Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 4 ψήφοι

Iphone6 εχει στραβωσει?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
222 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/12/2014 - 15:06

και συνεχιζεις την ειρωνια;Μπραβο σου μια χαρα επιπεδο εχεις και δεν χανεις ευκαιρια να το δειχνεις με την ανοχη αυτων που σε εχουν κανει mod....και λεω παλι για τετοια συμπεριφορα εγω θα ετρωγα ποινη εσυ οχι.....

Μπορείς πολύ ευχαρίστως να πατήσεις το κουμπί report σε όποιο ποστ θεωρείς ότι σε προσβάλλει, ακόμα και αν αυτό είναι από mod.

 

Θα μας κρίνουν αυτοί που μας έκαναν Mod όπως λες.

 

Κάτω η σαπίλα των moderator.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.009 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/12/2014 - 15:07

Είναι πραγματικά πολύ κρίμα να χάνουμε το χιούμορ μας και αντί να τα βάζουμε με το εαυτό μας να κρίνουμε τους άλλους.


ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#168   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 17/12/2014 - 15:08

Εγώ πάντως το plus το έχω συνέχεια στην τσέπη μου δεν έχει πάθει τίποτα με μια θήκη 0,3 πάχους... Το να πω; Νομίζω πως δεν στραβώνει έτσι εύκολα και μάλλον κάτι παραπάνω θα χρειάστηκε για να στραβώσει...
Πολύ χολή και πολύ καλά ορισμένοι εδώ μέσα βρε παιδιά.... Αντί να υπάρχει αυτό το φόρουμ για να βοηθούμε ο ένας τον άλλο έχει καταλήξει Ποιος θα την πει σε ποιον και Ποιος είναι πιο μάγκας από τους υπόλοιπους...

Τελευταία επεξεργασία από: pontiaras, 17/12/2014 - 15:10


#169   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 15:11



Δεν υπάρχει η έννοια τεχνικός του φόρουμ...Δηλαδή αν κάποιος έχει ένα πτυχίο και έχει φτιάξει 500 iphone μετά έχει το αλάνθαστο? Και ποιος σου είπε ότι η άποψη του τεχνικού είναΙ η σωστή? και αμερόληπτη? Τι όφελος έχει ένας τεχνικός όταν εσύ για να αλλάξεις μπαταρία το πάς στο service και σου δίνουν άλλο άψογο ανακατασκευασμένο με ΑΛΛΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΓΓΥΗΣΗ, και χάνει ένα εύκολο 50αρικο :huh: Ξυπνάτε ορισμένοι και μη τρώτε κουτόχορτο...Αν εμφάνιζε μια παγκόσμια μελέτη και έλεγε ότι στα 100000 ανακατασκευασμένα το 30% βγάζει πρόβλημα να το δεχτώ, αλλα απο εκεί και πέρα είναι προσωπικές απόψεις... Ο φίλος στο τόπικ το τηλ δε το έβαλε στη τζέπη, αλλα του έδωσε πουλάδες, και ο άλλος ο πονηρός ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ...Βάλτο μια θήκη και μετά απο 2 χρόνια πάντο για να πάρεις ανακατασκευασμένο....Μπράβο ρε μάγκα ωραίος είσαι, έτσι να κάνεις στη ζωή σου, μια ζωή στην αρπαχτή, ε ρε Γερμανό που θέλεται ορισμένοι...

ναι αλλα το ατομο που εγραψε το αρθρο δεν ειναι τυχαιος γιατι τον προτεινουν αρκετοι εδω μεσα ειτε γιατι τους εκανε δουλεια και εμειναν ευχαριστημενοι ειτε γιατι εχουν ακουσει για την δουλεια τους...επίσης τους προτεινουν ως τεχνικους του φορουμ αρα υπαρχει δεν υπαρχει αυτος ο ορος ετσι τους λενε και το εχει δει πολλοι να το λενε....επισης ο τεχνικος ειπε τι ειναι ανακατασευασμενο και σε καμια περιπτωση να του το παμε να το φτιαξει αντι να παρουμε ανακατασκευασμενο...αλλα οταν δινεις 739€ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ καλο ειναι να σου δινουν καινουργιο αν πας μετα απο 2 χρονια ε ναι το ανακατασκευασμενο δεν θα σε χαλασει ουτε μετα απο 6 μηνες ουτε μετα απο 1 χρονο αλλα στις 7-10 μερες ενα μηνα το πολυ αν δεν φταις σε κατι γιατι;Δεν ειναι κριμα να παρεις ανακατασκευασμενο;Γνωμη μου παντα και δεχομαι τις γνωμες των αλλων αρκει να μην λενε οτι ειπα κατι που δεν ειπα....εκει ειναι το θεμα......



Μπορείς πολύ ευχαρίστως να πατήσεις το κουμπί report σε όποιο ποστ θεωρείς ότι σε προσβάλλει, ακόμα και αν αυτό είναι από mod.

Θα μας κρίνουν αυτοί που μας έκαναν Mod όπως λες.

Κάτω η σαπίλα των moderator.

ποιος ο λογος λαδι θα βγεις.....απλα δεν ασχολουμαι και σε αφηνω ελευθερα να ξεδιπλωσεις το ταλεντο σου στην ειρωνια πραγματικα σε οικτιρω....

Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 17/12/2014 - 15:17
Merge

Knowledge Is Power


#170   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/12/2014 - 15:16

ναι αλλα το ατομο που εγραψε το αρθρο δεν ειναι τυχαιος γιατι τον προτεινουν αρκετοι εδω μεσα ειτε γιατι τους εκανε δουλεια και εμειναν ευχαριστημενοι ειτε γιατι εχουν ακουσει για την δουλεια τους...επίσης τους προτεινουν ως τεχνικους του φορουμ αρα υπαρχει δεν υπαρχει αυτος ο ορος ετσι τους λενε και το εχει δει πολλοι να το λενε....επισης ο τεχνικος ειπε τι ειναι ανακατασευασμενο και σε καμια περιπτωση να του το παμε να το φτιαξει αντι να παρουμε ανακατασκευασμενο...αλλα οταν δινεις 739€ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ καλο ειναι να σου δινουν καινουργιο αν πας μετα απο 2 χρονια ε ναι το ανακατασκευασμενο δεν θα σε χαλασει ουτε μετα απο 6 μηνες ουτε μετα απο 1 χρονο αλλα στις 7-10 μερες ενα μηνα το πολυ αν δεν φταις σε κατι γιατι;Δεν ειναι κριμα να παρεις ανακατασκευασμενο;Γνωμη μου παντα και δεχομαι τις γνωμες των αλλων αρκει να μην λενε οτι ειπα κατι που δεν ειπα....εκει ειναι το θεμα......

Πληροφοριακά.. Δεν υπάρχουν "τεχνικοί του Forum". Όλοι έχουν γίνει τεχνικοί. YouTube.

 

Η πολιτική της Apple, αυτή είναι. Τα παράπονα σου λοιπόν εκεί.

 

P.S. Ντροπή στους Mods.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#171   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 17/12/2014 - 15:19

Κάποιοι είτε δεν δέχονται πλάκα είτε δεν έχουν το μυαλό να την αντιληφθούν. Δεν μπορείς να μην απαντήσεις με χιούμορ σε κάποιον που θεωρεί αυθεντίες τους mods.Λες και οι mods και ο οποιοσδήποτε που ασχολείται ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΑ με ένα φόρουμ ζει απ αυτό ή πληρώνεται κτλ.

 Αυτό λέω απλά και end of story από μένα.

 

ΥΓ.Εδώ δεν υπάρχουν μπαμπούλες, αστυνόμοι και καταστολείς τύπου ματ. Ξέρω έτσι σας έχουν μάθει αλλά στο διαδίκτυο δεν παίζουν τέτοια. Ξεκολλάτε.


Αναρτημένη εικόνα


#172   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 15:29

Κάποιοι είτε δεν δέχονται πλάκα είτε δεν έχουν το μυαλό να την αντιληφθούν. Δεν μπορείς να μην απαντήσεις με χιούμορ σε κάποιον που θεωρεί αυθεντίες τους mods.Λες και οι mods και ο οποιοσδήποτε που ασχολείται ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΑ με ένα φόρουμ ζει απ αυτό ή πληρώνεται κτλ.

 Αυτό λέω απλά και end of story από μένα.

 

ΥΓ.Εδώ δεν υπάρχουν μπαμπούλες, αστυνόμοι και καταστολείς τύπου ματ. Ξέρω έτσι σας έχουν μάθει αλλά στο διαδίκτυο δεν παίζουν τέτοια. Ξεκολλάτε.

το οτι δεν πληρωνεσε το ξερω οπως επισης οτι κανεις δεν ειναι τελειος αλλα σχολια του στυλ:Κάποιοι είτε δεν δέχονται πλάκα είτε δεν έχουν το μυαλό να την αντιληφθούν αν το ελεγα εγω θα μου ελεγαν πως μιλας...τωρα βεβαια θα μου πεις εσυ δεν εβαλες ονομα γενικα το ειπες αλλα ξερουμε οτι η γενικοτητα κρυβει και ονομα απο πισω...anyway ολα καλα δεν εχω θεμα με κανεναν εδω απλα οπως ολοι λενε την γνωμη τους ετσι τι λεω και γω απλα δεν μου αρεσει να λενε πραγματα που δεν ειπα μονο αυτο......συν οτι ειμαι του χωρου  προγραμματιστης ειμαι και τεχνικος η/υ και δικτυων υπολογιστων οποτε καποια πραγματα ξερω και γω και φανταζομαι κατι αναλογο εισαι και εσυ οποτε γνωριζεις οτι στο χωρο μας κανεις δεν γνωριζει τα παντα.εγω αν εκανα κατι λαθος απο την μερια μου ζηταω συγνωμη αλλα δεν πιστευω οτι εχω κανει....οπως ειπα και πριν ολα καλα.......truce


Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 17/12/2014 - 15:31

Knowledge Is Power


#173   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/12/2014 - 17:07

ναι αλλα το ατομο που εγραψε το αρθρο δεν ειναι τυχαιος γιατι τον προτεινουν αρκετοι εδω μεσα ειτε γιατι τους εκανε δουλεια και εμειναν ευχαριστημενοι ειτε γιατι εχουν ακουσει για την δουλεια τους...επίσης τους προτεινουν ως τεχνικους του φορουμ αρα υπαρχει δεν υπαρχει αυτος ο ορος ετσι τους λενε και το εχει δει πολλοι να το λενε....επισης ο τεχνικος ειπε τι ειναι ανακατασευασμενο και σε καμια περιπτωση να του το παμε να το φτιαξει αντι να παρουμε ανακατασκευασμενο...αλλα οταν δινεις 739€ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ καλο ειναι να σου δινουν καινουργιο αν πας μετα απο 2 χρονια ε ναι το ανακατασκευασμενο δεν θα σε χαλασει ουτε μετα απο 6 μηνες ουτε μετα απο 1 χρονο αλλα στις 7-10 μερες ενα μηνα το πολυ αν δεν φταις σε κατι γιατι;Δεν ειναι κριμα να παρεις ανακατασκευασμενο;Γνωμη μου παντα και δεχομαι τις γνωμες των αλλων αρκει να μην λενε οτι ειπα κατι που δεν ειπα....εκει ειναι το θεμα......
 

 


ποιος ο λογος λαδι θα βγεις.....απλα δεν ασχολουμαι και σε αφηνω ελευθερα να ξεδιπλωσεις το ταλεντο σου στην ειρωνια πραγματικα σε οικτιρω....

 

Δεν είπα ότι είναι άχρηστος, είπα ότι δεν έχει το αλάνθαστο και λέει την άποψη του. Δε μας παρουσιάζει μια παγκόσμια μελέτη περι ανακατασκευασμένων, τη γνώμη του λέει. Το ότι τον προτείνουν δε σημαίνει ότι τα ξέρει όλα...κανείς δε τα ξέρει όλα. Αν εσύ πάντως δε θέλεις ανακατασκευασμένο, τότε μπορείς να πάς στο service του public που σου βάζουν και παιχνίδια στο τηλέφωνο. Αν έδινε 739 και έτσι όπως το κοιτούσε στραβωνε τότε ναι να πάρει ολοκαίνουργιο αλλα και τα λεφτά του πίσω. Αν το βάζει στη τζέπη και πέφτει απο τον ουρανό στην καρέκλα η του δίνει και καμιά πουλάδα, για ποιο λόγο να δικαιούτε άλλη συσκευή? Επειδή έχει λεφτά η Apple θα μου πείς, η ας έβαζε ατσάλι αντί αλουμίνιο....



#174   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 17/12/2014 - 17:25

έχουμε νέα??
 
 λοιπόν πήγαινε στην infoquest από αύριο και πες τους πως έχεις πρόβλημα.. θα το δει κάποιος τεχνικός θα περάσει όλα τα διαγνωστικά test και έλεγχο κατάστασης συσκευής από πτώση.. οποτε θα σου το πούνε και η ίδιοι από την infoquest ότι η συσκευή λύγισε...! είδη έχει διαβαστεί και από άτομο που δουλεύει εκεί...! ελπίζω να μην πέσεις σε κάποιο από αυτά τα άτομα...!
 
εδω ειναι APPLE....!!!!!!!   :excl:  :excl:  :excl: 
 
καλή τύχη...!  :unsure:

Τελευταία επεξεργασία από: omorfonios, 17/12/2014 - 17:26


#175   christosfazer

christosfazer

    iPH Contributor

  • PipPipPipPipPipPip
  • 1.618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C

Δημοσίευση 17/12/2014 - 17:30

 

έχουμε νέα??
 
 λοιπόν πήγαινε στην infoquest από αύριο και πες τους πως έχεις πρόβλημα.. θα το δει κάποιος τεχνικός θα περάσει όλα τα διαγνωστικά test και έλεγχο κατάστασης συσκευής από πτώση.. οποτε θα σου το πούνε και η ίδιοι από την infoquest ότι η συσκευή λύγισε...! είδη έχει διαβαστεί και από άτομο που δουλεύει εκεί...! ελπίζω να μην πέσεις σε κάποιο από αυτά τα άτομα...!
 
εδω ειναι APPLE....!!!!!!!   :excl:  :excl:  :excl: 
 
καλή τύχη...!  :unsure:

 

Εκ των εσω ειναι η πληροφορια οτι εχει διαβαστει?



#176   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 17/12/2014 - 17:42

 

έχουμε νέα??
 
 λοιπόν πήγαινε στην infoquest από αύριο και πες τους πως έχεις πρόβλημα.. θα το δει κάποιος τεχνικός θα περάσει όλα τα διαγνωστικά test και έλεγχο κατάστασης συσκευής από πτώση.. οποτε θα σου το πούνε και η ίδιοι από την infoquest ότι η συσκευή λύγισε...! είδη έχει διαβαστεί και από άτομο που δουλεύει εκεί...! ελπίζω να μην πέσεις σε κάποιο από αυτά τα άτομα...!
 
εδω ειναι APPLE....!!!!!!!   :excl:  :excl:  :excl: 
 
καλή τύχη...!  :unsure:

 

Εσυ που το ξερεις αυτο ?



#177   Nikosaei

Nikosaei

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 17/12/2014 - 17:50

Μπουρδες διαβαζουμε μου φαινεται

#178   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 17/12/2014 - 17:58

Η infoquest έχει ενημερωθεί γι αυτόν : 

 

και μόλις παρουσιαστεί για εγγύηση τον περιμένει ο ομορφονιός με το ρόπαλό του.

 

Η Apple δρα υπογείως μυστικά και φθονερά.

 

ΥΓ.Το παραπάνω βίντεο αποδεικνύει το μέγεθος του προβλήματος bendgate.


Αναρτημένη εικόνα


#179   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 17/12/2014 - 18:06

Εμένα η απορία μου ειναι αν όντως στραβωνουν τόσο εύκολα.....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#180   christosfazer

christosfazer

    iPH Contributor

  • PipPipPipPipPipPip
  • 1.618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C

Δημοσίευση 17/12/2014 - 18:06

Η infoquest έχει ενημερωθεί γι αυτόν : 

 

και μόλις παρουσιαστεί για εγγύηση τον περιμένει ο ομορφονιός με το ρόπαλό του.

 

Η Apple δρα υπογείως μυστικά και φθονερά.

 

ΥΓ.Το παραπάνω βίντεο αποδεικνύει το μέγεθος του προβλήματος bendgate.

Τελικα χαζος γεννιεσαι δεν γινεσαι....



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες