Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 4 ψήφοι

Iphone6 εχει στραβωσει?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
222 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/12/2014 - 20:54

Ναι το βαζω

 

 

Οχι δεν εφαγε εκεινη τη φορα τουμπα αλλα εχει φαει αλλη φορα και τι να λεει ομως :huh:

 

 

Εχει ενα σημαδι ναι,στη μια γωνια στο αλουμινιο...οτι θα μου πουν επεσε με αυτη τη γωνια και οτι στραβωσε;;;θα ναι ηλιθια απαντηση τους..!!

 

 

Ενω μαζι σου εχει...πετρο φιλε σου χω πει πολλες φορες οτι αυτα που λες για πουλαδες που δεν εχω καταλαβει ακομα τι ειναι,για τζεπες και κοπανιματα σε καρεκλες απλα τα φανταζεσαι δεν εχουν συμβει...το θεμα ανοιχτει για πραγματα που εχουν γινει κ το προβλημα που δημιουργηθηκε οχι για αυτα που φανταζεσαι.καλη συνεχεια

 

 

Διάβασε τα μηνυματα σου και θα καταλάβεις τί είναι οι πουλάδες...


Τελευταία επεξεργασία από: petros29, 17/12/2014 - 20:55


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 20:56

Εξαρτάται που θα πέσει και με τι κλίση.

Σωστό αυτό που λες φίλου μου το 4s έπεσε από σχεδόν 10-15 εκατοστά και μάλιστα πάνω σε χαλί με την γωνία και έσπασε η οθόνη και μένα ίδιο μοντέλο μου έπεσε από μισό μέτρο σε ξύλινο πάτωμα με την οθόνη πρόσωπο με το πάτωμα και δεν έπαθε τίποτα.....

Knowledge Is Power


#198   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:04

Το οτι λέει οτι μπορεί να ζεστενουν παραπάνω ή οτι πήραν ένα κινητό κούτα και ένα ανακατασκευή με ίδιο σε set up και το ανακατασκευασμένο σε ορισμένες περιπτώσεις ήταν πιο αργό δεν είναι θέμα;Ωραία έχει καινούργια μπαταρία σασί και οθόνη...μητρική μήπως διάβασες τι γίνεται που είναι λάθος;Γιατι να πάρω κάτι που έχει ξαναπεράσει η μητρική του την ίδια διαδικασία σαν να ήταν καινούργιο και βάζουν διπλή ποσότητα καλαι πάνω από την εποξη και να ζεστενει ή να είναι πιο αργό κατα επιλογή ανα ανακατασκευασμένο αν ήθελα έπαιζα τζόκερ αν θα μου τύχη ή όχι το προβληματικό ανακατασκευασμένο....

 

 

Κοιτά καλά κάνουν και σε έχουν mod ετςι και αλλιώς και όσοι υπηρετούν το νόμο σε όλα τα επίπεδα στρατός αστυνομία κλπ κλπ δεν είναι και όλοι τέλειοι η δουλειά του mod είναι να βοηθάει αλλα να επαναφέρει και την τάξη αν έχει ξεφύγει κάτι χωρίς να σημαίνει οτι είναι και σωστοί αυτοί που αποδίδουν "δικαιοσύνη" και επειδή αναφέρθηκες σε "άλλες" εταιρείες χρόνια παίρνω apple και θα συνεχίσω για πολλά ακόμα αλλα μην λένε οτι θελουμε κιόλας.....όντως το οτι είναι ένα κινητό πιο αργό ή ζεστενει δεν είναι θέμα αρκεί να έχουμε καινούργια μπαταρία σασί και οθόνη...μάλιστα....κοιτά τι μαθαίνεις......όχι τίποτα άλλο υπάρχουν και παιδιά που δεν ξέρουν και σας έχουν και ως συμβούλους....κρίμα....

 

 

Να μάθουμε ανάγνωση;Ειπα οτι τα ανακατασκευασμένο ορισμένα εξού και το τζόκερ που ειπα το ΟΛΑ εσυ το έβαλες ποιος πρέπει να μάθει ανάγνωση;;;;

 

 

Φίλε μου εγώ δεν τρώγομαι απλα εγώ αναφέρω τι λέει ο τεχνικός του φόρουμ που και αυτός ένα απλό μέλος είναι με γνώσεις πάνω στο αντικείμενο και είπε ΟΡΙΣΜΕΝΑ όχι ΟΛΑ όπως λέει ο mod οτι ειπα ποιο πάνω ευτυχώς τα γραμμένα μένουν.....αυτή η πρόταση μου λέει πουθενά για ΟΛΑ:και να ζεστενει ή να είναι πιο αργό κατα επιλογή ανα ανακατασκευασμένο αν ήθελα έπαιζα τζόκερ αν θα μου τύχη ή όχι το προβληματικό ανακατασκευασμένο....

 

 

Πάντως αν εγώ είχα ειρωνικό ύφος θα είχα φάει warning ο mod ποτέ εκεί κολλάει η "αστυνομία".....

 

 

ναι αλλα το ατομο που εγραψε το αρθρο δεν ειναι τυχαιος γιατι τον προτεινουν αρκετοι εδω μεσα ειτε γιατι τους εκανε δουλεια και εμειναν ευχαριστημενοι ειτε γιατι εχουν ακουσει για την δουλεια τους...επίσης τους προτεινουν ως τεχνικους του φορουμ αρα υπαρχει δεν υπαρχει αυτος ο ορος ετσι τους λενε και το εχει δει πολλοι να το λενε....επισης ο τεχνικος ειπε τι ειναι ανακατασευασμενο και σε καμια περιπτωση να του το παμε να το φτιαξει αντι να παρουμε ανακατασκευασμενο...αλλα οταν δινεις 739€ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ καλο ειναι να σου δινουν καινουργιο αν πας μετα απο 2 χρονια ε ναι το ανακατασκευασμενο δεν θα σε χαλασει ουτε μετα απο 6 μηνες ουτε μετα απο 1 χρονο αλλα στις 7-10 μερες ενα μηνα το πολυ αν δεν φταις σε κατι γιατι;Δεν ειναι κριμα να παρεις ανακατασκευασμενο;Γνωμη μου παντα και δεχομαι τις γνωμες των αλλων αρκει να μην λενε οτι ειπα κατι που δεν ειπα....εκει ειναι το θεμα......
 

 


ποιος ο λογος λαδι θα βγεις.....απλα δεν ασχολουμαι και σε αφηνω ελευθερα να ξεδιπλωσεις το ταλεντο σου στην ειρωνια πραγματικα σε οικτιρω....

 

 

 

Μα όχι είπες οτι κράζω κόσμο για τα ανακατασκευασμένα και τα γραμμένα μένουν γιατί δεν μου τα δείχνεις;Απλα γιατί δεν κράζω κανέναν για τα ανακατασκευασμένα η παρατήρηση ήταν για το ρόλο του mod που οκ το λύσαμε φαντάζομαι με αυτόν που τον ενδιαφέρει όχι με εσένα που δεν μίλησαν καν με εσένα βάλτο τώρα στα πόδια με ένα καλή συνέχεια γιατί απλα δεν έχεις κάτι που να δείχνει οτι κράζω για τα ανακατασκευασμένα....το οτι θα πάρω δεν σημαίνει οτι συμφωνώ κιόλας.....

Διάβσε τα μηνύματα σου αφού θέλεις να συνεχίσουμε και να ''μη το βάλω στα πόδια''



#199   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:06

Το πηδήξατε το τοπικ...χαρά στο κουράγιο σας
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#200   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:07

Το πηδήξατε το τοπικ...χαρά στο κουράγιο σας


Σωστος!

IPhone 14 pro - Macbook air m2


#201   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:08

Άντε τωρα όπως κάνουν τα 15χρονα βγάλτε τις έξω και μετρήστε ποιος την εχει πιο μεγάλη
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#202   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:08

Διάβσε τα μηνύματα σου αφού θέλεις να συνεχίσουμε και να ''μη το βάλω στα πόδια''

Και από αυτά που λέω εσυ κατάλαβες οτι κράζω και όχι οτι προσπαθώ να πω οτι υπάρχει διαφορά σε κούτα και ανακατασκευασμένο μικρή ή μεγάλη;Μάλιστα....φίλε Πέτρο συγνώμη αν κατάλαβες κάτι τέτοιο δεν κράζω όμως.....

Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 17/12/2014 - 21:09

Knowledge Is Power


#203   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:08

Ο λόγος που σβήστηκε το post μου;;

#204   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:09

Και από αυτά που λέω εσυ κατάλαβες οτι κράζω και όχι οτι προσπαθώ να πω οτι υπάρχει διαφορά σε κούτα και ανακατασκευασμένο μικρή ή μεγάλη;Μάλιστα....

Περίεργους τρόπους έχεις



#205   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:10

Περίεργους τρόπους έχεις

Απάντησα με edit στο ίδιο ποστ φίλε μου....

Knowledge Is Power


#206   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:11

Τελικά ρε μητσο ΕΣΥ που άνοιξες το τοπικ το πηγες;τι σου είπαν ;στο αλλάζουν ;για να έρθουμε στο διαταυτα !
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#207   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:13

Άντε τωρα όπως κάνουν τα 15χρονα βγάλτε τις έξω και μετρήστε ποιος την εχει πιο μεγάλη

Εσύ stevo όταν σου λένε να το βάλεις στα πόδια να το κάνεις, εγώ δεν το βάζω στα πόδια, τουλάχιστον όταν πιστεύω ότι έχω δίκιο...¨οσο για το ποιος την έχει μεγαλύτερη δε θα το σχολιάσω καθόλου...



#208   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:15

Ρε Πέτρο γιατι τσιμπάς ρε;πραγματικά τόσα νεύρα γιατι ;ξεκολλήστε λες και βλέπετε ο ένας τον άλλον.αν όντως τα έχετε πάρει κλείστε με pm ραντεβού και μπουκέτα στήστε
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#209   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:16

xaxaxaxa κλαίω με αυτό το topic ειδικά με τα σχόλια σας...!!!!!!!! 
 
ξεκίνησε με ένα λυγισμένο iphone και έφτασε να τσακωνόμαστε μεταξύ μας...
 
sorry δεν κρατήθηκα...!   :lol:  :lol:  :lol:


#210   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:16

Τελικά ρε μητσο ΕΣΥ που άνοιξες το τοπικ το πηγες;τι σου είπαν ;στο αλλάζουν ;για να έρθουμε στο διαταυτα !

Οπως εχω πει εχω μπερδευτει και εξηγω:στο πρωτο μου μηνυμα αλλα κ οπως φαινεται απο το βιντεο εχει στραβωσει ελαχιστα κ το καταλαβα τυχαια,το χα ακουμπισμενο στην ακρη τραπεζιου με την καμερα εξω πατησα το home button κ ειδα οτι δεν ηταν σταθερο επαιζε κ ετσι ξεκινησε το θεμα
Ομως με ολα που χω συζητησει μαζι σας αλλα κ με τα ανακατασκευασμενα κτλ δισταζω να το παω γιατι κατα τα αλλα πυροβολαει το τηλεφωνο απλα το μονο που φοβαμαι ειναι μην στραβωσει κι αλλο ομως εχω εγγυηση ακομα τοσο καιρο οποτε θα κανω υπομονη
Ετσι το χω σκεφτει

IPhone 14 pro - Macbook air m2


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες