλι δεν μ ενδιαφερει ιδιαιτερα εκτος αν μιλαμε για κατι πραγματικα καλο.. τωρα κατι σιρι και κατι τετοια αχρηστα τι να τα κανω ? το κλειστο λειτουργικο το χουμε πει 1000δες φορες εχει και καλα και κακα. εγω απ αυτα κραταω μονο τη σταθεροτητα γτ αμα δεν υπηρχε αυτη θα χα φυγει απο την μηλοεταιρια. εγω αυτα που θελω ειναι ενα ντιζαιν διαφορετικο που να μην  νιωθω οτι εχω το 5 παλι, μπαταρια σοβαρη οθονη μεγαλυτερη και ανθεκτικο σε λογικα πλαισια κινητο ωστε να μην του χω θηκες και τετοια πραγματα. αντε ας προσθεσω και να μη ζεσταινεται με τη χρηση. τωρα μ αυτα που κανει με καλυπτει σε καλο ποσοστο οσο δεν λαγκαρει..

για αυτά που θες παίρνεις άλλο κινητό και για ντιζάιν το βάζεις σε μια τσάντα prada αλλά πάλι βγαίνει ότι τα iphone είναι μόνο για βιτρίνα...αν εσύ δεν θες άλλα χαρακτηριστικά και οκ τότε να βγάλουν 5s v2 καλό θα ήταν...και το ανοιχτό λειτουργικό δεν σημαίνει κάτι κακό...αντιθέτως το κάνω στα μέτρα μου εσύ το παίρνεις στα μέτρα τους. 



#40   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 03/05/2014 - 23:33

Don't feed the trolls...


Τελευταία επεξεργασία από: nsxbass, 03/05/2014 - 23:34


#41   billmw

billmw

    iPH Addict

  • 859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/05/2014 - 23:36

Don't feed the trolls...

για να καταλάβω κανένας σας δεν θέλει να αποκτήσει περισσότερες δυνατότητες το κινητό σας? 



#42   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 03/05/2014 - 23:43

Όχι, θέλουμε να μείνουμε για πάντα στο σκοτάδι...



#43   Demonoire

Demonoire

    iPH Enthousiast

  • 396 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/05/2014 - 00:41

Αρκετά άγαρμπο για Apple....

 

.

Βεβαια εγω εδω και χρονια προτιμώ αν μην εχει καθόλου στρόγγυλο κουμπί κάτω,  σε μεγαλη συσκευη δεν ταιριάζει, ειδικα τοσο μεγαλο οσο στις φωτογραφιες.

Εγω δεν το χρησιμοποιω καθολου σε καποια φαση στο μελλον ειμαι σιγουρος θα καταργηθει τελειως.

 

Νομίζω οτι αυτή του Beckett είναι μια υλοποιησημη σχεδίαση και ρεαλλιστικη για το 2014, πιο κομψή σίγουρα


Τελευταία επεξεργασία από: Demonoire, 04/05/2014 - 00:50


#44   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 04/05/2014 - 01:06

Έχει μια βάση το όλο θέμα δεν βγήκαν μια μέρα και είπαν ευρηκα
H Apple έχει μείνει πολύ πίσω σε σχέση με της άλλες εταιρίες διότι δεν κοιτάει το πως θα βελτιώσουν ένα προϊόν αλλα το πόσο περισσότερο θα πουλήσει και είναι λάθος απο την αρχή
Εγω έχω iPhone και iPad χρόνια τωρα πλέον αν το iPhone 6 δεν κάνει μπαμ στην αγορά να είναι τέλειο θα πάω στο g3
Για το iPad Air μην αναφερθώ κλασικά ....

#45   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 04/05/2014 - 01:12

Έχει μια βάση το όλο θέμα δεν βγήκαν μια μέρα και είπαν ευρηκα
H Apple έχει μείνει πολύ πίσω σε σχέση με της άλλες εταιρίες διότι δεν κοιτάει το πως θα βελτιώσουν ένα προϊόν αλλα το πόσο περισσότερο θα πουλήσει και είναι λάθος απο την αρχή
Εγω έχω iPhone και iPad χρόνια τωρα πλέον αν το iPhone 6 δεν κάνει μπαμ στην αγορά να είναι τέλειο θα πάω στο g3
Για το iPad Air μην αναφερθώ κλασικά ....

ελα ρε φιλε και εσυ που εχει μεινει πισω.... 64 bit, advanced psysics, UI Dynamics, ibeacons, geodesing polylines....  κτλ

 

επιδη δεν τα ξερετε εσεις εχει μεινει πισω?  εσεις εχετε μεινει πισω που δεν ενημερωνεστε


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες