Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Απάτη ote.gr ;!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
154 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 29/07/2015 - 15:08

εγώ να κάνω μια χαζή ερώτηση?αφού πληρώνεις με πιστωτική γτ δεν πήγες σε κατάστημα που το είχε ετοιμοπαραδοτο να το πάρεις να φύγεις?και γτ διάλεξες αυτο το κατάστημα που έχουν ακουστεί διάφορα όπως και με το πλαίσιο?δεν το παίζω έξυπνος ούτε είμαι ειρωνικός άπλα με θέλω να μάθω γτ διάλεξες αυτό το κατάστημα και αυτόν τον τρόπο συναλλαγής ευχαριστω 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   stark

stark

    iPH Contributor

  • 1.055 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 29/07/2015 - 15:15

Το έχει γράψει στο πρώτο της post. Ήταν (προσφορά) στα 687€. Προφανώς γι αυτο επέλεξε το συγκεκριμένο "κατάστημα".

εγώ να κάνω μια χαζή ερώτηση?αφού πληρώνεις με πιστωτική γτ δεν πήγες σε κατάστημα που το είχε ετοιμοπαραδοτο να το πάρεις να φύγεις?και γτ διάλεξες αυτο το κατάστημα που έχουν ακουστεί διάφορα όπως και με το πλαίσιο?δεν το παίζω έξυπνος ούτε είμαι ειρωνικός άπλα με θέλω να μάθω γτ διάλεξες αυτό το κατάστημα και αυτόν τον τρόπο συναλλαγής ευχαριστω


Τελευταία επεξεργασία από: stark, 29/07/2015 - 15:16


#18   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/07/2015 - 15:47

Με κάλεσαν πριν 1 ώρα αφού είχα στείλει εξώδικο ότι η παραγγελία ακυρώθηκε (πράγμα το οποίο εγώ δεν θα το μάθαινα ποτέ,γιατί τι είναι άλλωστε 687 ευρώ ;!) γιατί (και εδώ έρχεται το πιο κουλό) η τιμή λέει ήταν λάθος ενώ το προϊον ήταν σε προσφορά και θα μου ξεχρεωθεί το ποσό σε 2 εργάσιμες μέρες,την παρασκευή δηλαδή.Θα παω την παρασκευή στην τράπεζα να βεβαιωθώ ότι θα ξεχρεωθώ τα λεφτά και για ό,τι νεότερο θα ενημερώσω



#19   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/07/2015 - 16:01

εγώ να κάνω μια χαζή ερώτηση?αφού πληρώνεις με πιστωτική γτ δεν πήγες σε κατάστημα που το είχε ετοιμοπαραδοτο να το πάρεις να φύγεις?και γτ διάλεξες αυτο το κατάστημα που έχουν ακουστεί διάφορα όπως και με το πλαίσιο?δεν το παίζω έξυπνος ούτε είμαι ειρωνικός άπλα με θέλω να μάθω γτ διάλεξες αυτό το κατάστημα και αυτόν τον τρόπο συναλλαγής ευχαριστω 

γιατί στο κατάστημα δεν υπήρχε καν αυτή η προσφορά ήταν μέσω site μόνο και φυσικά και ρώτησα αν θα μπορούσα να παραλάβω από κατάστημα και μου απάντησαν ότι δεν γίνεται,τα στέλνουν οι ίδιοι συστημένα με ελτά πορτα-πορτα



#20   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 29/07/2015 - 16:31

γιατί στο κατάστημα δεν υπήρχε καν αυτή η προσφορά ήταν μέσω site μόνο και φυσικά και ρώτησα αν θα μπορούσα να παραλάβω από κατάστημα και μου απάντησαν ότι δεν γίνεται,τα στέλνουν οι ίδιοι συστημένα με ελτά πορτα-πορτα

κατάλαβα! σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου 



#21   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/07/2015 - 16:51

κατάλαβα! σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου 

Ελπίζω όλα να τελειώσουν την παρασκευή και να ξεχρεωθεί το ποσό από την πιστωτική μου κάρτα να ησυχάσω.φυσικά και δεν πρόκειται να ξανακάνω αγορά από τον οτε,θα υποβάλω και καταγγελία γιατί κρίμα είναι να την πατήσει και άλλος σαν και μένα.Δεν μιλάμε για 5-10 ευρώ,είναι κοντά 700 ευρώ. 



#22   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 29/07/2015 - 16:52

Αφου εβαλες δικηγορο τραβα και μια μηνηση τωρα για την συμπεριφορα τους και για ολα τα παραπανο να τρεχουν να σου βρουν iphone να στο δωσουν τσαμπα
Rafael Nadal

#23   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 29/07/2015 - 16:57

Να ξερεις μιλαω πολυ σοβαρα φιλε μου τι ναι αυτα ζωα ειμαστε να μας περνουν τα λεφτα μας χωρις ενημερωση τιποτα κι ειναι μεγαλη εταιρεια γι αυτο και θα τους τσουξη να μαθουν αλλη φορα οπως εσυ ησουν κυριος απεναντι τους να ναι κι αυτοι
Rafael Nadal

#24   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/07/2015 - 16:59

Αφου εβαλες δικηγορο τραβα και μια μηνηση τωρα για την συμπεριφορα τους και για ολα τα παραπανο να τρεχουν να σου βρουν iphone να στο δωσουν τσαμπα

τους χρειάζετε και ίσως το κάνω.θέλω απλά να τελειώσει η ταλαιπωρία μου και να πάρω τα λεφτά μου πίσω.Μέχρι την παρασκευή τίποτα δεν έχει λυθεί ακόμα.Δεν τους εμπιστεύομαι φυσικά αν δεν δω με τα μάτια μου την παρασκευή το πρωί στην τράπεζα ότι έχει ξεχρεωθεί το ποσό.

Το σχόλιο τους πάντως ήταν απλά ο ορισμός της ξεφτίλας,δείτε και μόνοι σας :  https://www.facebook...31?notif_t=like

Αυτό ήταν πριν το τελικό τηλεφώνημα ότι ξαφνικά η παραγγελία ακυρώθηκε και θα πάρω τα λεφτά πίσω



#25   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 29/07/2015 - 17:06

Καταρχην κι εσυ πως ακηρωθηκε η παραγγελια αφου ηδη ειχε πληρωθει,επρεπε να επιμενεις να τους ρωτησεις!!!η ταλαιπορια θα τελειωσει αφου σου ειπαν οτι η παραγγελεια ακυρωθηκε η πλακα ηταν να το παιζαν εμεις δεν πειραμε λεφτα κι ετσι εκει θα τρεχες φιλε μου μεχρι να βγαλεις ακρη!!!οπως εχω ξαναπει αυτοι καναν την προσφορα ειχαν λιγα κομματια και δεν περιμεναν τοσοι ανταποκριση εδωσαν τα κομματια που ειχαν και λογο capital control δεν μπορεσαν να φερουν αλλα να τα δωσουν επομενως εσυ εισαι σε αυτους εγω αυτο πιστευω εμενα η συμπεριφορα με πειραξε εγω θα ημουν ηδη σε καταστημα οτε και θα κανα φασαρια κι ας γινοταν οτι θελει μετα
Rafael Nadal

#26   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 29/07/2015 - 17:07

τους χρειάζετε και ίσως το κάνω.θέλω απλά να τελειώσει η ταλαιπωρία μου και να πάρω τα λεφτά μου πίσω.Μέχρι την παρασκευή τίποτα δεν έχει λυθεί ακόμα.Δεν τους εμπιστεύομαι φυσικά αν δεν δω με τα μάτια μου την παρασκευή το πρωί στην τράπεζα ότι έχει ξεχρεωθεί το ποσό.
Το σχόλιο τους πάντως ήταν απλά ο ορισμός της ξεφτίλας,δείτε και μόνοι σας : https://www.facebook...31?notif_t=like
Αυτό ήταν πριν το τελικό τηλεφώνημα ότι ξαφνικά η παραγγελία ακυρώθηκε και θα πάρω τα λεφτά πίσω

α και τυπωσε τα ολα αυτα ποτε δεν ξερεις
Rafael Nadal

#27   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/07/2015 - 17:15

Καταρχην κι εσυ πως ακηρωθηκε η παραγγελια αφου ηδη ειχε πληρωθει,επρεπε να επιμενεις να τους ρωτησεις!!!η ταλαιπορια θα τελειωσει αφου σου ειπαν οτι η παραγγελεια ακυρωθηκε η πλακα ηταν να το παιζαν εμεις δεν πειραμε λεφτα κι ετσι εκει θα τρεχες φιλε μου μεχρι να βγαλεις ακρη!!!οπως εχω ξαναπει αυτοι καναν την προσφορα ειχαν λιγα κομματια και δεν περιμεναν τοσοι ανταποκριση εδωσαν τα κομματια που ειχαν και λογο capital control δεν μπορεσαν να φερουν αλλα να τα δωσουν επομενως εσυ εισαι σε αυτους εγω αυτο πιστευω εμενα η συμπεριφορα με πειραξε εγω θα ημουν ηδη σε καταστημα οτε και θα κανα φασαρια κι ας γινοταν οτι θελει μετα

Ε πες εσύ πως...γιατί εγώ δεν μπορώ να το καταλάβω.πραγματικά τώρα για μην εκφραστώ άκομψα και να μην πω που να το βάλουν το τηλ,ας μου δώσουν τα χρήματα μου την παρασκευή θα κάνω και την καταγγελία και από κει και πέρα θα με ξαναδουν στο οτε πολύ...ΣΙΙΙΙΙΙΙΙΓΟΥΡΑ!Όπου μπορώ θα τους ξεφτιλίσω όπως τους πρέπει.Αν δεν είχα κινηθεί νομικά και θα ακύρωναν την παραγγελία και θα κράταγαν και τα λεφτά.Κρίμα και εγώ δεν ήμουν μάντης να ξέρω που ότι ακυρώθηκε η παραγγελιά... <_< ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΚΑΙ ΓΕΛΟΙΟΙ ΑΠΛΑ



#28   Leftflowers

Leftflowers

    iPH Contributor

  • 1.029 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:leftflowers

Δημοσίευση 29/07/2015 - 17:28

εκανα κι εγω comment στο facebook , εχουμε κι κοινους φιλους χριστινα !!! καλα ξεμπερδεματα ! 



#29   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 29/07/2015 - 17:30

εκανα κι εγω comment στο facebook , εχουμε κι κοινους φιλους χριστινα !!! καλα ξεμπερδεματα ! 

Να'σαι καλά,ελπίζω να τελειώνω με αυτό το θέμα 



#30   giorgossssss

giorgossssss

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 29/07/2015 - 17:39

καταγγελια στο  ΙΝ.ΚA 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες