Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Απάτη ote.gr ;!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
154 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 03/08/2015 - 13:41

Ναι γιατί αυτό τους νοιάζει αν αμαυρωνεται το ονομα του ομιλου ΟΤΕ.Γι'αυτό με χιλιοπαρακαλουσε την παρασκευη ο υπαλληλος να μην τους ξεφτυλίσω.οτι τους έχω δημιουργήσε θέμα.Ε ναι θα έπρεπε να κάτσω να περιμένω και να πω: ε τι ψυχη εχουν 687€ ας τους τα χαρίσω.Ωραία λογική από μια "σοβαρή" εταιρία.πολύ ωραία...

εγω που δεν καταλαβαινω τιποτα αυτο κανω εαν δεν σου επιστρεψουν τα χρηματα εχει καταντησει ανεκδοτο ρε χριστινακι σορυ κιολλας αλλα θα παρεις τα χρηματα σου σημερα ακομα κι αν στα στειλουν με courier!!!

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 03/08/2015 - 13:42

Rafael Nadal

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 03/08/2015 - 14:17

Ναι γιατί αυτό τους νοιάζει αν αμαυρωνεται το ονομα του ομιλου ΟΤΕ.Γι'αυτό με χιλιοπαρακαλουσε την παρασκευη ο υπαλληλος να μην τους ξεφτυλίσω.οτι τους έχω δημιουργήσε θέμα.Ε ναι θα έπρεπε να κάτσω να περιμένω και να πω: ε τι ψυχη εχουν 687€ ας τους τα χαρίσω.Ωραία λογική από μια "σοβαρή" εταιρία.πολύ ωραία...

Τα χρηματα θα τα παρεις 1000%

Το κακο ειναι οτι εμπλεξες και μεχρι να τα παρεις θα σου πρηξουν τα απο τετοια


Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 03/08/2015 - 14:17


#123   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 03/08/2015 - 14:40

ατι μπορει κανεις να καταλαβει τι παιζει ειναι ντροπη αυτο που γινεται κι απο τον οτε εχει να πεσει τρελη δισφημιση να το ξερεις απο μενα πολυ κραξιμω παω στην σελιδα στο facebook να γραψω παλι

θαυμαζεις? 


Τελευταία επεξεργασία από: omorfonios, 03/08/2015 - 14:40


#124   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 03/08/2015 - 14:41

θαυμαζεις?

ποιον τον οτε να μην ειμαι σωστος στης υποχρεωσεις μου και να μην επιστρεφω εκει που ανοικουν τα λεφτα οχι κραζω χωρις να θαυμαζω
Rafael Nadal

#125   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 03/08/2015 - 14:44

εγω που δεν καταλαβαινω τιποτα αυτο κανω εαν δεν σου επιστρεψουν τα χρηματα εχει καταντησει ανεκδοτο ρε χριστινακι σορυ κιολλας αλλα θα παρεις τα χρηματα σου σημερα ακομα κι αν στα στειλουν με courier!!!

πως θα πάρει τα χρήματα εδώ και τώρα?? μιλάμε για τον ΟΤΕ και θα πάρει όσο χρειαστεί...!!! κάποιοι νομίζουνε πως με ένα δικηγόρο και τις καταγγελίες θα καταφέρουνε να πάρουμε τα χρήματα.....! είναι πραγματικά αστείο...!



#126   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 03/08/2015 - 14:47

ποιον τον οτε να μην ειμαι σωστος στης υποχρεωσεις μου και να μην επιστρεφω εκει που ανοικουν τα λεφτα οχι κραζω χωρις να θαυμαζω

και από εμενα έχει φάει τρελό κράξιμο...  δεν ειναι τυχεο...!


Τελευταία επεξεργασία από: omorfonios, 03/08/2015 - 14:53


#127   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/08/2015 - 14:47

πως θα πάρει τα χρήματα εδώ και τώρα?? μιλάμε για τον ΟΤΕ και θα πάρει όσο χρειαστεί...!!! κάποιοι νομίζουνε πως με ένα δικηγόρο και τις καταγγελίες θα καταφέρουνε να πάρουμε τα χρήματα.....! είναι πραγματικά αστείο...!

Ή ΣΕ ΤΑΪΖΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΟΤΕ Ή Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ...ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ,ΕΓΩ ΤΑ ΔΟΥΛΕΨΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ CAPITAL CONTROL ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.



#128   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 03/08/2015 - 14:51

Ή ΣΕ ΤΑΪΖΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΟΤΕ Ή Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ...ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ,ΕΓΩ ΤΑ ΔΟΥΛΕΨΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ CAPITAL CONTROL ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.

θα σε παρακαλούσα να έχεις και κάποιους τρόπους....!

 

καταλαβαίνω όλη την ταλαιπωρία σου και λογική η αντίδραση αυτή...! αλλα με τον οτε  δεν ξέμπλεκης τόσο εύκολα...! εγώ απλά τα λέω όπως γνωρίζω... :)



#129   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/08/2015 - 14:55

θα σε παρακαλούσα να έχεις και κάποιους τρόπους....!

 

καταλαβαίνω όλη την ταλαιπωρία σου και λογική η αντίδραση αυτή...! αλλα με τον οτε  δεν ξέμπλεκης τόσο εύκολα...! εγώ απλά τα λέω όπως γνωρίζω... :)

ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΡΙΣΤΙΚΟΣ.ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ!

 

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ



#130   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 03/08/2015 - 14:55

Ή ΣΕ ΤΑΪΖΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΟΤΕ Ή Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ...ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ,ΕΓΩ ΤΑ ΔΟΥΛΕΨΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ CAPITAL CONTROL ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.

Είσαι αγενέστατη απέναντι στο χρήστη και κανονικά θα έπρεπε κάποιος να σου κάνει αναφορά το μήνυμα. Δε σου είπε τίποτα πέρα από το ότι θα πρέπει να περιμένεις για να πάρεις πίσω τα χρήματά σου κι έτσι είναι. Ο ΟΤΕ μπορεί όντως να τα έχει αποδεσμεύσει και να πρέπει να αποδεσμευτούν κι από την τράπεζά σου. Πριν το capital control το μέγιστο διάστημα ήταν από 15-30 μέρες από την ημερομηνία αποδέσμευσης από την εταιρία.



#131   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 03/08/2015 - 14:56

θα σε παρακαλούσα να έχεις και κάποιους τρόπους....!

καταλαβαίνω όλη την ταλαιπωρία σου και λογική η αντίδραση αυτή...! αλλα με τον οτε δεν ξέμπλεκης τόσο εύκολα...! εγώ απλά τα λέω όπως γνωρίζω... :)

ασε την κοπελα με εμενα θα μιλησεις ειναι η μονη που ταλαιπορειτε τωρα κι ειναι η μονη που αντι να χει ανθρωπους διπλα της εχει ατομα να την βοηθησουν να της πουν εναν καλο λογο εχει ατομα σαν κι εσενα που καθονται και κανουν πλακα!!!το φορουμ φτιαχτηκε να βοηθαμε εαν γνωριζει καποιος κατι να βοηθαει τον αλλων οπως μπορει κι οσο μπορει
Rafael Nadal

#132   KostasKrits

KostasKrits

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 03/08/2015 - 14:58

Έχει καταντήσει γελοίο το όλο θέμα. Είπαμε τα λεφτά θα τα πάρεις, με το να τους εκβιάζεις δεν κερδίζεις ούτε χρόνο ούτε τίποτα. Λάθη στα συστήματα συμβαίνουν, σπάνια αλλά συμβαίνουν και έτυχε να συμβεί σε σένα. Ηρέμησε και άσε τις προσοπικές προσβολές στον καθένα εδώ μέσα επειδή μιλάει λογικά.

 

Δεν έχεις ιδέα πως λειτουργούν οι μεγάλες εταιρίες και φαίνεται ξεκάθαρα. Ναι ίσως έχουν γίνει λάθος συνεννοήσεις μέσα στον ΟΤΕ και καθυστερεί η όλη διαδικασία αλλά δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Και πραγματικά με αυτό για τα χρηματιστήρια γέλασα πάρα πολύ... Και ειδικά πόσο εύκολα το δέχτηκαν κάποιοι



#133   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 03/08/2015 - 14:59

ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΡΙΣΤΙΚΟΣ.ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ!

 

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ

 

 
 
 
 
το θέμα ας λήξη εδώ...! εμείς προσπαθούμε να σε βοηθήσουμε... τώρα το αν όντως ο χαρακτήρας μου φαίνεται ειρωνικός ζητάω συγγνώμη.. δεν είναι αυτός ο σκοπός μου...!
 
επίσης μάθε να έχεις λίγο υπομονή δεν είναι όλα στο χέρι σου έχει και κάποια διαδικασία με τις τράπεζες αυτή την στιγμή...! δεν μπορούνε άμεσα να σου δώσουνε τα λεφτά...

Τελευταία επεξεργασία από: omorfonios, 03/08/2015 - 15:01


#134   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 03/08/2015 - 15:01

Είσαι αγενέστατη απέναντι στο χρήστη και κανονικά θα έπρεπε κάποιος να σου κάνει αναφορά το μήνυμα. Δε σου είπε τίποτα πέρα από το ότι θα πρέπει να περιμένεις για να πάρεις πίσω τα χρήματά σου κι έτσι είναι. Ο ΟΤΕ μπορεί όντως να τα έχει αποδεσμεύσει και να πρέπει να αποδεσμευτούν κι από την τράπεζά σου. Πριν το capital control το μέγιστο διάστημα ήταν από 15-30 μέρες από την ημερομηνία αποδέσμευσης από την εταιρία.

ρε φιλε διαβασε σε παρακαλω απο την αρχη το νημα πως μιλαει ο φιλος ειπαμε να βοηθησουμε την κοπελα εχει τα νευρα της κι ο αλλος κανει πλακα δυστηχως δεν κλαει τα δικα του χρηματα εκει μετα θα τον εβλεπα θα ταν χαλαρος οπως τωρα!!!!!εαν δεν θελει να βοηθησει μπορει να ασχολειθει με κατι αλλο στο φορουμ υπαρχουν χιλιαδες πραγματα να πει την γνωμη του!!!!τι 15-30 μερες ρε σεις τι λετε για εταιρεια στην ελλαδα μιλαμε τι εμβασμα θα κανει απο το εξωτερικο τι λετε ρε σεις κι υστερα λετε οτι γνωριζεται
Rafael Nadal

#135   xristinak

xristinak

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/08/2015 - 15:01

Είσαι αγενέστατη απέναντι στο χρήστη και κανονικά θα έπρεπε κάποιος να σου κάνει αναφορά το μήνυμα. Δε σου είπε τίποτα πέρα από το ότι θα πρέπει να περιμένεις για να πάρεις πίσω τα χρήματά σου κι έτσι είναι. Ο ΟΤΕ μπορεί όντως να τα έχει αποδεσμεύσει και να πρέπει να αποδεσμευτούν κι από την τράπεζά σου. Πριν το capital control το μέγιστο διάστημα ήταν από 15-30 μέρες από την ημερομηνία αποδέσμευσης από την εταιρία.

Δεν ειμαι αγενεστατη, ο κυριος ειναι γεματος προσβολες.Δεν μπηκα για να μαλωσω με κανεναν,ίσα ίσα. Ο ΟΤΕ ισχυριζεται όσα λέω παραπάνω για τη αποδεσμευση,αν θες με πιστεύεις αν θες όχι εγώ δεν έχω κάτι να κρύψω.Σε καμια περιπτωση δεν θελω να προσβαλω κανεναν.Το αν έχω τρόπους ή όχι άσε να το ξέρω εγώ.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες